Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Legendas


Legendas
aktív tag

Amúgy most komolyan. Ezen elkezdtem gondolkodni. Miért fontos az ujolvaso? Pl a pro1-en nem volt és nem is hiányzott. Utána a le2-n nem használtam mert elfelejtettem. Pedig ott ment. Itt meg hiányoltam. Bár gyarival tényleg elfogadható.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1202) tibcsi0407 válasza Legendas (#1201) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Főleg most, hogy 230$ lett az ára. :D
Ennyiért mit kapsz itthon? Egy Vernee-t? Ja, az tényleg hasonló hardver.
Brutális a LeEco árazás, nem tudom, hogy a többi kínai vetélytárs ezzel hogy veszi fel a versenyt, de nem sok esélyük van.
Az ujjlenyomatot meg lehet csináltatni, biztos tudják, hogy mi a baj és olyanra cserélik, amivel már nem lesz gond. Persze, ez kellemetlen, de gondolom a LeEco sem így akarta. Sajnos ez benne van a pakliban.
De még mindig nem robban fel, mint egy Note 7. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1203) Legendas válasza tibcsi0407 (#1202) üzenetére


Legendas
aktív tag

Mi lett 230$? Nekem a dupla koppintás jobban hiányzik, mint az ujjlenyomat. Hogy arra feleledjen. Vagy ha felemelem az asztalról.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1204) tibcsi0407 válasza Legendas (#1203) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bocsi, 239. Most az arany Le Max 2 ára.
A dupla kopp pedig pont az ujjlenyomat miatt nincs benne. Felesleges fogyasztókat nem érdemes készenlétben tartania a rendszernek, így érthető döntés. Bár egy opciót rakhattak volna bele..
Ezt sajnos kernelszinten kell megoldani, így forráskód nélkül lehetetlen.

https://utdetailing.hu/

(#1205) Legendas válasza tibcsi0407 (#1204) üzenetére


Legendas
aktív tag

Igen, a 4gb-ose látom. Ráadásul a spell-nel magyar menüs.
Azt hiszem marad a telefonom. Hirdetem, de nem találok jobbat. One + 3 érdekelne még esetleg. De nem hiszem, hogy többet tudna nyújtani. Talán az ujjlenyomat olvasó. Amúgy szerinted gariban cserélnék az olvasót? Csak hát az hosszú idő. Majd csak optimalizaljak...

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1206) doki13 válasza Legendas (#1205) üzenetére


doki13
aktív tag

Nekem is szar az új nyom olvasó...

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1207) Legendas válasza doki13 (#1206) üzenetére


Legendas
aktív tag

De Neked teljesen nem?

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1208) tibcsi0407 válasza Legendas (#1205) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem Neked kellene megpróbálnod máshogy felvinni az ujjaidat. Akár egyet kétszer. Nagyon sokszor a rossz ujjlenyomat regisztráció miatt érzékel rosszul.
Ez a szenzor vagy jó, vagy nem jó, olyan nincs, hogy azért lassú, vagy nem ismer fel, mert rossz. A LeEco keményen dolgozik a Qualcomm-mal karöltve, hogy megértsék az ultrahangos olvasó viselkedését és javítsanak az algoritmuson.
Szerintem meg szimplán bele sem kellett volna tenni...

(#1206) doki13

Erre való a garancia.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1209) doki13 válasza Legendas (#1207) üzenetére


doki13
aktív tag

Teljesen nem. Írtam már emailt a szerviznek

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1210) doki13


doki13
aktív tag

Tibcsi. Még van már a zuk2?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1211) tibcsi0407 válasza doki13 (#1210) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Meg, de már teleoffoltam vele itt a topikot. :) Ha gondolod pörgess vissza egy picit.

https://utdetailing.hu/

(#1212) Rozmika válasza johnahex (#1196) üzenetére


Rozmika
tag

Nem tudom, hogy miként kellene működnie az ujjlenyomat olvasónak, de nálam úgy működik, hogy megnyomom a power gombot és utána tökéletesen megy a feloldás. Nem volt még sok telefonnal dolgom amin volt ilyen opció, de pl. a galaxy s5-nél is meg kellett nyomni a középső gombot, hogy érzékelje az ujjlenyomatot. Amúgy meg szerintem hibátlan telefon, nincs vele baj. Több problémám volt a samsungokkal.

(#1213) tibcsi0407 válasza Rozmika (#1212) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt nem így kellene lennie. Készenlétből is ébrednie kell.
A gond az, hogy úgy néz ki, hogy valami szoftveres bug miatt az akkukezelő elkaszálja az ujjlenyomat olvasó szoftverét.
Tehát amikor megnyomod a power gombot, a telefon ébred, így az ujjlenyomat olvasó hardver is felébred, majd egyből nyit, ha ráteszed az ujjad.
Ez szoftveres hiba, hogy mélyalvásban van a szenzor.

https://utdetailing.hu/

(#1214) Legendas válasza tibcsi0407 (#1213) üzenetére


Legendas
aktív tag

Nekem is csak ez a gondom. Melyalvasbol is felebred csak másodpercek. Felvittem ezerszer nem az a gond, hanem a bug. :R de tényleg tökéletes telefon. És gyönyörű nincs tulcsicsazva.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1215) Legendas


Legendas
aktív tag

Mokeet dicsérik, van 21mp kamera és elvileg azt írja működik a finger is. Milyen a napi használatban azóta? Aksiidot is dicsérik. Én maradok CN 19Sen, de érdekel.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1216) doki13 válasza tibcsi0407 (#1213) üzenetére


doki13
aktív tag

na ezt a power dolgot meg nem probaltam

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1217) doki13 válasza doki13 (#1210) üzenetére


doki13
aktív tag

ha csereled szolj... :DD :DD :DD

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1218) Dark Soul válasza tibcsi0407 (#1185) üzenetére


Dark Soul
csendes tag

Üdv! Nos most, hogy nézem az oldalt , nekem mintha a B20-at mutatná a leírásban, ebben az esetben best buy....

(#1219) tibcsi0407 válasza Dark Soul (#1218) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezt bizony frissítették. Köszi az észrevételt.

https://utdetailing.hu/

(#1220) fudi2002 válasza Dark Soul (#1218) üzenetére


fudi2002
veterán

Nemáá, a fene, vennem kell... :DD

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1221) Dark Soul válasza fudi2002 (#1220) üzenetére


Dark Soul
csendes tag

Na igen én is nézegetem mivel lepjem meg magam karácsonyra , de nekem fontos a B20 , mert sokat mozgok az országban...nagyon ígéretes ez a modell... :Y

(#1222) fudi2002 válasza Dark Soul (#1221) üzenetére


fudi2002
veterán

Szintén. Erős, nagyakkus, b20as, nem6col. Kiváló.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#1223) workin válasza fudi2002 (#1222) üzenetére


workin
senior tag

Most látom, hogy lement az ára a 4GB -osnak is. US$ 239.99

Nekem nem kell ennél nagyobb, a memória + tárhely .en kívül nem látok más különbséget.
B20 látom, hogy rajta van a lapon, DE aki használ ilyet, erősítse meg, hogy a 800-as LTE megy.

köszi.

ui: ez az ujjlenyomat olvasó probléma kicsit zavaró.. nekem fontos lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#1224) tibcsi0407 válasza workin (#1223) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van B20.

https://utdetailing.hu/

(#1225) workin válasza tibcsi0407 (#1224) üzenetére


workin
senior tag

Köszi!

Mostmár csak az a kérdés, hogy érdemes e még MAX 2-őt venni, vagy érdemesebb még kicsit várni a 3-asra :)

(#1226) tibcsi0407 válasza workin (#1225) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt Neked kell eldönteni.
A kamera gyengébb lesz, a kijelző is. Egyedül a SoC erősebb, az akksi nagyobb és kisebb a képernyő, ami érv lehet a specifikációban a Le Pro 3 mellett.

https://utdetailing.hu/

(#1227) torkozsolt válasza kgabor89 (#1171) üzenetére


torkozsolt
csendes tag

Szia!
Hétfőn érkezett meg a masina, ugyanezt tapasztaltam, 99% volt a max töltés. Tegnap viszont más ok miatt twrp-n belül csináltam egy cache + dalvik törlést, és véletlenül észrevettem, hogy 100%-on áll a töltésjelző, ami előtte 99-volt... :-) Kíváncsian vártam, hogy reboot után marad-e, de maradt :-) Ja, Couco v35-ös verzióm van nekem is fent

(#1228) torkozsolt válasza tibcsi0407 (#1208) üzenetére


torkozsolt
csendes tag

tibcsi írta, hogy a szenzor vagy jó, vagy nem jó, ehhez egy észrevétel:

Hétfő este jött meg spemalltól, gyári cn rommal kértem, 16s verzióval jött. Kb. fél óráig volt rajta, utána az itteni leírások alapján kapott Couco romot V34-es verziót, amit már OTA-n frissített V35-re. Két napig úgy működött a szenzorom, hogy mélyalvásból egyből nem, de bekapcs gomb után rendesen (na jó, 90%-ban...) tette a dolgát.

Mivel nem volt 100%-os, és nagyon nem is éreztem égető szükségét, ezért kikapcsoltam a menüben, illetve töröltem is a tárolt ujjlenyomatot. Ma reggel viszont újra akartam aktiválni, viszont csak addig jut el, hogy kéri a 4 jegyű pint, majd "tegye az ujját a szenzorra" kép marad, hiába tapizom :-) Eddig egy stilizált ujjlenyomat volt szürkében, és x db tapizás után rajzolta át pirossal. Na, eddig most már nem jut el.

VISZONT! Menüben bekapcsolható, hogy ujjlenyomattal fotózzon (valaki írta korábban, hogy hülyeség, mert pont beletakar a lencsébe...). Na ezt viszont simán viszi úgy, hogy ugye nincs regisztrált ujjlenyomatom...

Ha tehát a szenzor szar, akkor ez miért működik? Nekem emiatt inkább szoftveres problémának tűnik... Ahhoz most nincs kedvem, hogy gyaluljam a frissen belakott telefont csak azért, hogy vajon egy szűz Couco-n vagy eredeti cn romon megint működne-e a szenzor. Annyira nekem sem hiányzik, persze nem tiltakozom, ha egyszer a távoli jövőben megjavul :-)

Ja, Spemallon 2 év EU garival jelenleg 270 USD, gyenge 30 dollárt esett két hét alatt az ára :-) Eddig is jó vétel volt, innentől lassan "hülyeakinemveszi" ajánlat lesz...

(#1229) tibcsi0407 válasza torkozsolt (#1228) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Most vagy Neked is beszart a szenzor, vagy senkinek nem szart be és valóban szoftveres a probléma. Én már mindent megpróbáltam azzal a példánnyal, ami nálam van, de nem tudtam működésre bírni.
Nem értem egyáltalán az okát.

https://utdetailing.hu/

(#1230) Legendas válasza workin (#1223) üzenetére


Legendas
aktív tag

Igen 800as lte van és megy. Szuperül Voda e tmobil.
Lementettem a gyári CN-t feltettem Mokeet kíváncsiságból. Ujjlenyomat olvasó eddig tökéletesen működik.

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1231) torkozsolt válasza tibcsi0407 (#1229) üzenetére


torkozsolt
csendes tag

Hát, ha tud részlegesen beszarni, akkor lehet :-) Pont emiatt a "fotózni tud" dolog miatt gondoltam a szoftveres problémára. Illetve az is gyanús, hogy a menüben történő kikapcsolás + tárolt ujjnyom törlés után "halt meg" az újra aktiválás, nem pedig fizikai behatás vagy pl. egy rom csere után.

Ha lenne időm / kedvem egy gyári beállítások visszaállítására vagy rom újratelepítésre, és ezután már megint működne, akkor egyértelműen szoftveres gond. De annyira nem hiányzik ez a fícsör, hogy órákat töltsek az újra belakással :-) Amennyiben hardveres probléma, arra meg ott van a két év gari, így nincs min izgulni.

(#1232) tibcsi0407 válasza torkozsolt (#1231) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én már megpróbáltam a teljes wipe-ot, visszaállítottam gyárira, de semmit nem változott.

https://utdetailing.hu/

(#1233) Legendas válasza tibcsi0407 (#1232) üzenetére


Legendas
aktív tag

A fotóval sem működött?

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1234) tibcsi0407 válasza Legendas (#1233) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem is néztem.

https://utdetailing.hu/

(#1235) workin válasza Legendas (#1230) üzenetére


workin
senior tag

Köszi szépen az infókat!

(#1236) Legendas válasza tibcsi0407 (#1234) üzenetére


Legendas
aktív tag

Ha azzal igen, akkor tuti bug. Mokeen elsőosztályú a finger. Lerakom pár percre, megnezem a melyalvast is...

[ Szerkesztve ]

Jelenleg Honor Magic 5 pro

(#1237) tibcsi0407 válasza Legendas (#1236) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudom, de mindegy is, küldöm vissza, aztán azt csinálnak vele, amit akarnak. Csak még a postáig nem jutottam el..

https://utdetailing.hu/

(#1238) Rozmika


Rozmika
tag

Most néztem a spemall-t, esett az ára a max2-nek és megjelent a pro3 is. Bár még kicsit drága meg csak presale.... Szerintem nem kell elkapkodni... A kamera gyengébb, de nem biztos, hogy rosszabb. A galaxy s7-nél is csökkent a megapixel :) Még egy kérdés a zuk z2-vel kapcsolatban : Fém telefon vagy műanyag?
Meg egy tapasztalat a max2-vel kapcsolatban - nagyon jó a térereje. Ahol a régebbi nevesebb telefonok már elvéreztek ez még vígan jelzi a térerőt. A saját töltője gyorstöltés nélkül 6 volttal tölt. Jó ez az akkunak élethossz szempontjából?

(#1239) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Egy helyen azt olvasom, h Couco92 ROM-jával megy az infra és az ujjlenyomatolvasó is...

(#1240) tdna


tdna
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a telefon, szóval gondolkodok, hogy rendelnék egyet.
A kérdésem az, hogy mennyit kell szöszmötölgetni a teloval? Egy romolás belefér de egyfolytában nem szeretnék hack-elgetni, meg debugolni, hogy mi lehet a baja. Vagy a gyári rommal is el lehet lenni?
A másik kérdésem, hogy van-e guide, hogy kell ezt a típust romolni? Vagy lehet követni ezt a leírást?

Köszi

(#1241) tibcsi0407 válasza Rozmika (#1238) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Üvegszálas a kerete, a hátlap pedig üveg.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1242) doki13 válasza tibcsi0407 (#1237) üzenetére


doki13
aktív tag

Mennyi ft lehet visszaküldeni??

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1243) Rozmika válasza tdna (#1240) üzenetére


Rozmika
tag

Szia. Megpróbálom összefoglalni röviden. Jó telefon, főleg ár/érték arányban. Gyári ROM jó, de abba csak kínai, meg angol van. (lehet, hogy még egyéb egzotikus nyelv is.) Ha szeretnél magyart akkor használhatod a morelocal progit, vagy tehetsz rá custom ROM-ot. Amit linkeltél leírás többé kevésbé jó, de nem ehhez a telefonhoz való. Az alap lépések és a képernyők meg a folyamat használhatóak. Itt a fórumba megtalálod a szükséges fájlokat linkeket. Én webshopos ROM-mal kaptam, annyival módosult a telepítés, hogy amikor rátettem a TWRP-t akkor passwordot kért induláskor. Mivel ezt nem tudtam tovább nyomtam. Ekkor viszont nem látta a belső memória egy részét. Nem lehetett wipe-olni sem. Megoldás a full format volt meg az mtp mód, így már a 0-ás könyvtárba fel lehetett tölteni a ROM-ot. Ekkor már ment a telepítés, csak a felmásolt romot kellett betallózni. Én a Couco ROM-ot tettem fel. Ebben van OTA frissítés is, jól frissül a telefon. Általában jelenleg a custom ROM-oknak az a hibájuk, hogy az infra / és az ujjlenyomat olvasó nem úgy működik mint ahogy kellene. Infra nem minden rom-on működik (pl.:CM13) ujjlenyomat olvasó meg úgy, hogy előtte meg kell nyomni a power gombot, ekkor feléled a telefon mélyalvásból és akkor már jó. Ha nemrég zártad le akkor még jól működik. Más hibát eddig nem nagyon találtunk. Telefon nagyon gyors, kijelző egyedül álló 2K-s, kamera 21/8 Mp - eddigi best of.. Szinte mindent lehet állítani amit más telefonokon nem is gondolnál. pl. ami nekem nagyon tetszett és eddig nem láttam: Akku %-os kijelzés kapcsolható, adatátvitel sebessége is kiírható, bizalmas információk elrejtése bekapcsolható (ha pl. SMS-t kapsz akkor csak kiírja, hogy SMS, de nem jeleníti meg a tartalmát.) és még sokáig lehetne sorolni a jobbnál jobb dolgokat. Esetleg negatívum még a 3,5 jack hiánya, de ez inkább pozitívum, aki szereti a jó minőséget. Mondjuk az NFC-t és a vezeték nélküli töltést még kicsit hiányolom, de ezek nélkül meg lehet lenni. Viszont van B20 ami nagy előny, mert vidéken is van gyors NET. Bár ez nekem nem annyira számít, de itt a fórumon sok embernek igen. Akku is 2 napig bírja nálam, de én nem vagyok annyira social progikhoz kötve. Azért az akku lehetett volna kicsit nagyobb. Én 2 hétig túrtam a netet, hogy milyen telefont vegyek, de ilyen teljesítményt ennyiért nem igazán láttam sehol. (igazából az X620-at szerettem volna venni, de aztán jött egy kis plusz pénz és erre módosítottam a rendelést. Remélem hosszú távon is kitart a telefon, mert azért nem volt olyan olcsó)

(#1244) tibcsi0407 válasza doki13 (#1242) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudom, kb 9000 Ft-ig a Paypal fizeti.

https://utdetailing.hu/

(#1245) tdna válasza Rozmika (#1243) üzenetére


tdna
csendes tag

Köszönöm a kimerítő választ.
Tehát ha jól értem, ha nekem jó az angol nyelv, akkor teljesen jó a gyári ROM?
Ha odaírom megjegyzésbe, hogy gyári ROM-mal kérem akkor azzal küldik?

(#1246) attiati válasza tibcsi0407 (#1219) üzenetére


attiati
veterán

Bizony :) Én meg a b20-as topikban már elkezdtem kérdezgetni, hogy FDD vagy TDD LTE sort kell e nézni speckóban, mert mondom biztos nem jól látok :)

(#1247) tibcsi0407 válasza attiati (#1246) üzenetére


tibcsi0407
félisten

FDD van itthon.

https://utdetailing.hu/

(#1248) doki13 válasza tibcsi0407 (#1247) üzenetére


doki13
aktív tag

Umi milyen szerinted Tibcsi? UMI Plus kurva jol nez ki...

[ Szerkesztve ]

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#1249) tibcsi0407 válasza doki13 (#1248) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem is jól néz ki, de fenntartásokkal kezelendő a márka.

https://utdetailing.hu/

(#1250) zolikaDB válasza Rozmika (#1243) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezek az állítható dolgok, mint akku százalék, adatátvitel sebessége, még Xiaomiban vannak így, elég régóta.

Urak, másik dolog: ha jól értem... Amennyiben én vettem volna egy ilyen telefont, vagy vennék, akkor a büdös életben nem jövök rá, h az ujjlenyoamtolvasó nem úgy működik, ahogy szerintetek kellene... UGYANIS: Ipad Air 2-m van, lassan 1 éve, és azon csak úgy működik a dolog, ha előtte power gombot nyomok, vagy a tok felébreszti a tabletet... :C :DD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.