Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Mottie válasza Davidsned (#2649) üzenetére


Mottie
őstag

Szia :) Bármilyen bolt :) Én mondjuk egy Floppy-drive-ban találtam..

Be Victorious!

(#2652) realsaw válasza gisember (#2648) üzenetére


realsaw
csendes tag

Ez az inspiron már nem "az az Inspiron"?
Jobb minőség, jobb hűtés és anyagok?

(#2653) Mottie válasza realsaw (#2652) üzenetére


Mottie
őstag

Valahogy úgy, egyelőre jó tapasztalatok vannak vele..

Be Victorious!

(#2654) gisember válasza Mottie (#2650) üzenetére


gisember
csendes tag

Szia!

Köszönöm szépen a tanácsot. Azóta beszéltem a bolttal, és kiderült, hogy ez ráadásul mSSD, és lehet, hogy cserélni sem lehet. Ha az operációs rendszer mellett nem lehetnek fent a programok az SSD-n, akkor a lassú HDD miatt semmit nem ér.
Elég sokat dolgozom vonaton, néha szabadban, ezért lenne jobb a matt. Sajnos mozizni ritkán, játszani pedig soha nincs időm. Ha nem asztali gépet helyettesítő konfiguráció kéne, akkor valószínűleg valami kicsi helyes gépet vennék.
A videókártya annyira nem szempont, úgyhogy nem az fog a Lenovo javára dönteni, de akkor kérek ajánlatot nem SSD-s Inspironra.
Az összeszerelés miatt kicsit aggódom, nem hallottam túl sok jót a Dell-ről régebben, de állítólag ez a sorozat már jól össze van rakva és igen, a 3 év garancia (ráadásul magyarországi szervizzel) azért sokat nyom a latba!

(#2655) Mottie válasza gisember (#2654) üzenetére


Mottie
őstag

Ez még új széria de egyelőre fényévekkel jobbnak tűnik az előzőnél. A Dell általánosságban nagyon jó márka, 1-1 szériája volt nagyon tré. Viszont garanciában verhetetlenek itthon.

Be Victorious!

(#2656) Jackal2 válasza gisember (#2654) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ez előző Inspironok is megbízhatóak voltak de a minőségük tényleg gyenge. Nálunk van vagy 20 db 5110-es és semmi baj nincs velük, egy vinyót kellett cserélni és ennyi (az is ment csak kicsit kehes volt). Viszont az anyaguk az elég tré ujjlenyomatgyűjtős gagyi műanyag, hajlott össze vissza.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2657) ®abstract®


®abstract®
őstag

a one.de oldalon vannak top lapok. az m56 2n szeria komoly 1100 eur!

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#2658) masholnap válasza ®abstract® (#2657) üzenetére


masholnap
senior tag

azért fel lehet tornázni ezt az árat alaposan egy két apró módosítással a konfigban :D

(#2659) masholnap válasza MaxxDamage (#2631) üzenetére


masholnap
senior tag

sikerült valami eredményre jutnod a tapipaddal?

(#2660) ryke1


ryke1
tag

Aki mar installalt win8-at, az leirhatna hogyan kell, nekem nem engedi OEM particciora tenni, azt irja a gyartonak van lefoglalva.
Köszi a segitseget

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#2661) Kaga571


Kaga571
csendes tag

@Mottie: Miféle csavarról is van szó? Ez már most eléggé megmókolásnak hangzik. :)

(#2662) Mottie válasza Kaga571 (#2661) üzenetére


Mottie
őstag

Nem mókolás, egyszerűen nem tették bele az üres helyre a csavart. A mérete oda van írva mellé a kis nyilacskára, hirtelen nem emlékszem rá, de valamelyik tesztben is szerepelt.

Az volt a mókolás hogy mivel nem volt kéznél ilyen kicsi csavarom, ezét szétszedtem egy Floppy drive-ot és abban találtam egy megfelelő méretűt :)

Be Victorious!

(#2663) Mottie válasza ryke1 (#2660) üzenetére


Mottie
őstag

Az OEM Partíció nem is arra való.. :)

Be Victorious!

(#2664) MaxxDamage válasza masholnap (#2659) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Semmi előrelépés a dologban , de nem is zavar annyira , mert USB -s Bill és Mouset használok, a Notit csak akkor nyitom fel mikor "bekapcsolom" kb. :DD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2665) Mottie válasza MaxxDamage (#2664) üzenetére


Mottie
őstag

Biztos hogy nem neked is ez a "kattinthatóság" van csak jelen, mint többünknek?

Be Victorious!

(#2666) MaxxDamage válasza Mottie (#2665) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Video tartalmazza a "problémám" ha annak nevezhető, de lehet csak túlkomplikálom...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2667) Mottie válasza MaxxDamage (#2666) üzenetére


Mottie
őstag

Látom, azért ennél sokkal kevésbé nyomódik be nálam. a kattogás az megvan, mivel ilyenkor kattint a gomb. Viszont fele ennyire sem mélyed be. "probléma" valóban.

Be Victorious!

(#2668) Sickboy25 válasza ryke1 (#2660) üzenetére


Sickboy25
addikt

töröld az összes partíciót és utána rakd fel... Ne OEM-re rakd...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2669) ryke1 válasza Sickboy25 (#2668) üzenetére


ryke1
tag

A c-re (800 giganyi) is azt irja hogy oem ezert irtam igy.
Köszi, akkor törlöm az összes particiot.

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#2670) MaxxDamage válasza Mottie (#2667) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lehet felhívom a szervízt és elmondom a problémát aztán mondanak rá valamit :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2671) Mottie válasza MaxxDamage (#2670) üzenetére


Mottie
őstag

Az a legtisztább szerintem. Csak lehet azt mondják h viszik Lengyelországba megnézni... :P

Be Victorious!

(#2672) picur27


picur27
csendes tag

Sziasztok!

Laptop várásláson gondolkozok.

Amire használnám:

Photoshop, videoszerkesztés, 3D-s mérnöki tervező programok rendereléssel.

Két befutó van a Dell 7720 és a Lenovo Y580. Láttam, hogy egy kolléga is e kettő között vacillál.
Az Y580 a nagyobb videokártya illetve a 16GB-os memóriabővíthetőség miatt tetszene, mert utánanéztem és a Dell-nek csak 8 GB-ig van támogatottsága.:S
A Lenovonak továbbá nagyon tetszik a világító billenytűzete( ugye ez igaz, hogy ilyen)?
A Dell felé viszont amiatt húz a szívem, mert 3 év garis.
A garanciával kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy nagyjából átolvastam a topicot és azt tapasztaltam, hogy viszonylag sokan írtatok különböző kisebb problémákról, illetve hogy vinni kellett vissza gariztatni a gépet.
Ez tényleg általánosnak mondható, hogy nagy valószínűséggel lesz egy két gyerekbetegsége a laptopomnak vagy ennyire nem rémisztő a helyzet? :)
( Nekem jelenleg egy 3 éves Asusom van, ami elég keményen le van terhelve, és semmi baja nem volt az akksit leszámítva a 3 éven belül és valami hasonló laptopot szeretnék a jövőre tekintve is.)
Illetve az tetszett meg a Dellben, hogy bele lehet rakni egy másik HDD-t is opcionálisan. Ez megoldott a Lenovonál is?
Az utolsó sarkallatos pont a kijelző.
A Dellnek a matt kijelzője sokkal előnyösebb számomra, mint a Lenovo fényese. Erre a problémára lehet valami megoldást találni, hogy a kijelzőre valami fóliaszerűt rakni, hogy ne tükröződjön annyira a jelző, vagy ez hülye ötlet? :D

Köszi szépen előre is a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#2673) MaxxDamage válasza picur27 (#2672) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Ajánlom figyelmedbe a "Milyen notebookot vegyek?" topikot !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2674) picur27 válasza MaxxDamage (#2673) üzenetére


picur27
csendes tag

Szia!
Már ott is kérdezősködtem! :)
Csak gondoltam a gép saját topicjában hasznosabb/konkrétabb infókat tudhatok meg a gépről. :))

(#2675) MaxxDamage válasza picur27 (#2674) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Természetesen, részletesen "böngészd" végig a topikot és megtalálod az általad keresett információkat !
(nem szívesen "ismétlem" önmagam , amit már 1x leírtam / tunk) Megtalálható itt minden ami kell a vásárláshoz :K :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2676) Mottie válasza picur27 (#2672) üzenetére


Mottie
őstag

Esély van rá, hogy lesz valami baja, de azért ez a 4-5 ember aki írta hogy neki volt valami ügye az nem a legnagyobb része azért az összesnek aki ilyet vett mostanában :D (pl nekem sem volt semmi baja -koppkopp-)

Be Victorious!

(#2677) picur27 válasza MaxxDamage (#2675) üzenetére


picur27
csendes tag

"Megtalálható itt minden ami kell a vásárláshoz"
Jaja pont ezért érdeklődöm itt is, hát ha tud valaki választ adni a kérdéseimre. :))

(#2678) picur27 válasza Mottie (#2676) üzenetére


picur27
csendes tag

Vágesz, köszi szépen! :)
Remélem ha a Lenovora esik a választás az enyém se fog rosszalkodni. :)
Jaja én is nézegettem , hogy nem mindenkinek van vele gyíkja, csak elég sok hsz szólt erről így felmerültek bennem az aggályok, de ha nem népbetegség, akkor én csak örülök neki. :)
Illetve még annyi, hogy pl memóriabővítést utólag lehet gari vesztés nélkül megoldani, vagy muszáj a bolttal beletetetni?

[ Szerkesztve ]

(#2679) MaxxDamage válasza picur27 (#2677) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Laptop várásláson gondolkozok.
Amire használnám:
Photoshop, videoszerkesztés, 3D-s mérnöki tervező programok rendereléssel.
Két befutó van a Dell 7720 és a Lenovo Y580. Láttam, hogy egy kolléga is e kettő között vacillál.
Az Y580 a nagyobb videokártya illetve a 16GB-os memóriabővíthetőség miatt tetszene, mert utánanéztem és a Dell-nek csak 8 GB-ig van támogatottsága.:S
A Lenovonak továbbá nagyon tetszik a világító billenytűzete( ugye ez igaz, hogy ilyen)? -> Igaz
A Dell felé viszont amiatt húz a szívem, mert 3 év garis.--> Ez 2 de bővithető 3-ra
A garanciával kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy nagyjából átolvastam a topicot és azt tapasztaltam, hogy viszonylag sokan írtatok különböző kisebb problémákról, illetve hogy vinni kellett vissza gariztatni a gépet.
Ez tényleg általánosnak mondható, hogy nagy valószínűséggel lesz egy két gyerekbetegsége a laptopomnak vagy ennyire nem rémisztő a helyzet? --> általános véleményem a dologról, hogy ez sokban függ attól, hogy ki veszi fel / regisztrálja a hibát és ki (melyik csapat) végzi a service working -et
( Nekem jelenleg egy 3 éves Asusom van, ami elég keményen le van terhelve, és semmi baja nem volt az akksit leszámítva a 3 éven belül és valami hasonló laptopot szeretnék a jövőre tekintve is.)
Illetve az tetszett meg a Dellben, hogy bele lehet rakni egy másik HDD-t is opcionálisan. Ez megoldott a Lenovonál is? --> Y580 -nál van Sata (III) és mSata (III) csatlakozó , tehát beleraksz egy mSata SSD -t + a gyári Sata 2 -es HDD -t hagyod benn , vagy kiveszed a gyári HDD -t és helyére raksz SSD -t , még van az az "opció" , hogy ODD helyére berakod a gyári HDD -t SSD a Primary meghajtó lesz.
Az utolsó sarkallatos pont a kijelző.
A Dellnek a matt kijelzője sokkal előnyösebb számomra, mint a Lenovo fényese. Erre a problémára lehet valami megoldást találni, hogy a kijelzőre valami fóliaszerűt rakni, hogy ne tükröződjön annyira a jelző, vagy ez hülye ötlet? --> megoldható, de gyárilag fólia védi a kijelzőt, azt nem veszed le róla vásárlás útán és nem fog különösebben zavarni.
Köszi szépen előre is a segítségeteket!

UI: Remélem segítettem ! :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2680) picur27 válasza MaxxDamage (#2679) üzenetére


picur27
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)
Így már világos jóformán minden!:)
Igen segítettél, nem is kicsit! :R

(#2681) Mottie válasza MaxxDamage (#2679) üzenetére


Mottie
őstag

Hozzáfűzném, hogy úgy tudom a 2. HDD hely a dellben nincs bekötve ergo csak szervíz közbenjárásával lehet működésbe hozni (+pénzért). Ez nem 100%, lehet hogy keverem valamelyik másik géppel :)

Be Victorious!

(#2682) Soak


Soak
veterán

Sziasztok !

Szeretnék venni új laptopot és úgy gondolom, hogy ez lesz a befutó , de még lenne egy utolsó kérdésem. Az mSata bövítőhelyre ha beteszek egy SSD-t akkor az egy teljes értékű SSD lesz amire telepíthetek OS meg progikat? Konkrétan azért kérdezem, mert itt van ez a két példány : NoSSD , SSD , van köztük 50 ropi különbség ,viszont az olcsóbban alapból 8Gb ram ( fontos, hogy ennyi legyen minimum, tehát a másikba is megvenném) és gyengébb proci (már ha 100mhz különbséget valaki észrevesz :F ) , a drágábba viszont egy 32GB-s mSata . Meg lehet azt csinálni, hogy megveszem az olcsóbbat, veszek mondjuk egy ilyet , erre újra rakom az OS-t (aminek a licencét megkapom a géphez?! ) plusz a legyakrabban használt programjaimat ?

U.i.: Tudom, hogy bagatel a kérdés és azthiszem tudom is rá a választ, de mivel régóta nem követem annyira a HW-kat, inkább biztosra mennék :)

[ Szerkesztve ]

(#2683) Mottie válasza Soak (#2682) üzenetére


Mottie
őstag

Miért ne lenne teljes értékű? 30-31k ért lehet kapni Adata SX300 mSata 128gb-t (nekem ilyen van benne)

Be Victorious!

(#2684) Soak válasza Mottie (#2683) üzenetére


Soak
veterán

30k az nem rossz, 128GB-re elférne minden programom, bőven tartalékkokal , 1TB-re meg mehetnének a workspacek meg multimédiás dolgok. Köszi a választ .

(#2685) L-e-f-i-e válasza MaxxDamage (#2679) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem a gyári fóliát le kell venni mert kicsit furán mutat vele, nélküle viszont szép fényes , nekem tetszik, sose értettem ez hogy zavarhat bárkit is, pc-s gépemhez is direkt fényes keretes monitort vettem :D

=^-^=

(#2686) Mottie válasza L-e-f-i-e (#2685) üzenetére


Mottie
őstag

Ízlések és puffonok. :D

Be Victorious!

(#2687) MaxxDamage válasza Mottie (#2686) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Így van ! :K
Van akit zavar a fényes kijelző így ha van rajta fólia mint az Y580 esetén , nem veszi le és majdnem olyan mint a matt :DDD (így problem megoldva)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2688) masholnap válasza MaxxDamage (#2687) üzenetére


masholnap
senior tag

én nem emlékszem, hogy lett volna vásárláskor fólia a kijelzőn. a káván volt, de a kijelzőn nem

(#2689) Mottie válasza masholnap (#2688) üzenetére


Mottie
őstag

Arra gondol szerintem a kolléga :D
A tükröződésen sokat nem segt ha a kijelzőn magán van egy gyári fólia szerintem :D

Be Victorious!

(#2690) masholnap válasza Mottie (#2689) üzenetére


masholnap
senior tag

jaoké :D köszi! nekem spec édesmindegy, milyen a keret, amíg nem rózsaszín :DDD

(#2691) MaxxDamage válasza Mottie (#2689) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:K :R

Engem nem zavar a kijelző , a lényeg, hogy fekete ! :K :U
(a tükröződést ellehet "tüntetni" ha ragasztasz rá fekete fóliát)
Itt is lehet vásárolni ilyen notira való matricákat... és úgy ragasztanám rá, hogy "gyári" fehér fóliára így a "sérülésmentessége" megmaradna (a keretnek természetesen! :K )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2692) ryke1


ryke1
tag

Van valakinek ötlete: miert nem tudom a win-t ujra installalni, a diskpart-al formataltam, csak 1 particio van rajta, megis azt irja, hogy nem lehet ra installalni. Nem talal system particiot es nem tud csinalni sem. Most egy regi 120GB vinyonal is ezt csinalja :W , veletlenul mar az mSata ssd-t is leformaztam.

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#2693) Mottie válasza ryke1 (#2692) üzenetére


Mottie
őstag

? Win DVD boot, és azon belül szépen leformázgatod. (Először törlöd aztán formázod) még sosem volt gondom ezzel.

Be Victorious!

(#2694) Jackal2 válasza MaxxDamage (#2691) üzenetére


Jackal2
senior tag

Az a fólia az egy nagy sz*r, mi már több fóliára próbáltuk felrakni, meg PDA-kra, van vagy 5 otthon és mindegyik alatt van egy kis légbuborék/szösz/valamilyen szemcse és utána meg azt nézed, hogy de idegesítő hogy ott van. Aztán meg lehet masszírozni hitelkártyával meg mindenfélével a kijelzőt (biztos jót tesz neki). Szóval azért a matt, az matt:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2695) baro32


baro32
aktív tag

Szevasztok azt szeretném megkérdezni valakitől hogy játszik-e valaki közületek a BORDERLANDS 2-vel?
Az lenne a problémám hogy időközönként néha sűrűn néha nem lefagy a képernyő és utánna pár másodperc mulva fekete képernyő zene van de kép nincs!
Ilyenkor csak a (ctrl+alt+delete) kombinációval tudom előhívni a feladatkezelőt amivel be tudom nagy nehezen állítani hogy kapcsolja ki az alkalmazást jelen esetben (borderlands.exe dx9 nem válaszol) felirattal.
Nagyon idegesítő már-már kipróbáltam az összes törést mert gondoltam ott a hiba de a minap kaptam 1 olyan üzenetet hogy a (képernyőillesztő egy darabig nem válaszolt és utánna helyreált).
Kérdezem én a WHQL 306.97-es driverrel lehet-e a baj?
Mert a 306.23-as driverrel is ezt csinálta.
Válaszokat tippeket előre is köszönöm.

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#2696) ryke1 válasza Mottie (#2693) üzenetére


ryke1
tag

Ugy is csinaltam, de a tovabbnal jön a hibaüzenet es ennyi

szerk.: A biosban nem kell valamit atallitani?

[ Szerkesztve ]

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#2697) Jackal2 válasza picur27 (#2680) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ezzel kapcsolatban annyit, hogy azok az emberek akiknek nincs bajuk a géppel nem írják le (pl. nekem sincs), és a topicban elég sok a hozzászólás, szóval inkább 90-10% a hibátlan-hibás arány. Szerintem meg lehet venni, a laptopszalon hetente 2-3 tucatot ad el belőle. Na ebből ennyivel van baj, amennyit a topicban látsz. ÉS ezek nem horror hibák, pedig arról tudnék mesélni neked pl. HP esetében, vagy LG, vagy Fujitsunál is voltak igen durva hibák... De az hogy van egy nem annyira jó driver, meg egy betű kicsit akad azért az nem egy olyan hiba ami miatt kidobnád a kukába (pl: melegedés, vagy hullik szét az egész, vagy alaplap hiba, kijelző nem működik stb.). Szerintem ár/érték arányban jelenleg ez a legjobb noti ebben a kategóriában.

Persze az almások mindig mondják hogy de a MacBook Pro, meg de a HP-sok hogy Elitbook, meg majd jönnek az Alienwaresek is. De a kulcsszó az ÁR/ÉRTÉK-en van :))

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2698) Jackal2 válasza Jackal2 (#2694) üzenetére


Jackal2
senior tag

Több eszközre, nem több fóliára, sorry:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2699) MaxxDamage válasza baro32 (#2695) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én a Max Payne 3 -al jártam így (de csak 100%-os mentés bemásolása után - úgy indítottam a gamet)
Eredeti MP3 (boltba vettem)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2700) Mottie válasza baro32 (#2695) üzenetére


Mottie
őstag

Nem dx11-gyel fut? (dx reinstall?)

Elég furcsa, mert a Borderlands 2 elvileg a leginkább az nVidiara optimalizált játék, legalábbis úgy hirdették.

Be Victorious!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.