Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) NGA válasza AxBattler (#1850) üzenetére


NGA
addikt

768 x 1024 vs 800x1280 azért igen jelentős különbség. Még a tesco gazdaságos 8"-os Lark is 800x1280-as.

(#1852) AxBattler válasza NGA (#1851) üzenetére


AxBattler
félisten

Képernyőméret volt a kérdés, felbontás nélkül, de igazad van, 1024*768-ast szerintem már én sem vennék.

Az ideális szerintem 8.9"-10"-os képernyő lenne, 4:3-as képaránnyal, 1280*960-as felbontással. Esetleg 5:4, 1280*1024.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1853) NGA válasza AxBattler (#1852) üzenetére


NGA
addikt

Az ideális 10" legalább 1980x1200. nekem Miix 2 10 volt, és PDF magazinoknál igencsak kijött az FHD előnye. Azért sincs azóta másik tabletem, mert 90e-ért nincs másik FHD tablet, csak a Lenovo Miix 2 10, és soha többet nem veszek Lenovot a garanciális szervize miatt.

(#1854) htc07 válasza AxBattler (#1850) üzenetére


htc07
addikt

Azért a 32GB elég karcsú, főleg, hogy nagyrészét viszi a windows.

(#1855) AxBattler válasza NGA (#1853) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha ennyire fontos vkinek a felbontás, akkor jogos.

(#1854) htc07
Ha klasszikus tab célokra használod, akkor microSD kártyával elmegy azért.
Ha csomó programot, játékot szeretnél rá telepíteni, akkor tényleg 64GB-os kell.
Szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1856) htc07 válasza AxBattler (#1855) üzenetére


htc07
addikt

A maradék hely talán elég az office, adobe reader, meg hasonló alap programoknak. Bár csak tippelem.

És akkor arról ne is beszéljünk, hogy szerintem ennek is van backup partíciója.

Ezen felül nem tudom mi lehet a klasszikus felhasznâlási módja a tabletnek, de ha maradna is véletlenül egy kis szabad terület, azt teleszemetelné a böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#1857) bigrock válasza htc07 (#1856) üzenetére


bigrock
addikt

A backup partíció szerintem lementhető USB pendrive-ra és mindjárt nyersz 8 GB-ot.

(#1858) AxBattler válasza htc07 (#1856) üzenetére


AxBattler
félisten

Offisz, Adobe, VLC, Skype, Viber, Chrome, stb.
Ezekre bőven van hely a fennmaradó szabad 10GB-on.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1859) zenesz45


zenesz45
csendes tag

Sziasztok!
Lenovo 2 10-nél létezik az,hogy a fejhallgató kimenete ipad dugós lenne?
köszi

(#1860) bigrock válasza zenesz45 (#1859) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem sima standard kombinált mikrofon be/fülhallgató ki csatlakozó.

(#1861) zenesz45 válasza bigrock (#1860) üzenetére


zenesz45
csendes tag

Most hoztam el a szerelőtől,mert nem szólt rendesen fülessel,megcsinálta,ő mondta,hogy ipad dugós fülest vegyek hozzá,mert a sima 3,5-es miadt ment tönkre.Fura egy kütyü az enyém...
Valaki fel tudná rakni a vga drivert hozzá,mert a felbontás csak 1280x800 nálam,gyári driverrel is.
Mondjuk a youtubos fhd videókat viszi simán..

(#1862) htc07 válasza zenesz45 (#1861) üzenetére


htc07
addikt

sima 3,5-es miatt nem megy tönkre. :N

egyébként ilyen kábellel tudsz rákötni külön sztereó fülhallgatót és mikrofont is. (igaz, amit én kaptam, azon fordítva van bekötve a bal és a jobb [de a szintén kínai usb hangkártyámon is fordítva van bekötve, tehát ezzel a kábellel normálisan szól ;] ])

[ Szerkesztve ]

(#1863) zenesz45 válasza htc07 (#1862) üzenetére


zenesz45
csendes tag

Megoldottam.Vettem egy usb hankártyát,szól mint állat.Legalább hangosabb lett,mint az alaplapival a fejhallgató.

(#1864) gg72


gg72
veterán

Nálam van egy ismerősöm Miix2 10 tabletje, hogy beállítsam és telepítsek rá dolgokat. Mivel a héten már másik két tabletet (Acer Switch és Asus Transformer) is beállítottam, gondoltam nem lesz vele gond, hát tévedtem... BIOS frissítés után BitLocker kulcs híján engedtem, hogy újra feltegye magát a Windows, hát nem kellett volna, mert eltűnt a magyar win, angol van helyette. :U Hogyan tudnám újra előcsalogatni a magyart?

(#1865) gg72 válasza gg72 (#1864) üzenetére


gg72
veterán

Megoldódott...

(#1866) Djmarko


Djmarko
tag

Sziasztok!
Tudtok olyan progit ami megmutatja, hogy milyen állapotban van az aksi?

Köszi!

(#1867) Djmarko


Djmarko
tag

Már semmi :D kiderült h a konnektor szarakodott :D :D

(#1868) Zsolaf válasza Djmarko (#1866) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nézd meg a konnektort, hátha az szaraxik... :))

[ Szerkesztve ]

(#1869) gretzky77 válasza nbware (#1752) üzenetére


gretzky77
veterán

Hali! Én is bepróbálkoztam egy Win 10-el,fél napot volt csak fent próbaképp,jó lesz az szerintem csak még csiszolni kell! Bill gond nálam nem volt az internet nyűglődött néha,a spartanra vagy hogy hívják kiváncsi leszek! Én a 8,1-re frissitettem rá a dolgaim megmaradtak lehet ez is bekavart kicsit,viszont így megmaradtak a dolgaim és könnyen vissza is tudtam állni 8,1-re!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1870) nbware válasza gretzky77 (#1869) üzenetére


nbware
senior tag

Szerintem is jó lesz, csak még várni kell :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1871) Pferi


Pferi
senior tag

Ha valaki vásárláson töri a fejét, a Miix 2 10" most akciós az Edigitalban, 79.900 Ft. Szerintem már nem sokáig lehet kapni ezt a modellt.
[link]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#1872) zenesz45 válasza Pferi (#1871) üzenetére


zenesz45
csendes tag

Sziasztok!
Valaki keresett 10-es miix 2-t.Az enyém eladó,dokkolóval.Bal oldali hangszóró nagyobb hangerőn recseg.,amúgy teljesen jó.Privátban érdeklődjetek.

(#1873) NGA válasza zenesz45 (#1872) üzenetére


NGA
addikt

Gariztasd le. Ha szerencséd van, visszakapod az árát, úgysem fogják megcsinálni.

(#1871) Pferi

Jó ár lenne, de nem merem megvenni ismét.

[ Szerkesztve ]

(#1874) ferke72


ferke72
aktív tag

sziasztok!
miix 2 8 3G szerintetek stabil megbízható cucc? nagyobb 10-es verzió is szimpi lenne de azzal már ott lennék mint egy notival.. :R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1875) zenesz45 válasza ferke72 (#1874) üzenetére


zenesz45
csendes tag

Nekem volt,semmi baj nem volt vele,független volt a 3g.Már bánom,hogy eladtam....

(#1876) ferke72 válasza zenesz45 (#1875) üzenetére


ferke72
aktív tag

Köszi. Kicsit off lesz amit írok és nehéz döntés asus vagy lenovo,windows vagy android..csábító ajánlatok transformer képében és padfone ami 2in1.. :U

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1877) Zsolaf válasza ferke72 (#1876) üzenetére


Zsolaf
addikt

Nekem van android-os régi tablet és ez a miix 8, azért egy windows-os tabletet fényévekkel többre tudod használni, konkrétan mint egy laptop olyan csak gyengébb.

[ Szerkesztve ]

(#1878) ferke72 válasza Zsolaf (#1877) üzenetére


ferke72
aktív tag

Köszi. 10" felé max jó ár esetén megyek el. Csak kompaktabb egy 8" készülék :D

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1879) Zsolaf válasza ferke72 (#1878) üzenetére


Zsolaf
addikt

Persze, ujjat? használtat? Én mondjuk 10"-ra váltanék, eléggé rossz a szemem.

[ Szerkesztve ]

(#1880) Sanya


Sanya
nagyúr

Lehet tölteni a mix 2 10-et usb-ről. tesztelve tegnap.

persze nem gyors

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1881) Akron99 válasza Sanya (#1880) üzenetére


Akron99
aktív tag

És még miről?

(#1882) Zsolaf válasza Sanya (#1880) üzenetére


Zsolaf
addikt

Gondolom 500mAh-al

(#1883) ferke72


ferke72
aktív tag

sziasztok!
miix 2 10"-ben hogy tudom leellenőrizni 3g modem fizikai valóját? sim slot van elviekben driver felment igaz c: meghajtón telepítésnél volt már valami fent..újrahúzni nem szeretném pedig lehet akkor jó lenne :(((
köszi :R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1884) tlac válasza Sanya (#1880) üzenetére


tlac
nagyúr

(#1885) antibes2000


antibes2000
tag

sziasztok,
belevágtam egy akciós 2 Miix 10 vásárlásba, két nap múlva kapom meg. Eddig csak androidos meg ios-es gépekkel volt dolgom, kíváncsi vagyok, hogy működik a Win tableten. Meg lehet, hogy egy -két funkciót, ami ez előzőkről hiányzott, azt megtalálom itt.
Sokáig hezitáltam, mert kicsit féltem ezekről a hibákról, amiről írtatok, éritnőképernyő, hangszóró, pixelek, de bízom benne, hogy sikerül kifognom egy jó gépet,
Van olyan dolog egyébként, amire külön oda kell figyelni az aktiváláskor, illetve eltérően működik, mint a másik két platformon?
köszönöm

(#1886) zoltan6 válasza antibes2000 (#1885) üzenetére


zoltan6
őstag

nem kell aktiválni,csak arra figyelj hogy angolul fog először elindulni,majd a vezérlőpult/language-ben tudod átállítani magyarra,és utána indítsd újra,majd csak ezután kezd el az office-t telepíteni,aktiválni,(lesz majd az office-hoz egy kis hologramos papir,azon van a serial szám,az csak az office-hoz kell) mert különben angol lesz az office.
tökéletes tablet meg nincs,mindegyiknél előfordulhatnak hibák,akinek nincs gondja az nem fog a fórumba írni.

(#1887) antibes2000 válasza zoltan6 (#1886) üzenetére


antibes2000
tag

köszönöm az infókat. ez már egy jelentős újdonság a korábbiakhoz képest. :)

(#1888) ferke72


ferke72
aktív tag

ezek szerint sehogy nem lehet? :F

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1889) tlac válasza ferke72 (#1888) üzenetére


tlac
nagyúr

mit?

(#1890) ferke72 válasza tlac (#1889) üzenetére


ferke72
aktív tag

ezt

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1891) zoltan6 válasza ferke72 (#1890) üzenetére


zoltan6
őstag

lekapod a hátulját aztán megnézed van-e benne.
helyileg itt van:

forrás:
service manual

(#1892) Akron99 válasza zoltan6 (#1891) üzenetére


Akron99
aktív tag

Az nem elég ha az eszközkezelőben megnézné? (szerk.: ...ja most látom, hogy fizikailag kell ellenőrizni)

[ Szerkesztve ]

(#1893) ferke72 válasza Akron99 (#1892) üzenetére


ferke72
aktív tag

Köszi már ellenőriztem és találtam is hozzá modemet még 4G képeset is :K
És kaptam kollégától szervíz elérhetőséget is! :R

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#1894) antibes2000 válasza antibes2000 (#1887) üzenetére


antibes2000
tag

sziasztok,
egy kis segítséget szeretnék kérni.
megkaptam ma a miix 2 10-et, de rögtön nehézségekbe ütköztem. Desktop módban elinditottam az explorert, és meg akartam egy youtube videot nézni, hogy leellenőrizzem a hangszórókat, kicsit recsegtek szövegnél, Erre azt írja ki a youtube.com-ra, hogy certificate expired, és nem enged belépni, de amikor megnézem a certificate részletetit, akkor azt írja ki, hogy 2015.01.29-2015.04.29-ig valid.
Ugyanezt csinálja a google.com-mal is.
Nem volt nálam a korábbi windows account jelszavam, ezért egy úl local acounttal helyeztem üzembe a gépet. Ez okozhatja ezt esetleg? teljesen tanácstalan vagyok.
köszönöm a segítséget.

(#1895) tlac válasza antibes2000 (#1894) üzenetére


tlac
nagyúr

állítsd be az időt a tableten

(#1896) Sanya


Sanya
nagyúr

A lenovo miix 3 10" folio case nagyon jól néz ki.
A rossz hír: nem kompatibilis a lenovo miix 2 10" csatlakozóval :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1897) antibes2000 válasza tlac (#1895) üzenetére


antibes2000
tag

köszönöm a segítséget, teljes siker.
Miért is gondoltam, hogy a win automatikusan rááll a mai napra, amikor beállítottam az időzónát. :)
Közben sikerült így a hangszórókat is probálgatni. Mikor ment a video, akkor szépen szólt, két video között kisebb recsegések, talán ez még nem veszélyes.
Szépen melegszik a háta videoknál balodalon, ahogy fogom, gondolom ahol a proci vagy gpu van. Remélem ez még természetes melegedés, és nem az amiről többen írtak korábban, hogy a nagy hátlapi melegedést követően tönkre ment a balodali hangszóró.

(#1898) tlac válasza antibes2000 (#1897) üzenetére


tlac
nagyúr

ha alacsony hangerőn recseg, akkor tedd fel ezt a drivert

(#1899) tlac válasza tlac (#1898) üzenetére


tlac
nagyúr

előtelepített adware, a miix-ek is érintettek lehetnek
[link]

(#1900) nbware válasza tlac (#1899) üzenetére


nbware
senior tag

még szerencse, hogy az összes szar lenovo hülyeséget mindig letörlöm :D

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.