Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3182) Apollyon válasza N0zer0 (#3121) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Xfce fejlesztése nem állt le, csak nincs elég ember aki csinálná a projektet.

Development IS active. They could probably use additional help (as most volunteer-driven projects can).

A videóknál nincs tearing, igaz be kell kapcsolni a compozitort. Az ablakok szélénél viszont van, mondjuk én csak egyedül a terminálablakokat használom nem full screenben, így annyira nem zavaró.

(#3178) tvamos

"Ugy ertettem, ha nincs buguntu, akkor legalabb sudo, meg apt-get legyen. (A sose, meg a fedora alatt nem volt. Attol megijedtem.)"

Mi baj van a nem Debian alapú disztrókkal? Pár parancs valóban más, és kb itt kimerül az egész. Na jó, meg pl Arch alatt másik mappába mountolja be a külső eszközöket a rendszer meg ilyen nagyon apróságok amik végülis egy DE vagy DM alatt nem igazán relevánsak. Ugyanúgy linux az is meg ez is. Mondjuk én meg úgy vagyok vele, hogy amíg jó a Debian mást egyáltalán nem akarok használni, megszoktam, bejön, jobban kézre áll, de ha át kéne térni azért menne (Gentoo-t meg Slack-et leszámítva ;])

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.