Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LED világítás a lakásban (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:07

LOGOUT.hu

A ledek energiahatékonyságuk és a tömeggyártás miatti egyre alacsonyabb árukkal mind népszerűbb fényforrások. A legelterjedtebb foglalatok (pl E14, E27) mellett a sokat használt foglalatokon (pl GU 10, GU 4, MR 16) át ma már a ritkán használt, speciális foglalatok (pl R7s) számára is van ledes alternatíva. A ledes fényforrások a fogyasztók megszokásainak megfelelően formájukat tekintve is igazodnak a korábbi technológiákon alapuló fényforrásokhoz, így találunk kompatibilis ledes alternatívákat pl halogén izzóink helyére is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16326) TeeJay válasza Chaser (#16324) üzenetére


TeeJay
félisten

na végül a 12wattos V-tac 6400K ami bedöglött vissza vittem mixvill-be és csont nélkül cserélték
hoztam helyette 9wattos V-tac Pro-t amiben Samsung LED van és 3000K-es
nos megnéztem ez is villog a régebbi 10wattos sima V-tac 2700K is villog viszont ez a 3000K-es sokkal fényesebb és nagyon kellemes végre a 3000K színhőmérséklet. olyan mintha ez tényleg hozná a 800 lument míg a sima V-tac széria kevesebbet adott
a poén hogy jóval olcsóbb volt mint amit vissza vittem így 300 forint ráfizetéssel kaptam kettőt

430forint egy ilyen 9 wattos 3000K-es V-tac Pro Samsung LED
ja és a poén hogy mondta a fickó hogy 5év gari van bármikor tönkre megy hozzam be kicserélik
azért az már majdnem örökélet :DDD
ja és a V-tac Pro úgy 1centivel rövidebb szóval kompaktabb is ha búrába rakná valaki
aki nem akar drága izzót és nem zavarja ha villog a LED akkor én ajánlom mert ilyen olcsón 5év garival
nincs semmi más ami 3000K és van is fényereje mert ennek van

WC-be bőven elég szobákba meg majd nézek 1500lumenes ugyanilyet és meglátjuk, aztán ha lesz később pénzem Philipsre cserélem de most már nagyon érdekel az 5év garanciából menyit bír

[teljes méret]

[teljes méret]

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LED világítás a lakásban (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.