Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) NGA válasza tlac (#1600) üzenetére


NGA
addikt

Én igen, és jó a minősége.

(#1602) tlac válasza NGA (#1601) üzenetére


tlac
nagyúr

köszi, akkor veszek én is egyet
ebayről vetted? kicsit sokallom az árát

(#1603) NGA válasza tlac (#1602) üzenetére


NGA
addikt

Én is ennyiért vettem.

(#1604) Akron99 válasza tlac (#1602) üzenetére


Akron99
aktív tag

?? Vajon mennyi lenne ami nem sok?

(#1605) tlac válasza Akron99 (#1604) üzenetére


tlac
nagyúr

fele mondjuk
mivel kb. egy univerzális billentyűzetes is ennyibe kerül, ahhoz képest sok

(#1606) bigrock válasza tlac (#1605) üzenetére


bigrock
addikt

Tudnál linket adni erről az univerzális billentyűzetről ? Ilyet keresek. Köszi!

(#1607) tlac válasza bigrock (#1606) üzenetére


tlac
nagyúr

(#1608) peterk válasza tlac (#1600) üzenetére


peterk
senior tag

Nekem is ilyen van. Jó, pont passzol bele.

(Az univerzálissal az a gondom, hogy centikre túllóg, nincs kivágva a kamera helye, ezért ki kell szedni belőle, ha használni akarom a kamerát. Utcán, autóban, stb. elég kényelmetlen dolog. Plusz az a pántos megoldás hááát... khmmm... elég ronda. Nekem nem ért meg egy ezres spórolást az, hogy ilyennel szenvedjek és még bámuljam is a rondaságát. Akkor már inkább egy egyszerű hátlapi plusz előlapi fólia is jobb tok nélkül.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#1609) kovsol válasza tlac (#1607) üzenetére


kovsol
titán

Tuti nem vennék ilyent. USB-s a bill, és nem is pont ehhez a tablethez való.

Nekem ilyen van: [link]

Minden ott van kivágva ahol kell, billentyűzet is vezeték nélküli. Persze ez már itt gondolom sok embernek horror összeg. :)) Billentyűzet mágnessel van rögzítve, így bármikor könnyen eltávolítható. Anyaghasználata is jó.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1610) tlac válasza kovsol (#1609) üzenetére


tlac
nagyúr

a 10-esnél nem akkora gond az usb-s bill., annak külön töltője van

jah a bt-sek jóval drágábbak
én ezeket pont nem venném külföldről az angol kiosztás miatt

(#1611) tlac válasza peterk (#1608) üzenetére


tlac
nagyúr

köszi, már meg is rendeltem
elvileg utolsó darab volt feketében, remélem nem rózsaszínt fogok kapni

(#1612) peterk válasza kovsol (#1609) üzenetére


peterk
senior tag

Nem az ára a gond, az egy billentyűzetes tokhoz mérten oké. De ez 8"-ashoz való nem 10"-eshez (a kérdezőnek 10"-es van).

Másrészt ez meg "bugyis". :D Mármint, hogy úgy kell belecsúsztatni, a bőr keret elölről is fogja. Androidos tablethez volt ilyenem, és igen utáltam ezt a fajtát is, mert folyton útban volt a kiálló keret. Főleg, ha alul vagy valamelyik szélen matattam. Win8-on meg ugye sok gesture szélről indul, úgy, hogy kívülről kezdi az ember húzni az ujját. Téged ezek szerint nem zavar, de engem megőrjítene. :D

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#1613) kovsol válasza peterk (#1612) üzenetére


kovsol
titán

Ha megnézed direkt van elhagyva mind a négy oldalról középen hely ahonnan indíthatod a szélről a mozdulatot. [link] Jól át van gondolva ez a tok, és figyelembe vették a tablet használatához szükséges dolgokat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1614) WASP26


WASP26
csendes tag

Bő egy hónap után a service csereutalványt adott a Miix2 8"-ért. Nem sikerült javítani, még szerencse, hogy a gari lejárta előtt kb. 1 hónappal adta be a kulcsot! Nem lehetett bekapcsolni, csak resetelve, valamint ha úgy tartotta kedve nem érzékelt a kijelzője.
Remélem elfogy mire az extrémbe megyek beváltania az utalványt!
Az lenne az igazi karácsonyi ajándék!

Minden kedves fórumozónak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

[ Szerkesztve ]

"Mindenki jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának!"

(#1615) gretzky77


gretzky77
veterán

Kellemes,áldott békés karácsonyt minden kedves fórumtársnak!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1616) Zsolaf válasza WASP26 (#1614) üzenetére


Zsolaf
addikt

Csereutalványnál nem azt kell venned amid volt! Az összeget kell ott levásárolnod, hiszen nem bízol egy ugyan olyan eszközben ezt mondhatod is, mást szeretnél.

Boldog Karácsonyt!

(#1617) bazsika89


bazsika89
tag

Nekem is megvan már a készülék, eddig minden rendben van vele. Volt egy olyan problémám h az istenért sem akart működni a bekapcsoló gomb és csak a 20 másodperc nyomvatartás utáni újra benyomás hozta rendbe a dolgokat.

Billentyűzet és tok témához: edigitalbol vettem egy v7 univerzálisat, de vissza is kellett vinni, pont négy sarkán fogja a tabot úgyhogy minden aljzatot letakar és a gombokon is rajta van, majd a fentebb linkeltet rendelem be.

Bill pedig nekem ilyen van, jól jártam mert grátisz volt a vásárláskor :

bill

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#1618) bigrock


bigrock
addikt

A Lenovo Motion Control-t használja valaki? Van valami gyakorlati értelme? Nekem nem sikerült működésre bírni...

(#1619) Djmarko


Djmarko
tag

Jó hogy nem vittem szervizbe mert magától megjavult :D

(#1620) bazsika89


bazsika89
tag

Az normálisa, hogy mikor update-eket tesz fel, akkor utána még vagy 2x újra kell indítani és egyszer normálisan kikapcsolni, hogy magára találjon. Van hogy azt érzékeli, hogy töltöm de nem, eltűnik az aksi ikon, nem működik az érintő kijelző ( ez eddig egyszer volt ) Illetve a fényerőt nem állítja, valamint a képernyőt sem tudom lezárni a kikapcs gombbal. Soknak tűnik ez a hiba.

Az rendben van, hogy 1-2 perc alatt helyre lehet hozni, de mégsem gondolnám teljesen normálisnak így. Főleg, hogy amikor a kijelző nem ment, akkor a kikapcs gomb sem és hiába nyomtam sokáig semmi változás nem történt, egyetlen egy szerencsém volt, hogy van hozzá billem, így újra tudtam indítani.

Másnál is ilyen macerás az update?

ui: Gyári rendszer

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#1621) tlac válasza bazsika89 (#1620) üzenetére


tlac
nagyúr

mi az, hogy magára találjon?

egyébként frissítsd be a biost

(#1622) bazsika89 válasza tlac (#1621) üzenetére


bazsika89
tag

Az, hogy a leírt hibák ne jöjjenek elő.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#1623) zoltan6 válasza bazsika89 (#1622) üzenetére


zoltan6
őstag

a mostani telekom-os 3g-s készülékem az nem ilyen,vagy legalábbis orvosoltam 1-2 hibáját a gyors rendszerindítás letiltásával,azóta megszüntek a napi 2-3 kékhalálok is,illetve azt vettem észre nem igazán jó ha ráengedem a windows update-s driver frissítéseket.jobb ha az eredeti lenovo-s driverek vannak.
viszont a régi készülékem amit eladtam, pontosan azokat a tüneteket produkálja frissítéskor, az új tulajdonos szerint mint amiket leírtál.

(#1624) bazsika89 válasza zoltan6 (#1623) üzenetére


bazsika89
tag

Hmm, érdekes. Most feltoltam rá az új BIOS-t megnézem, hogy előjönnek-e még ezek a hibák, ha igen akkor letiltom az automata frissítést.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#1625) bigrock válasza bazsika89 (#1624) üzenetére


bigrock
addikt

Én már régen letiltottam... majd frissítem manuálisan, ha akarom.

(#1626) hroberto válasza bazsika89 (#1624) üzenetére


hroberto
veterán

Hogy lehet rá új BIOS-t tenni? Érdemes egyáltalán

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1627) Sanya válasza hroberto (#1626) üzenetére


Sanya
nagyúr

lenovo support oldalán rákeresel a típusszámra

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1628) zoltan6 válasza hroberto (#1626) üzenetére


zoltan6
őstag

lenovo hivatalos oldal,ez a miix 2 8-é,jelenleg az 1.07-es a legfrissebb,én nem vettem észre különösebb változást.
1.07 1.07 (90CN24WW) 1.07 (90EC24WW) 01 2014/02/17

telepítés:
Downloading the package
1. Click the file link to download the file from the web page.
2. When prompted, select a drive and directory in which to save the downloaded file.
Installing the Package in Windows
1. Locate the file 90cn24ww.exe that has been downloaded.
2. Double click the 90cn24ww.exe icon.
3. Click install.
4. Click flash bios.
5. Press Enter to start flashing. During the process, you are advised not to turn off the computer.
6. When the update finishes, the computer will automatically reboot for the changes to take effect.

[ Szerkesztve ]

(#1629) hroberto válasza zoltan6 (#1628) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#1630) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem,hogy vki működésre tudtamár bírni a TvGo alkalmazást? Hiába nyitom meg az oldalt lépek be a fiókomba,amikor el akarom inditani a műsort akkor feldobja,hogy telepitsek egy kiegészitő alkalmazást,megteszem de hiába telepítem mindig ugyan ezt dobja fel,hogy telepitsem,de fel van!?
Valakinek működik vagy tud esetleg megoldást? köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1631) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!
miix 2 8-am sajnos néha nem érzékel semmit a kijelzon ujrainditasig. Gariztatnam edigitalnal, akinek hasonló probléma volt, meg tudtak rendesen csinálni?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1632) gretzky77


gretzky77
veterán

Közben tettem egy próbát és telepítettem egy safari böngészőt,ami gond nélkül mindenféle kiegészitő telepítése nélkül elinditja az adást vagy filmeket,vagy ez tudja,hogy telepitve van a kieg,a lényeg,hogy megy!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1633) zoltan6 válasza Bdanyy (#1631) üzenetére


zoltan6
őstag

ha nem akarod 2 hónapig nélkülözni egy próbát megér:
[link]
könnyen lejön a hátulja,én körömmel szedtem le.

(#1634) Bdanyy válasza zoltan6 (#1633) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi szépen. Hát két hónapra nem adom be, lehet megnézem inkább én is megjavul e ettől.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1635) rondel


rondel
csendes tag

Sziasztok! Boldog Új Évet mindenkinek!
Miix 2 10-em van + 1 olyan gondom, hogy a windows gomb(kapacitív) nem mindig akar rendesen működni. Úgy néztem, hogy töltés közben jól működik, ha lehúzom, akkor kevésbé.
Találkozott márilyennel valaki? Esetleg van hozzá vmilyen driver?
Ja, ezt a progit kipróbáltam: ZIPmagic DoubleSpace és nyertem vele 7 gb-ot, a tabi pedig nem lassult be tőle.
Előre is köszi

(#1636) rondel válasza rondel (#1635) üzenetére


rondel
csendes tag

Itt a link: https://drive.google.com/file/d/0Bzn5CoOlex30UkZzZGhhWmR0MW8/view?usp=sharing

(#1637) Sanya válasza rondel (#1635) üzenetére


Sanya
nagyúr

Én wimboot módban raktam újra, így 35gb szabad helyem van úgy, hogy minden program telepítve van 2-2 gb hibernálási és virt mem fileokkal, office-szal...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1638) rondel válasza Sanya (#1637) üzenetére


rondel
csendes tag

Én nem akartam újrarakni a rendszert, csak kipróbáltam a progit :)

(#1639) bigrock válasza Sanya (#1637) üzenetére


bigrock
addikt

Erről a wimboot-os módszerről van valami bővebb leírás ? Az is érdekelne, hogy ilyenkor a gyári Windows licenccel mi történik?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1640) nbware válasza bigrock (#1639) üzenetére


nbware
senior tag

annyi csak, hogy a biosban van a licence kód, így csak fel kell telepítened egy tiszta win8.1et és tádá, működik, telepítsnél le kell törölnöd a rendszervisszaállítási partíciót, meg mindent és úgy telepíteni. hátránya, hogy nincs rendszervisszaállítás, cserébe több helyed van.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1641) bigrock válasza nbware (#1640) üzenetére


bigrock
addikt

Köszi,
még annyi, hogy a Win 8.1 felismer minden MIIX drivert, vagy kell valamit letölteni és telepíteni ? pl. GPS drivert is találok a Lenovo support oldalán... :)

(#1642) nbware válasza bigrock (#1641) üzenetére


nbware
senior tag

érdemes minden drivert leszedni, fő a biztonság :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#1643) Sanya válasza nbware (#1642) üzenetére


Sanya
nagyúr

Előtte ki kell olvastatni a kulcsot, majd utána újrarakni. Nekem nincs benne a biosban a kulcs.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1644) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Ha valaki szeretne RDP-vel felmászni a gépre és csak 8.1 Basicje van, akor ez működik:
http://forums.mydigitallife.info/threads/55935-RDP-Wrapper-Library-(works-with-Windows-8-1-Basic)/page3
http://stascorp.com/load/1-1-0-63

(#1645) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok az volna a kérdésem,hogyha kiteszem a képet tv-re miracaston akkor mindegy milyen egeret dugok rá akkor is hülyén fog mozogni az átvitel miatt vagy van esetleg olyan egér ami normálisan menne!? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1646) bigrock


bigrock
addikt

Használ valaki képernyővédő fóliát a MIIX-hez? Egyáltalán van rá szükség ?

(#1647) htc07 válasza bigrock (#1646) üzenetére


htc07
addikt

nekem 8"-as van, [link] ilyen fóliát használok, és miért ne kellene? :DDD aki selyemágyban tartja annak nyilván nem kulcsfontosságú, de én ennél kicsit több környezetben használom, ártani meg nem árt ennyi pénzért.

Más:

Ilyen állványt vettem egy hónapja kb, nemrég érkezett meg. Én úgy emlékeztem hogy a telefon méreteihez való, de kiderült hogy a tablethez is tökéletes :DDD Ennyiért best buy azoknak akik hasonló megoldást keresnek.

(#1648) kovsol válasza bigrock (#1646) üzenetére


kovsol
titán

Nekem sikerült egy karcot szereznem a kijelzőre, pedig mindig tokban szállítom. Nem is értem hogy jött ez össze.

May the Force be with you!

(#1649) bigrock válasza htc07 (#1647) üzenetére


bigrock
addikt

Köszi a tippet az állványra, már be is rendeltem egyet. :C

(#1650) peterk válasza kovsol (#1648) üzenetére


peterk
senior tag

Ezt én se értem. Nálam a telefon általában zsebben van, sokszor kulcstartó mellett, időnként padlót is megjárja, stb, de amióta a gorilla glass "divatba jött", nekem még se telefonra se tabletre nem sikerült karcot varázsolnom. Pedig nyúzom őket rendesen. Eközben meg sokaktól olvasom, hallom, hogy nekik igen. Elképzelésem sincs, hogy mi lehet az oka. Nyilván gyémántvágót senki nem cipel a zsebében. :D Úgyhogy valami más lehet a háttérben, de nem jöttem rá még, hogy mi lehet az.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.