Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Pisti7204 válasza csapee (#5100) üzenetére


Pisti7204
tag

Nyolc évig hegedültem, nem hiszem, hogy baj lenne a hallásommal! :)
Próbáld ki egy ilyennel, tetszeni fog: [link]

Autóban meg ezzel használom, és hidd el, a Bose remekül zenél vele! :-) [link]

A hiba ezesetben szerintem a Te készülékedben van! :)

(#5102) Pisti7204 válasza csapee (#5100) üzenetére


Pisti7204
tag

Amúgy kicsit tudsz állítgatni a hangon a Dolby Atmos-ban, különböző preseteket meg EQ-t is, ha kirakod shortcutnak úgy, ahogy ezen a linken leírják. Az alapbeállítása kicsit lapos... [link]

(#5103) Racecam válasza Pisti7204 (#5094) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezt nem kellene erőltetni itt a topicban... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5104) Pisti7204 válasza Racecam (#5103) üzenetére


Pisti7204
tag

OK, távol álljon tőlem, hogy reklámozzam ezeket, csak ezek működnek... :)

(#5105) Racecam válasza Pisti7204 (#5104) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A saját eladó telefonod reklámozására gondoltam, nézd meg melyik hozzászólásodra válaszoltam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5106) Pisti7204 válasza Racecam (#5105) üzenetére


Pisti7204
tag

OK, bocs, törlöm is máris... már nem kell...Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5107) Racecam válasza Pisti7204 (#5106) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jajjjj, mit törölsz? Már moderáltam. :D
Minden rendben, csak az aprón hirdess, itt kérdezz, vagy infót ossz meg stb. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5108) Pisti7204 válasza Racecam (#5107) üzenetére


Pisti7204
tag

Rendben, így lészen! :-)

(#5109) gonorrea


gonorrea
senior tag

Ma telefon nyomkodása közben kétszer jött az üzenet: Android alkalmazás leállt! <OK> de mint ha mi sem történt volna ment minden tovább :D
Aurel v10 (10.1 patch is feltéve)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#5110) jemy


jemy
tag

nekem meg ma újraindult!

(#5111) kungzi


kungzi
veterán

Nalam is vannak random restartok. V10 Aurel.

(#5112) Unsign válasza gonorrea (#5109) üzenetére


Unsign
tag

Egyszer nálam is volt. Az új patch viszont nálam növelte az akku időt. (Egyelore érzésre, de érezhetően)
Szép munka és koszonom

(#5113) Rozmika válasza kungzi (#5111) üzenetére


Rozmika
tag

Ezért lenne jó egy stabil változatra épülő aureel rom :D

(#5114) kormi0312 válasza jemy (#5110) üzenetére


kormi0312
senior tag

Nekem is újraindult. Aurel V10.1.
Pedig ebben már elvileg az új modem fájl van. De a régi V10-re is telepítettem az újat. Az meg is oldotta a random reboot kérdést.

(#5115) kormi0312 válasza Rozmika (#5113) üzenetére


kormi0312
senior tag

+1

Jó lenne egy stabil Aurel rom 23S alapon. :R

(#5116) Sumptuous válasza kormi0312 (#5115) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Már dolgozom az új 23S-en. :D Én is arra jutottam, hogy senki sem tudja igazán, mi okozza a random újraindulást, ezért inkább megkerülöm a problémát. Így ugyan sokkal több munka, de legalább stabil lesz a rom :D Ezen a hétvégén szeretném befejezni, és közre adni. Ha jól megy, és sikerül, akkor @jemy kolléga úgyis jelezni fogja :))

(#5117) ->Raizen<- válasza Sumptuous (#5116) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nekem még nem indult újra, az olvasó ezzel a v10es rommal is döglött x822-m van.Biztos nem fogom még 1x 3 hónapra nélkülözni hogy aztán harmadjára is az első töltés idejéig bírja. Kövi telóm nem leecho lesz hanem lehet egy one plus...

[ Szerkesztve ]

(#5118) Racecam válasza Sumptuous (#5116) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

@jemy, vagy rokon, vagy a fejedbe lát, vagy egész nap az XDA-t frissítgeti 5 másodpercenként. :DDD

u.i.: Hogy ne csak OFF legyek...

Úgy látszik nekem szerencsém van, mert az ujjlenyomatolvasó most már 8 hónapja kifogástalanul üzemel és még soha nem volt random újraindulásom.

Mostanában nem próbálgattam más ROM-okat, de ennek nyilván az az oka, hogy aureeel ROM-ja kifogástalanul működik, ráadásul full magyarul tibcsi-éknek is hála! :R
Ráadásul egyre több hasznos szolgáltatást, alkalmazást épít be a ROM-ba, ami ért megint csak jár a plusz pont! :K :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5119) gonorrea válasza Racecam (#5118) üzenetére


gonorrea
senior tag

+1 ujjlenyomat kifogástalan akár csak a teló

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#5120) jemy válasza Sumptuous (#5116) üzenetére


jemy
tag

igen, majd próbálom jelezni, nálam most az android alkalmazás állt le!

(#5121) fehermokus válasza gonorrea (#5119) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nekem ugyan mindegyik telómban megy az ujjlenyomatolvasó, de koránt sem vagyok teljesen happy vele. "Hidegen" 3x, 4x, vagy még többször kell nyomkodnom, hogy feloldjon. Ha frissen mosom meg a kezem, akkor esélytelen a feloldás, de akkor is ha a szél kiszárítja. Ez utóbbi esetben még csak észre sem veszi, hogy valami került a leolvasó közelébe. Nem tudom mi bajuk volt a 620-ban lévővel, de az fényévekkel stabilabban működik.

(#5122) kormi0312 válasza gonorrea (#5119) üzenetére


kormi0312
senior tag

+1 ujjlenyomat olvasó tökéletesen működik, bár én relatíve korán rendeltem a telefont: 2016-06-20
ezek a random újraindulások is Aurel V10 romtól indultak, más rom-ot nem próbáltam még azóta.

Viszont ha a V10-es rom-ra telepítem a MODEM fájl-t, akkor megszűnik az újraindulás.

(#5123) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az első Le Max 2-m ujjlenyomat olvasója az első napon meghalt, a második viszont február 1. óta folyamatosan működik, és már a negyedik rom van rajta azóta. Amúgy meg mindjárt május, Nougat meg még mindig sehol. Most már Oreo jöjjön vazze.

(#5124) hacseki


hacseki
tag

Nekem 2 max 2 van 1 822 és 1. 829 Mindkettő kifogástalanul működik aureel rommal ujjlenyomat olvasók is 😁😄 6_3 hónaposan a telók!
:R Köszönet Aureel!

(#5125) Bénibá válasza gonorrea (#5054) üzenetére


Bénibá
újonc

Szia. csináltam egy gyári visszaállítst,talán jó lesz!

(#5126) fecg21


fecg21
aktív tag

sziasztok ! Hétfőn tervezem megvásárolni az x820-as vagy a 829-es verzió közül valamelyiket. A 829-es tetszik jobban az ezüstös színe miatt. Kérdésem, várható e az hogy sikerül ebben "életre" kelteni a B20 támogatást? Tudom hogy a 820-ban alapból van, de annak a színe igen csak vállalhatatlan számomra.

(#5127) fehermokus válasza fecg21 (#5126) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Egyelőre még nem találtunk megoldást rá. Személy szerint amit lehetett kipróbáltam, de eddig egyik sem győzött meg. Ha meg valaki átváltja USA Band-ről EU Band-re, azonnal letilt a telefon. Szóval még várat magára a megoldás.

(#5128) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

v10 aureel rom nem jó beragad a facebook messenger a face meg fc-zik. A mobilnet hektikus sok helyen egyáltalán nem tölt be semmit. Gyári rom ilyeneket nem csinált soha.

(#5129) kormi0312 válasza ->Raizen<- (#5128) üzenetére


kormi0312
senior tag

facebook messenger nálam is "beragad" - akkuidőnél látszik a legjobban, hogy a kijelzőidő után a 2. legnagyobb fogyasztó. 1 nap alatt max 4 óra SOT van (100% -> 2%)

(#5130) robertone2


robertone2
tag

Szervusztok!

Aureel v10.1 romnál csak nekem nem működik az ütemezett be- és kikapcsolás? Bökdösöm a menüpontot, semmi nem történik.

Egy újraindulásom is volt, amikor feltettem (kiposztolás után szinte rögtön) másnap reggel kérte a sim kódot, azóta nem indult újra, valószínűleg csak szerencsém van, de az előzőnél ez is jobb arány :-)

Amúgy nagyon jó lett a rom, köszönet Aureel!

(#5131) kormi0312 válasza robertone2 (#5130) üzenetére


kormi0312
senior tag

Nálam sem megy az időzített be-, kikapcsolás. Szintén V10.1

(#5132) hyrex


hyrex
tag

Nekem akkor volt újraindulás (v10.1), amikor a gyors töltés funkció be volt kapcsolva és úgy töltöttem a telefont (egy picivel 40 fok felett volt).

(#5133) Dawee válasza robertone2 (#5130) üzenetére


Dawee
tag

Ma reggel nekem is pin kéréssel indított, gondolom újraindult v10.1, a v9nel meg úgy indult újra mindig, hogy nem kért pint :D

[ Szerkesztve ]

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#5134) kormi0312 válasza kormi0312 (#5131) üzenetére


kormi0312
senior tag

....és az előlapi kamera ismét fagy videochat-nél :(

(#5135) Rozmika válasza ->Raizen<- (#5117) üzenetére


Rozmika
tag

Nekem eddig a legjobb telóm ár érték arányban, meg szinte mindenben. A O+-t én is néztem, de az már galaxy 7 edge árban van, akkor meg inkább a samsung. Az egy kicsit értékállóbb, meg talán megbízhatóbb és a vizet is jobban bírja, a magyar nyelvről nem is beszélve. Mondjuk nekem még működik az ujjlenyomat olvasó, de hidegbe, kézmosás után... nehezebben.

(#5136) ->Raizen<- válasza Rozmika (#5135) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem tudom, gariztatás után is megdöglött az olvasó, most meg már karcos is lett, a tokot is leveszem már róla nem fogok vigyázni rá. A gyári rom meg a couco vált be nekem eddig a legjobban, a custom romokkal sok baj van. Megy is majd fel a legújabb gyári rom. Ha eltöröm véletlen mert leesik egyelőre nem tudom mi lesz az utódja de tuti max 30k-s teló nem játszom semennyit.

[ Szerkesztve ]

(#5137) Fehi85


Fehi85
tag

Na..most éjszaka szűk 12 óra alatt 3x indult újra. Aureel v10.1-es

(#5138) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Kicsit késve a tervezettől, de este kész lettem a V11-el. Feltölteni már nem volt energiám, de egész este az volt a telefonon, és egyszer sem indult újra, 1%-ot merült reggelre (6óra alatt 96%-rol 95%-ra)

Párhuzamosan töltöm felfelé Mega!-ra illetve a Drive-ra. Körülbelül 3 óra múlva (13:30) elérhető lesz az XDA-s topikban Tiszta telepítést ajánlok, mert teljesen más az alapja a romnak. Persze működik a dirty install is, csak ha valami probléma lesz, akkor az nem feltétlen a rom hibája. :DD

(#5139) fecg21 válasza ->Raizen<- (#5136) üzenetére


fecg21
aktív tag

Kissé csalódottan olvasgatom a legutóbbi hozzászólásokat.Az még hagyján hogy a nem gyártói romokkal baj van, még az ujjlenyomatolvasó problémáján is túl tudnám magam tenni, előző telefonomban sem használtam. De mindent összevetve, a B20-as problémát, kamera problémát, és a x820-as lehetetlen színét is, valamint a micro sd bővíthetőség és az 3,5 jack csatlakozó hiányát.... ez már kicsit sok így egyszerre.

(#5140) fecosrac válasza fecg21 (#5139) üzenetére


fecosrac
tag

Épp a telefont vásárolni készülő kollégámnál téma ez. Már a 3. Leeco készüléket használom teljes elégedettséggel, de mégis felhívtam a fórumbejegyzésekre a figyelmét, hogy utólag ne az én fejemen törje majd szét ha bosszúságot okoz neki a LM2. :)

A B20 miatt én is vacilláltam, hogy melyiket vegyem, de végül úgy döntöttem elég nekem az x829.
Ahol lakom ott van 4G más frekvencián is és egyébként sem járok gyakran olyan vidéken ahol ne lenne vagy ne elégednék meg arra a rövid időre a lassabb nettel is.

Viszont azon kívül, hogy a 3 leeco-m közül ebben van a leggyatrább ujjlenyomatolvasó, nekem semmi bajom a telóval. (kopp-kopp).

Megjött, feltúrtam az aureeel romot, majd később a patcheket és azóta gyönyörűen ketyeg. Nincsenek random újraindulások, fagyások, laggok stb. - csak, hogy pozitív vélemény is legyen már a topicban. :)

Felmerült bennem a kérdés, nem lehet-e hogy pont az amerikai verzió x829 amely stabilan működik és mivel Mi vagyunk kevesebben ezért tűnik úgy hogy javarészt sok gond van a készülékkel? Érdemes lenne egy közvéleménykutatás ilyen szempontból.

(#5141) fecg21 válasza fecosrac (#5140) üzenetére


fecg21
aktív tag

A B20 számomra fontos mert nem ritkán előfordul hogy "le kell mennem a térképről", és ki tudja meddig kell ott lennem mondjuk kukutyinpusztán, közel 70 ropiért legyen b20 én azt mondom.

Valami oka annak biztosan van hogy van egy usa és egy eu verzió is, utóbbi a csak és kizárólag rose gold színváltozattal megáldott. Az x820-as verzió megszületésére kíváncsi lennék, ugyanis elvileg a 829-es is ismeri a B20-at. Feltételezve hogy ez a két "széria" egy azon időben jelent meg, elképzelhető hogy az x820-as kevésbé acélos, ezért is lett belőle eu-s B20-as-csak vigyék ezt is alapon, jó lesz ez ide.Nincs semmi új a nap alatt.A fő piac úgyis Kína és USA, elvileg a Leeco masszív veszteséggel árusítja ezeket a készülékeket. Céljuk az lenne hogy az általuk gyártott tartalmat, egyebet eladják( filmek, műsorok stb ), és ehhez megfelelő eszközöket is kidobálnak jó árasítva. Mintha valami ilyesmit olvastam volna, na most lehet ezen elmélkedni. :F

[ Szerkesztve ]

(#5142) kirusz1 válasza fecg21 (#5139) üzenetére


kirusz1
őstag

Ezek szubiektív dolgok x820 ban van b20 vidéken használom tökéletes,ujlenyomatolvasó nálam tökéletes 6 hónapja vettem a készüléket,szine rosegold engem nem érdekel.32gb belső nekem bőven elég,jack átalakító van a csomagban +lehet hasznákni vezeték nélküli fülest is :)

(#5143) gonorrea válasza kirusz1 (#5142) üzenetére


gonorrea
senior tag

most utoljára írom le: +1
az ujjlenyomat nem 100%-os, van akinél halott, de szvsz nagy többségnél jó (szeptember óta használom), a telefonnal semmi gond nem volt, több rom volt fenn (gyári, couco, mokee, miui, aureel) mindegyik több mint megfelelő mindennapi használatra is

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#5144) Rozmika válasza fecg21 (#5139) üzenetére


Rozmika
tag

Bocs, de én nem érzem át a problémádat annyira . Szerintem kicsit felfújtad a dolgot. Aki X829-et vesz az legyen tisztában azzal, hogy nincs benne B20 és lehet, hogy nem is mókolható bele. A kínai telók nagyobb részében nincs B20. Az X820 és X822-ben van. A színválaszték meg messze nagyobb mint a többinél (gold, rose gold, grey, silver-bár igaz, hogy most nézve fogyóban vannak a keresettebbek). De a tok is ajánlott, akkor meg nem látszik az eredeti szín. Van tök szupi matrica készlet is hozzá, akinek nem tetszik a szín és tokot sem akar. Nekem kamerával nincs bajom és az ujjlenyomat olvasóval sem. Tény, hogy nem old fel néha egyből, de én ezt annak tudom be, hogy biztonságosabban olvas. Ha vizes, koszos, kiszáradt az ujjam, akkor nem oldja fel. Jó, nem a legjobb az ujjlenyomat olvasó, de mindenki a leggyengébb láncszemre fókuszál. Pedig ott van még vagy 5 féle feloldási lehetőség és még azt is lehet bővíteni több félével. Azt még senki nem emelte ki, hogy ennyi pénzért csak fele ekkora teljesítményt kapunk máshol...? Csúcs CPU, akadásmentes minden, 2K kijelző, nagy felbontású kamera, infra, stabíl borítás, nálam megbízható működés (bár én még aureel v5-tel tolom), nagy memória és a többi.... A 3,5 jack meg nem hiányzik, mert kapsz hozzá egy átalakítót, ami pótolja a hiányt. Az miért nem jó? Vagy vehetsz ebe való fülest is, ha az átalakító a gond. Amúgy is be kell dugnod egy zsinórt a telefonba. Vagy BT-s HS. Személy szerint meg már régóta gyűlölöm a 3,5 jacket, mert a sok dugdosástól viszonylag hamar el szokott fáradni és a telefonokba azért nem egyszerű cserélni... Fogadjuk el, hogy ez felett is eljárt már az idő. Itt is jönnek már az alternatívák mint pl. ez vagy a BT-s headset. Azt vettem észre, hogy van pár ember akinek főleg ujjlenyomat olvasó hibája volt/van és ők nincsenek megelégedve a telefonnal (persze jogosan), de ettől még ez a telefon ezen az áron ajándék! Az ajándék kategória meg kompromisszumokkal jár. Valószínűleg, ha top telefont vettek volna és annál jön ki valamilyen hiba amit 3 hónap alatt gariztatnak akkor azzal sem lennének megelégedve (teljesen jogosan).

(#5145) kirusz1 válasza gonorrea (#5143) üzenetére


kirusz1
őstag

Azt tudom hogy vannak hibás darabok csak arra válaszolgattam hogy a felsorolt hibák nem is hibák hanem szubiektiv dolgok.vásárláskor ezeknek a ugynevezett hibáknak nincs jack,nem bővithető ,szin mind látható dolog és olyan készüléket kell választani ami megfelel a kritériumoknak

(#5146) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Kinek van x820 és x822? Fogadok az x822-vel rendelkezők szívták meg a legjobban az olvasóval.

(#5147) kormi0312 válasza ->Raizen<- (#5146) üzenetére


kormi0312
senior tag

Nekem X820 van, 2016.06.20-i vásárlás. Tökéletes az ujjlenyomat olvasó.

[ Módosította: Racecam ]

(#5148) Racecam válasza ->Raizen<- (#5146) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

X821 2016. 08. 22-én érkezett. Minden tökéletes. :K

kormi: Utólagos engedelmeddel "félkövéresítettem" a típusszámot, hogy jobban látszódjon. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5149) fehermokus válasza ->Raizen<- (#5146) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Ne tégy rá nagyobb összeget, mert nálam pl. "hibátlan". :O
x822 a házigazda mintájára :)

[ Szerkesztve ]

(#5150) kirusz1 válasza ->Raizen<- (#5146) üzenetére


kirusz1
őstag

x820 2016/07 gyártás van rajta

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.