Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Gabesz84 válasza Thoty (#544) üzenetére


Gabesz84
őstag

hivd fel a microsoftot, hivatalos windows-od van rajta, jar a tamogatas. Bar lehet OEM miatt lepattintanak hogy hivd a lenovo supportot.

(#552) Thoty válasza Gabesz84 (#551) üzenetére


Thoty
senior tag

Köszönöm, ezt tettem volna ma, de tegnap éjszaka úgy tűnik sikerült helyrehoznom.
WPKey-el ki tudtam olvasni az eredeti kulcsot, és azt megadva az aktiválási mezőbe elfogadta és aktiválta is.
Kicsit azért nekem fura és bosszantó, hogy egy teljes újratelepítés nem írja felül a (hibás) kulcsokat. Ezek szerint ezek nem a recovery-ben vannak tárolva?

[ Szerkesztve ]

(#553) Tibi09


Tibi09
tag

Alaphelyzetben mennyi szabad hely áll rendelkezésre? A 64gb elég szűkösnek tűnik, még egy 32gb-os microsd-vel is. Főleg ha mondjuk nap rendszerességgel sorozat tölt az ember hd minőségben.

(#554) Thoty válasza Tibi09 (#553) üzenetére


Thoty
senior tag

36,4GB :) (tegnap telepítettem újra szóval ez pontos)

(#555) Tibi09 válasza Thoty (#554) üzenetére


Tibi09
tag

Köszönöm a választ, remélem 100 körül nemsokára jönnek a 128gb-os gépek is. :)

(#556) Gabesz84 válasza Tibi09 (#555) üzenetére


Gabesz84
őstag

32 bites windowshoz, úgy hogy ez egy tablet, és nem is vár el tőle sokkal többet az ember, szerintem teljesen elég.
Persze ha notebookot szeretnél vele helyettesíteni, úgy már necces. Viszont megeszik ám 64 gigás microSD-t is.

(#557) _ak_


_ak_
addikt

Lenne egy kis gondom, resetre lemezt kér tőlem a tab, nincs köztetek valaki jártas a recovery témában?

Let's begin, de gozaimasu!

(#558) _ak_ válasza _ak_ (#557) üzenetére


_ak_
addikt

Ráment a délutánom, de csak sikerült. Bemásolom ide is:

Szóval Lenovo Miix 2 8
rejtett 1-es partíción van (~1gb) a helyreállító felület képfájlja
rejtett 5-ös partíción van (~8gb) a gyári lemezkép
REAgentC megy egy olyan eszköz aminek segítségével, ezek a partíciók "regisztrálhatóak", így egy reset vagy refresh során mindennek megvan a helye.
El is indítottam a resetet, gondolom innentől már jó lesz. Hogy miért szállt el fogalmam sincsen, de az előző resetnél, a nyelv választó felületen telepítés legelején hiányzott egy fájl, de restart után felment a rendszer gond nélkül, csak az újabb resetet nem bírta ki
*reset, mint gyári állapot visszaállítása

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#559) Djmarko


Djmarko
tag

INGYENES AZ ASPHALT 8! :D

(#560) bs29


bs29
csendes tag

én már üresre formáztam a háttértárat, így 57,7gb az elérhető. telepítő képfájl és driverek letölthető. billentyűzet meg egér kell hozzá.

(#561) zoltan6 válasza Djmarko (#559) üzenetére


zoltan6
őstag

már régóta :C

(#562) Djmarko válasza zoltan6 (#561) üzenetére


Djmarko
tag

Én még csak most vettem észre :D

(#563) zoltan6 válasza Djmarko (#562) üzenetére


zoltan6
őstag

ajánlom neked ezt a topikot:
windows_store_windows_alkalmazasokrol_mindentsok jó alkalmazást,meg játékot találtam már itt.

(#564) _ak_ válasza I3ence (#511) üzenetére


_ak_
addikt

Csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy magyar kiosztássíl használod-e?

Kicsit szórakoztam a kijelző beállításokkal, és egy tanács hatására lejebb vettem a szinek fényerejét, így egy kicsit kontrasztosabb lett a kép és a szellemképeket sem látni, szóval csak részben hardveres a dolog. Érdekes, hogy alapra állítás közben vagy után, amúgy sem lehet megfigyelni, szóval vmi gíári beállítás is lehet akár, ami nem feltétlenül passzol az összes panelhoz.

Let's begin, de gozaimasu!

(#565) Thoty válasza bs29 (#560) üzenetére


Thoty
senior tag

"telepítő képfájl és driverek letölthető"
Honnan töltötted le? én a lenovo siteon nem találtam...

(#566) Djmarko válasza zoltan6 (#563) üzenetére


Djmarko
tag

Ezer köszönet!! :R

(#567) zoltan6


zoltan6
őstag

milyen blutooth-os billentyűzetet és egeret lenne jó használni a készülékhez? ki mit ajánl? vagy mit használ? én ezt néztem ki billentyűzetből ,de elég húzós ára van.

(#568) Bdanyy válasza zoltan6 (#567) üzenetére


Bdanyy
addikt

en asus transboardot

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#569) fook


fook
csendes tag

Sziasztok. Tokból nektek melyik vált be? Nagyon gondolkozom egy eredeti beszerzésén , de sajnos engem is aggaszt hogy az nem védi a hátulját.Másik ami megtetszett az az ebayen található hangszórós cucc, de az elég gagyinak hat. Esetleg talált valaki olyan tokot , amiben billentyűzet is van , és jó is erre a tabra ? Auchanba van ilyen , de abba sajnos nem megy bele a tab.
Egyébként nagyon tetszik a készülék , sajnos hiába dec.18án vettem , csak egy két napja tudom használni , mert elsőre nekem megadta magát kb 5 nap alatt , és alaplapot kellett cserélni benne. :( utána pedig nem az enyémet adták oda. :)
Minden billenytűzet és egérrel működésre lehet bírni ?

(#570) zoltan6 válasza fook (#569) üzenetére


zoltan6
őstag

én ilyen tokot használok evecase igy vettem,az előző tulajtól.az egérrel kapcsolatban kérdezném még,nem ismerem a blutooth-os egereket,mindegyikhez kell az usb-s vevőegység? vagy van olyan amelyiket felismer a tablet beépített blutooth-a? mert jó lenne nem foglalná le az egyetlen usb csatlakozót.

(#571) Kavinton75 válasza fook (#569) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Anno ilyet vettem és teljesen jó.
Van rá 1 év garancia.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#572) Süvi válasza fook (#569) üzenetére


Süvi
őstag

Nekünk ilyen van, meg vagyunk elégedve, ennyi pénzt bőven megért.

(#573) kill_bill1


kill_bill1
tag

Ez [link] tök jó hozzá. :)

----

(#574) Gabesz84


Gabesz84
őstag

újabban egyre gyakrabban áll le a touchscreen működése, reboot, egér rádugás megoldja, de idegesítő.
Nálatok minden rendben működik?

(#575) Kavinton75 válasza Gabesz84 (#574) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Az Encore-on tökéletes :K

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#576) Gabesz84 válasza Kavinton75 (#575) üzenetére


Gabesz84
őstag

utanakerestem, lenovo forumokon is szidjak emiatt, igaz ott elsosorban a 10 colos verziot.
Ebbol lehet par honapon belul gariztatas lesz.

Lassan lehet megbanom hogy ezt tartottam meg, es az encore-t adtam el...

(#577) bs29 válasza Thoty (#565) üzenetére


bs29
csendes tag

http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default.page?

(#578) Kavinton75 válasza Gabesz84 (#576) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Én nem bántam meg a váltást :N
A HDMI, a kisebb fényerő és a sztereo hang kárpótolja a 32GB helyet.

Anno nekem is szórakozott a Lenovo, de az Encore egyszer sem.
Nem hinném, hogy ez driver hiba, mert újrarakás után is csinálta.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#579) Gabesz84 válasza Kavinton75 (#578) üzenetére


Gabesz84
őstag

tudok am meg valmit ami miatt jobb lenne a lenovo, ha nem vacakolna a touchscreen: Toshiba-n nekem sosem kapcsolt be a turbo, azaz 1,8ghz-en sosem uzemel. Legalabbis en ugy lattam, es a tesztek is ennyivel kisebb pontszamot osztottak. Mondjuk hasznalhatosagot tekintve ez nem nagy hatrany.

(#580) Kavinton75 válasza Gabesz84 (#579) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Lehet, hogy ezért bírja tovább az akkuja.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#581) Thoty válasza bs29 (#577) üzenetére


Thoty
senior tag

köszi, de én itt csak drivereket látok, recovery-t vagy iso-t nem

(#582) Trevize1987 válasza Gabesz84 (#574) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Nekem is tök ugyanez. Egyre idegesítőbb.

Amúgy Netgear PTV3000-el volt már használva valakinél? Nekem a HDMI port hiánya nagyon fáj egyelőre, szeretnék miracastolni, de sok rosszat hallok róla. Valaki próbálta már?

(#583) Simi2000 válasza Trevize1987 (#582) üzenetére


Simi2000
tag

Nekem első próbálkozásra sikerült a screen mirroring egy samsumg TV-vel, de kb egy perc után megszakadt a kapcsolat. Azóta nem sikerül az összekapcsolódás sem, pedig látják egymást...A TV tud wifi Direct-et is, látja is a tabot. De szintén nem tud kapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

(#584) Trevize1987 válasza Simi2000 (#583) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Ez elrettentően szomorú :(

(#585) Simi2000


Simi2000
tag

Lehet user error :D De annyira nem létfontosságú nekem ez a funkció, hogy utánajárjak.

(#586) Kavinton75 válasza Simi2000 (#585) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Nem user error.
Sajnos a Lenovo nekem is szórakozott, majd újraraktam és jó lett.
De sajnos az egér nem ment át és a minősége is elég gyatra volt LG TV-vel (WiDi-vel).

A Toshiba átvisz mindent jó minőségben szaggatás nélkül és még az egeret is látom :K
Pedig ugyanaz a hardver.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#587) Simi2000 válasza Kavinton75 (#586) üzenetére


Simi2000
tag

A vezetékes kapcsolat jobban szokott működni.

Én már várom a márciusban megjelenő nagytesót. Ha nem lesz nagyon elszállva az ára tuti cserélem is (azon már lesz hdmi is)

(#588) Kavinton75 válasza Simi2000 (#587) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Azok nem egy kategóriában lesznek ezzel és pont a méret miatti praktikusságukat fogják elveszíteni.
Nekem jó volt a Toshiba Encore csere :K
Eddig egyszer sem fagyott és nem is kellett újra raknom.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#589) Süvi válasza Simi2000 (#583) üzenetére


Süvi
őstag

Szia. Nekünk is van Screen mirroring. Elindítom a tvn és a tablet-en be kell állítani vmit? Köszönöm

(#590) Simi2000 válasza Süvi (#589) üzenetére


Simi2000
tag

Szia.
TV-n indítod, tableten meg jobboldalt előhozod a menüt, ott "eszközök/második képernyő", és már keresi is. Itt kéne látnia a TV nevét, rákattintva próbál csatlakozni.

(#591) Süvi válasza Simi2000 (#590) üzenetére


Süvi
őstag

Szia!

Sikerült is. Eddig még csak kiterjesztett kijelzőt tudtam, a másolásra valahogy nem reagál.
Köszönöm

(#592) I3ence válasza _ak_ (#564) üzenetére


I3ence
tag

Angollal, ékezeteket meg csúsztatom. De pontot csak karakter után ír a dupla spacere :)

(#593) zoltan6


zoltan6
őstag

másnak is volt már olyan problémája a készülékkel,hogy leállítom,majd a következő bekapcsolásnál nem müködik a képernyő-elforgatás,hanem függőlegesen van,majd újrainditom,ujraindítás felirat ott van vagy 3 percig,aztán kékhalál driver power state failure felirattal,aztán újraindul,utána már jó minden.
felraktam most a lenovo oldaláról minden elérhető drivert,aztán majd kiderül,nem tudom frissebbek-e mint amivel gyárilag telepítve volt. :F

(#594) Djmarko


Djmarko
tag

Valaki kipróbálta már rajta az androidot?

(#595) zoltan6 válasza Djmarko (#594) üzenetére


zoltan6
őstag

én csak a bluestacks-ot,az elég gagyi,alig érzékeli az érintést is.

(#596) cocus007


cocus007
tag

nem tudtok vmi más, esetleg kínai olcsó féle tablet-et aminek ugyanekkora a mérete meg gombok ugyanott = jó rá annak a tokja is?

vagy vmi oldalt onnan lehet rendelni fekete flip case-t? ebay-en rendeltem már több mint 1 hónapja (kb 3ezerért),csak nem akar megérkezni... és a többi eladó se tűnik túl jónak.

(#597) k.milan válasza cocus007 (#596) üzenetére


k.milan
csendes tag

Szia, nekem van egy eredeti tokom a tablethez -> [link]
Ha érdekel írj privátot !

(#598) Simi2000 válasza cocus007 (#596) üzenetére


Simi2000
tag

Lehet nem az eladóval van a gond, mostanában nem valami gyors a posta. Nem ritka a két hónapos szállítás sem. Lehet pont jövő héten kapod meg :) Én még várnék rá....

(#599) cocus007 válasza Simi2000 (#598) üzenetére


cocus007
tag

De ha nem csak a posta miatt kap negatívat akkor nem kell csodálkozni az arányain... elvileg visszautalja a lóvét mer lejárt az idő,előbb azt várom, de vissza már nem utalom az tuti ha megérkezne a cucc.

@k.milan: köszi,de olcsóbb kéne + ami hátulról is védi

(#600) Thoty válasza cocus007 (#599) üzenetére


Thoty
senior tag

Én ilyet rendeltem, kb. 2 hét alatt megérkezett: [link]
Tökéletesen illeszkedik és a célnak megfelel :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.