Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) hito válasza Akron99 (#1100) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, dead pixels edition-ben :D ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1102) htc07 válasza Akron99 (#1100) üzenetére


htc07
addikt

ja, 64 gigás.

a dead pixelre csak annyit tudok mondani amit nemrég írtam, 1 darab szubpixel hibám van, de ha nem keresem sose találom meg.

(#1103) hroberto válasza hito (#1098) üzenetére


hroberto
veterán

Ha a T-nél veszed a Miix-et, nem kell aláírnod semmit? Előfizetés sem kell hozzá?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1104) hito válasza hroberto (#1103) üzenetére


hito
nagyúr

De nem ám!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1105) Akron99


Akron99
aktív tag

Külső monitorhoz 200 Ft-ért adapter
...és Magyarországra nem szállít :( :O

(#1106) hito válasza Akron99 (#1105) üzenetére


hito
nagyúr

Ja persze, 200Ft-ert :D Majd nezd meg a licit veget! ;) Inkabb lesz az 5-10eFt, annyiert meg barmikor rendelsz attol, aki szallit EU-ba is.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1107) Akron99 válasza hito (#1106) üzenetére


Akron99
aktív tag

Ja! Hogy ez licit :)
sorry

[ Szerkesztve ]

(#1108) hroberto válasza hito (#1104) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi! :)

Az enyémmel egyszerre vásárolt Miix folyamatosan fagy az ismerősömnél. Mit lehetne tenni vele?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1109) dcenter


dcenter
csendes tag

Sziasztok!

Jelentem megjött T-től a miix 2 8-am, eddig (lekopogom) nem jött ki semmilyen para, amikről fentebb páran beszámoltak (vibramotor, pixelhiba). Nagyon korrekt.

Egyetlen parám (bár ez lehet teljesen user error, de hátha valaki okosabb lesz...). A tab megjeleníti ugyan az aktuálisan elérhető wifi csatlakozásokat, de valamiért a saját wlan hálómat nem, ugyanakkor a telefonom és más eszközök látják. Ő is lát többet, de a sajátomat nem listázza.

Routeren nincs rejtve az SSID, TL-WR740N, 11bgn mixed. Esetleg ötlet, hogy ez miért lehet? (Aktiváláshoz és frissítéshez nem lenne rossz.. ) :)

szerk.: BÁÁÁMM... :W router beállításoknál volt egy ilyen, hogy region: Hungary, de mivel a tab még nem magyarodott, ezért nem listázta....

[ Szerkesztve ]

(#1110) dcenter válasza dcenter (#1109) üzenetére


dcenter
csendes tag

Valaki írta korábban, hogy van fényszenzor, de nem működik. Nálam ez megy, ha hagyom tétlenül pár perc után picit elsötétül, ha matatok a kezemmel felette, akkor visszanyomja a fényerőt.

(#1111) Bogyó bá' válasza dcenter (#1110) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A Miix2 nem szereti a legfelsőbb WiFi csatornákat sem: 11., 12. Én ezzel szívtam hajdanán.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1112) gerii


gerii
addikt

Na rendeltem egyet a T-től. De ha nem lesz jó... ;]

(#1113) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Hogy rendeltek én nem látom a miix-et sehol a T-nél?.

[ Szerkesztve ]

(#1114) icezozo válasza Zsolaf (#1113) üzenetére


icezozo
addikt

bogyo112: [link]

kozben en is rendeltem egyet :) reg volt mar wines tablettem .

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#1115) icezozo


icezozo
addikt

apropo fuggetlen a 3G modem ami benne van?
( mondjuk ez inkabb csak kivancsisag )

http://qwankido.hu/

(#1116) Zsolaf válasza icezozo (#1114) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez jó ár..

(#1117) icezozo válasza Zsolaf (#1116) üzenetére


icezozo
addikt

ugyis mondhatjuk, hogy igen jo ar ! :K

http://qwankido.hu/

(#1118) gerii válasza icezozo (#1115) üzenetére


gerii
addikt

Igen, független, legalábbis pár tulaj azt írta.

(#1119) icezozo válasza gerii (#1118) üzenetére


icezozo
addikt

akkor az meg jobb :)

http://qwankido.hu/

(#1120) dcenter


dcenter
csendes tag

Már írtam ma, hogy nekem is megjött a miix 2, a sokak által leírt problémákat nem tapasztaltam vele. Viszont most, mire végigcsekkolgattam mindent, úgytűnik, hogy a front kamera nem akar feléledni.

Ha a hátlapit kapcsolom, az teljesen jó, viszont a frontnál kigyullad a led, de sötét képet ad. Lehet ez szerintetek vmi szoftveres, vagy ez egyértelműen hardver hiba? Volt már valakinek ilyen?

(#1121) htc07 válasza dcenter (#1120) üzenetére


htc07
addikt

driverek rendben vannak?

(#1122) dcenter válasza htc07 (#1121) üzenetére


dcenter
csendes tag

Elvileg igen (számítógép kezelésnél nem talál hozzá újabbat), viszont csomó fórumban panaszkodnak rá, hogy akinek ilyen szenzor van (OV2722), a win 8.1 frissítés után nincs kép.

(#1123) gerii


gerii
addikt

Lenovo miix 2 8 eddigi lehetséges hibák:

1. pixelhiba
2. érintőpanel hiba
3. rezgőmotor
4. hangszóró
5. elülső kamera
6. recsegő/ropogó burkolat
7. bekapcs gomb kopás - szériahiba
8. kikapcs/bekapcs anomália

2;(3;4?) javítható

Aki tud még bővítse a listát!

Csak készülök a tesztelésre :)

(#1124) htc07 válasza gerii (#1123) üzenetére


htc07
addikt

ez a tábla sem a jövőből érkezett, ami működhet benne az el is romolhat. :DDD

nekem néha szokott olyat hogy ha kikapcsolom, akkor az istenért sem akar visszakapcsolni, csak ha töltőre dugom egy picit. pedig nem szoktam lemeríteni. (eddig kb. 2-3x fordult elő mióta megvan).

[ Szerkesztve ]

(#1125) doggie válasza htc07 (#1124) üzenetére


doggie
aktív tag

Igen.-igen, ilyen már velem is esett meg, és esetleg a kapcsoló kopást is érdemes felvenni, hadd tudja aki idejön, mikkel találkozhat használat alatt.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#1126) gerii válasza htc07 (#1124) üzenetére


gerii
addikt

Pl erre gondoltam a 8-as pont alatt. Illetve olyat olvastam még, hogy Win kikapcsolás közben a háttérvilágítás megmarad, és nem kapcsol ki teljesen.

doggie: 7-es pont.

[ Szerkesztve ]

(#1127) doggie válasza gerii (#1126) üzenetére


doggie
aktív tag

Hupsz, vak voltam :-)

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#1128) NGA


NGA
addikt

Érdekes, hogy a 10-esemmel semmi baj nincs

(#1129) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Nekem a 8-al sincs semmi, eddig...

(#1130) zoltan6 válasza gerii (#1123) üzenetére


zoltan6
őstag

kékhalál hegyek a 3gs-verzióban.van összehasonlítási alapom mert volt sima 3g nélküli verzióm is ma adtam el.lehet hogy most talán megoldódott a gyors rendszerindítás kikapcsolásával.

(#1131) nbware


nbware
senior tag

Nekem is most már tökéletes a 10esem. Próbáltatok már játszani rajta? left 4 dead 2, euro truck simulator 2 tök jól elfutottak. valaki próbált már mást is?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1132) Bogyó bá' válasza nbware (#1131) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Unreal Tournament (a legelső) szépen megy BT-s billentyűvel és egérrel. Nem akadozik észrevehetően, pedig csak 20-25 közötti az fps. (minden fullon, natív felbontáson)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1133) Zsolaf válasza Bogyó bá' (#1132) üzenetére


Zsolaf
addikt

Azt én nagyon szerettem, sokat játszottam vele..

(#1134) Bogyó bá' válasza Zsolaf (#1133) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A mai napig imádom, a Koroknay Géza-féle magyar szinkronnal! :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1135) Akron99


Akron99
aktív tag

Mi a különbség egy Class 8 és 10-es Micro SD kártya között?
Úgy értem van érezhető különbség a tablet átlagos használata közben?

(#1136) hito


hito
nagyúr

Na megjött a cserélt Miix 2 8-am. Pixelhiba nincs, rezgőmotor jó, összeszerelésre jobb mint az előző, kamerák működnek, viszont egy újabb hiba kerülhet rögzítésre a gyári hibalajstromon: egy kis pontban erősebb a panel háttérvilágítása :O :W És ez idegesítőbb, mint a pixelhiba, mert folyton látszódik, a pixelhiba meg jó esetben csak bizonyos szineknél. Most már tényleg ott vagyok, hogy földhözb@szom. Ezt is vissza fogom küldeni, és párhuzamosan rendelek egy másikat, ugyanis utólag derült ki, hogy nem lehet cserét kérni webshopos vásárlásnál, hanem automatikusan visszautalják a pénzt vagy postán visszaküldik.

Ez már tiszta rémálom! Vagy fogom aztán leszarom az egészet és használom így, még eldöntöm. Képet majd csinálok a hibáról.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1137) hito


hito
nagyúr

De ami nagyon érdekes a Miix 2 8 3G-ben:

beletettem a vodás sim-kártyámat (gond nélkül működik vele) és kíváncsiságból felhívtam magam. Legnagyobb meglepetésemre nem a postafiók jelentkezett be, hanem kicsörgött. A tableten sajnos semmi jelét nem láttam annak, hogy bejövő hívásom van, viszont a amiről hívtam, ott rendesen kicsöngött.

Nincs esetleg valami tárcsázóalkalamazás windows-ra? Csak mert ha lenne és sikerülne összehozni, akkor elvileg telefonálni is lehetne vele ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1138) kovsol válasza Akron99 (#1135) üzenetére


kovsol
titán

A sebességben van eltérés. Class 10 esetén 10MB/s minimum elvárás, a class8 még ezt se éri el. Miközben vannak 80+MB/s-t tudó class 10 kártyák is.

May the Force be with you!

(#1139) Bogyó bá' válasza kovsol (#1138) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A kb. 3 hete vett 32GB-os Class10-es Samsung kártyám 45MB/s-ot tud, de nagy fileok mozgatásánál még az is érezhetően lassúbb, mint a tablet saját belső eMMC tárolója.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#1140) Akron99 válasza kovsol (#1138) üzenetére


Akron99
aktív tag

Akkor csak class 10-eset érdemes venni?
Én mondjuk nagy fájlokat (mi számít nagynak?) nem gyakran fogok másolgatni.

(#1141) gerii válasza hito (#1136) üzenetére


gerii
addikt

Köszi a helyzetjelentést :)
Nekem a telefonon erősebb egy pontban a világítás, de már lexarom. Azért a képre kíváncsiak vagyunk.
Elvileg nekem holnap hozzák, remélem max annyi baja lesz mint most a tiednek.

Amúgy mi van akkor ha valaki több hónapig ilyen visszaküldőset játszva ingyen használja a cuccokat :F

(#1142) htc07 válasza gerii (#1141) üzenetére


htc07
addikt

Annak jó sok szabadideje van ;]

(#1143) icezozo


icezozo
addikt

nekem meg nem szoltak ,hogy mikorra varhatom :U

http://qwankido.hu/

(#1144) Pferi


Pferi
senior tag

Múlt hét kedden rendeltem de még mindig szállítás alatt státuszban van. Péntekig várok, utána már át se veszem.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1145) Akron99 válasza Pferi (#1144) üzenetére


Akron99
aktív tag

"Szállítás alatt" vagy "szállításra vár"?
A "szállítás alatt" státuszra váltástól számítva 1-2 nap alatt meg kell érkeznie. Ha több napja ebben az állapotban van akkor ott valami nem stimmel.
Telefonon nem jelezték előtte, hogy melyik nap érkezik?

(#1146) hito


hito
nagyúr

Srácok! 3G Miix 2 8 érdekesség!

A gépben lévő Huawei modem képes a GSM alapú hanghívásokra, úgyhogy érdemes lenne jobban utána nézni win8.1 oldalról a dolognak. Már csak a rendszeren múlik szerintem, hogy telefonként is használható legyen ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#1147) acelos válasza Pferi (#1144) üzenetére


acelos
tag

Az érdekes mert én szombaton délelőtt rendeltem és ma délben jött meg Pick pack pontra (vidékre), hívd fel a 1430-at akár éjszaka is ott tudnak bővebb felvilágosítást adni.

(#1148) acelos


acelos
tag

Én is csatlakoztam ma jött meg a T-től, nincs pixel hiba , működik mindene(még).Létezik hozzá smart cover(van benne egyáltalán mágneses érzékelő).Egyébként ezek tuti refurbished modellek mivel az 2014.01-es gyártású és a sim foglalatnál egy kicsit nagyobb a rés , és már indításkor le volt járva a Mcaffe, és tele volt a csomagolása fekete szösszel , először azt hittem tele van halott pixelel de 5 percnyi törölgetés után már látszott a kijelző.

(#1149) htc07 válasza hito (#1146) üzenetére


htc07
addikt

ha van valami olyan usb dongle-s 3G app, ami támogatná a modemet (nem tartom kizártnak), akkor azzal lehetne telefonálni szerintem.

nem tudom ez mennyire releváns nekünk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1150) hito válasza htc07 (#1149) üzenetére


hito
nagyúr

Jó ötlet, holnap utána nézek :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.