Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) tibcsi0407 válasza johnahex (#2100) üzenetére


tibcsi0407
félisten

ADB devices mit mond?

https://utdetailing.hu/

(#2102) johnahex válasza tibcsi0407 (#2101) üzenetére


johnahex
tag

http://www73.zippyshare.com/v/u7ZAhdSj/file.html

[ Szerkesztve ]

(#2103) johnahex válasza johnahex (#2102) üzenetére


johnahex
tag

rossz volt az abd, de találtam jót hozzá
vicces mert a face továbbra is angol, habár annak mindegy is, viszont a gyári file manager magyar lett, sőt mikor másolok benne az is magyar félig :U
fényképező időbélyeget tud valahogy? gyárin?

[ Szerkesztve ]

(#2104) Rozmika válasza johnahex (#2103) üzenetére


Rozmika
tag

Azt nem tudom, hogy gyári mit tud, de nagyon sok féyképezős alkalmazás van a store-ban ami tud.

[ Szerkesztve ]

(#2105) gonorrea


gonorrea
senior tag

Feltettem a Mokee féle romot, nagyon pörgős, egyedül az ujjlenyomatos fényképezés hiányzik :)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2106) Rozmika válasza gonorrea (#2105) üzenetére


Rozmika
tag

Van működő távirányító, meg 4 k video és slow motion is? Engem a couco ROM-ban a naptárba bejövő csirkelábas figyelmeztetések zavarnak nagyon. Már átállítottam, hogy ne kína legyen az alapértelmezett, de most is jött még kínai értesítés. Ötlet, hogy mit lehetne csinálni?

(#2107) gonorrea válasza Rozmika (#2106) üzenetére


gonorrea
senior tag

Távirányítót nem láttam benne, de mint ha azt írták volna hogy csak eredeti rommal megy, azt kellene portolni mokeera. 4k ment, de ahogy próbáltam lassított felvételt, videó összef*sta magát, azóta sem indul el :)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2108) johnahex válasza Rozmika (#2104) üzenetére


johnahex
tag

én is úgy gondoltam, de még se találtam ezidáig egy olyan kamerát sem ami tudna :DD
más
tegnap este phone managerbe letiltottam az összes kínai alkalmazást, plusz csak a face-nek és messengernek hagytam mobil adat elérést.
ma reggel indul a telo, jön a figyelmeztetés, hogy launcher is blocked the use cellular data.
nem foglalkoztam vele. 10 perc múlva kézbe veszem a telot és kellemes kéz meleg volt még a szilikon tokon keresztül is, és merült jó 10 %-ot.
visszaadtam a launchernek a mobilnetet, de azóta se javult meg hiába újraindítottam egy párszor :o
egy óra alatt merült 30 % -ot :Y
ötlet? /gyárin vagyok/

[ Szerkesztve ]

(#2109) tibcsi0407 válasza johnahex (#2108) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A launcher-en kívül valami még próbál neten kommunikálni, ezért folyamatosan pörög, míg nem kap netet.

https://utdetailing.hu/

(#2110) gonorrea


gonorrea
senior tag

slow motion nem megy mokee féle romon, 4k igen

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2111) otosze


otosze
csendes újonc

Hali. Van valakinek tapasztalata az áru visszaküldéssel kínaba? Aliexpressen keresztul vettem a MAX 2.
Elromlot a ujjlenyomat olvasó. Ket napig ment. Az elado irja hogy kuldjem vissza es vissza adja a péznt. (Return Goods & Refund US $ 263.21)

Egy kicsit félek hogy nem lesz se mobil se penz. :(((

Ha vissza adja a penzt akkor rendelek spemall-rol es 2 ev gari lesz legalab. (kar hogy nem tudtam korabban)

[ Szerkesztve ]

Kassai vagyok. Bocsi a helyesírást

(#2112) johnahex válasza tibcsi0407 (#2109) üzenetére


johnahex
tag

Ott a pont.
Mocskos kis mandarinok.
Vissza adtam minden vacaknak a netet rögtön nem merül és a telo sem meleg már :Y

(#2113) tibcsi0407 válasza johnahex (#2112) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egyesével zárd ki.

https://utdetailing.hu/

(#2114) Máté94


Máté94
addikt

(#2115) Sanyesz. válasza gonorrea (#2107) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én egy nap teszt után visszatettem a Cuoco 18s REV2-t. Az kétségtelen, hogy a Mokee gyakorlatilag teljesen lokalizált, de egy sima stock Androidot ad Gapps és root nélkül. A Mokee funkcionalitásában is gyengébb, illetve tapasztalataim szerint rosszabb minőségű a hangja (hangszórója), mint a Cuoco-félének.

Szóval kompromisszumot kell kötni...

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2116) tibcsi0407 válasza Sanyesz. (#2115) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Semmi köze a Stock Droidhoz. A Mokee Cyanogenmod fork. Témázható, mélyen testre lehet szabni,mindig a legújabb security patch van benne és teljesen Google kompatibilis.

https://utdetailing.hu/

(#2117) jano_77


jano_77
nagyúr

MEGÉRKEZETT!!!!!
Hihetetlen mert október 22-én rendeltem és már meg is jött! :)) :DD :Y
Sajnos elég hűvös lehetett a DPD-s autóban, mert elég deres volt mind a doboz - ami egyébként nagyon szép és baromi jó a tapintása - és sajnos a telefon is benne. Most várom, hogy szoba hőmérsékleten "kiolvadjon". :B
Telefonon alapból van egy átlátszó Szilikon tok és kaptam hozzá külön egy másikat illetve egy kijelzővédőt is. Nagyon tetszett, hogy az EU-s csatlakozó adaptert külön a dobozon kívülre a pukkancsos csomagolóba dugták be. :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2118) Rozmika válasza johnahex (#2108) üzenetére


Rozmika
tag

@johnahex pl.: Camera Timestamp Free, Auto Photo Stamper,. Time Stamp Camera .... és még vagy 100 hasonló. Én nem teszteltem, mert a file nevében meg az id-ben benne van az időbélyeg.

[ Szerkesztve ]

(#2119) Sanyesz. válasza tibcsi0407 (#2116) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Érzetre nekem akkor is egy "stock" érzetét adja, de lehet, hogy ez csak optikai csalódás. Nem vitatom a fejlesztői stáb munkáját.
Azt viszont fenntartom, hogy a hangminősége nem éri el a Cuoco-ét.

(#2117) jano_77 : Ez a sztenderd Spemall-os eljárás. :)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#2120) tibcsi0407 válasza Sanyesz. (#2119) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mind a kettőn lehet segíteni:
Kismillió téma van a Play-en, launcher-ekről nem is beszélve, rögtön teljesen más lesz a külseje, de még a bootanimáció is.
A hangzáshoz pedig TWRP-ből flash-elsz egy Viperaudio-t és még jobb lesz, mint a Cuoco. :) De talán a Dolby Atmos is flashelhető.

https://utdetailing.hu/

(#2121) gonorrea válasza Sanyesz. (#2115) üzenetére


gonorrea
senior tag

Az igaz, hogy egy stock-hoz közeli androidot kapsz, viszont GAPPS és SU telepítése kb 30-35 mp volt :)
Pozitívumok:
- fényerő sokszorosa a cuoco rom-hoz képes (most alig negyednél áll a csúszka és "fényesebb")
- értesítő led 16m színben állítható a külnböző appokhoz
- semmi kínai vacak nincs benne
- eddig akkuidő jobbnak tűnik ugyanolyan használattal, de ez inkább egy hét után látszik majd

Negatívumok:
- sow motion nem megy, kamera videó része összf*ssa magát, csak adatok törlése segít
- nincs alapból google cucc (TWRP aló telepíthető)
- nincs root (SU TWRP alól telepíthető)

Cuoco rom nagyon tetszik kinézete kezelhetősége miatt (nagyon megszoktam az elmúlt 6 hónapban), ennek viszont a puritánsága tetszik, hogy az van a telefonon amit én szeretnék, couco-nál nem volt mindegy melyik appot töröltem system/app mappából mert lehet más sem működött akkor rendesen. Ebben viszont csak tényleg a legfontosabbak vannak alapból :)

Persze nem azt akarom mondani, hogy most mindenki ezt telepítse, csak legyen erről is kép, használom írom róla a tapasztalatokat, ha valaki kérdez róla valamit, viszont a Cuoco rom is nagyon ajánlott részemről

(#2120) tibcsi0407 Linkelsz nekem egy ilyen viperaudio-t vagy Dolby Atmos, ha lesz időm megnézem hogy "muzsikálnak" a romon

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2122) tibcsi0407 válasza gonorrea (#2121) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mokee-ban nincs gyári root a fejlesztői beállításokban?

https://utdetailing.hu/

(#2123) gonorrea válasza tibcsi0407 (#2122) üzenetére


gonorrea
senior tag

Most, hogy mondtad meg is találtam :DDD

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2124) jano_77


jano_77
nagyúr

Vki megmondaná, hogy a Menüben hanyadik lehetőség a nyelv választás, mert nekem bekapcsolva minden kínai és az angolom sem az igazi, de a kínaim még annál is gyengébb sajnos. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2125) jano_77 válasza jano_77 (#2124) üzenetére


jano_77
nagyúr

Please segítsen már vki!? :U :F
Illetve a Mokee ROM-s oldalról hogyan lehet letölteni bármelyik verziót? Nekem nem indul el letöltés sem IE, sem Chrome alatt! Be kell regisztrálni, csak akkor működnek a linkek?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2126) gonorrea válasza jano_77 (#2125) üzenetére


gonorrea
senior tag

Mokee
nyelvválasztásnál már nem tudok segíteni, angolul language menüpontot keress

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2127) jano_77 válasza gonorrea (#2126) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt az oldalt már megtaláltam és az volt a kérdésem, hogy innen hogyan tudom leszedni a ROM-ot, ugyanis nekem nem indul el letöltés, hiába nyomok bármelyikre is!? :F :U Be kell regisztrálni esetleg?
(rányomok a release.zip-re és ide dob át: http://rom.mk/ad.php?get=z5dv5u de nem csinál semmit!?) :(

Örülnék, ha eljutnék addig, hogy angol legyen a menü, mert azzal vmennyire elboldogulnék, de sajnos kínaiul van minden és a kínai jeleket nem ismerem! De nem értem miért nem tudsz segíteni?!? Gondolom akár milyen nyelvven is használod a telefont, akármilyen ROM-al a Menü pontok ugyan ott vannak!? Annyi kérésem volna, hogy azt számold meg, hogy fentről hányadik menü pont a nyelvválasztás? (Első pont az OFF line mód kapcsoló, második a WIFI)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2128) gonorrea válasza jano_77 (#2127) üzenetére


gonorrea
senior tag

Ha van reklámblokkolód akkor azt kapcsold ki! Mikor rákattintasz a romra átdob egy oldalra, ahol visszaszámol 10 mp-től majd ott a fájl megjelenik, katt és már jön is le!

Nem, nem ugyan ott vannak a menüpontok, teljesen máshogy néz ki a két rom menüje, és azt sem tudjuk neked mi van egyáltalán a telefonodon (hivatalos rom, webshop rom, vagy vmi normális custom rom)
bocs hogy élek többet nem fordul elő :R

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2129) Rozmika válasza jano_77 (#2127) üzenetére


Rozmika
tag

Nálam az utolsó csoport 2. menüpontja a nyelv. Kis kék karikában egy billentyűzet ikon. Ezután a legelső menüpont a tényleges nyelvválasztás. Innen nem megy a letöltés? : [link] Ezt próbáld: [link] Legújabb release

[ Szerkesztve ]

(#2130) jano_77 válasza gonorrea (#2128) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor én kérek elnézést, mert én azt gondoltam, hogy csupán csak a menü pontok vannak különböző nyelvre fordítva, de az összetételét nem variálják. Sorry ez a tudatlanságomból fakad. :U :W
Elvileg Dev.ROM-al kértem Tibcsi javaslatára.

Kikapcsoltam az ADBlocked programot, de így sem indul el a letöltés sajnos!? Nem értem, sosem volt ilyen jellegű problémám. :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2131) gonorrea válasza jano_77 (#2130) üzenetére


gonorrea
senior tag

ezt keresd

persze kínaiul :DDD

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2132) jano_77 válasza Rozmika (#2129) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a második link már jó volt és elindult a letöltés.
Köszönöm a nyelvi beállítás leírását is és Gonorea-nak is! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2133) gonorrea válasza jano_77 (#2132) üzenetére


gonorrea
senior tag

Itt van egy leírás a bootloader nyitásról és twrp telepítéséről, után már twrp-ből simán megy a rom flash-elése amit most töltesz!
Igaz nem magyar de ha lefordítod google fordítóval az oldalt, elég érthető lesz minden, ha nem megy akkor meg segítünk úgy is. Lényeg hogy a driverek legyenek rendben, pc lássa a telót ;)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2134) jano_77 válasza jano_77 (#2132) üzenetére


jano_77
nagyúr

Végre sikerült beállítani angolra. Így már meg tudtam nézni, hogy a telefon X822-es és 6.0.1-es android verzió fut rajta illetve EUI 5.8.015S stable verzió

(#2133) gonorrea: köszi, ezt az oldalt is már lementettem és megnyitottam. Elvileg a drivereket is letöltöttem már (ADB, TWRP). Mondjuk nagyot hazudnék, ha azt mondanám, hogy lefordítva is értem, hogy miről is van szó. :U :( TWRP-nél honnan szedjem le, ha Mokee-t tennék fel? Innen a Mokee oldaláról:

Vagy amit linkeltetek couco92-es TWRP-t?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2135) gonorrea válasza jano_77 (#2134) üzenetére


gonorrea
senior tag

mindegy szerintem, csak flashnél figyelj hogy azt a nevet add meg ami a fájl neve ha (ahogy nézem itt már csak backspace kell)

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2136) jano_77 válasza gonorrea (#2135) üzenetére


jano_77
nagyúr

mikor először dugom össze a PC-el, melyik opciót kell kiválasztani? (MTP, PTP vagy Charge only?)
nem akarom elcseszni a telót :U

illetve ha sikerülne mindent megoldanom - segítségetekkel - akkor hogyan tudok saját csengőhangokat tenni a telefonra? Telefon memóriájának gyökerébe Ringtones mappa és kész!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2137) gonorrea válasza jano_77 (#2136) üzenetére


gonorrea
senior tag

mtp (akkor látod a belső tárolót, másold is rá a letöltött romot) csengőhangra van több lehetőség, én be szoktam rakni rendszerhango közé, ha már megvan a root

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2138) jano_77


jano_77
nagyúr

Elindítottam az ADB telepítőt (ami APK telepítő) és a telefon összedugva a PC-el. (PC felismeri, mert intézőben és az Eszközkezelőben is megtalálható a telefon és felismeri, hogy LeMax2) Ennek ellenére az APK Installer nekem semmit nem ír ki, mint a példánál van, hogy Motorola!? Rosszul gondolom, hogy oda LeEco vagy LeMax kellene hogy kerüljön!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2139) tibcsi0407 válasza jano_77 (#2138) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Be van kapcsolva az usb debugging?

https://utdetailing.hu/

(#2140) gonorrea válasza jano_77 (#2138) üzenetére


gonorrea
senior tag

bekapcsoltál mindent? fejlesztői menü, usb hibakeresés

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2141) jano_77 válasza tibcsi0407 (#2139) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kedvesek vagytok, de azért fordultam hozzátok a segítségért, mert lövésem sincs, hogy mit merre hány méter!? :(
Fogalmam nincs, hogy hol kell ezeket bekapcsolni!? Pláne angol nyelven. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2142) tibcsi0407 válasza jano_77 (#2141) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Menj a blogomra légyszi és az elejét kövesd a cikk-nek az ADB parancsokig.
Természetesen a megfelelő ZIP-eket tedd a telefonra, de a folyamat hasonló.

https://utdetailing.hu/

(#2143) endre166 válasza jano_77 (#2141) üzenetére


endre166
tag

Van több videó is ahol megmutatják hogy hogyan kell lépésről lépésre. [link] [link]

(#2144) Octi válasza jano_77 (#2141) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem ha ennyire nem vagy képben a dologgal, inkább ne állj neki, mert egy fél tégla lesz az eredmény ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#2145) jano_77 válasza tibcsi0407 (#2142) üzenetére


jano_77
nagyúr

A ROM-ot a telefon gyökerébe kell másolni vagy ahogy a blogodon látszódik a letv_log mappába?
ADB már rendben ;) :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2146) tibcsi0407 válasza jano_77 (#2145) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A gyökérbe, de igazából bárhová másolhatod, mert be lehet tallózni a TWRP-ben.

https://utdetailing.hu/

(#2147) jano_77 válasza tibcsi0407 (#2146) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi a különbség a MOKEE-s TWRP és a Grossoshop-os között?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#2148) tibcsi0407 válasza jano_77 (#2147) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudom, mindkettőből felmegy a Mokee.

https://utdetailing.hu/

(#2149) gonorrea válasza jano_77 (#2147) üzenetére


gonorrea
senior tag

sztem mind1 én cuocoval raktam fel a mokeet (twrpben is lesz magyar nyelv állítsd be könnyebben boldogulsz)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2150) ->Raizen<- válasza Máté94 (#2114) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nekem a le max 2 is tökély lesz+ non plus ultra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.