Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Na felraktam az új VGA drivert és a rendszerminősítés index visszaugrott 6.8 ról 7.2 re.Ami zavar viszont, hogy a gép újraindítása után az az üzenet fogadott hogy egy usb drivert nem lehet telepíteni. Amikor megpróbáltam újratelepíteni a netről automatikus kereséssel akkor azt írja a gép, hogy már telepítettem.
Úgyhogy jelenleg az USB eszközök között van egy Unknown Device egy sárga felkiáltójellel.
Konkrétan ez a tulajdonságait megnézve:
(Szabványos USB állomásvezérlő)
Port_#0006.Hub_#0003
A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

Valakinek valami ötlet, hogy mi lehet ez és hogyan tudnám működésre bírni? A VGA driver telepítése előtt még működött.

(#2552) MaxxDamage válasza Jackal2 (#2547) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:C EZ megfelelő ? :) :K :F

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2553) Mottie válasza MaxxDamage (#2552) üzenetére


Mottie
őstag

Na ja, jól néz ki Így:

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#2554) Sickboy25 válasza Mottie (#2553) üzenetére


Sickboy25
addikt

Sajna nekem csak 5.9 a vinyó miatt, de majd orvoslom ;]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2555) slayer93


slayer93
tag

Valaki használ küldő winyó házat? Tudnátok nekem ajánlani egyházat? A lényag, hogy usb 3.0ás csatlakozó legyen benne és ne keljen külön tápellátás neki csak az usb.

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#2556) MaxxDamage válasza Sickboy25 (#2554) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

mSata SSD vagy HDD helyére "behelyezett" SSD megoldja a problémád ! :) :K

slayer93: A "Thermaltake ST0024Z Silver River 5G 2,5" külső HDD ház USB 3.0 Fekete" tudom ajánlani esetleg, ha 2.5" -os HDD -hez kell !

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2557) slayer93 válasza MaxxDamage (#2556) üzenetére


slayer93
tag

Igen HDD hez kell. Számolgatom, hogy melyik érné meg jobban egy mSATA vagy egy HDD kivülre és SDD meg belülre. :D

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#2558) MaxxDamage válasza Mottie (#2553) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Stimm , nálam:

slayer93: Én az mSata III (6Gb/s) verziót támogatom (rendszernek) és mivel az Y580 (tulajdonsága) , hogy mSata -val felszerelt (porttal) és útána ha a HDD is cserére szorulna (más szemszögből vagy sebesség) akkor ajánlanám a "750GB Seagate Momentus XT 2.5" 7200rpm 32MB SATAIII (6Gb/s)" -t ! :K (pl.)

Ez mind "pénztárca" kérdése.... (ODD mindig jó, ha van) (HDD helyére meg nem kapsz "megfelelő" áron SSD -t ami megérné (kapacitás / ár / érték arányba) főleg ha megy torrent / egyéb is a háttérben.. mire elég a 128,256GB annyiért...) :DDD

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2559) MaxxDamage válasza slayer93 (#2557) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem ez van és tökéletesen "megfelel" ! :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2560) vagabor válasza MaxxDamage (#2558) üzenetére


vagabor
aktív tag

Ezt pontosan hogyan érted hogy "HDD helyére meg nem kapsz "megfelelő" áron SSD -t ami megérné (kapacitás / ár / érték arányba)" ?

Slayer:
Mérlegeld hogy kell e az odd. Mivel most már nagyrészt van net az embereknél, sőt usbről is lehet telepíteni windowst, így nagyrészt felesleges.
Veszel bele egy Samsung 830 128G-t, ez az egyik legjobb, legmegbízhatóbb ssd típus. Meg veszel egy iciboxot, odd-t belerakod az usb-s dokkolóba, ha évente esetleg 5X kelleni fog akkor nem lesz megerőltetés, előkapni, és rádugni usb-re. Bár én mondom tartok egy pendriveot csak win telepítésre, szóval odd-t abszolut nem használok.
És így legalább az odd helyén tátongó ürességet is kitöltöd hasznos dologgal :)
Luimapeiz, amúgy nagyon szép az a 750es Seagate, csak a 6Gb/s-t nem értem minek fontos , ugyanis az a vinyó is max 120M/s-t tud, azt meg egy sata2 is tudja :)
És nem utolsó sorban a hdd helyére rakott ssd lesz a leggyorsabb..

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#2561) slayer93 válasza vagabor (#2560) üzenetére


slayer93
tag

Én is Samsung 830as SSD-t nézek. Én szoktam használni az odd-t, mert vannak eredeti játékaim és filmjeim amiket szeretek használni. A 128GB SSD az ájponon 25k és mellé valamilyen jó külső házat nézek. Az ADATA meg 31k. Szóval egy jobb házat kilehet hozni 6kból és ugyan ott vagyok sőt még van egy külső terás HDD-m is.

Meg nem tudom, hogy az mSATA-ra alapvetően lehet-e tenni windows-t vagy valamit szenvedni kell vele, mert régebben olvastam hasonlókat is. Még nem teljesen aktuális a vétel csak előre nézegetek mindent, hogy mikor meg lesz a "kedvem" hozzá akkor már csak rendelni keljen csak. :D

Köszönöm mindkettőtök segítségét. :D

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#2562) Zsa_Ti2 válasza slayer93 (#2561) üzenetére


Zsa_Ti2
csendes tag

mSatára windózt? Áááá felejtős :D
Félre a tréfát, simán. Ugyanolyan háttértárnak ismeri fel, ráadásul, ha van benne, automatikusan elsődleges lesz. Nincs gond vele.

(#2563) Mottie válasza slayer93 (#2561) üzenetére


Mottie
őstag

Simán ráment a Win7... :)

Be Victorious!

(#2564) masholnap válasza MaxxDamage (#2519) üzenetére


masholnap
senior tag

felhívtam a szervizeseket a hűtőventi hanggal kapcsolatban, nem ajánlják emiatt a gép megsétáltatását, valószínűleg visszaküldenék úgy, ahogy van, ha normál körülmények között (azaz nem süketszoba) nem érzékelnének zajt. ha szarabb lenne a fülem, akkor nem is hallanám, de nem az. mondjuk ezt nem bánom :D

(#2565) slayer93 válasza Zsa_Ti2 (#2562) üzenetére


slayer93
tag

Okés. Majd ha lentebb megy az mSATA ára akkor lehet beszerzek egyet. :D

"Ne próbáld, hanem csináld meg"~ egyik kedves volt Tanárom :)

(#2566) MaxxDamage válasza vagabor (#2560) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Úgy értem én, hogy 256GB -os mSata kapható (elég is valamire) (MO-n nem nagyon) , de az ára.... én pl. ha lehetne kapni 500-750-1.000 GB -os SSD -t (6Gb/s) mSata / Sata (III) <kapható> az Ára... a fellegekben.. ez itt a "BAJ" :W :U

masholnap gondoltam, hogy ezt mondják :) :((

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2567) vizirider


vizirider
tag

ma leveleztem az iponnal, és az A-Data sx300 128 gb ssd az valójában sata3-as
és nem nagyon értem ezt a várom hogy az msata ára lejebb menjen, most is kb annyi az ára mint egy sima 128gb sata3 ssd-nek, ami használható kategóriába esik............

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#2568) Danex válasza MaxxDamage (#2566) üzenetére


Danex
addikt

azért szerintem ha normálisan használja az ember az SSD-t akkor nem kell ilyen mennyiségű tárhely

rendszer nagyon durván 30Gb programok 20Gb, és játékokból felesleges szerintem felrakni az olyanokat ahol alapból ilyen minimális kb 20sec-es a betöltési idő, torrentre meg én még mindig azt mondom ,hogy HDD.

persze aki tehetős annak megéri a többszörös ár a (szerintem) nemlényegi sebességnövelés elérésére

(#2569) RobinHD


RobinHD
tag

én SSD-vel használom a gépet, sima 2,5-ös SSD és maximálisan meg vagyok elégedve
a HDD a DVD meghajtó helyén van, torrentek arról mennek, és minden oké :)
dvd meghajtó tök felesleges számomra, nem érzem hiányát :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#2570) MaxxDamage válasza Danex (#2568) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

tudod... kinek a pap, kinek a papné :DDD
nekem min. 500GB -os kellene ha lecserélném a HDD -m SSD -re , de ottvan a 750GB -os Hybrid is (Seagate Momentus XT) ami 6Gb/s .....(így kb. megoldba - 36k HUF -ból) :C :K

+ van egy 64GB -os 6Gb/s -es mSata SSD -m OP-rendszer tárolására így az mSata "port" / lehetőség kivan használva az Y580 -on ! :) (64GB bőven elég, 25GB free space van rajt... peddig van rajta mindenféle program telepítve... (a virtuális memória a RAM -ra van belőve))

A rendszer visszaállítást ki probálta? hogyan működik? :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2571) masholnap válasza MaxxDamage (#2566) üzenetére


masholnap
senior tag

azt hiszem, most jöttem rá, hogy mit hallok. tulajdonképpen a szinte álló állapotban hallani a recegést. van olyan állapot, mikor pulzál a venti a szinte álló és a majdnem megálló sebesség között, és amikor a majdnem állóba "felpörög" akkor elhalkul. ezeknél a ventiknél természetes, hogy amíg nincsenek sebességben, addig van egy minimális hangjuk. kár volt ez alá tervezni a legalacsonyabb sebességet.... mondjuk kb ez volt a konklúzióm a "kifigyelés" előtt is. mondjuk azon meg csodálkoznék, ha rajtam kívül bárkit is zavarna ez a hang. néha túl igényes vagyok ehhez a világhoz :D

(#2572) vadkender77


vadkender77
csendes tag

hali!

az y580-ban van ilyen ALS funkció?
ALS (környezeti fény érzékelő) képernyő érzékelés (választható): A szem védelme és energia megőrzése érdekében a hordozható számítógépe automatikusan beállítja a környezeti fényviszonyoknak megfelelő képernyő fényerőt. Alapértelmezés szerint tiltva van e funkció, az összes modell esetében rendelkezésre áll.

hogyan lehet engedélyezni?

(#2573) masholnap válasza vadkender77 (#2572) üzenetére


masholnap
senior tag

alapból én nem tudok róla, hogy lenne, de elképzelhető, hogy van olyan szoftver, mellyel össze lehet kötni a webcamerát és a kijelzőt

(#2574) MaxxDamage válasza masholnap (#2571) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:DD
Érdekes... én nem hallok ilyesmit, hogy van ez ? (nekem szinte nem is "pörög" a venti Y580)
(én csak a hütőpad hangját hallom, de az se zavar !)(szinte csak ez megy) :K :P

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2575) gulb válasza MaxxDamage (#2574) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem sincs semmi de semmi hangja...csak a padot lehet hallani ha bekapcsolom. nagyon csendes..

(#2576) masholnap válasza MaxxDamage (#2574) üzenetére


masholnap
senior tag

naigen, mert a pad valszeg hangosabb... mint mondtam, jó a fülem :D és nem használok pad-ot, ha eddig nem esett volna le :D

szerk: ja, én a HDD magas frekvenciás hangját is hallom

[ Szerkesztve ]

(#2577) masholnap


masholnap
senior tag

másrészt úgy tűnik, sikerült az akku elhasználódásmértéket 0%-ra visszatornásznom. nem tudom, ki volt az, aki azt mondta először, hogy a li-ion akkuknak nem számít a formázás, de sztem most röhögném pofán

(#2578) Sickboy25 válasza masholnap (#2577) üzenetére


Sickboy25
addikt

Hogy csinaltad a formazast??

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2579) masholnap válasza Sickboy25 (#2578) üzenetére


masholnap
senior tag

párszor lemerítettem 5%-ig, aztán töltés fullra. volt a lemerítésben brutál meg lájtos is, nem tudom, számított-e, de valahogy az az érzésem, hogy a lemerítés alja befolyásolja a 100%-os kapacitásértéket, és persze az is, hogy ne legyen megszakítva a merítés/töltés, plusz azt se feledjük, a töltés/merítés tulajdonképpen dinamizál. nem egy ördőngősség, csak folyton azt hallani, a li-ion-nak nincs szüksége figyelemre, lehet összevissza meríteni meg tölteni. elképzelhető, hogy a li-ion nehezebben romlik, és egy formázás könnyen visszaállítja, de a töltésciklusok száma kb 300+, ami azért nem olyan bitang magas érték. egy diák, ha viszi minden nap a gépét suliba, és nem tudja hová bedugni, mert olyan előadásokra jár, ahol nincs dugó, két év alatt simán lefogyasztja ezt az értéket.

a formázást nem javaslom annak, akinek az akkuja 0%-os elhasználtságon van, hisz azzal elvesz az élettartamból, és ha eleve minden rendben, felesleges nyúvasztani szerencsétlent. bőven elég akkor, ha kezd úgy tűnni, hogy kicist megfeküdt

kb azt számolom, ha nagyjából hetente 1-2x lemerítem, csak az általános dinamizálás végett, vagy mert éppen úgy adódik, akkor is várhatóan 4 évre bőven elég az akku, és én ezzel a géppel eleve kb. 2-3 évre számolok, remélem, addigra alap lesz az érintőképernyőzés mind hardverileg, mind szoftverileg. most ez utóbbiak vannak alaposan elmaradva

[ Szerkesztve ]

(#2580) Danex


Danex
addikt

és az aki konnektoron használja huzamosabb ideig, annak nem éri meg kivenni az akksit?

(#2581) masholnap válasza Danex (#2580) üzenetére


masholnap
senior tag

vannak, akik erre esküsznek... de mivel nem tölt rá a gép minden másodpercben, hanem vár bizonyos százalékot, ezért alapvetően nincs nagy szükség rá. ha kb havonta egyszer használod csak akkuról, akkor talán, de csak talán érdemes kiszedni. ha ennél ritkábban tolnád akkuról, akkor meg az bosszulja meg magát, hogy nincs járatva.

(#2582) masholnap válasza masholnap (#2581) üzenetére


masholnap
senior tag

azt meg ne feledjétek, hogy nem intenzív, odafigyelős használat mellett 4-5 évet bírnia kéne ezeknek az akkuknak jó kondícióban. kérdéses, meddig akarod használni ezt a gépet. heti egyszeri lemerítés esetén is csak kb 100-nál, azaz az akkuélet prognosztizálható egyharmadánál fogsz tartani, viszont ha egy évet pihen valahol az akku, akkor lehet, hogy bepunnyad

(#2583) A megváltó válasza masholnap (#2571) üzenetére


A megváltó
tag

Szia én is hallom azt a pulzáló zajt, de nem zavar szerintem pedig az a vinyó akar lenni, de akinek ssd-je van az könnyebben eldöntheti:)

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#2584) masholnap válasza A megváltó (#2583) üzenetére


masholnap
senior tag

igen, a vinyónak is van ilyen, de a hűtőventi is csinálja. a vinyóé a hangosabb

(#2585) Bomc


Bomc
aktív tag

Ismerősöm zsír új acer aspire one gépét mindennap töltötte, fél év alatt 7%-ot romlott az akksi

(#2586) masholnap válasza Bomc (#2585) üzenetére


masholnap
senior tag

párom acer-e szinte mindig konnektorban van év eleje óta, és még teljesen okés az aksija. időnként én szoktam neki fullra lemeríteni, hogy szokja a strapát

ha az ismerősöd minden nap fogyasztott belőle és töltötte fél évig, akkor az nagyjából 180 töltési ciklusnak felel meg. már ha valóban így történt. ha csak a konnektorban volt, akkor is elképzelhető ez az érték, ha nincs időnként lemerítve. 3 teljes merítés-töltés ciklus segíthet rajta, akár így, akár úgy van.

(#2587) pityu1993


pityu1993
csendes tag

Hello
Az lenne a problémám hogy lefrissítettem a VGA driverét a legújabbra és azóta az akuidőm a felére csökkent.
Szerintem alapjáraton az Nvidia kártyát használja nempedig az integráltot.:S
Hogy tudom átállítani hogy olyankor amikor nemhasználok szinte semmi programot akk ne az nvidia menjen hanem az Intel?

(#2588) hunfrakk


hunfrakk
csendes tag

sziasztok LENOVO szakértők :)

erről a gépről mi a véleményetek
megéri megvenni?
köszönöm!!

[link]

Intel Core i3-2350M 2.3GHz
6GB 1333MHz DDR3
500GB 5400rpm
Intel HD Graphics 3000
Dolby Home Theater 2x2W hangszórók
2 x USB 3.0 port
2 x USB 2.0 port

(#2589) masholnap válasza hunfrakk (#2588) üzenetére


masholnap
senior tag

ebben a kategoriában akkora a zsizsgés, hogy én nem tudnám megítélni.

(#2590) MaxxDamage válasza hunfrakk (#2588) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kedves hunfrakk !

Kérdésed kérlek a "Milyen notebookot vegyek?" topikban tedd fel.
Ez az Y580 -al kapcsolatos kérdések / válaszok topik ! :K :R

Szép napot !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2591) Watto1991


Watto1991
senior tag

Az járható út, hogy a géphez kapott DVD-t Imgburn-nel vagy valami hasonló programmal képfájllá varázsolom, majd kikapom a gépből az optikai meghajtót (hogy helyére menjen a HDD), és ha szükség van a DVD-n lévő driverekre, akkor csak előkeresem a DVD-képet? Működhet ?

(#2592) MaxxDamage válasza Watto1991 (#2591) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Simán jó ! (szerintem) - megvalósitható ! :K :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2593) minimalis


minimalis
csendes tag

Tiszteletem!

Új notebook vásárlását tervezgetem már egy hónapja, és ki is néztem egy ilyet:
http://ipon.hu/?product_id=210171 - ASUS G55VW-1146D
Sajnos, egy ideje már nem igazán lehet kapni, valamilyen oknál fogva.
Minden képpen ebben a kategóriában gondolkozom (minimum követelmény az i7(ivy) és a gtx660m) így akadtam rá az Y580-ra. Eddig minding Acer Aspire notim volt, és a hűtéssel mindig problémám volt (terhelés alatt cpu 80+°C, sokszor akár 100°C-t is eléri, Acer Aspire 5755G). Ezért lett volna tökéletes választás az ASUS, mert eléggé masszív hűtéssel van ellátva.

Ezzel el is értünk a kérdésemhez:

Mik a tapasztalatok a hűtés terén ezzel a notival?

[ Szerkesztve ]

(#2594) Sickboy25 válasza minimalis (#2593) üzenetére


Sickboy25
addikt

picit olvass vissza, kb. 50 hsz-n keresztül ezzel foglalkoztunk...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2595) Watto1991 válasza minimalis (#2593) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ha csak nem akarsz szervert futtatni, vegyél i5-öset. Hamarabb fog elfogyni a VGA, mint a processzor, és a hűtéssel sem kell bajlódnod. (+ valószínűleg nem lesz throttling később sem)

(#2596) minimalis válasza Watto1991 (#2595) üzenetére


minimalis
csendes tag

A CPU leginkább streameléshez kéne.
A mostani laposomban i7-2670QM van és meghal ha 720p-ben akarok streamelni.

(#2597) Bomc


Bomc
aktív tag

Gyári rendszert dupla rétegű dvd-re is ki lehet írni? Mert akkor elég lenne csak 2 lemez

(#2598) Sickboy25


Sickboy25
addikt

a médiavezérlő gombsorhoz lehet hozzárendelni más lejátszót, a windows mp helyett? Ha igen merre találom?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2599) Jackal2 válasza vagabor (#2549) üzenetére


Jackal2
senior tag

Virtualizáció:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2600) Jackal2 válasza slayer93 (#2561) üzenetére


Jackal2
senior tag

Az mSATA az egy csatlakozó, struktúrájában ugyanaz mint bármely NAND chip (mármint SSD), maximum a BIOS ban kell molyolnod valamit, de szerintem simán lehet tenni rá bármilyen operációs rendszert. Vagy legalább is nem a csatlakozó az oka, ha nem lehet:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.