Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
őstag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#5701) Core2duo6600 válasza Khelben (#5690) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Ha földelt konnektorba van dugva a gép, akkor próbáld meg análkül, nekem az analóg adásoknál bevállt.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#5702) Gabesz84 válasza katt777 (#5699) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem tudom mennyire lehet linkelni közvetlenül a letöltésre, ezért inkább a fórumra egy link ahova be van linkelve: [link]. 1275-os hozzaszolasban a link.

(#5703) bzoley válasza Gabesz84 (#5702) üzenetére


bzoley
veterán

Nem véletlenül nincs kinn a többi között.Korábban már írtam, hogy nem publikus. Így még elmegy. Directlinkkel úgy is csak 403-at kapna:)

(#5704) rii válasza bzoley (#5675) üzenetére


rii
nagyúr

Az USB-sel is lehet ugyanúgy rögzíteni adott csatornáról, adott műsort (és több USB-sel egyszerre meg több műsort) mint például a WinFast PVR3000 Deluxe, PVR2100, PVR2200 kártyákkal?

csak mert új gépet nem nagyon szeretnék megint összerakni, inkább akkor használtan vennék notebook-ot a 7/24-hez, és egy aktív USB-hub -ot.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5705) bzoley válasza rii (#5704) üzenetére


bzoley
veterán

Persze, hogy lehet. De egy usb-s tunertől azért uolyan minőséget ne várj, mint amire egy normális tuner képes.

(#5706) rii válasza bzoley (#5705) üzenetére


rii
nagyúr

a minőség mit jelent?
a felbontásban gyengébb? vagy ronndábban tömörít?

Milyen árfekvéásű USB-s van még ami alkalmas felvételre :B , mert ami Neked van, az tizenvalahányezer Ft, és attól találtam olcsóbbat is, de nem tudom az alkalmas-e felvételre.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5707) djkolja


djkolja
csendes tag

Sziasztok!

Van nekem egy Leadtek Winfast PVR 2000 tunerem...elég régi, még talán valamikor 2006-2007-ben vettem, és a technika csodájának köszönhetően most össze szeretném passzítani egy a T-Home IPTV set top box-szal... a kérdésem, hogy ez hogyan lehetséges?

Scart ugye nincs a tunerben, koax a set top boxban nincs, és 6pines s-video kábelt, ami a tuneren van, sehol nem lelekcsatolok egy képet a set top boxról, hátha segít... még a composite kábelre gondoltam...az jó lehet?

köszi előre is a segítséget!

JA, A KOLJANATORkukacGMAILpontCOM-RA ÍRJATOK PLS, MERT IDE RITKÁN LÁTOGATOK!

Köszi mégegyszer :R

(#5708) bzoley válasza rii (#5706) üzenetére


bzoley
veterán

Felvételben uazt tudja mind, de már az élő adás minősége gyengébb valamivel. Nem egy képet csináltam róluk.
Mindegyik tunerrel lehet felvételt készíteni, de amit nézegetsz, az csak dvb-t tuner. Az enyémek hybridek.

(#5709) bzoley válasza djkolja (#5707) üzenetére


bzoley
veterán

Akkor sosem fogod megkapni a választ ;]

Scart-ból tudsz compozitot csinálni. Nagyjából ez az össz. lehetőséged.

(#5710) rii válasza bzoley (#5708) üzenetére


rii
nagyúr

jaaa ... a DVB-T tunerek csak a digitális adást tudják látni, míg a hybridek analóg-digitálist is?

mer'akkor muszáj lesz hybrid.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5711) bzoley válasza rii (#5710) üzenetére


bzoley
veterán

Stimmel. Csak analógban a PalmTop TV Plus létezik.

(#5712) #65675776 válasza rii (#5706) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem vagyok biztos benne, hogy USB Hub-on keresztül jó ötlet lenne több tunert használni. Már úgy általánosságban bármi mást használni USB tuner mellett egér és billentyűzet kivételével.

(#5713) rii válasza #65675776 (#5712) üzenetére


rii
nagyúr

okay, (-:

akkor igyekszem olyan laptop-ot nézni, amint a lehető legtöbb USB van, és ha a szélessége lenne a gond, akkor rövid USB-hosszabbítókkal oldom meg (-:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#5714) azbest válasza Gabesz84 (#5696) üzenetére


azbest
félisten

régebben amikor megvettem a tuneremet én is sokszor tapasztaltam... főleg ha nem pvr2-vel akartam nézni... vista 32bit sp2 és most már win7 64bit rtm alatt használom... a .29-essel eddig egészen meg vagyok elégedve... de néha most is beakad (bár digitális módban keveset használom, így ritkán jön elő). Egy led is világít digitális módban és ez olyankor nem alszik ki analógra váltáskor sem... a hardveres újraindítás vagy újraindítás nélkül a driver újrarakás szokott segíteni...

ha nálad nagyon gyakori, akkor próbáld más pci slotban vagy valami pci-re vonatkozó bios beállítást állítgatni... hátha jobb lesz. Valsz a drivere nem elég kiforrott.

(#5715) Villanyász válasza Core2duo6600 (#5701) üzenetére


Villanyász
tag

Sztem életveszélyes tippeket ne adj.

(#5716) katt777 válasza hcs57 (#5700) üzenetére


katt777
félisten

Ott most is a .28 van.

Gabesz84: Nem jön le. A Flashgot látja, de All Done-nal kilép, és semmit nem szed le, sima letöltéssel meg üres lapot kapok.
Na, az Orbit végre elkezdte leszedni. Frankó.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5717) hcs57 válasza bzoley (#5650) üzenetére


hcs57
őstag

Tettem fel win7-et és nem csúszik a hang.. :DD

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#5718) #65675776 válasza katt777 (#5716) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak keresgélni kell, ott van a link az oldalon...

(#5719) sityuka80


sityuka80
tag

Sziasztok.

Használ valaki 64bites win7 alatt winfast PxDTV2300 H-st?
A kérdésem az lenne, hogy nem látok hozzá gyári oldalon 64bitest se win7drivert?

köszönettel a válaszokat.

(#5720) bzoley válasza sityuka80 (#5719) üzenetére


bzoley
veterán

Még nincs Win7-es meghajtó, én is a Vista-hoz valót használom.

(#5721) sityuka80 válasza bzoley (#5720) üzenetére


sityuka80
tag

Ok, köszönöm a gyors választ.

(#5722) katt777 válasza #65675776 (#5718) üzenetére


katt777
félisten

Megtaláltam, feltettem, maradtak a hibák. Mondjuk az legalább valószínű, hogy a TT-ből kilépve a fagyás az ATI driver sara, mert a gyári W7 meghajtóval nincs.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5723) Gabesz84 válasza azbest (#5714) üzenetére


Gabesz84
őstag

éljen, legalább kiderült hogy nem feltétlenül én vagyok a hülye és cseszek el valami beállítást. Mindegy is, mert eladom, ezzel már eleget szívtam, most jöhet egy másik :D

(#5724) sid87


sid87
senior tag

szeretném megkérdezni, hogy a winfast pvr 2es tvnéző proginál miért lehet hogy nem lehet hangol állítani? és hogy win 7en be lehet lőni hogy menjen a távkezelő? a wizzard nem ismeri fel a cuccot, gondolom ezért nem megy, valami megoldás? driver?

és valami mód arra hogy testreszabjam a képet? lehet rajta javítani valahogy?

meg minden adó monoban jön, sztereóra át lehet állítani?

vagy esetleg van jobb progi is erre az egészre?

köszönöm

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5725) bzoley válasza sid87 (#5724) üzenetére


bzoley
veterán

Lehet állítani a hangot, a távvezérlő is megy.
Mit akarsz testre szabni a képen?

Monó-Sztereó -> "S" billentyű.

Szerintem nem kell ennél jobb.

(#5726) sid87 válasza bzoley (#5725) üzenetére


sid87
senior tag

nálam nem lehet állítani és nem megy a távvezérlő :D ezért kérdem hogy miért nem mehet...

( XP-n megy egyébként, csak Win 7en nem jó)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5727) katt777 válasza bzoley (#5725) üzenetére


katt777
félisten

Lehet, hogy a .29-es PVR2 simán szar, és ezért nem publikus, vagy esetleg a régebbi zavar bele, hiába távolítottam el? HDR-módban simán akad/fagy stb. Visszatettem a partíciómentést a .28-cal, most csak a TXT-fagyás van, de azt elismerem, hogy nem a Leadtek sara, már kiteszteltem.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5728) bzoley válasza katt777 (#5727) üzenetére


bzoley
veterán

Mi az a HDR mód :F

"Dear Zoltan,
Please update the latest PVR2 2.0.3.29 and verify the EPG problem was fixed or not.
This version is testing in lab now. Please don't release it until we finish our test process."

Nyilván azért nem public, mert szar. És azért jobb, mint az előző, amivel leginkább csak dtv módban voltak zűrök. Az LHSite-on is másképp értékelik kicsit a .29-et.

sid87:
A hanggal kapcsolatos megoldások már jó párszor le lettek írva, több helyen is.
Mivel semmilyen részletet nem árultál el, sok segítségre ne számíts.

(#5729) sid87 válasza bzoley (#5728) üzenetére


sid87
senior tag

nos, megoldottam hogy minden jó, csak az nem megy még hogy nem tudok hangol állítani a programban. hiába némítom le, vagy maxra minre állítom, nincs változás. távirányító már megy. dvt2000 h kártyám van, integrált hangkártyával, nem tudom milyen információ szükséges még :)

SZERK: ezt is megoldottam... istenem milyen amatőr vagyok. xD köszi azért az ihletést, de ez nagy bénázás volt tőlem...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5730) bzoley válasza sid87 (#5729) üzenetére


bzoley
veterán

Lényeg, hogy működik.

(#5731) sid87 válasza bzoley (#5730) üzenetére


sid87
senior tag

viszont arra nem találok megoldást, hogy a csatornák sorrendjét állítsam. mert most össze vissza van, pl 34esen van a sport 1 a sport 2 meg a 99esen. meg lehet oldani hogy az 1-2 helyre tegyem őket?

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5732) bzoley válasza sid87 (#5731) üzenetére


bzoley
veterán

drag & drop

(#5733) sid87 válasza bzoley (#5732) üzenetére


sid87
senior tag

erre sosem jöttem volna rá pfffff :) köszi szépen!

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#5734) bzoley válasza sid87 (#5733) üzenetére


bzoley
veterán

Nem rájönni kell ezekre, hanem elolvasni a kézikönyvben. De az elmúlt pár évben nem találkoztam még olyannal, aki ezt tette volna.

(#5735) #65675776 válasza bzoley (#5734) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor nem is baj, hogy nem fárasztottam magam a fordítással. Bár van egy magyar verzió is valahol a neten.

(#5736) bzoley válasza #65675776 (#5735) üzenetére


bzoley
veterán

Valahol a neten? Pl. nálam :)
Harmadik legfrissebb letöltés.

[ Szerkesztve ]

(#5737) Laci4 válasza #65675776 (#5735) üzenetére


Laci4
senior tag

Én pl elolvastam a kézikönyvet, úgyhogy maximális köszönet a fordításért(ami akkor nem a te műved?), és Zolinak hogy kint van az oldalán....pl abból tudom, hogyan lehet finomhangolni a csatikat... :C :R

Sajnos nincs túl sok időm foglalkozni a géppel, de tegnap este már eljutottam odáig, hogy minden csati be van hangolva,az üresek eltávolítva.. nevek beírogatva.

Majd még jönnek az extrák... saját izlés szerint sorbarakni.. műsorújság.. stb..

AM: arra nincs megoldás,hogy egyszerre több csatornát is ki lehessen törölni?
Auto scan talált jópár "üres" csatit, és elég időigényes volt a csatin jobb klik, eltávolit..(mindezt kb 30csatival..jah és úgy,hogy minden törlés után visszaugrott a lista elejére.. szal legörget,megkeres hol tartottam majd újra jobb klik...)

Ha legalább mondjuk a delete gomb menne...
Asszem kijelölni enged többet..(Shift, Ctrl +kattintás kombó, de csak egyet töröl..)

[ Szerkesztve ]

(#5738) Croft-21


Croft-21
őstag

Hali
ma vettem egy leadtek DTV2000 H Plus típusú tv tunert, a cdn található szoftvert feltettem, de elég kaki a kép a progiban van DTV, S video, Analog Tv, meg a CVBS. Nekem csak ezen hozza be az xbox képét, csak ramatyul...
Na én próbálkoztam egy DScaler nevű programmal, amelyben ugyan szép a kép, de ezt a hibaüzenetet kapom, ha rögzíteni akarnék: An error occurred while initializing the waveIn device :F
Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#5739) bzoley válasza Croft-21 (#5738) üzenetére


bzoley
veterán

Állítsd be a képnormát(Video szabvány)

Laci4:
Ne felejtsd el exportálni a csatornalistát, ha nem akard újra írogatni.
Törölni csak egyenként lehet, de akár fölösleges is, ha a lista végén vannak az üresek.

(#5740) #65675776 válasza Laci4 (#5737) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez a fordítás nem az én művem. Én megtartottam volna az eredeti oldalstruktúrát.

bzoley: Ezt el is felejtettem. Kezd rémleni,hogy a fórumban linkelte anno valaki.

(#5741) katt777 válasza bzoley (#5728) üzenetére


katt777
félisten

Hardveres előnézet. Fingom nincs, miért írtam HDR módot. :B :D Talán nem 2 másik VGA-topic között kellett volna beugranom ide. :U Kösz az infókat! :R
Én, amikor programoztam, sosem hibás programot írtam, ma ez már megengedhető. Amikor engem államvizsgán arról kérdeztek, hogyan keresek hibákat a programjaimban, közöltem a tisztelt bizottsággal, hogy sosem teszek ilyet, mert nincsenek bennük hibák (ti. minden részletet azon nyomban teszteltem, amint elkészült). És soha nem is voltak, pedig direkt olyan gonosz évfolyamtársakat eresztettem a progira (és persze vice versa én is megtettem nekik), akik szétcincálták a legapróbb részleteket is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5742) #65675776 válasza katt777 (#5741) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt ugye tudod, hogy matematikailag bizonyítható, hogy a legrövidebb kódban is végtelen számú hiba van?

(#5743) katt777 válasza #65675776 (#5742) üzenetére


katt777
félisten

Az is bizonyítható, hogy Isten létezik, meg az is, hogy nem. :P Minden bebizonyítható, ahogy mindennek az ellenkezője is. Pl. be tudom bizonyítani, hogy minden macskának 9 farka van. :P Vagy azt, hogy nem létezhet 1 farkú macska. :DDD
A hibák kiküszöbölhetetlenségét mindig azok bizonygatják, akik képtelenek hibátlant alkotni.
De ha mutatsz nekem egy hibát a CLS utasításban, hát legyen!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#5744) Croft-21 válasza bzoley (#5739) üzenetére


Croft-21
őstag

beállítottam a videó szabványt, töltöttem le live update-val kodeket, viszont azt írja a videó folyam nem rögzíthető :F

(#5745) #65675776 válasza katt777 (#5743) üzenetére


#65675776
törölt tag

Felesleges álltatnia magát az embernek. A hibátlan csak egy elméleti fogalom (vö, ideális, tökéletes, utópia), elérni nem lehet. A hibák számát lehet minimalizálni, de egy alá nem lehet csökkenteni.

Egyébként a CLS paranccsal kapcsolatban találni bugreport-okat a neten...

(#5746) stevve válasza katt777 (#5741) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezek szerint nem is programozásból élsz meg, ugye? :DDD Fejlesztő ilyet nem mond, mert olyan program nincs, ami készen van és hibátlan, csak olyan, amit abbahagytunk valahol. Még a Microsoft is mannyi javítást ad ki időnként, pedig övék az egyik legjobb módszertan is.

Az más kérdés, hogy egy 200 soros progzh-ban tényleg ne legyen hiba, de az nem a valós élet.

(#5747) bzoley válasza katt777 (#5741) üzenetére


bzoley
veterán

Nyilván te is ennyire összetett, számtalan függőséggel rendelkező programot fejlesztettél, amit hetente kellett bővíteni, funkciókat újraírni, és közben megannyi ország szabványaival együtt kellett működnie. Ez azért már nem a Hello World kategória. Hibák mindig lesznek. Lehet évekig keresgélni, és évekig várni frissítésre, javításra. Vagy lehet elviselni néhány hibát.

(#5748) Laci4 válasza bzoley (#5739) üzenetére


Laci4
senior tag

Thx!
Oksa.. kimentem.. anno amig chris tv-t használtam a régi tunerrel ott is kimentettem... jobb mint szórakozni..

Nem csak a lista végén volt.. itt ott ... de nem szakadtam bele a kiszedésbe ;)

daa-raa
jaa. hogy ja! az eredetit nem is néztem .. nah majd otthonról.. most "melozok", mobilnet rulez. :C

(#5749) #65675776 válasza bzoley (#5747) üzenetére


#65675776
törölt tag

Meg aztán a szabványoktól való eltérésekre is fel kell készíteni a programot, lásd EPG az AH-nál...

(#5750) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok ma vettem használtan egy leadtek winfast tv2000 deluxe kártyát az előző tulaj azt mondta hogy ehez vannnak kűlőnbőző driverek ezeket hol találom?
Én csak a magyar csatornákat akarom fogni..
Kérlek segitsetek tuner témában kezdő vagyok..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.