Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) fecosrac válasza Racecam (#5800) üzenetére


fecosrac
tag

13.1-re mutat a linked.

(#5802) Racecam válasza fecosrac (#5801) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most még igen, de ahogy írtam, ha "felér" aureeel feltöltése, akkor javítom. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5803) FeltoltElek1 válasza Rozmika (#5740) üzenetére


FeltoltElek1
újonc

Szia,

Köszi a linket. Sikerült feltenni az új romot. Én ezt raktam fel, és nagyon meg vagyok vele elégedve:
[Pure Nexus Project] [7.1.2]

(#5804) storm4 válasza Racecam (#5800) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Felraktam a 13-ast,szintén ugyanaz a tünet.
Egy kártya,mindkét slotban ugyanaz a hiba,másik telefonba semmi baja.
Milyen "egyéb" beállítási problémára gondolsz?

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#5805) ->Raizen<- válasza FeltoltElek1 (#5803) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mi működik és mi nem? Az RR nálam nagyon meríti a telót.

(#5806) kirusz1 válasza FeltoltElek1 (#5803) üzenetére


kirusz1
őstag

Müködik minden ?

(#5807) robertone2


robertone2
tag

Szervusztok, aurel v 13.1 rommal volt egy random rebootom tegnap, ezzel a verzióval volt már másnak is ilyen? Előtte v 11 volt fent viszonylag huzamosabb ideig azzal egyszer sem fordult elő.

(#5808) ->Raizen<- válasza robertone2 (#5807) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nekem resurrection remix 7.1.2 van fenn és nem rebootol soha.

(#5809) kolak73 válasza storm4 (#5804) üzenetére


kolak73
kezdő

Nekem jól működik a 13 as, de itt a link a 14-es hez

https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rom-small-eui-5-9-aurel-battery-t3524531

nekem most jön le, szépen lassan :DD

a Facebook csoportba már az első napon meg lett osztva

https://www.facebook.com/groups/336949836703189/

(#5810) Sumptuous válasza jemy (#5790) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szokás szerint, megint megelőztél :D

Sziasztok! :D Mint látható az XDA-n ismét ügyködtem egy kicsit(V14). Ez lesz az utolsó ilyen nagy volumenű frissítés a Max2-re tőlem, amíg nem érkezik a nugat. Szépen összeszedtem az összes kívánságot és ötletet az XDA-s hozzászólásokból, illetve innen is. Amit tudtam ezek közül, azt beleraktam az aroma-ba. Van Viper4Android, Navigációs gomb a képernyőn, külön CPU profil az antutuhoz, stb.. Természetesen egyik sem kötelező, mindegyik választható fícsőr. Jómagam sem használom ezeket, de volt rá igény, nekem meg egyszerűbb belerakni, mint egy külön zip-et készíteni. :D Rendbe szedtem az egész posztot, kiemelve a fontosabb dolgokat, illetve eltüntettem a már idejétmúlt, hasztalan tippeket. (Ha esetleg valamit elírtam, nyugodtan szólhattok!)

Jelenleg még csak a Mega- link elérhető, de folyamatban van a feltöltés drive-ra is.

Rengeteg minden változott, így erősen ajánlott a tiszta telepítés!

(#5807) robertone2: Nem volt még nekem sem reboot. De ha a battery profilt használod, az okozhat ilyeneket.
A V14-ben javítottam ezt is. Sajnos a LeEco nem engedélyezi alapesetben a hotplug-ot, és amikor kikapcsolja az egyik magot a rendszer, az EUI annyira meglepődik rajta, hogy ledobja a láncot. Ilyenkor indul újra :D

(#5808) ->Raizen<-: Milyen kernelt használsz? A BlackScreen-t kipróbáltad már?
Esetleg használtál már ezen a telefonon olyan romot, amiben működik a dt2w?

(#5811) kolak73 válasza Sumptuous (#5810) üzenetére


kolak73
kezdő

Aureeel, mivel telepítéskor minden angol (és vagyunk egy páran, akik nem tudunk) nem csinálnál egy magyar használati utasítást, hogy mi micsoda telepítéskor? Szerintem egy sima word is elég lenne, meg mondom őszintén, én egész végig csak a next gombot nyomogattam és az lett amit alapba be állítottál rajta :-)

(#5812) lazsosz válasza Sumptuous (#5810) üzenetére


lazsosz
tag

Szia! A virtuális navigációs gombokat hogyan tudom eltüntetni a kijelzőről?

(#5813) fecosrac válasza Sumptuous (#5810) üzenetére


fecosrac
tag

"Rengeteg minden változott, így erősen ajánlott a tiszta telepítés!"

Viszont XDA-n azt írtad semmilyen wipe nem szükséges. Akkor a tiszta telepítés ez esetben mit jelent?

(#5814) Sumptuous válasza fecosrac (#5813) üzenetére


Sumptuous
senior tag

@kolak73: Megpróbálok írni egy kisebb magyarítást később :D

@lazsosz: A build.prop ban van egy sor (a végén) ami bekapcsolja. Ha azt törlöd, akkor eltünik!
Vagy Dirty módon rakd fel megint a romot, de most ne válaszd ki! :)

@fecosrac: Pontosan! Wipe nem kell, de clean install igen. Egyerűen az aroma installerben válaszd ki, hogy "Clean install" :D Előtte pedig nem kell semmilyen wipe!

(#5815) lazsosz válasza Sumptuous (#5814) üzenetére


lazsosz
tag

Dirty-vel megszokásból mindent bekapcsoltam... Nem gondoltam, hogy ilyen újítások is lesznek. Build.prop a legegyszerűbb megoldás. Köszi!

(#5816) lazsosz válasza Sumptuous (#5814) üzenetére


lazsosz
tag

Nekem a gyorstöltés nem megy, pedig be van kapcsolva az engedélyezés. Azt is választani kellett volna valahol?

(#5817) benceman00


benceman00
tag

Hello

Nem mostanában raktam twrp-t de nem rémlik, hogy ennyi idő lett volna.
Flashing Recovery, please wait feliratnál áll már egy 20 perce. Mi lehet a gáz?

Üdv, ASZPi

(#5818) fecosrac


fecosrac
tag

Ez a LeCloud mentés és visszaállítás számomra továbbra is rejtély. Hiába volt bekapcsolva, rendre leszinkronizálva, most hogy tiszta telepítéssel feltettem a v14-et és próbálnám visszavarázsolni az appjaimat, azt írja hogy nincs mentett alkalmazás. Nektek ez működik? Mit b@szhatok el?

(#5819) kszthly válasza Sumptuous (#5810) üzenetére


kszthly
senior tag

Az hogy érkezik a Nougat tény vagy csak remény?

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5820) Totatti(Hun) válasza kszthly (#5819) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Honnan van az infó?

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5821) kszthly válasza Totatti(Hun) (#5820) üzenetére


kszthly
senior tag

aureeel #5810

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#5822) fehermokus válasza Totatti(Hun) (#5779) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Király ez a modem :R .
Eddig megszoktam, hogy nyomom az ujjlenyomatolvasót, mint süket a csengőt, most meg elég, ha lágyan hozzáérintem az ujjam és kész. Villámgyors és pontos. Javasolt a használata ebből a szempontból.
Lassan iPhone lesz a telefonból :).

[ Szerkesztve ]

(#5823) Totatti(Hun) válasza fehermokus (#5822) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Ugye azóta nekem is szinte hibátlan és érdekes hogy az egyéb alkalmazásoknál ha lezárod és azzal nyitod szinte midig reagál pontos 1 érintésre. :C :DD

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5824) fecosrac


fecosrac
tag

Este váltottam v14-re tiszta telepítéssel. Az ajánlott akku módot telepítettem. A teljesítménnyel semmi bajom, ellenben az akksi most nem csak azt a jelképes 1-2%-ot esett az éjjel során, mint a korábbi verzióval. Mi lehet a probléma?

(#5825) Fezoka válasza fecosrac (#5824) üzenetére


Fezoka
tag

Folyamatosan megy a wifi, a #4965-ben van hasonló leírva.

(#5826) fecosrac válasza Fezoka (#5825) üzenetére


fecosrac
tag

Korábban sem kapcsoltam ki éjszakára, de x idő után a rendszer ki szokott lőni mindent a háttérben tudomásom szerint és csak a GSM funkciók működnek, anélkül hogy bármit be kellene előtte állítani.
Eddig 1-2%-ot esett a töltöttség egy teljes éjszaka alatt.

(#5827) kolak73 válasza fecosrac (#5826) üzenetére


kolak73
kezdő

Na most már tudom mi a különbség a tiszta és piszkos telepítés között :-) :C jól meg szívattam magam, mindent elölről felrakni a télóra :W csak azt bánom, hogy akkor már nem törölt minden felesleges cucot a könyvtárakból, na mindegy így jártam , kérnék egy nagy tapsot a tudatlannak :C :C :C :DD :DD :DD :Y

(#5828) fecosrac válasza kolak73 (#5827) üzenetére


fecosrac
tag

Ezen én már nem is bánkódom. 1,5 éve használok Leeco telót és összesen már 5-öt rendeltem. Annyiszor kellett újra belaknom ez idő során, hogy már csukott szemmel is megy a telepítgetés és a konfigurálás. :)

Viszont a LeCloud-ra az volt mondva, hogy szépen vissza pakol magától mindent amit előtte leszinkronizáltunk. No ez nálam abszolút nem működik. Mármint azt írta, hogy a szinkronizáció sikeres/naprakész, mégsem volt mit visszaállítani az új rendszer telepítése után. Szóval... :F

(#5829) Fitzgerald válasza kolak73 (#5827) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Van egy Titanium Backup nevű program az ilyen helyzetekre. Az összes alkalmazásról, de még a rendszer beállításokról is tudsz backupot csinálni. Romcsere után pár perc alatt szépen visszaállít mindent. Elég népszerű és ismert, én vagy 6 éve használom.

(#5830) lazsosz


lazsosz
tag

Sziasztok!

Gyorstöltés (QC 3.0) megy mindenkinek v14-en?

(#5831) sóhaj válasza lazsosz (#5830) üzenetére


sóhaj
csendes tag

Nem tudom mi az a qC3 ,de nekem csodásan megy a gyorstöltés ,csak a telefon és nem a dugalj melegszik tőle. Ezért ki fogom alapból kapcsolni. Egyébként minden nagyon jól működik ,a töltöttség sem esett le reggelig 1%-ot sem.Kösz Aureeel !

(#5832) kolak73 válasza sóhaj (#5831) üzenetére


kolak73
kezdő

Sajna nálam valamiért nem látja a fejhallgatómat, nem tudom össze párosítani öket 😪

(#5833) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Süllyed a leecho hajó. [link]

(#5834) Fitzgerald válasza ->Raizen<- (#5833) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Megmondtam, vagy megmondtam? Szerintem a Nougatra is keresztet lehet vetni lassan. Már kint van az Oreo bétája a Google cuccaira, a Leeco nugátjáról meg még mindig sehol semmi...ennyit a stabil anyagi háttérről, meg a jó supportról. Mindettől függetlenül ha csak a hardvert nézzük, ez még mindig egy verhetetlen ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#5835) fehermokus válasza Fitzgerald (#5834) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nem feltétlen kell kétségbe esni, egyelőre a cikk arról szólt, hogy az amerikai piacukat számolják fel. Kínában és Indiában is igen jelentős mennyiséget adtak el, még az is lehet, hogy rájuk jut egy kis support. Valószínűleg egyszerűbb lesz nekik egy ideig csak supporttal foglalni, mint új gyártást indítani.

(#5836) Totatti(Hun) válasza fehermokus (#5835) üzenetére


Totatti(Hun)
tag

Már tavaly temették őket itt a fórumon :K a megmondók!Különben sem számít nekem mert nem csak ez az egy gyártó van akitől lehet normális telefont jó áron venni :DDD

Áldás Békesség Az Úr Legyen Veletek

(#5837) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Abban tudnátok segíteni,hogy hogyan tudnám az IMEI SV számot visszaírni vagy átírni,mert gondolom ezért van a "Nincs szolgáltatás" hibám.
Jelenleg 00,de nem értem,hogy miért lett ez.
A leírások alapján telepítettem a ROM-ot és utána ez fogadott.

Kérem segítsetek,mert szükségem lenne a készülékre. :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#5838) Waikiki válasza ->Raizen<- (#5805) üzenetére


Waikiki
tag

RR-M allatul működik, hiba nélkül.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#5839) Klycsu1991 válasza storm4 (#5837) üzenetére


Klycsu1991
tag

Szia. Volt rajta hálózat a " gyári " rendszerrel?

(#5840) storm4 válasza Klycsu1991 (#5839) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!

Igen,volt.
Ugye összefoglalóban is ajánlott lecserélni,mert én valamilyen shopos rommal kaptam (Tinydeal)
Leírások alapján fel Aurel romja aztán ezt dobta a gép.

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#5841) sóhaj válasza storm4 (#5840) üzenetére


sóhaj
csendes tag

Ha az internettel van problémád ,azt a telepítés után be kell állítani.Erről itt egy link:http://mycsoandroid.blogspot.hu/2012/03/apn-beallitasok-navigalj-azalabbi.html

(#5842) robertone2 válasza Sumptuous (#5810) üzenetére


robertone2
tag

Mikor várható a v14 drive-ra? Vagy le lehet szedni még valahonnan ami nem a mega?

(#5843) AizawaKouta válasza storm4 (#5837) üzenetére


AizawaKouta
tag

Valószinűleg nem az a hiba oka. Nekem is Tinydeales után lett aruel v13.1. IMEI SV 00, de van hálózat. Nekem a voda térerővel volt gond, de Preferált Hálózattipust 2G onlyra véve megoldódott, most maxon van (nem használok mobilnetet, 4G routerem van). 3G-n rossz volt a térerőm. Gyárin erősebb volt a 3G térerő az igaz. 4G meg a B20 hiánya miatt nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#5844) storm4 válasza AizawaKouta (#5843) üzenetére


storm4
aktív tag

És sóhaj

Az APN-t be tudom állítani azzal nincs gond.

"Nincs szolgáltatás" hiba van és hiába kerestetek nem csinálja meg.

Jelenleg egy LG K8-ba van a kártya és semmi baja.

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#5845) sóhaj válasza AizawaKouta (#5843) üzenetére


sóhaj
csendes tag

A vodafone Budapesten Aureeel feltelepítése után, az előbb közölt linkben szereplő beállítás nélkül, csak 3G ben jön , beállítás és újraindítás után stabil 4G. A 13 ,a 13.1 és a 14 után is be kellett állítanom. Vidéken stabil 3G. Nekem x829-es készülékem van.Arról ,hogy csak 2G jönne még nem hallottam.
Nem csak az APN-t kell megváltoztatni.Úgy emlékszem ,hogy beállítás nélkül kapcsolatom sem volt.
A Vodafone Budapesten nem csak B20 sugároz , van 4G az X829-esen is.

[ Szerkesztve ]

(#5846) AizawaKouta válasza sóhaj (#5845) üzenetére


AizawaKouta
tag

Most visszaállitottam 3G-re próbából. Most tartja rendesen, pedig tegnap ugyanitt 1-2 csik volt. Lényeg a rom jó a hálózat változó.

(#5847) #88471552 válasza sóhaj (#5845) üzenetére


#88471552
törölt tag

Én Feltelepítettem a V13-at és semmit nem állítottam be.Elsőre ment minden. X820 és Telenor.

(#5848) sóhaj válasza #88471552 (#5847) üzenetére


sóhaj
csendes tag

Az x820-ban van B20 ,az X829-ben nincs és csak a Vodafone tapasztalatomról tudok beszámolni.
A rom feltelepítése után nekem sem talál valamennyi a linkben foglalt beállítás nélkül semmilyen hálózatot. Ez nem a rom hibája , a szolgáltatók igénylik.

[ Szerkesztve ]

(#5849) fehermokus válasza storm4 (#5837) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Csináltál-e bacup-ot az új rom telepítése előtt. Ha igen és minden be volt pipálva, akkor annak a visszaállításával visszakapod az IMEI-det is.

(#5850) Klycsu1991 válasza sóhaj (#5848) üzenetére


Klycsu1991
tag

X820 verzió t-mobile hálózaton semmilyen plusz beállítást nem igényel. Stabil 4G mindenütt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.