Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) _ak_ válasza Süvi (#348) üzenetére


_ak_
addikt

Igaz is, az nálam is ki van kapcsolva. Lehet, h kikapcsoláskor titkosítja az új fájlokat? :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#352) Zephy válasza _ak_ (#351) üzenetére


Zephy
csendes tag

Valószínüleg igen.
Nálam is jelentkezett a probléma, de néha menüből is rendesen leállt (titkosítással együtt), ha jól emlékszem mindíg akkor, mikor alig volt használva, viszont új app telepítése után mindíg megállt a kikapcsolás.
Lehet, hogy nem áll meg végleg csak kicsit több idő kell neki, de én is inkább kikapcsoltam a titkosítást. Aki nem tart pénzügyi adatokat/üzleti titkokat/illegális dolgokat a gépen, annak ez szerintem nem kell.

(#353) _ak_


_ak_
addikt

IPS paneloknál is jelentkezhet pixelhiba? Mármint nyilván, mert itt szemezek most eggyel... :(( Lenoonak meg nincs vmi jó pixel garanciája, legalábbis monitorok esetében.

Let's begin, de gozaimasu!

(#354) Gabesz84 válasza _ak_ (#353) üzenetére


Gabesz84
őstag

bármin lehet pixelhiba :)
sajnos.

(#355) Zephy


Zephy
csendes tag

Pár kérdés.
Nektek is iszonyú lassan tölt? Üresjáratban (csak az asztal van nyitva) töltőre dugva is merül.
Valaki talált rá valami jó fóliát/tokot (gyári a legjobb)?
Találkozott valaki olyannal, hogy bekapcsolás után semmire se lehet rábírni, start gombra rezeg, az érintő panel működik, ki lehet hozni a kikapcsolást de pl lehúzni már nem lehet mert hiába veszi az érintést, a rendszer mintha nem érzékelné. Restart és megint jó.

(#356) Gabesz84 válasza Zephy (#355) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem nevezném lassúnak.
A saját töltőjét használod? Az 2 amperrrel tölt, telefon töltő nekem sem nagyon tölti, bekapcsolva aida szerint 2W-ot fogyaszt, a teló töltő meg 5V 500mA, azaz 2,5W, ami elég gyér töltési hatásfok lesz.

Tokot én ezt rendeltem, a nagy és csodás Kínából. Még nem jött meg, meglátom mennyire jó.

(#357) Gabesz84 válasza Gabesz84 (#354) üzenetére


Gabesz84
őstag

emlegetett pixelhiba? Nálam is van egy, szerencsére csak subpixel és csak totál fekete képnél látszik, meg eléggé a szélén. :D
Hánytól cserél a lenovo?

(#358) Zephy válasza Gabesz84 (#356) üzenetére


Zephy
csendes tag

Igaz, pár napja nem a gyári töltőjével van töltve, ez megoldhatja, köszönöm.
Ez a tok majdnem olyan mint a gyári, ha beválik az nyerő vétel lenne.

(#359) b.daniel válasza Gabesz84 (#356) üzenetére


b.daniel
senior tag

Ez a tok nekem is nagyon tetszik,jobban nijt a gyári. De azt irja h január 14 és február 3 között érkezne meg:/ az nagyon sok:/

(#360) doggie válasza b.daniel (#359) üzenetére


doggie
aktív tag

Találtam alinál is hasonlót (ez lehet gyorsabban megjönne):
http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-MIIX-2-Smart-Cover-TriFord-Slim-Stand-Leather-Case-Miix2/1552255395.html

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#361) GRaul válasza doggie (#360) üzenetére


GRaul
őstag

itt mennyi a szállítási ktg?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#362) doggie válasza GRaul (#361) üzenetére


doggie
aktív tag

Szerintem ezeknél a kínai csodáknál ingyenesre is kérheted (dx és geekbuying-nál) tuti.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#363) Zephy válasza doggie (#360) üzenetére


Zephy
csendes tag

Ez ugyan az mint a gyári csak nincs hozzá ceruza (ami viszont kéne).
Ebben nekem az nem tetszik, hogy a hátulját nem védi a gépnek :S

(#364) _ak_ válasza Gabesz84 (#356) üzenetére


_ak_
addikt

Az a tok nekem is szimpatikus, egy pár sort röviden, majd írj róla légyszi, ha megérkezett.

Ami a pixel hibát illeti, sajnos nem találtam meg konkrétan erre a tabra vonatkozót, de határozottan több kell belőle, h szóba álljanak az emberrel.

Let's begin, de gozaimasu!

(#365) _ak_


_ak_
addikt

Jut eszembe, Nektek nem szellemképes néha a kijelző? Nem könnyű észrevenni, de néha vagy pl. most, ahogy egy kicsit többet irkálok és átváltok a számokra (bal alul), akkor nagyon halványan, de látom a betűket is a jelek mögött. Vagy a kezdőképernyőn pl a amikor arrébb görgetek, akkor a könyvjelzők 3 fehér sávját is látom.
Érdekes, h nem mindig és ha átváltok az asztali nézetre vagy egy monitor teszter programra, ahol homogén hátteret mutat, ott már nem látom.

Let's begin, de gozaimasu!

(#366) bs29


bs29
csendes tag

lehet valahogy tiszta windowst telepíteni rá,pendriveról tud bootolni?

(#367) Djmarko


Djmarko
tag

Sziasztok!
Én is boldog tulajdonosa lettem a Lenovo-nak.
Lenne egy kérdésem....Egy két játékot kipróbálnék rajta. Melyikeket ajánljátok? Lehet torrentröl rendes pc game-et leszedni?

(#368) Zephy válasza bs29 (#366) üzenetére


Zephy
csendes tag

Jogtiszta ami rajta van. Ha 0 km-es winre gondolsz, egyszerűbb egy visszaállítást csinálnod.
Elvileg tud külső driveról bootolni és így lehet rá új wint húzni de én még nem próbáltam, nem volt rá szükség.

(#369) Ace owner válasza Djmarko (#367) üzenetére


Ace owner
addikt

Rendes asztali windows, azt raksz ra amit akarsz, gta sa meg par regebbi jatek siman megx rajt.

Galaxy Fold 4

(#370) bs29 válasza Zephy (#368) üzenetére


bs29
csendes tag

0km-esre gondoltam, előtelepített programok nélkül.

(#371) Gabesz84 válasza bs29 (#370) üzenetére


Gabesz84
őstag

Az egyetlen ami miatt érdemes szűz windowst rátenni az a vírusirtó, egyéb hasztalan alkalmazás nem igazán van rajta, viszont azt meg könnyen el lehet távolítani.

[ Szerkesztve ]

(#372) Zephy válasza bs29 (#370) üzenetére


Zephy
csendes tag

A helyedben alapállapotba tenném, erre van is lehetőséged winen belül. (Valahol a visszaállítás felé kell keresni de fejből nem tudom hol van, még nem kellett használnom.)
Ahogy már írták, tényleg nem nagyon van rajta haszontalan dolog, csak azt mekkávét ajánlott cserélni.

(#373) k.milan


k.milan
csendes tag

Sziasztok!
Van a gépben beépített GPS vevő? Ha igen balaki próbálta már használni? Ha igen milyen programmal működött neki az offline navigáció?

(#374) GRaul válasza k.milan (#373) üzenetére


GRaul
őstag

van gps vevő. de nincs rá program....

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#375) Polllen válasza GRaul (#374) üzenetére


Polllen
nagyúr

Desktop winre van offline navi.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#376) GRaul válasza Polllen (#375) üzenetére


GRaul
őstag

akkor en vagyok tudatlan. de nem talaltam :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#377) k.milan válasza Polllen (#375) üzenetére


k.milan
csendes tag

És megtudnád mondani melyik programra gondolsz?

(#378) Polllen válasza k.milan (#377) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én az igo-ra gondoltam, de az unofficial és így tiltott téma, de a google mindenkinek segít a bajban.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#379) Gabesz84 válasza Polllen (#378) üzenetére


Gabesz84
őstag

az állítólag nem megy, mert valszeg nem az új sensors API-t használja, ezért nem látja a gps-t.

(#380) Xmister válasza Gabesz84 (#379) üzenetére


Xmister
senior tag

Erre van megoldás: [link]
Ez virtuális COM portot hoz létre a szenzoros GPS-nek. Nem próbáltam, mert nincs ilyen tabletem, de hátha segít valakinek. :)

(#381) Süvi válasza ludus (#315) üzenetére


Süvi
őstag

Szia. A tok minket is érdekelne. Majd kérlek írj, gogy mi újság. Köszönöm.

(#382) k4rL^


k4rL^
senior tag

Ilyen tablet vásárlásán gondolkodok, föleg a Hearthstone játék miatt. Akinek megvan a játék, kérem jelezze, hogy hány fpssel, lagg mentesen játszható-e. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#383) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Laptopon használtam Win8-t és a metrós alkalmazásokat (képnézőt, áruházat stbb.) lassan nyitja meg, kb. 10 mp-et gondolkodik rajta (A6-3420). WP-n mindent pikkpakk megnyit ahogyan a droid és ios is. Mivel ezen is rendes Win8 fut a lassúság itt is megfigyelhető?

A Toshibás gép BP-n mindenhol van, a Lenovos pedig csak vidéken.

[ Szerkesztve ]

(#384) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Nagyon jó áron volna ez a gép, viszont az érdekelne, hogy semmilyen formában nem köthető TV-re? A microUSB csati rajta nem MHL képes? :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#385) GRaul válasza Pikkolo^^ (#383) üzenetére


GRaul
őstag

Sztem nem lassu. Most is errol irok. Nekem a lenovo jobban bejon kinezetre. Meg a Hatlapja stb :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#386) Pikkolo^^ válasza GRaul (#385) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az rendben vagy, hogy nem lassú, de gondolkodik egy alap program megnyitásánál vagy rögtön bedobja, mint a mobil operációs rendszerek?

(#387) GRaul válasza Pikkolo^^ (#386) üzenetére


GRaul
őstag

melyik progira gondolsz pl? mert megnezem. de egyebkent igen, sztem rögötn bedobja. pl Ie, chrome, vagy totalcommander stb

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#388) b.daniel válasza Pikkolo^^ (#386) üzenetére


b.daniel
senior tag

Most megmértem több appot is,hogy milyen sebeséggel nyitja meg, 2-3 mp volt mind :)

(#389) Süvi válasza Pikkolo^^ (#386) üzenetére


Süvi
őstag

Nálam is kb. annyi idő alatt jönnek be az appok mint a mobilon (800). Az asztali gépben amiben nézted nem HDD volt véletlenül, mert azon nekem is lassabb?

(#390) Pikkolo^^ válasza Süvi (#389) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

HDD-s volt, azóta már W7-el.

(#391) Djmarko


Djmarko
tag

Sziasztok!
Valaki tudja, hogy hol tudom ingyen letölteni az Asphalt 8-at?
Előre köszi a választ!

(#392) NGA válasza Djmarko (#391) üzenetére


NGA
addikt

Nem hiszem el, hogy 480 Ft-ot nem tudsz kifizetni bakker.
Ennyire nem lehetsz csóró.

(#393) Kavinton75 válasza Zephy (#355) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Helló,

Én ezt a tokot vettem hozzá.
Teljesen jó minőségi bőr (nem gagyi Kínai) és van rá egy év gari, csak a blokk kell hozzá.
Fóliából pedig egy iPad-hoz valót, majd levágtam méretre és teljesen jó.
A kamera kivágását raktam a tabletéhoz és úgy vágtam ki.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#394) Kavinton75 válasza SP!T (#384) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ha a TV-d tudja a Widi-t, vagy a Miracast-ot, akkor igen.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#395) Kavinton75 válasza Zephy (#355) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Az elején nekem is volt pár baki a rendszerrel.
Lefagyott a képernyő.
Beragadt egy két érintés, így csak nagyítani lehetett.
Újraraktam és már egy jó ideje (kb. 2 hete) minden jó.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#396) Kavinton75 válasza Süvi (#344) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Szerintem mielőtt visszaviszed, nézd meg mit csinál egy újrahúzás után.
Állítsd vissza úgy, mintha el akarnád adni.
Nekem is szórakozott az elején, de már semmi baja.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#397) Kavinton75 válasza b.daniel (#336) üzenetére


Kavinton75
senior tag

Ha be van kapcsolva a WiFi, akkor merül, mert szinkronizálgat.
Küld repülő üzemmódba.
Én már csináltam neki parancsikont is és kiraktam a főképernyőre.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#398) GRaul


GRaul
őstag

minden egyes hozzászólashoz nem kell egyenként válaszolni, mert baromi gaz, főleg h nem 2 van egymás után

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#399) margithid


margithid
veterán

64 GB-os micro sd kártya ugye mehet bele?
Mi a véleményetek az ebayről rendelhet 64 GB-os kártyákról? Elég csalogató az áruk.
Esetleg tapasztalat valakinek ezekkel?

(#400) b.daniel válasza margithid (#399) üzenetére


b.daniel
senior tag

Mehet :) sztem nem rosszak egyáltalán,de érdemes vlass10-est keresgélni,hogy a sebesséh jó legyen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.