Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Dhampir válasza MaxxDamage (#2344) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm az infót! :R

(#2352) Mottie válasza MaxxDamage (#2349) üzenetére


Mottie
őstag

SSD bent, egészen felpörgött a masina :D Tetszik :)

Be Victorious!

(#2353) MaxxDamage válasza Dhampir (#2351) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Használd egézséggel ! :K :C :R

(#2352) Mottie : Meglepő "gyorsulás" úgye? :C :P (várható is volt) :DDD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2354) dudi6 válasza Bomc (#2350) üzenetére


dudi6
senior tag

Aqua-nál az csak 4 gb rammal van ha jól látom. Ez a imperiumos elég csábító...Megbízható ez a cég, mintha nem olyan rég olvastam volna itt a fórumon, hogy valakinek gondja lett volna vele...Laptopszalonban 299ezer 8 gb rammal, lehet megérné az a plussz 3 ezer még 8 gb-ért.

(#2355) masholnap


masholnap
senior tag

gariügy ismét (kosz a cserélt kijelzőpanelben):

tegnap felhívtam a számukat, mondták, hogy küldjem el a képeket, melyeket a hibáról készítettem, majd legkésőbb reggel visszaszólnak.......
nem kaptam semmi visszajelzést, szóval ma 10 után nem bírtam tovább, felhívtam őket újra. azt az infót kaptam, hogy továbbították a képeket a központi szervizbe, 24-48 órán belül válaszolnak. enyhén anyázós hangulatomban vagyok.

a gond - legalábbis náluk - leginkább az, hogy minőségügyileg jóvá lett hagyva a szerelés. ez nem kicsit ciki a szerviznek és az adott embernek sem.

(#2356) Bomc válasza dudi6 (#2354) üzenetére


Bomc
aktív tag

Bár én a 4 GB-ot se használom ki, nemhogy az 8-at meg 16-ot...

(#2357) Dhampir válasza dudi6 (#2354) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Y570-et náluk vettem, nem volt gond velük, a gép rendben volt.
Ettől függetlenül más személy valamilyen bibi esetén eltérő tapasztalattal is rendelkezhet.

(#2358) windchill válasza masholnap (#2355) üzenetére


windchill
csendes tag

Most küldtem el egy gépet (Y570). Tegnap jelentette be a hibáját, ma elvitték. Kíváncsi leszek a gyorsaságra és a javítás minőségére.

Lenovo Y580, 15.6 FHD LED, i7-3630QM, 8GB DDR3 1600MHz, 32GB SSD + 500GB 5400rmp, nVidia GTX 660M 2GB DDR5,

(#2359) masholnap válasza windchill (#2358) üzenetére


masholnap
senior tag

hívott délután a callcenteres fazon, igen, megnézték a képeket, cserélik a kijelzőt, ha akarom.... perszehogy....

holnap vagy hétfőn tudnak jönni érte.... na megint ülhetek egy helyben akár két napot is 9-től 17-ig (miközben ha először jó munkát végeznek, akkor nekik se és nekem se kéne most ilyennel foglalkozni :/ )

van egy olyan sejtésem, hogy ez a 2009-es LG Philips panel egy akciós vétel volt a Lenovonak, mert hát mekkora esélye van, hogy cserepanellel is ugyanaz a gáz, mint az eredetivel??? és ez nem egy olyan hiba, mely mindennapos. Lapiszalonos szervizből azt írták, hogy még nem láttak ilyet. na én már kettőt is. khmmmm

(#2360) q2w3


q2w3
senior tag

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy ha én akksiról szeretnék játszani akkor meg lehet-e oldani hogy maxon menjen a dedikált vga? Mert én bármit állítok sajna ilyen mankós sebességen képes csak menni, ami azt eredményezi, hogy pl NFS:Most Wanted IGP-vel jobban fut mint az alacsony órajelű 660m GTX-en. Ötlet?
Kicsit zavaró hogy mikor akksiról játszom le kell venni a részletességet közepesre, aztán mikor átmegyek konnektorra akkor pedig mindent visza. Ráadásul Nvidia settingsben mindig le kell tiltani a 660m-et, hogy ne azon röcögjön...

(#2361) Jackal2


Jackal2
senior tag

Előbb valaki említette, hogy mindenre elég a 4GB memória, ehhez egy mai kép :DD

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2362) RobinHD válasza Jackal2 (#2361) üzenetére


RobinHD
tag

BF3-al is lehet hasonló eredményeket elérni :D
de nem sűrűn :))

Privátra illik válaszolni! :)

(#2363) Jackal2 válasza RobinHD (#2362) üzenetére


Jackal2
senior tag

Pedig nem is mentem rá a memória elfogyasztásra, csak hirtelen lassú lett minden:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2364) Dooonfrigo válasza Sickboy25 (#2048) üzenetére


Dooonfrigo
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#2365) vizirider válasza MaxxDamage (#2338) üzenetére


vizirider
tag

a kérdésem, mert a türelmem elfogyott visszaolvasni :U tehát te ezt az a-data XPG SX300
msata ssd-t használod? mert filózom rajta hogy veszek a gépbe, a samu ssd-t meg megkapja a keresztgyerek ajeszba (azzal egészen használható a semmire ez az ócska dell laptop). igaz akkor az icy box amit vettem feleslegessé válik, de max majd eladom. szóval várnék valami tapasztalat félét, esetleg jó beszerzési forrást :R

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#2366) MaxxDamage válasza vizirider (#2365) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

XPG SX300 tökéletes választás Y580 -hoz (mSata III SSD 6Gb/s)

1. 64 GB -os

2. 64 GB

128 GB (ez mSata II)

Vételnél ajánlott nézni a következőt ! "mSata III 6Gb/s"

Remélem segítettem ! :K

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2367) vagabor válasza q2w3 (#2360) üzenetére


vagabor
aktív tag

Probaltad a winfos energiamanagementjeben? Jobb alul az akksi ikonra katt ra, azon belul talalod valahol hogy akksirol valo mukodes kozben miket lojon le. Sajna telorol vagyok, pontosan nem tudom megmondani hogy hol talalod. Kicsit kutakodj es meg lesz. A kis talcaikonon belul az tuti. Ha igy is lelovi a660m-et akkor passz. Elvileg akkor nem kellene hogy leallitsa. Valamint megprobalhatod azt is hogy vezerlopult eszkozkezeloben megkeresed a vga-t, es a tulajdonsagainal lennie kell egy olyannak hogy a windoz kikapcsolhatja az eszkozt hogy energiat takaritson meg. Esetleg meg az

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#2368) Mottie válasza Jackal2 (#2361) üzenetére


Mottie
őstag

Nekem Sleeping Dogs simán lehasználta a 4 GB-t.. a 12-t ritkábban :D

Be Victorious!

(#2369) Mottie válasza vizirider (#2365) üzenetére


Mottie
őstag

Ha jól tudom még mindig iponban a legolcsóbb (a 128 GB-s legalábbis) Én is ilyet használok, eddig nagyon pörgős :D

Be Victorious!

(#2370) jjc


jjc
aktív tag

vettem ssd a laptopba. futtattam egy tesztet. ezek az eredmények normálisnak számítanak? nem nagyon értek még az ssd-khez sajnos.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#2371) Bomc válasza Jackal2 (#2361) üzenetére


Bomc
aktív tag

Nézd meg a Folyamatok közt, mi használ ilyen sokat

(#2372) Jackal2 válasza Bomc (#2371) üzenetére


Jackal2
senior tag

Tudom mi használ ilyen sokat, nem kérdésként tettem fel, hanem ténymegállapításként:D

Egyébként 2 db Windows Server 2008 R2 stanard 1db XP 1db Win7 :D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2373) Jackal2 válasza jjc (#2370) üzenetére


Jackal2
senior tag

A read oldal oke de a write oldal elég gyász...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#2374) Bomc


Bomc
aktív tag

Egyébként meg nem azt mondtam hogy mindenre elég a 4 GB hanem azt hogy nekem elég mert még a 4 GB-ot se használom ki nemhogy 8-at meg 16-ot

Amúgy valaki vett Windows 8 upgrade-t a gépéhez? 4500 Ft-ba kerül az egész? Nem kell többet fizetni ha majd megjelenik?

(#2375) Zsa_Ti2 válasza Bomc (#2374) üzenetére


Zsa_Ti2
csendes tag

Win 8 upgrade-t csak igényelni lehettett egyenlőre (regisztrálni, hogy érdekel). Ha megjelenik, akkor kell kicsengetni ezt a 4500 ft-ot (10 vagy 15 eur, nem emlékszem, de szerintem jelképes összeg) és utána valamilyen megoldással lehet tölteni/telepíteni, ez nem tudom mi lesz. Én igényeltem, rövid regisztráció és levélben jött egy visszaigazolás ellenőrzőszámmal.
Azt ígérik, hogy ennyi, amit fizetni kell érte, de ugye a windows phone 7-est sem frisstítik, ami számomra bizalmatlanságra ad okot.

(#2376) Sickboy25 válasza Zsa_Ti2 (#2375) üzenetére


Sickboy25
addikt

tudsz egy linket dobni, hogy hol kell kitölteni ezt az előzetes regisztrációt?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2377) ryke1 válasza Sickboy25 (#2376) üzenetére


ryke1
tag

http://www.windowsupgradeoffer.com/

szerk.: kell hozza a win7 key is

[ Szerkesztve ]

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#2378) delicious91


delicious91
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem magamnak egy y580-ast.
Minden szépen ment, egész nap pakolgattam rá a progikat. Éppen neteztem amíg vártam a letöltést, erre megjelent a kék képernyő. Majd kb. 5 másodperc után újraindította magát.
Ezek után normálisan futott vagy negyed óráig, és megint megtörtént.

Most inkább nem kapcsolom be. Az üzlet ahol vettem bár bezárt és hétfőig nem is tudom elérni őket.

Tudtok tanácsot adni? Rakjam újra a rendszert, vagy ez inkább hardveres probléma lehet és ne nyúljak hozzá a hétvégén.

Köszönök minden segítséget, tanácsot.

(#2379) Sickboy25 válasza delicious91 (#2378) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen első körben húzd újra a rendszert és még tegyél rá tesztelő programokat! Futtas egy memtestet is... Gyanús, hogy hardveres hiba lesz, de talán nem... Attól, hogy nem kapcsolod be a hiba ugyanúgy megmarad...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2380) vizirider válasza MaxxDamage (#2366) üzenetére


vizirider
tag

háááát is-is. szóval 64 gb az sztem nem igazán elég, ha feldobál az ember pár játékot. 90 körül
meg nem nagyon gyártanak, marad a 128 GB-os. de sata2 ssd-ért én már nem adnék pénzt.
most hogy kederült hogy a 128-as az sata2 nem igazán tudom, mi a fenét érdemes akkor vennem
:U a választ egyébként köszönöm :R

illetve az jutott eszembe, ha a játékokat nem az ssd-re pakolom fel, akkor elvesztem a hihetetlen gyors betöltéseket is. legalábbis az én egyszerű gondolkodásom ezt sugalja. ezt megerősíthetné valaki !

[ Szerkesztve ]

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#2381) MaxxDamage válasza vizirider (#2380) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem 64 GB (mSata III - 6Gb/s) -os van és tökéletesen megfelel (csak OP rendszer és programok / driverek / softverek) a "gyári" HDD -n vannak a többi adatok / gamek / torrent letöltések / stb.. (minden)

De én az 1TB -os 5400rpm -es Seagate (gyári) HDD -t replacel(tem) egy :

750GB Seagate Momentus XT 2.5" 7200rpm 32MB SATAIII (6Gb/s)

Így összképbe megvan a 6Gb/s .... GJ

-----------------------------------------------------------------------------

vizirider: illetve az jutott eszembe, ha a játékokat nem az ssd-re pakolom fel, akkor elvesztem a hihetetlen gyors betöltéseket is. legalábbis az én egyszerű gondolkodásom ezt sugalja. ezt megerősíthetné valaki !

Answer: Én nem vettem észre különösen (egyáltalán nem), hogy "lassú" lenne a Gamek betöltése / játszhatósága a "gyári" 1TB 5400rpm -es Sata 2 -es HDD -vel... (azon van a game telepítve ugyebár)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2382) vizirider válasza MaxxDamage (#2381) üzenetére


vizirider
tag

hát amikor én átraktam a sata2 vinyóról minden sata 3 ssd-re leesett az állam. egy pályavisszatöltés régebbi játéknál kb 0,5 mp, vinyóról meg volt vagy 5-6 mp. ez nem tűnik soknak, de a valóságban nekem sok. maximum marad az icy box, és kész. vagy ezt találtam, mint esetleges alternatíva. [ transcend ]várnék véleményeket az ügyben

ha meg a vinyót cserélem, akkor árban meg szinte tök mind1......

[ Szerkesztve ]

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#2383) MaxxDamage válasza vizirider (#2382) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Transcend is jó cucc, de a "hütőpad" erősen ajánlott a Noti alá ! :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2384) Mottie válasza MaxxDamage (#2383) üzenetére


Mottie
őstag

Meglepő, de még nem használtam a padomat :D /most hogy kint vagyok Angliában, fogom/ előző notival ki sem tettem a lábam nélküle :)

Be Victorious!

(#2385) jjc válasza Jackal2 (#2373) üzenetére


jjc
aktív tag

köszi. és ezzel lehet valamit kezdeni?

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#2386) delicious91 válasza Sickboy25 (#2379) üzenetére


delicious91
csendes tag

Köszi

Hát 16gbRAM van benne lehet hogy az kiakasztotta.

Nem szívesen nyomkodom, nem gondolod, hogy csak tovább rontana a helyzeten, ha hardverprobléma van és tovább futtatom?

(#2387) gulb válasza delicious91 (#2386) üzenetére


gulb
senior tag

Nem art neki nyugi... esetleg azt csinalnam, hogy 1 modult kivennek belole.. mert szerintem 2 van benne. Lehet csak egyik hibas..

(#2388) delicious91 válasza gulb (#2387) üzenetére


delicious91
csendes tag

A rendszertulajdonságoknál, rendesen kiírja, hogy 16 van benne. De így fizikailag tényleg nem bütykölném, nem vagyok benne otthon.
Most úgyis az első alkalommal töltöm az aksit azzal elmegy egy nap. Hétfőn majd megkérdezem az üzletben inkább biztosra megyek. Kösi a választ

(#2389) vizirider


vizirider
tag

most olvasom az a-data oldalon a specifikációt
[link] gb-s
eszerint sata3 a 128 gb-s ssd is. most akkor mit nézek rosszul?

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#2390) MaxxDamage válasza vizirider (#2389) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Korábban "beszélt" mSata2-es 128 GB A-DATA ITT (csak Sata 2 -es van írva...) Mindenesetre kérdezz rá ! (eladónál) (én zsákbamacskát nem szívesen vennék !) :)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2391) kamijo


kamijo
csendes tag

Ebben SATA III van, igaz?

(#2392) MaxxDamage válasza kamijo (#2391) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

igen :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2393) kamijo válasza MaxxDamage (#2392) üzenetére


kamijo
csendes tag

Köszönöm

(#2394) vagabor válasza vizirider (#2380) üzenetére


vagabor
aktív tag

64 gb az valoban nem sok mindenre elég, én a helyedben néznék egy olcsó 256-os 2.5"-ost azon már bôven el lehet férni. Luimapeiz említette hogy nem érzékelt gyorsulást gamék alatt, nem tudom milyen összehasonlítást végzett, de az ssd játékok esetében is súlyos másodperceket spórol neked pályabetöltéskor, játék elindításakor egyaránt. Már ha csak azt nézed hogy egy game alatt több száz megapersec is lehet az olvasás, a hdd meg max 100-at tud akkor már is észreveszed a secundumokat. De persze valaki csak rendszer gyorsításra használja az ssdt, én ha veszek akkor azzal mindent gyorsítsak ne csak az ssd-n levö 64gigányi programot. Én a helyedben átnyergelnék az ssd-s topicba azt had szoljon :)

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#2395) vagabor válasza delicious91 (#2378) üzenetére


vagabor
aktív tag

Kékhalált gyakran okoz hardverhiba, memoria igen gyakori hibaforrás. Mint kolléga említette vegyél ki egy ramot aztán a másikat hagyd csak benne, úgy próbálgasd. Ha ezután is csinálja probálj egy uj windozt, ha akkor is akkor nem marad más hátra mint a gari. Csak azért lenne jo tudni mi okozza mert a szervizben nagyon könnyen rámondhatják hogy ôk nem észlelték a hibát és visszaküldik ahogy van. Én is így jártam a recsegô hangkarimmal. Esetleg jegyezd fel az infokat amiket a kékhalál ír, azt hiszem ad némi infót hogy milyen hardver szoftver okozta a leállást.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#2396) Sickboy25 válasza delicious91 (#2388) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ha nem tudod kivenni a memóriamodulokat, akkor csak egy memtesztet futtas már le... Meg nem kell egy napot akksit sem tölteni...
A kék halál képernyőt fényképezd le és itt a pH! van olyan topic, ahol megmondják mi a problémája...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#2397) MaxxDamage válasza delicious91 (#2388) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kis segítség a RAM - Cseréhez ! :K

Y580

Nem nagy ördöngösség, sok szerencsét ! :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#2398) delicious91


delicious91
csendes tag

Köszi mindenkinek. :R

Egy kisebb boltban vettem, jóban vagyunk az eladóval, nagyon lelkiismeretes meg ért hozzá.
Hétfőn ettől függetlenül is be kell majd néznem hozzá. Addig kibírom itt a régi gépen :)

Megpróbálom elkapni a kékhalál feliratot, de nagyon kell majd sietnem, 5 másodperc után újraindítja magát.
Futtatok tesztet is, keresek egyet a netről, de ha tudnál linkelni egy jót azt megköszönném.

Mellesleg a gép ugye pont azért állítja le magát, hogy ne rongálódjon a hardver. Tényleg nem lesz baja, ha ez negyed óránként megtörténik vele?

[ Szerkesztve ]

(#2399) jjc válasza vizirider (#2389) üzenetére


jjc
aktív tag

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#2400) kamijo


kamijo
csendes tag

Nekem ez írja ki, ez hogy lehet? help!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.