Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23998) HummeRC válasza FefeeX (#23879) üzenetére


HummeRC
senior tag

Sziasztok.
Hátha tudtok segíteni, vagy elirányítani a megfelelő topikba.

Adott egy Macbook 5,2, amin van egy legális Mac os x 10.5.8 verzió.
Na most ez már sok tekintetben nem támogatott, pl flash player 12, ami egyre több weblaphoz kell. A gép amúgy hibátlan, így netezni még bőven jó lenne.
Meg is találtam a neten, hogy frissíteni kéne 10.6 vagy újabbra és akkor megint minden happy lenne, ez belekerül 20$-ba.
Viszont látom közben, hogy a 10.8-as megint 20$-t kér frissítésért.
A kérdés az, hogy erre a gépre egyáltalán lehet-e és van-e értelme 10.8-at telepíteni és hogy ezt csak két lépcsőben lehet megtenni, vagy elég csak a 10.8-at megvenni, az is frissül 10.5.8-ról?
Vagy hagyjam a fenébe és erre a gépre elég a 10.6 is, azzal is támogatott minden új netes szabvány?

Bocs a láma kérdésért, de a keresőt bújva, kb ez volt az egyetlen értelmes találat a témában, én pedig nem vagyok túl jártas mac os témában, ráadásul a kérdéses gép is messze van tőlem.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.