Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Racecam válasza jano_77 (#1799) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Honnan rendelted?
SpeMall?
2 év EU garit kiválasztottad? Kupont használtad? EU Express-t választottad? Gyári ROM-mal kérted?

Nem volt még aki összerakja a topic összefoglalót... :U
Sajnos nekem nincs időm rá. :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1802) Racecam válasza msanyi67 (#1775) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyébként a Cuoco 18s ROM OTA frissítése után (V61) is tökéletesen működik az ujjlenyomat olvasó, de apró bibi, hogy nálam azóta úgy egyébként sima húzásra is felold a készülék készenlétből.... :U (Tehát bekapcs. gomb, húzás -> voila..., pedig "numeric password" be van állítva... :U )

u.i.: Újra végigmentem az egész procedúrán kíváncsiságból (jelszó ki -> ujjlenyomat ki -> új jelszó be -> ujjlenyomat vissza) és most jó... :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1803) szitaati válasza Racecam (#1802) üzenetére


szitaati
aktív tag

Gyárin nem jelentkezett a probléma. ;)

jano_77: olvass vissza, 50-60 hsz-szel ezelőtt valaki írt egy rövid összefoglalót a ROM-olásról.

[ Szerkesztve ]

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1806) Warg3


Warg3
csendes tag

Kedves fórumtársak, valaki tudna nekem abban segíteni, hogy az új Cuoco 18s rommal működik a t-mobile Tv go szolgáltatása? Sajnos még anno X800-al Couco-rom mellett nem ment, szerintem a nyitott bootloader volt az oka.
Mindenképp kipróbálnám azt a romot, túl sokat merül a gyárival a teló készenlétben.

[ Szerkesztve ]

(#1807) mckangi válasza Racecam (#1802) üzenetére


mckangi
senior tag

Nem lehet, hogy a smartlock be volt kapcsolva?

Nekem is úgy van beállítva, hogy ha otthoni wifi-re van csatlakozva a készülek, ahhoz az ujjlenyomat elég a feloldáshoz, vagyis nem kér jelszót.
Ha idegen a wifi, vagy mobilnet, akkor kéri.

Poco F3

(#1808) mckangi válasza Warg3 (#1806) üzenetére


mckangi
senior tag

Phone manager -> Power saving management -> Ultra Long Standby During Sleep -> on
Phone manager -> Align Wakeup -> Align wakeup -> on
-> Clock Night-aligment mode -> on

Poco F3

(#1809) jano_77 válasza Racecam (#1801) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy a spemall mennyire megbízható oldal? Mert az ezzel foglalkozó fórumon az összefoglalóban nincs feltüntetve sem mint ajánlott, sem mint problémás. Csak az EU raktárral rendelkezőek között szerepel!?

Illetve az érdekelne még, hogy a szürke verziónak ugye nem csak a hátlapja szürke, hanem az előlapja is!? :F Ettől a képtől lettem kicsit bizonytalan. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1810) tibcsi0407 válasza jano_77 (#1809) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha legörgetsz, akkor látod a telefont teljes valójában.

https://utdetailing.hu/

(#1811) barath


barath
csendes tag

Segítségeteket szeretném kérni!
LE 2 Max Pro telefonom pár napja érkezett Kínából. Az EUI verzió 5.8.015S (stable)
Nem tudok új témát, hátteret kiválasztani, mert a PERSONALIZE menün belül, ha rákattintok
ezekre, akkor a "personalized has stopped" feliratot kapom. Próbáltam már Mainland China beállítással
és Magyarral is, de mindig ugyan ide jutok. Mit tegyek? Szeretnék valamivel nagyobb ikonokat, szövegeket, mert sajnos rosszul látok.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#1812) tibcsi0407 válasza barath (#1811) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tessék lecserélni a webshop-os ROM-ot.

https://utdetailing.hu/

(#1813) barath válasza tibcsi0407 (#1812) üzenetére


barath
csendes tag

OK. köszönöm, megteszem, melyiket ajánlod, és honnan szedhetem le?

(#1814) tibcsi0407 válasza barath (#1813) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha fontos a magyar nyelv, akkor a Cuoco-t ajánlom. Korábban linkelték itt a topikban. A ROM csere menete is le van írva, azt is megtalálod, nem olyan régen írta le egy fórumtárs.

https://utdetailing.hu/

(#1815) jano_77 válasza tibcsi0407 (#1814) üzenetére


jano_77
nagyúr

magyar nyelv alapból nincs rajta? mert pl a spemall.com is úgy hirdeti, hogy van benne!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1816) tibcsi0407 válasza jano_77 (#1815) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Gyári ROM-ban nincs.

https://utdetailing.hu/

(#1817) barath válasza tibcsi0407 (#1814) üzenetére


barath
csendes tag

Köszönöm Tibcsi!

(#1818) fehermokus válasza jano_77 (#1815) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Ha külön nem kéred, akkor a SPEMall nem gyári ROM-mal küldi neked, hanem webshopossal. Abban meg van magyar nyelv is.

(#1819) jano_77 válasza fehermokus (#1818) üzenetére


jano_77
nagyúr

Értem és köszönöm. Hol lehet külön kérni a gyári romot - illetve megéri-e kérni?
abban tudtok nekem segíteni, hogy a telót tudom használni együtt a Xiaomi Mi Band 2 aktivitásmérővel?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1820) tibcsi0407 válasza jano_77 (#1819) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A rendelés végén a postscript-be kell beírni.
Én javaslom gyárival kérni, aztán felrakni rá egy Cuoco-t, vagy akár egy Mokee-t. Az CM13 alapú és nagyon jó rendszer.
Mi Band 2 megy, felrakod a Mi Fit-et, aztán beállítod szokás szerint.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1821) fehermokus válasza tibcsi0407 (#1820) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Igen, de akkor kap egy tyúklábas recoveryt, egyébként meg legalább az angol lesz.

(#1822) tibcsi0407 válasza fehermokus (#1821) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ja, aztán szívhat az indiai ROM-ról átálással az encrypted data partició miatt. Kár erőltetni az indiai ROM-ot, meg a felesleges szívást is.

https://utdetailing.hu/

(#1823) jano_77 válasza tibcsi0407 (#1822) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most akkor mi az inkább javallott? Gyári rom vagy a Webshopos? Nem vagyok nagy ROMoló. :U

(#1824) tibcsi0407: a vétel során értettem. :B Gyárival vagy webshop-ossal kérjem? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1824) tibcsi0407 válasza jano_77 (#1823) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én a Mokee-t javasolnám nightly update-tel.

https://utdetailing.hu/

(#1825) szitaati válasza jano_77 (#1823) üzenetére


szitaati
aktív tag

Szerintem kérd gyárival. Ha nem azzal kéred, akkor a spemall Indiai alapú webshopossal szállítja, amit macerás lecserélni. A gyárin csak kínai meg angol nyelv van, tehát ha kell a magyar nyelv akkor Cuoco vagy ez az új, amit Tibcsi javasol (próbálta már valaki? :) )
A webshopos ROM-mal lehetnek ilyen szoftverleállós gondok, ráadásul az nem is frissül automatikusan.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1826) endre166


endre166
tag

Jelenleg melyik a legstabilabb és legjobb rom amiben van magyar nyelv?
x822-ő re raknám!
Aki belinkeli annak megköszönném

(#1827) jano_77 válasza szitaati (#1825) üzenetére


jano_77
nagyúr

Rohadt jó! Paypal fizetés vmiért elakadt, jelenleg Kifizetetlen állapotban van a telefon a spemall rendszerében és ráadásul most vettem észre, hogy vmiért a grey helyett a gold került a kosárba és azt vettem meg majdnem. :W Hogyan tudom töröltetni a rendszerből és kiválasztani a jó változatot és megpróbálni újra a vásárlást?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1828) jemy


jemy
tag

sziasztok!
megjött a telo eui 5.6.014s leeco x820 14s v3 row rommal és az lenne a kérdésem, hogy erre egyből mehet fel rá az 5.8.018s rev1 rom? azota 15s romot ajánlja fel.
köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1829) Rozmika válasza jemy (#1828) üzenetére


Rozmika
tag

Ha gyári akkor sorban jönni fog az újabb is. Ha meg szeretnél rá telepíteni valamilyen custom-ot akkor válassz.

endre pl.: a mokee : http://download.mokeedev.com/?device=le_x2
vagy a cuoco: https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224385135
csak 1-2 lapot kellett volna visszalapoznod :(
vagy gyári...

mokee-nál nem működött az infra és a slow motion. nem tudom, hogy javították már vagy nem. Akinek ez van az írhatna róla...

jano: ha nem fizetted ki, akkor nem vetted meg! Biztos a paypal volt a rossz? Limit az utaláshoz, elegendő összeg...?
Amúgy meg vegyél egy szürkét és fizesd ki azt :) Vagy ha átér a pénz akkor írj nekik, hogy küldjenek szürkét, mert véletlenül az aranyat rendelted. Rugalmas cégnek tűnik....

(#1830) tibcsi0407 válasza Rozmika (#1829) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez nem az a Mokee, amit a spanyolok tákoltak. Ez rendes kialakított forráskódból felépített ROM.

https://utdetailing.hu/

(#1831) barath válasza Racecam (#1757) üzenetére


barath
csendes tag

Kedves Racecam!
Új vagyok a fórumon és a segítséged kérem. Valahol le van már itt írva a couco ROM telepítésének menete Max 2 X820-ra, de nem igen találom. Ha nem nagy gond, kérlek add meg a linket, ahol magyarul, vagy angolul megtalálhatom. Amúgy, még mindig elégedett vagy az eredménnyel? Nekem azért kell a csere, mert a webshopos ROM-mal a Personalized szolgáltatás nem működik.
Köszönettel: B. Károly

[ Szerkesztve ]

(#1832) Rozmika válasza tibcsi0407 (#1830) üzenetére


Rozmika
tag

Jaaaaa, akkor ebben minden jó? :) Miért a nightly kell, mikor van belőle "release" ? Azért akinek ez van írhatna róla valamit....

(#1833) tibcsi0407 válasza Rozmika (#1832) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ir lehet nem lesz jó, de a többinek mennie kellene. Sajnos én nem tudom semmin kipróbálni. A nightly naponta frissül. Nekem a Zuk-ra már 3 is jött. Vissza is vettem heti frissítésre.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1834) jano_77 válasza Rozmika (#1829) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos a limittel volt a gond - user error volt. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1835) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Venni szeretnék én is egy ilyen telót. Miért pont a Spemall-tól ajánlatos rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#1836) MukkeRr válasza droti25 (#1835) üzenetére


MukkeRr
tag

Azért érdemes onnan rendelni, mert a többi oldalhoz képest olcsóbb, megbízhatóak, és kapsz hozzá tempered glass-t valamint egy szilikonos tokot is, és kupon is van az ottani vásárláshoz: TULEMAX2 , de ha kupont használsz, akkor EU Express szállítást kell választanod, 2 év EU garancia mellett.

[ Szerkesztve ]

Kapcsolat: Megszakadt

(#1837) sea


sea
tag

Elnézést az esetleges noob kérdésért. Olvastam, hogy a morelocale működik root nélkül a gyári romon,ugyanígy működik MoKee és couco romokon is?

(#1838) droti25 válasza MukkeRr (#1836) üzenetére


droti25
őstag

Köszi a választ. És egyébként ami ár fel van tüntetve arra még megy vám vagy vmi?

(#1839) Rozmika válasza sea (#1837) üzenetére


Rozmika
tag

Azok multilangok. Van bennük magyar. Minek a morelolocale?

droti: eu express - nincs vám, áfa... alig több mint egy hét a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#1840) droti25 válasza Rozmika (#1839) üzenetére


droti25
őstag

Na ez jól hangzik.
Ha jól számoltam akkor kB 83 ezer Ft a 4/32gigás szürke x822 mindennel együtt. Baráti ár egy ilyen telefonért.

(#1841) jano_77 válasza droti25 (#1840) üzenetére


jano_77
nagyúr

80K alatt marad. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1842) Sanyesz. válasza droti25 (#1840) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem lesz az annyi. 76-77k körül megúszod.
Az arany színű kicsit több, mint 70. :)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1843) droti25 válasza Sanyesz. (#1842) üzenetére


droti25
őstag

293 dollárra jött ki!
Vagy van vmi bónusz?

[ Szerkesztve ]

(#1844) Sanyesz. válasza droti25 (#1843) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Kerekítve:270+18-15=273$ :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1845) droti25 válasza Sanyesz. (#1844) üzenetére


droti25
őstag

Igaz az x820 jött ki 293 dollárra.
Valóban 270$ az x822.
Mi a +18 és a - 15?

[ Szerkesztve ]

(#1846) Rozmika válasza droti25 (#1845) üzenetére


Rozmika
tag

+ a szállítás - a kuponkód. Több tag aláírásában van link a kuponkódokra.

(#1847) Racecam válasza barath (#1831) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Szia! :)

Magyarul egy fórumtársunk írta le nemrég a topicban. Ha használod a "ROM" "telepítés" keresőszavakat könnyen megtalálod: [link]

De én azt javaslom, hogy ezt a leírást nézd át, többször, figyelmesen (tudom, nem magyar és nem is angol, de google fordító segítségével olaszról-angolra egészen jól le tudod fordíttatni), töltsd le a megfelelő programokat és fájlokat, amit itt is ír egy közös könyvtárba, vedd át a folyamatokat még egyszer és ha úgy érzed mindent értesz, akkor kezdj neki.
Ha Windows 10 van a gépeden, figyelj oda, mert a jubileumi frissítést elcseszték, és ahhoz, hogy a telefont lássa MTP módban, trükközni kell, így: [link]

Sok sikert! :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1848) droti25 válasza Rozmika (#1846) üzenetére


droti25
őstag

Köszi az infót ;)

(#1849) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Kicsit le vagyok maradva - tenyleg kint vannak a forrasok? MIUI hogy all a keszulekre?

(#1850) jano_77


jano_77
nagyúr

Ugye jól gondolom, hogy amikor a gapps-ot akarom letölteni, akkor a következők szerint kell beállítanom, mert ez a teló 64bit-es!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.