Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) rdt89


rdt89
addikt

Hol tudom megnézni, hogy jelenleg melyik a legfrissebb Cuoco rom?
Jelenleg V35/S17 van fent 2016.09.11 19:01 verzió

[ Szerkesztve ]

(#1402) Rozmika válasza rdt89 (#1401) üzenetére


Rozmika
tag

Mivel OTA frissít, ezért szól, ha lesz frissebb. Amúgy az "updates" progit elindítod és ott is látod. Esetleg itt a fórumon is szokták írni, vagy Couco oldalát is nézheted... :C

(#1403) tibcsi0407 válasza rdt89 (#1401) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van neki Telegram csatornája. Ott tudod követni a legjobban. :)

https://utdetailing.hu/

(#1404) rdt89 válasza Rozmika (#1402) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen a választ.

Tibcsi0407 arról kérhetnek egy linket? Előre is köszönöm. :)

(#1405) tibcsi0407 válasza rdt89 (#1404) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt megtalálod.

https://utdetailing.hu/

(#1406) Rozmika válasza tibcsi0407 (#1405) üzenetére


Rozmika
tag

Ez a telegram olyan mint valami messenger, vagy egyéb chat program?

(#1407) tibcsi0407 válasza Rozmika (#1406) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen. Az olaszoknál népszerű.

https://utdetailing.hu/

(#1408) Warg3


Warg3
csendes tag

Sziasztok!

Most nemrég léptem be hozzátok a klubba, Legendas fórumtárs 6/64-es telóját vettem meg. :))

Először Sony Xperia Z2 akartam leváltani Letv 1 pro X800-ra, sajnos az utóbbi messze nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A részletekbe most nem megyek bele, csak annyit hogy tényleg elég lett volna hardver terén, de a szoftveres részen sajnos nagyon el van engedve a "gyerek keze". Jó ideig mind a 2-őt egyszerre használtam, nem tudtam eldönteni hogy melyiktől szabaduljak meg.
Viszont most egy huszárvágással eladtam őket és megvettem ezt a csodát!
Maximálisan elégedett vagyok, minden téren jobb mint az előző okoskáim. :C
Gyári 19s a rom és még egyenlőre zárt a boot loader, míg minden tökéletes addig nem is érzek egyenlőre késztetést a romokkal való kísérletezésre.

Két kérdésem lenne:

Még nem találtam meg, hogy miképp lehet kikapcsolni a gyönyörű, de kínaiul nem tudók számára igen hasznavehetetlen balról elősimogatható Ecosystem részt.

A másik, hogy megfigyeltem a telefon hátoldalának csíkokkal határolt alsó és felső része, árnyalatnyit elüt a hátlap nagyobb központi részétől. Elképzelhető, hogy ez nincs fémből a jobb jelerősség érdekében?

[ Szerkesztve ]

(#1409) MukkeRr válasza Warg3 (#1408) üzenetére


MukkeRr
tag

Idézem Keeperv85-öt az EcoSystem-es kérdÉsedhez a Le 2-ős csoportból: "Elméletileg, ha az indítóban egy üres helyre böksz hosszan, majd ellapozol ide erre a kínai oldalra, akkor felül kell lennie egy szemnek. Gyakorlatilag is ott van, viszont gyakorlatban ez úgy működne, hogy ha "kinyomod", akkor visszaváltva normál nézetben nem tudsz ide lapozni."
Második kérdés: Youtube videók alapján az valamilyenféle műanyag, de nem tudom biztosra mondani.

[ Szerkesztve ]

Kapcsolat: Megszakadt

(#1410) matyics válasza MukkeRr (#1409) üzenetére


matyics
őstag

Igen, működik.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#1411) Patex_1980


Patex_1980
csendes tag

Sziasztok!

Cuoco92 15s-ről szeretnék most átállni 17s-re X820-on. TWRP-n belül backup megvolt. Segítsetek mi volna a következő lépés, ha nem szeretném elveszíteni a feltelepített appjaimat és beállításaimat. Egyáltalán érdemes átállni 17s-re, van érdemi javulás, javítás benne?

Előre is köszi a válaszokat:
Patex

(#1412) wyattthoearp válasza Patex_1980 (#1411) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Szerintem 16s-re frissíts, ott javították az ujjlenyomat pontosságát. A 17s-ben pedig konkrétan tönkretették.
Próbáltam 17s-re frissíteni, de ott is volt valami összeakadás, le kellett wipeolnom, csinálj előtte az appokról egyedi mentést ha teheted.

(#1413) Warg3 válasza MukkeRr (#1409) üzenetére


Warg3
csendes tag

Köszi a gyors segítséget az EcoSystem ügyében. Kár hogy nem lehet kigyomlálni a kínai tartalmakat, és megtölteni saját kedvencekkel. Személyre szabva elég tetszetős és praktikus lenne.
Egyébként rengeteget fejlődött az egész EUI rövid idő alatt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1414) MukkeRr válasza Warg3 (#1413) üzenetére


MukkeRr
tag

Szívesen, remélem minél előbb lesz rá valami jóféle Cyanogenmod.

Kapcsolat: Megszakadt

(#1415) tibcsi0407 válasza MukkeRr (#1414) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mokee nem jó?

https://utdetailing.hu/

(#1416) MukkeRr válasza tibcsi0407 (#1415) üzenetére


MukkeRr
tag

Nem tudtam kipróbálni még, hiszen majd csak holnap kapom meg a telefont, az ilyen stock android típusú, mint a CM?

Kapcsolat: Megszakadt

(#1417) tibcsi0407 válasza MukkeRr (#1416) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen. CM és AOSP között van elvileg.

https://utdetailing.hu/

(#1418) MukkeRr válasza tibcsi0407 (#1417) üzenetére


MukkeRr
tag

Oh, köszi, akkor majd felrakom azt.

Kapcsolat: Megszakadt

(#1419) lazsosz


lazsosz
tag

Üdv!

Akárhányszor telepítem Cuoco92 rom-jait, egyszer sem futnak végig. Utána bootol, de ujjlenyomat nincs. Valószínűleg azért, mert nem települ normálisan. Valaki találkozott már ilyennel? Köszönöm!

(#1420) szitaati válasza johnahex (#1385) üzenetére


szitaati
aktív tag

Szia!

Én 3 hete hasznàlom az X822met. Gyári Rom-mal rendeltem, így angol, de nekem ez igy jó. Eddig minden tökéletes, az ujjlenyomat olvasó is. Nagy ritkán lassan oldja fel a billentyűzárat de 10-ből 9-szer Ok.
Ha nem állsz neki romolgatni akkor szerintem minden jól működik rajta, videó hang is kurva jó az előző lenovomhoz képest. A kamerája meg nagyon jó szerintem.
A kinai appokrol: a balra slide-olos progik kikapcsolhatóak, egy pár törölhető, a maradékot meg betettem egy mappába és kész így el is felejtettem őket.
Szerintem nyugodtan megveheted a telót, mondjuk én az x822t venném hátha ebben már strapabíróbb az ujjlenyomat olvasó.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#1421) milapsy válasza lazsosz (#1419) üzenetére


milapsy
aktív tag

nekem sem fut végig felénél kikapcsol és bootol a telo de működik rendesen az ujjlenyomat

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#1422) lazsosz válasza milapsy (#1421) üzenetére


lazsosz
tag

Miről indultál? Stock 17s? Leírnád, hogy pontosan hogyan csináltad? Nekem működik az ujjlenyomat olvasó, de nagyon hektikus...

(#1423) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Angolul kell végigcsinálni.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1424) lazsosz válasza tibcsi0407 (#1423) üzenetére


lazsosz
tag

Ezt nekem írtad?

(#1425) milapsy válasza lazsosz (#1422) üzenetére


milapsy
aktív tag

már előtte is cuoco volt csak csináltam a minap egy tiszta telepítést akkor lettem rá figyelmes hogy nem fut végig, előtte nem volt ilyen de hibát nem tapasztaltam semmit

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#1426) lazsosz válasza milapsy (#1425) üzenetére


lazsosz
tag

Miről indultál? Cuoco 17S romjáról, csak mindent töröltél?

(#1427) milapsy válasza lazsosz (#1426) üzenetére


milapsy
aktív tag

hogy miről indultam passz, amivel megkuldte a bolt a telot, valami mokolt webshopos rommal, én utana egyből cuocot raktam fel 15s talán azóta cuocot használom

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#1428) lazsosz válasza milapsy (#1427) üzenetére


lazsosz
tag

Telepítetted a leírás szeriont és van jól működő ujjlenyomat olvasó? Akkor nem tudom nálam mi a gond...

(#1429) milapsy válasza lazsosz (#1428) üzenetére


milapsy
aktív tag

így van :R bár nem tudom a rosszul működő mit jelent? 15s még annyira nem volt jó az ujjlenyomat olvasó, hol felismerte hol nem. 16s hatalmas javulás ugy kb 10 ből egyszer hibázik

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#1430) Warg3


Warg3
csendes tag

Lenne még egy kérdésem, mobil neten keresztül szeretnék telepíteni a Play áruházból de nem engedi, ezt hol lehet bekapcsolni? Valószínűleg nagyon egyszerű, de sos kéne és sehogy nem találom. Előre is köszönöm!

(#1431) lazsosz


lazsosz
tag

Telepítéskor megnéztem, hogy a system nyitása nem sikerült és a userdata pedig foglalt. Ez lehet a gond az ujjlenyomatnál? Valaki ért nálam többet ehhez, hogy mi lehet a gond? Köszönöm előre is!

(#1432) Rozmika válasza Warg3 (#1430) üzenetére


Rozmika
tag

Szia
Elindítod a google play-t. Bal felső sarokban van 3 vonal (hamburger ikonnak nevezik) arra kell bökni, aztán a beállítások menüpont és itt találod a frissítésre vonatkozó beállításokat (is).

(#1433) Rozmika válasza lazsosz (#1431) üzenetére


Rozmika
tag

Ezt annyira nem értem, de bootloader-t lehet nyitni (le van írva) meg esetleg ha indiaira telepítettél, akkor teljes format kell, az nélkül nem enged telepíteni.

(#1434) lazsosz válasza Rozmika (#1433) üzenetére


lazsosz
tag

Az megvan, felmegy minden jól is működik, kivéve ujjlenyomat...

(#1435) Rozmika válasza lazsosz (#1434) üzenetére


Rozmika
tag

Nem láttam, hogy melyik ROM-ot telepítetted, de a fingerprint-el vannak problémák. A probléma meghatározásához ezeket próbáld:
menüben fel tudod venni az ujjlenyomatokat? - töröld az összeset és kezd újra.
Csak akkor működik, ha előtte az oldalsó gombbal felébreszted a telefont - így próbáltad?
Fényképezésnél ha beállítod akkor működik az ujjlenyomat? - ha itt sem, akkor elképzelhető HW hiba
Volt valami ROM telepítés sorrend, hogy jól működjön (olvass vissza) - így telepítetted?

(#1436) bioengin


bioengin
tag

Sziasztok!

Emberi számítás (meg a tracking... :-) ) szerint hamarosan megjön az X822 4Gb változat.

Mit javasoltok, ha megjön
- hagyjam fent a gyári ROM-ot (már ha azzal jön, nem tudom, mivel érkezik a Spemall-tól) vagy
- tegyem fel a 17S Couco-t?
- tegyek fel mást?

Ha gyári (azaz kínai) lesz a ROM rajta, akkor várhatóan nem lesz magyar nyelvű (angol lesz benne azért), de megy jól az ujjlenyomat?
Ha vmi webshopos lesz, akkor milyen az? Vállalható?
Gondolom Couco nem lesz rajta :))

Köszi! :R

(#1437) Rozmika válasza bioengin (#1436) üzenetére


Rozmika
tag

Ha a gyárival jön (ezt kérni kell) akkor maradhat, ha nem baj, hogy csak angol (meg kínai), ha nem kérted akkor mindenképpen javasolt valamilyen ROM-ot rátenni. Egyrészt mert lehet benne sok szemét, másrészt mert régi ROM van rajta, aminek a hibáit már javították. Hogy mit tegyél rá, azt nem tudom. Nekem couco van, stabil, de csak kb. 90%-ban van lefordítva és a fingerprint csak ébredés után működik. Egyéb hibát még nem tapasztaltam. A többiről majd nyilatkoznak akik már régebb óta használják pl.: CM13, Mokee ...

(#1438) Warg3 válasza Rozmika (#1432) üzenetére


Warg3
csendes tag

Szia!
Köszönöm a gyors választ, de közben rájöttem hogy az előtelepített csájníz downloads app okozta a galibát. Minimumra volt állítva és az akadályozta a procedúrát. Beléptem és felfelé gögettem a no limitig, így minden megoldódott. :K

(#1439) MukkeRr


MukkeRr
tag

Ma megérkezett a telefon!Eddig nagyon szuper, ujjlenyomat olvasó is működik rendesen.Kettő tokot kaptam hozzá valamiért:DA színe nagyon szép, valóban kicsit lányos tud lenni, de ma már az ilyen színek a divatosak nemtől függetlenül.

Kapcsolat: Megszakadt

(#1440) phanze válasza MukkeRr (#1439) üzenetére


phanze
aktív tag

Sajtburger volt mellé? :D

(#1441) MukkeRr válasza phanze (#1440) üzenetére


MukkeRr
tag

Perszehogy!Egy kamionnyi.

Kapcsolat: Megszakadt

(#1442) johnahex válasza szitaati (#1420) üzenetére


johnahex
tag

Kicsit bekavartál.Neked 822 van, és azt írod, hogy Te a 822 vennéd...? vagy csak mert ez az 820 topicja??
csak 822 veszek, a szürke színe miatt. Arany a csajoknak való, ja meg egyszer már átvágtak spemálék, azaz gold (x620) helyett rózsát küldtek mert csak az van nekik, gerincük pedig nincs, hogy közöljék az arany színű hiányát), hagy rendelje meg, úgyse tudja visszahozni filozófiával :C
ha magyar nyelv nincs gyárin, akkor mik azok a kamu képek spemall oldalán, miszerint van benne magyar nyelv??

[ Szerkesztve ]

(#1443) fehermokus válasza MukkeRr (#1439) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Milyen színt rendeltél? Rose Goldot?

(#1444) MukkeRr válasza fehermokus (#1443) üzenetére


MukkeRr
tag

Amikor én rendeltem, akkor még csak az volt 270 dollár kuponnal, szállítással, de ez is nagyon jól néz ki!

Kapcsolat: Megszakadt

(#1445) MukkeRr


MukkeRr
tag

Készítettem egy kicsomagoló videót: https://m.youtube.com/watch?v=d0ophcltWZI
Lesz teszt is majd, remélem tetszik!:)

Kapcsolat: Megszakadt

(#1446) fehermokus válasza MukkeRr (#1444) üzenetére


fehermokus
aktív tag

A tiéd is 822-es, vagy az 820-as? Elvileg nekem is mostanában jön meg, talán szerdán egy igazi gold. Akkor meg csak ez volt...

(#1447) MukkeRr válasza fehermokus (#1446) üzenetére


MukkeRr
tag

Sima X820

Kapcsolat: Megszakadt

(#1448) fehermokus válasza MukkeRr (#1445) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Le2közelebb élesebb snitzerrel áll neki kicsomagolni :D . Amúgy nem tudtuk meg, hogy bekapcsolható-e a masina, de valszeg igen. Köszönjük az unboxingot!

(#1449) Racecam válasza johnahex (#1442) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hogy milyen szín tetszik neked, az egy dolog, nyilván ebbe senki nem tud és akar beleszólni.

Viszont a második felvetésedre a válasz: A SpeMall oldalán nem a gyári ROM-ról készült képek vannak fent, hanem arról a ROM-ról készültek, amit ők telepítenek a telefonra. Ebben van magyar nyelv, google play stb. De elég gagyi, úgyhogy érdemes feltolni valami jobbat, mondjuk Cuoco. Ezt elég egyszer megtenned, onnantól kezdve OTA-n frissül.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1450) MukkeRr válasza fehermokus (#1448) üzenetére


MukkeRr
tag

Valóban, arra nem is figyeltem, hogy bekéne kapcsolni:D

Kapcsolat: Megszakadt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.