Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) csapee


csapee
senior tag

023s gyári romon másnak is bejelzett az iReader_letv programra a víruskergető?

Csapee

(#5652) mckangi válasza csapee (#5651) üzenetére


mckangi
senior tag

Nem volt ideje letöröltem.

Poco F3

(#5653) Totatti(Hun)


Totatti(Hun)
tag

Megtudná valaki mondani hogy tudom átállítani az aku hőmérsékletet Fahrenheit-ről c° -ra ? :F

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5654) Klycsu1991


Klycsu1991
tag

Szép napot!
Tudnátok abban segíteni hogy
-xposed
-magisk
konkrétan mik azok, mire jók.?

(#5655) Totatti(Hun)


Totatti(Hun)
tag

Rájöttem régiót kell váltani és már jó is lett
:C :DD

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5656) jemy


jemy
tag

aureeel 13.1 rom az xda-n!

(#5657) Klycsu1991 válasza jemy (#5656) üzenetére


Klycsu1991
tag

like-olnám ha lehetne :)
Köszönet érte a fejlesztőnek. :R

[ Szerkesztve ]

(#5658) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Emberek!

Tudom, azok közül, akik itt olvasnak a többségnek már van ilyen telefonja, de ha olyan valaki olvassa, akinek nincs és X820-as (B20-al rendelkező) 6/64 GB-os szürke telefonra vágyik, most a Tinydeal-nél elképesztő akció van EU Warehouse-ból!!! (ÁFA és adómentes!)

Azt viszont nem igazán értem, hogy ha berakom a kosárba és fizetni szeretnék, miért írja ki, hogy az ön országába nem szállítunk... :F Meg tudná valaki nézni? :R

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5659) fehermokus válasza Racecam (#5658) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nálam szépen berakta a kosárba és engedte végigvinni. Ha akarnám már fizethetnék is. Még a PayPal-be is belépett, csak OK-znom kellene.

[ Szerkesztve ]

(#5660) Racecam válasza fehermokus (#5659) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor nem értem nálam mi lehet... :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5661) fehermokus válasza Racecam (#5660) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nem állítottál be VPN-t?
Esetleg másik böngészővel is meg lehet próbálni.

(#5662) matyics válasza Racecam (#5658) üzenetére


matyics
őstag

Nekem is végig megy gond nélkül. :C

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#5663) Racecam válasza matyics (#5662) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:O

Na, majd megpróbálom kitalálni, mi a gond. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5664) Totatti(Hun) válasza jemy (#5656) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Mi a változás a V13-hoz képest?

[ Szerkesztve ]

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5665) jemy válasza Totatti(Hun) (#5664) üzenetére


jemy
tag

Added Play Store to System app,and updated all google apps (core only)
- Fixed music installer after selected in aroma installer
- Added new chooseable launchers: Htc home, Pixel Launcher, Nova launcher
- If you dont choose default browser, you get the chrome installed
- If you dont choose default email app, you get the gmail installed
- Added 5 different chooseable thermal mod: Cold, Handwarm, Moderate, Warm, Stock
- Added chooseable build.prop tweaks
- Added chooseable iOS-emojis
- Added chooseable xposed with addons: YT background, -adaway, Download bar, etc.
- etc. :D

de most látom még nem tudta feltölteni!

(#5666) Totatti(Hun) válasza Totatti(Hun) (#5664) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Köszi ! Tegnap felraktam a V13 eddig semmi rosszat nem produkált a telefon úgy hogy nem sűrgős cserélni. :D Majd a párocskámén lecserélem mert azon még a V7 -es van de az is jól szuperál. :R Aureelnak!!

[ Szerkesztve ]

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5667) sóhaj


sóhaj
csendes tag

Nem vagyok elégedett a Leco 890-es hangerejével. Tudna valaki valamilyen megoldást ,amivel ezen lehetne segíteni ?

(#5668) matyics válasza sóhaj (#5667) üzenetére


matyics
őstag

Segítenék szívesen, ha tudnám melyik a "Leco 890-es".
Itt szerintem senkinek sincs ilyen típusú készüléke. :)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#5669) iamdoki válasza sóhaj (#5667) üzenetére


iamdoki
tag

Gondolom az x829-ről van szó. Szerintem az eddigi leghangosabb telefonom, milyen hangerővel van a gond?

"Because I sad so, that's why..."

(#5670) Biqci


Biqci
aktív tag

Sziasztok!
Regisztrálni szeretnék a LeEco tárhelyre, de a webes oldalon kér egy verifikációs kódot. Hol lehet ezt megtalálni, vagy igényelni?
Előre is köszi!

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#5671) gonorrea


gonorrea
senior tag

LeMax2 CN 26S Developer Rom Unrooted Stable

Próbálta valaki?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#5672) gonorrea válasza Biqci (#5670) üzenetére


gonorrea
senior tag

szerintem sms-ben kapnád, de most hogy próbáltam asszonynak regisztrálni azt írja hogy csak kínai telefonszámról lehet :(

Na át kell állítani a régiót usa-ra, akkor tudsz pl gmail címmel reg-elni, oda küldik a kódot :D

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#5673) Biqci válasza gonorrea (#5672) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ok, sikerült :D
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#5674) Klycsu1991


Klycsu1991
tag

Sziasztok.Lenne egy kérdésem. Az aurel féle small v13 rendszerben a telepítés közben választható akkumulátor profilok (Battery, Balanced?Moderate, Performance , Stock ) a processzor használat révén takarítanak meg energiát? Hogy bizonyos esetekben pl napi használat során (üzenet , hívás, videó stb) bizonyos processzor magok le vannak korlátozva, vagy esetleg tiltva? Pl játék során pedig engedélyezve vannak? de akkor is a profil szerinti beállításnak megfelelően?
Mert antutu pontszámokon nagy eltérés nincs, szinte azonosak.

(#5675) sóhaj válasza matyics (#5668) üzenetére


sóhaj
csendes tag

Csak rövidítettem, x829-es a telefonom. Csak a navigációk hangja gyenge.

(#5676) iamdoki válasza sóhaj (#5675) üzenetére


iamdoki
tag

Nálam a Google Navi jó hangos. Mást nem nagyon próbáltam rajta. Igazából minden elég hangos. Gyári rom van a telefonon? Érdemes kipróbálni Aureel romját, hátha van eltérés hangerőben is.

"Because I sad so, that's why..."

(#5677) robertone2


robertone2
tag

Szervusztok!

A /system mappán belül egy hangfájlt szeretnék módosítani (kicserélni) de nem engedi a rendszer, van erre valami megoldás?

(#5678) Rozmika válasza robertone2 (#5677) üzenetére


Rozmika
tag

Olyan intézővel tudsz cserélni, amelyik root jogot kapott és képes erre. (pl.:root explorer, total commander...) Persze root-olt telefon is kell hozzá.

(#5679) merlix válasza montoya71 (#2992) üzenetére


merlix
tag

Az általad belinkelt tok (X820) az X829-es telefonokhoz is jó lehet?

http://www.ebay.com/itm/391456165379?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=660644897855&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Nem igazán találtam semmi leírást/jelzést arról, hogy lenne eltérés...

Köszönöm!

(#5680) Klycsu1991 válasza merlix (#5679) üzenetére


Klycsu1991
tag

Jó hozzá. Csak más más régiókba szánták a különféle verziókat

(#5681) merlix válasza EG0 (#4390) üzenetére


merlix
tag

A hozzászólásodban említetted, hogy efox-os 6/128-as x829-est rendeltél.

Hasonlót szeretnék most rendelni (óriási akció van jelenleg), de nagyon elbizonytalanít, hogy Hongkongból történő szállítás van megadva (Versand aus Hongkong).

Vámolással nincs kedvem szórakozni...

Neked, hogy sikerült a rendelés?
Vám stb?

Köszi! :R

(#5682) merlix válasza Klycsu1991 (#5680) üzenetére


merlix
tag

:D :D :D

(#5683) robertone2 válasza Rozmika (#5678) üzenetére


robertone2
tag

Köszi!

(#5684) jemy


jemy
tag

a megáról már tölthető aureeel v13.1 romja! :)

(#5685) hyrex


hyrex
tag

Aureeel v13.1 ROM-jánál ha a Google Play Szolgáltatásokat system appként akarom telepíteni a megadott zip-pel TWRP-n belül, akkor ki FC-zik. Bejelentkeztem a művelet előtt.

(#5686) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

A ressurrection remix meg mindig paradesan teljesit nougat alapokon. Tobb mint 1 hete van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#5687) Sumptuous válasza hyrex (#5685) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha tiszta telepítés volt, akkor megvártad, míg a play lefrissíti magát? :) Meg kell várni. Aztán mehet a zip :DD

Holnap mindent visszaolvasok, és megpróblok válaszolni a hozzám intézett kérdéskere. Jelenleg sajnos semennyi szabadidőm sincs. :(

(#5688) matyics válasza ->Raizen<- (#5686) üzenetére


matyics
őstag

Örülünk, hogy örülsz. :)

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#5689) hyrex válasza Sumptuous (#5687) üzenetére


hyrex
tag

Oh... :B A frissítés kimaradt.
Köszi!

(#5690) Totatti(Hun)


Totatti(Hun)
tag

Sziasztok!
A V13.1 romban az adatkezelőnél ha a beállítások ikonra nyomok leáll a telefonkezelő alkalmazás hibával ezzel az a bajom hogy a napi adatkorlátot nem tudom állítani alapértelemezett az meg nagyon kevés.Van valami ötlet erre a hibácskára? :U
Az újlenyomat olvasó az meseszerűen dolgozik hol jó hol nem valamikor elsőre de van hogy csak 4.-5.-re :O Különben ok minden !Köszi Aureel! :R

[ Szerkesztve ]

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5691) rozsay


rozsay
csendes tag

Sziasztok,
Egy ilyen mágnesesen záródó tokom van a géphez :
http://www.ebay.com/itm/Stand-Window-View-Magnet-Silk-Flip-Leather-Case-Cover-For-5-7-Letv-Le-Max-2-/282102183510
Aurel (EUI) romon tökéletesen működik. Tok nyitáskor feléled a képernyő záráskor lealszik a képernyő.
Egyik 7.1.x romon sem tudtam úgy beállítani hogy így működjön.
Mi lehet a baj ?
Előre is köszi!

+36307554677

(#5692) kolak73 válasza rozsay (#5691) üzenetére


kolak73
kezdő

Arueel köszi a munkád , ment a donet 11 dolcsi, a 13.1 meg nem merem felrakni, annyira jól működik az előzővel :-) :C :R :DD

(#5693) Janije24


Janije24
tag

Sziasztok!

Most jött meg tinydealról a Le Max 2 (X829), viszont van magyar nyelv benne, nyilván webshop rom, hiába szedem le a link alatt lévő gyári romot kiáll hibára telepítés közben, valamint érdekes hogy angol nyelvü a recovery is.A telefonon fent lévő rom verzió pedig a: 5.8.016S !

Aki tud segítsen légyszíves!

Eladó új Zuk Z2 pro tok: http://hardverapro.hu/apro/zuk_z2_pro_armor_hibryd_tok

(#5694) Sumptuous válasza Racecam (#5630) üzenetére


Sumptuous
senior tag

(#5630) Racecam: Ez egy nagyon kedves gesztus! Az ilyenek miatt (is) szeretek ide járni. :C Eleinte még csak magamnak készítettem ezeket a romokat, aztán elkezdtem olvasgatni véleményeket róla, hogy kinek mi lenne a szimpatikusabb. Mivel nagyon eltérőek az igények, ezért ezt egy sima telepítővel nem lehetett volna megoldani, emiatt tértem át az aroma installerre. De ahogy látom/olvasom, hogy milyen megelégedéssel használjátok, megérte vele dolgozni. :D

(#5654) Klycsu1991: Az xposed egy olyan sokoldalú eszköz, ami a telefon alkalmazás futtatásáért felelős algoritmust (is) lecseréli egy szabadabb verzióra, amivel lehetőség nyílik különböző un. 'tweak'-ek használatára. Ezzel "megokosítva" a playről letölthető alkalmazásokat. Pl.: lehet vele a YouTube-t a háttérben is hallgatni, vagy különböző kinézet módosításokat elérni, stb.. Hasznos kis cucc, de odafigyelést igényel!

A magisk nagyon hasonlít (nem csak kinézetben) az xposedhez, szintén különböző alkalmazásokat segít beolvadni a rendszerbe, ezáltal jobb integrációt biztosítva. Illetve a népszerű SuperSU is integrálva van, ezáltal a root jogosultságot is kezelhetjük vele. Ez néhány geek-nek (köztük nekem is :K )nagyon fontos, egy átlag embernek még tudnia sem kell a létezéséről :D

(#5674) Klycsu1991: A meglátásod helytálló. Pontosan így működik! :D Illetve annyival egészíteném ki, hogy letiltva sosincs egyik mag sem, szimplán az 'agresszivitása' változik. Én a csúszkát mindig az akkumulátoros üzemidő felé tolom.
Hogy ez mit jelent? :D Ha érdekel, le tudom írni. Akit pedig nem, az szimplán ugorja át ezt a részt :) (Én szoltam) A processzor alapesetben különböző frekvenciákon képes működni. Erre azért van szükség, mert vannak erőforrás igényesebb folyamatok, amikhez nagyobb GHz szükséges, hogy hamarabb lefussanak, (Pl.: alkalmazás megnyitása), illetve vannak a hosszan tartó, de nem erőforrás igényes feladatok. (Pl. görgetés a weboldalon.) Itt az időt nem percekben, másodpercekben kell értelmezni, hanem ms (milliszekundum) nagyságrendben. Minél rövidebb ideig tart egy-egy folyamat, annál hamarabb mehet vissza a processzor alacsonyabb órajelre, amin lényegesen kevesebbet fogyaszt. Példa grafikon. Tehát az lenne a legjobb, hogy minél rövidebb ideig legyen a processzor magas órajelen. Ez az elsődleges szempont. Illetve vannak beépítve a modern kernelekbe 'vészmegoldások' amiket mindig használni szoktam. Ilyen például az alkalmazás indításakor történő boost, illetve a görgetés boost és még néhány hasonló apróság. Persze lehetne ezt a csúszkát a másik irányba is billenteni, amikor a teljesítményre optimalizálunk. Ilyen például a gyári. Sokkal többet fut magas órajelen a processzor, feleslegesen. Cserébe megüti antutuban a 150k-t, egyfolytában megy mind a 4 mag, és jó esetben összejön vele 4,5 óra képernyőidő. Míg nekem legtöbbször 6 és 7 óra szokott lenni. Teljesen normális használatnál. Persze ha valakinek nem ez a szempont, akkor a V13-óta lehetősége van választani 5 féle teljesítmény mód közül. (Én a kiegyensúlyozott (balanced) profilt használom, nagy megelégedéssel. )

(#5690) Totatti(Hun): Most kipróbáltam: A beállítások-> Dual Sim..-> Adatkezelés -> Jobb felső fogaskerékre nyomtam, és tökéletesen tudom állítgatni. Illetve a telefonkezelőből is ugyanez érhető el, az is megy!

(#5692) kolak73: Nagyon nagy lelkű vagy! Köszönöm szépen! :R

(#5693) Janije24: Ha a gyári recovery van fent, akkor a letöltött állományt nevezd át "update.zip" re, másold a telefon gyökerébe, nyisd meg a (gyári) feladatkezelőt, nyomd hosszan ezt a fájlt, és kattints az 'update'-ra :D

(#5695) merlix


merlix
tag

Sziasztok!

Mivel a spemall már napok óta out of stock, ezért (2 év gari ide vagy oda) erősen kezdek a tinydeal/germany vagy a geekbuying/ES warehouse irányba mozdulni rendelésügyileg.
Sőt már a kb. azonos árú 4/64 GB-os Note 4 is felmerült (bár a snap625 sehol nincs ehhez az erőgéphez képest...)

Honnan lenne érdemesebb rendelni (gari, szállítás, ügyfélszolgálat)?
Megosztanátok ezzel kapcsolatos tapasztalatokat?

Vagy várjak a "csodára", hogy talán újra lesz árú a spemallon... :F

Köszönöm!

(#5696) Totatti(Hun) válasza Sumptuous (#5694) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Köszi a választ!
De nekem nem működik sehonnan mindig leáll az alkalmazás! Megpróbálok egy tiszta telepítést hátha az megoldja! :R

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5697) Klycsu1991 válasza Sumptuous (#5694) üzenetére


Klycsu1991
tag

Köszönöm a választ. Nagyon hasznos :) Bnömé a telefon és neki fontos a jó üzemidő így mi a battery módot teszteljük. Eddig semmi probléma nem akadt miatta. Igaz AnTuTu "csak" 120 000 pontig illetve kicsit felette pörgeti de nem lényeg. Előző telefonjánál így is 4x több pontot kap 😁

(#5698) Klycsu1991 válasza merlix (#5695) üzenetére


Klycsu1991
tag

A spemallon van eu raktáras szállítás? Ami már az adókat és a többi terhet tartalmazza?

[ Szerkesztve ]

(#5699) merlix válasza Klycsu1991 (#5698) üzenetére


merlix
tag

Elvileg ha az EU Express szállítási opciót választod (már ahol lehet), akkor a szállítás (20-25 USD) díjába be van építve egy EU-s vámkezelés.

HU Warehouse is van, bár onnan egyelőre csak a Xiaomi redmi note 4 telefonok érhetőek el.

[ Szerkesztve ]

(#5700) Klycsu1991 válasza merlix (#5699) üzenetére


Klycsu1991
tag

Most olvasom az eu express 2017 áprilistól adómentes. :)
A szállítási opciót csak paypal bejelentkezés után lehet megtekinteni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.