Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) szitaati válasza rdt89 (#1750) üzenetére


szitaati
aktív tag

Azt hol lehet megnézni, hogy mi változott a 017S-hez képest?

Ujjlenyomat: ugyanúgy működik mint eddig. gyorsabb nem lett sajna. Vagy megérne egy újrakalibrálást?

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1752) bioengin válasza rdt89 (#1750) üzenetére


bioengin
tag

Ez OTA-n is fog előbb-utóbb jönni?
(csak mert az asszonynál fent van a 17, és már belakta a telót...)

(#1753) rdt89 válasza szitaati (#1751) üzenetére


rdt89
addikt

Nos ez egy jó kérdés, sajnos nem tudom, de az ujjlenyomat olvasó nálam sokkal pontosabb lett. Mély alvásból eddig 10 alkalomból 1-szer ha felébredt, most meg 10/9-szer valamint a kijelzőidőhöz is ugyanazon felhasználási feltételek mellett a 3.5 óra kitolódott 4.5 órára, mely elég jó hír.

(#1752) bioengin:
Valamikor lehet, de én türelmetlenebb voltam.

(#1754) gonorrea válasza bioengin (#1752) üzenetére


gonorrea
senior tag

nyugodtan frissítsd kézzel (gyökérbe zip-twrp-flash) csak a wipe-nál data előtt ne legyen pipa! Csak első 2 pipáld ki

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1755) bioengin válasza gonorrea (#1754) üzenetére


bioengin
tag

Köszi!
(ha ki tudom a kezéből csavarni, akkor meglépem, és majd beszámolok :)) )

(#1756) lazsosz válasza milapsy (#1711) üzenetére


lazsosz
tag

Gyakorlatilag minden rom volt rajta... Be sem olvasta az ujjlenyomatot. Ment Spanyolországba az Ymovil-hoz.

(#1757) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Nos, nekem most volt időm foglalkozni vele és feltenni a legújabb 18s Cuoco ROM-ot. Az ujjlenyomat olvasó mondhatjuk tökéletesen megjavult. Bár én nem használom, de a többiek kedvéért kísérletezgettem vele és kb. 50 mély alvásból 50x ébreszt és bent vagyok a kezdőképernyőn, ebből kétszer fordult elő, hogy első érintésre csak rezget egyet és a második érintés oldotta csak fel.
Szóval ezt a hibát ebben a ROM-ban, legalább is nálam, kipipálhatjuk. :K

Így pedig szerintem nem sok "hibája" és riválisa maradt ennek a kitűnő, iszonyúan erős, és mellette borzasztóan jó áron kínált telefonnak. (Különösen a 4/32-re igaz ez, ami nekem az én felhasználói szokásaimnak tökéletesen megfelel.)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1758) gonorrea válasza Racecam (#1757) üzenetére


gonorrea
senior tag

+1 :K

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1759) tibcsi0407 válasza Racecam (#1757) üzenetére


tibcsi0407
félisten

2 nap és indulnak az USA-ban. Olyan támogatókat "szereztek" maguk köré, mint a Cosmopolitan, vagy Iron Chef America.
Hihetetlen, hogy milyen durván képesek ajtóstól rontani a házba még az Amcsiknál is. :D
Érdemes lesz figyelni az eseményeket. Ha nem tévedek, akkor az USA verzió ROM-ja hamar népszerű lesz Le Max 2 körökben. :)

https://utdetailing.hu/

(#1760) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Most tettem fel az új rom-ot, ujjlenyomat tökéletes, viszont nem lehet lezárni a képernyőt az óra és akku ikonjának érintésével. Egy régebbi gondom: beállítottam, hogy jelezze az adatforgalom sebességét a felső sávban ésezt elfelejtettem, hogy hol. Valaki segítene? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1761) gonorrea válasza msanyi67 (#1760) üzenetére


gonorrea
senior tag

Phone manager-Data usage control-jobb felső sarok fogaskerék-Display realtime speed ON ;)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1762) msanyi67 válasza gonorrea (#1761) üzenetére


msanyi67
csendes tag

Köszönöm, így megvan

(#1763) torkozsolt válasza msanyi67 (#1760) üzenetére


torkozsolt
csendes tag

Szia!
Most hirtelen nem tudom, hogy a Nova launcher okossága-e, de nekem a lenti "vissza" gomb 2 mp-es nyomásával le lehet zárni a képernyőt. Mondjuk szerintem a Nova más miatt is javasolt launcher, sokadik droidos telefonomon használom, nagyon jól testreszabható

(#1764) gonorrea válasza torkozsolt (#1763) üzenetére


gonorrea
senior tag

nem nova fícsőr, legalábbis zen launcher is tudja, viszont nem lezárja a képernyőt csak elsötétít, ha megnyomom a bekapcs gombot, egyből belép (nem kér feloldó kódot)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1765) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

ROM-özön hamarosan, ha nem tévedek!

https://utdetailing.hu/

(#1766) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Hivatalos MoKee támogatás.
Jelenleg én is MoKee ROM-ot használok a ZUK Z2-n és nagyon szeretem.

https://utdetailing.hu/

(#1767) szitaati válasza tibcsi0407 (#1766) üzenetére


szitaati
aktív tag

Ez mit tud a gyárihoz képest pro/kontra? (Távirányító megy rajta?)

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1768) tibcsi0407 válasza szitaati (#1767) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A MoKee az egyik legnépszerűbb Cyanogenmod alváltozat. Jobban személyre szabható, van benne gyári ROOT.
Nekem is ez van a ZUK-on és nagyon szeretem. Jó az üzemidő, gyors és letisztult, témázható felülete van. Teljesen magyar nyelvű, a Gapps megy rajta szépen. Az értesítésekkel sincs probléma. Ahogy elnézem OTA is van a nightly verzióhoz. Nincs tele szeméttel, a böngésző az a MoKee Yubrowser, ami Chrome alapú és szinkronizál a Google fiókkal is.
Fogalmam sincs mi a helyzet a távirányítóval, nem látok Changelog-ot.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1769) Rozmika válasza gonorrea (#1754) üzenetére


Rozmika
tag

Feltettem én is a legújabb couco romot. Elfelejtettem törölni, csak install volt, de így is jól működik látszólag. Egy kicsit gyorsabb lett a telefon (Antutu szerint - 132421) de ezt nem lehet észrevenni :) Az ujjlenyomat olvasó nagyot változott. Nem csak az, hogy felold bármikor (nem kell ébreszteni a telefont), hanem a pontossága is mintha erősen javult volna.A menüben nézelődtem, jelentős változást nem láttam sehol, az általam kifogásolt menüpontok most sem lettek lefordítva, javítva. Akku időről nem tudok még semmit mondani. Viszont most már a legnagyobb kételkedők is megnyugodhatnak, mert az általuk kifogásolt legnagyobb hibát sikerült orvosolni. Remélem nem fogja tönkre tenni a scannert az új driver. (megszokásból még most is úgy nyitom a telefont, hogy előtte élesztem)

off: Mikor lesz ZUK teszt?

(#1770) tibcsi0407 válasza Rozmika (#1769) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sajnos nekem nincs időm a fordításra mostanában, de ha valaki érzi magában az affinitást arra, hogy dolgozzon rajta, akkor minden segítséget megadok rá.
Viszont tesztelni nem tudom a fordítást, így nagyon precíz munkára van szükség!

A ZUK teszt még mindig sorbanáll, 3-an vannak előtte.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1771) gonorrea válasza tibcsi0407 (#1768) üzenetére


gonorrea
senior tag

MoKee mennyire magyar? Ujjlenyomat megy? Nem mint ha couco 18s nem lenne jó :D

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1772) tibcsi0407 válasza gonorrea (#1771) üzenetére


tibcsi0407
félisten

100% magyar, hiszen CM alapú. Mindent Nektek kell kipróbálni, mivel nálam már nincs itt a Le Max 2, meg amikor itt volt sem volt jó a szenzor. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#1773) Sanyesz. válasza tibcsi0407 (#1770) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hosszas töprengés után berendeltem egy X822 4/32GB változatot. Többé-kevésbé követtem a topikot, remélem nem nyúlok mellé. Vacilláltam a Pro3 és e között, végül ennél maradtam.
A jól lokalizált ROM nekem is vesszőparipám. Utoljára kb. 4 éve foglalkoztam ROM "magyarítással" , akkor még nem volt divat a magyar nyelvű ROM. :)
Lehet, hogy megkereslek, ha már kezemben a masina és nem jön be a CM. :B

Aki már hosszabb ideje használ ilyen készüléket, melyik tok jön be legjobban? Mit érdemes venni? Alapvetően a flip tokokat szeretem.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#1774) torkozsolt


torkozsolt
csendes tag

A ket napja feltett Cuoco 18s-re jott ma egy OTA frissites V61 verzio. Letoltottem, telepitettem, de nem indult utana a telefon (cache+dalvik torles megvolt). Ment vissza az elozo, szerencsere maradt minden a "regiben", marmint az elmult ket nap josaga (mukodo szenzor, jobb SOT)

(#1775) msanyi67


msanyi67
csendes tag

Én most tettem fel az OTA frissítést, hamar újraindult. A frissítés után újra ki lehet kapcsolni a képernyőt az órára érintésre.

[ Szerkesztve ]

(#1776) gonorrea


gonorrea
senior tag

frissítés után ujjlenyomat mély alvásból kicsi lassabb nálam

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1777) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Telefon vásárlás előtt állok és ez a készülék is a látóterembe került. Mobilarénán viszont nem találtam még hozzá, róla tesztet!? Ennyire új a készülék? Esetleg tudnátok róla mondani véleményt - pro/kontra érdekelne - megkönnyítendő a döntést, hogy ezt válasszam avagy inkább keressek tovább?

Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1778) Racecam válasza jano_77 (#1777) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nincs róla teszt, de nem feltétlenül azért, mert annyira új, csak valahogy a LeEco nincs a látótérben annyira a Mobilarénán... :U

Ha kíváncsi vagy a véleményekre, szerintem szánd rá az időt és olvasgasd el ezt a topicot. :K
Dióhéjban: Ilyen felbontással és képernyőmérettel rendelkező, minőségi anyagokból kiválóan összerakott, erős hardverrel szerelt és ilyen tudású telefon ennyi pénzért még csak megközelítőleg sincs a piacon.

Ha nekem kellene értékelnem akkor a különösen ajánlott címkét kapná meg a kategóriájában. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1779) fehermokus válasza jano_77 (#1777) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Ha kapsz egy hibátlan példányt, akkor ár/érték arányban verhetetlen cuccod lesz. Sajnos fordulnak elő hibás példányok, amik egy kissé megnehezítik az emberek életét... Ha viszont sikerül kifognod egy jó példányt, akkor meglátod, hogy milyen jó kis készülék. Rendkívül gyors, mindig ugrik, aminek kell rajta mennie az szépen megy is. A kamerája egészen jó, GPS remek, telefonálás is ok. Erősek a hangszórói, nagy hangja van. Telefonáláskor nem kell süketelni, minden jól hallatszik, bár a hangminőség nem 1. osztályú, de nem is rossz. A kijelzője szép, de a fényerő nem túl nagy, a színek elég szépek - lehet is kis mértékben állítani a színegyensúlyt. Külalakra igen csinos kis készülék, látszik, hogy igényes embereknek készült. Röviden ennyi. Azért még két dolgot megemlítek, hogy nincs benne FM rádió és nem támogatja a külső SD kártyát, ami okozhat egyeseknek problémát.

(#1780) Rozmika válasza jano_77 (#1777) üzenetére


Rozmika
tag

Ha ezt a fórumot elolvasod, akkor mindent megtalálsz. Nem olyan hosszú és sok részt ki lehet hagyni. A lényeget azért megpróbálom dióhéjban összefoglalni. Ár/érték arányban verhetetlen telefon. Jó support, sok ROM (nem gyári, mert az jelenleg csak (angol+kínai - indiai) Lényeg, hogy ROM csere kell, ha magyart szeretnél. Kamera, kijelző, proci - csúcs (de ezt a specifikációban is elolvashatod) Térerő nagyon jó, van B20, wifi nagyon jó, GPS super. Most már az egyik legnagyobb hibája az ujjlenyomat olvasó is megfelelően működik. Negatívumok: kissé nagy méret, de a nagy férfi kezekhez jól passzol. NFC hiánya, vezeték nélküli töltést nem tudja, memória nem bővíthető, 3,5 jack nincs - bár az utóbbi kettő lehet előny is. A szifon is meglépte már... Még pozitív dolog, hogy nagyon sokféle tartozékot lehet hozzá kapni az alin (gondolom máshol is van).
Mire elküldtem, addigra már többen is válaszoltak. Mindegy most már azért sem törlöm ki :)

@sanyesz - nekem ez a tok jött be a legjobban:
https://www.aliexpress.com/item/New-360-Protection-Housing-For-LeEco-Le-Max-2-Case-Ultra-thin-Hard-matte-PC-Back/32678726401.html

vagy a gyárilag hozzá adott átlátszó gumi.

[ Szerkesztve ]

(#1781) jano_77 válasza Rozmika (#1780) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon köszönöm mind3toknak a leírást. Igen a nyers adatok alapján bitang telefon ezt láttam én is. Igazából arra lettem volna kíváncsi pont, hogy mondjuk összeszerelésben van-e bármi kivetni való - gomb lötyögés pl - vagy az ujjlenyomat-olvasó rendesen működik-e vagy van-e bármi olyan rákfenéje, ami a minden napos használat során bosszantó lehet. Gondolok itt pl olyanra, hogy mivel ugye dual sim-es a készülék, bármelyik sim esetében előfordul-e olyan hiba, hogy nem lehet felvenni a bejövő hívást - azért kérdezem, mert az eladott ASUS ZF2 készülékemnél sajnos volt ilyen és ez nagyon bosszantó volt.

Persze olvashatnék is, de nincs annyi időm, hogy a közel 1800 hsz végig olvassam. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1782) rdt89 válasza gonorrea (#1776) üzenetére


rdt89
addikt

Ezzel most egy hatalmas kő esett le a szívemről. nem tudtam elképzelni, mi a francért kapcsol ki állandóan a kijelző, mikor nem is nyomom az oldalán a power gombot. Köszi az infót én meg már majdnem beparáztam, hogy baja van. :D

(#1783) Rozmika válasza jano_77 (#1781) üzenetére


Rozmika
tag

Ez nem Nokia - nincs lötyögés. Nagyon egyben van a telefon. (szétszedni sem lehet-a mindennapi értelemben) Nem használom régóta, de nem volt még olyan, hogy ne lehetett volna felvenni (bár én csak egy kártyával használom), vagy ne csinálta volna azt amit én szeretnék. Sajnos windows telefonnál nálam is van ilyen sokszor, hogy nem reagál a kijelző és más bosszantó hiba. Az ujjlenyomat olvasó működése volt hibás, de úgy néz ki, hogy mostanra javult a dolog. Némelyik ROM-ban volt, hogy infra távirányító és egyéb kamera funkciók nem működtek, de reméljük ezt is javítják. Itt nagyon sokan cuoco ROM-mal használjuk, ahol még talán annyit említenék meg, hogy a fordítás csak olyan 90% körüli. Találkozni még néhol angol szöveggel...

[ Szerkesztve ]

(#1784) gonorrea válasza jano_77 (#1781) üzenetére


gonorrea
senior tag

azért ha beleolvasol, ujjlenyomattal vannak gondok (nekem csak szoftveres volt, új frissítés nem is jött be, ment vissza a 18s,ezzel patent) viszont ha az jó akkor egy felső kategóriás telefonod van 80e alatt! Hivással nincs gond, nekem 2 kártyával (telekom hívás, voda mobilnet) folyamatos mobilnet vagy wifi 4,5-5,5 óra SOT, vagy 1,5 napos üzemidő (nem játszom)
Akinek ilyen telefonja van, sztem mindenki ajánlani fogja :)
Előtte egy Le2 volt (már asszonyé), az fogásra jobb, kisebb, de nem cserélném vissza, pedig az is tökéletes

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1785) jano_77 válasza Rozmika (#1783) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a kiegészítést. A custom romokkal az a bajom, hogy ezeket régen csináltam még a ZTE Blade idejében - régi szép idők :B - de mostanra már vagy öreg lettem hozzá vagy csak lusta, de kicsit tartok tőle. :U Mennyire kiforrott, megbízható a cuoco ROM és mennyire bonyolult a felrakása?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1786) gonorrea válasza jano_77 (#1785) üzenetére


gonorrea
senior tag

nagyon egyszerű, ráadásul kiadták a forráskódot :) couco teljesen rendben van

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1787) jano_77 válasza gonorrea (#1786) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mennyire kell tartani, mennyire jellemzőek a bloatware és adware-k? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1788) gonorrea válasza jano_77 (#1787) üzenetére


gonorrea
senior tag

őőő ezt nem értem, magyarul légyszi :D

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1789) szitaati válasza jano_77 (#1787) üzenetére


szitaati
aktív tag

A LeEco nagyjából az Amazonhoz hasonló üzletpolitika alapján működik. Ez azt jelenti, hogy van egy csomó kínai app, amik igen hasznosak, ha kínai vagy, egy részük anélkül is érdekes lehet. Pl. a zenealkalmazásban egy csomó online zene elérhető. Van saját online TV-videó téka, saját játékbolt, sajátt app store, meg csomó egyéb. Ezek nagy része letörölhető vagy kikapcsolható, a maradékot meg betettem egy mappába és nem sok vizet zavarnak.
Kéretlen reklámf@szság meg ilyesmi nincs, vírus meg ilyesmi nincs.
Én anno végigpörgettem a topikot, az egyetlen említésre méltó dolog amire emlékszem, az az, hogy a nem gyári ROM-ok nem tudták használni az infra portot, magyarul nem lesz távkapcsoló a telefonodból. Nekem ez fontos, tökre szeretem.
A másik, hogy a nem gyári ROM-okon vacakolt az ujjlenyomat olvasó, de azt javította a legutóbbi frissítés.
Én a helyedben gyári ROM-mal rendelném spemall-ról, aztán ha nem jön be az angol nyelv, akkor még mindig rakhatsz rá Cuoco-t vagy amit tibcsi linkelt.
Nekem tökéletes a gyári. ;)

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1790) szitaati válasza szitaati (#1789) üzenetére


szitaati
aktív tag

Még annyi, hogy pl. a háttérkép alkalmazást használom is, nagyon jó.
Illetve ha regisztrálsz (állítólag lehet, csak PC-ről) akkor felhőbe is tudsz szinkronizálni dolgokat, ebbe én nem másztam bele.)

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1791) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ma este LeEco Livestream az USA piacra lépésről. [link]

https://utdetailing.hu/

(#1792) gonorrea válasza szitaati (#1790) üzenetére


gonorrea
senior tag

igen szinkronizálás megy, de tényleg csak pc-ről tudtam anno (le2nél), van cm alalpú rom ha nem kell a pár kínai :)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1793) jano_77 válasza gonorrea (#1792) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm és szitaati-nak a segítséget.
Kéretlen levelekre, vírusra gondoltam igen főként. Megnyugtató, hogy ezekkel nem kell számolni.
Azt tervezem én is, hogy a gyári ROM-al használom.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1794) tibcsi0407 válasza jano_77 (#1793) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez nem egy faluvégi dzsunkagyártó, hogy adware legyen a telefonon. Kína egyik legnagyobb tech cégéről van szó.
Nemzetközileg az elmúlt egy évben pedig óriásit léptek előre: kínai piac, indiai piac, orosz piac és ma útjára indul az amerikai piacra is a LeEco eszközök sokasága.
A Huawei-en kívül ők az egyetlen normálisan nemzetközi irányban is nyitó kínai cég.
Azt hiszem ezt egy tech cég sem mondhatja el magáról, hogy bő 1,5 éves telefonos pályafutás alatt ekkorát lépett előre és még messze a vége ennek a hadjáratnak.
A cég hozzáállásáról annyit, hogy beadtunk egy peticiót a forráskódokról, átgondolták, majd ki is adták azt.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1795) szitaati válasza tibcsi0407 (#1794) üzenetére


szitaati
aktív tag

Vagy az lesz, hogy jön a digitális kánaán és mindent letartol majd az olcsó áraival és a kurva jó minőségével, vagy bedrágul majd, mint a Hüvej. Félek utóbbi lesz, mert egy ponton túl kénytelen meghízni egy cég ekkora piacok kiszolgálásához, így emelkednek a költségei.
Akkor meg sajna lehet majd 2-3 év múlva új költséghatékony gyártót keresni.

Egyébként tökre használnám a LeEco szolgáltatásait, ha lenne itthoni tartalom meg legalább angol nyelv.

Illetve kipróbálnám a TV-jét, elég atom, ahogy kinéz... :D

Így is van ami jó, pl. a Weather pontosabb, mint az Időkép... (utóbbi a nyáron egyetlen napon se találta el reggel, hogy hány fok lesz délután, a difi általában 3-4-5 fok volt. :(

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1796) tibcsi0407 válasza szitaati (#1795) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem így van az. Máshol is olcsó és viszi az adott országba a szolgáltatásokat, természetesen az igényekhez igazítva.
Indiában volt olyan akció, hogy egy éves előfizetést kaptál a LeEco videótárba, meg hasonlók.

https://utdetailing.hu/

(#1797) jano_77 válasza tibcsi0407 (#1794) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm Neked is az infókat. Akkor nyugodtan vágok bele egy ilyen telóba.
esetleg Te vagy az egyik ROM gyártó a telóhoz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1798) endre166 válasza jano_77 (#1777) üzenetére


endre166
tag

Ennyi pénzért nincs párja, a rendszere is úgy nézki egyre jobb lesz.

(#1799) jano_77


jano_77
nagyúr

Úgy néz ki, hogy lesz majd egy ilyen telóm! Már csak ki kell várni, hogy megkapjam.
Esetleg egy összefoglaló, ahol hasznos oldalak linkjei össze lennének gyűjtve nincs a topikhoz?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1800) tibcsi0407 válasza jano_77 (#1797) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én fordító voltam. Most a munka miatt jegeltem egy picit.

https://utdetailing.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.