Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
őstag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#6901) farkas427


farkas427
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy furcsa problémám van, csak időcsúsztatás közben van hang, illetve ha a felvételt lejátszom. DV2000-es tuner, PVR 2, win7. Mindenféle hangmódot kipróbáltam, minden hangeszköz aktív. Ha valaki tud segíteni azt előre is köszönöm.

(#6902) #65675776 válasza AXisBOLD (#6900) üzenetére


#65675776
törölt tag

Valami nagyon nincs rendben az OS-eddel. Egyébként esetleg megpróbálhatod EVR-ről átállítani VMR9-be a PVR2-t.

farkas427: Tunert és a hangkártyát összekötötted? Milyen PVR2 verziót használsz?

(#6903) Croft-21


Croft-21
őstag

Szerintetek ezzel a tunerrel HD minőségben tudnék minden gond nélkül felvenni? :D
Akár HDMI kábellel összekötve a boxot a tunerrel.

(#6904) AXisBOLD válasza #65675776 (#6902) üzenetére


AXisBOLD
addikt

próbáltam úgy is, sajnos ugyan az.

OS-el eddig nem volt semmi gond, ez a tegnapi vga driver frissítés tette be a kaput(legalábbis egyből utána már nem működött), de előtte is frissítettem párszor gond nélkül...nem értem :(((.

a hw nem mehetett tönkre?

mit csináljak, próbáljam meg újratenni az OS-t?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#6905) bzoley válasza Croft-21 (#6903) üzenetére


bzoley
veterán

Ezt maximum tévével tudod összekötni. Csak antenna bemenet van rajta.

(#6906) farkas427 válasza Croft-21 (#6903) üzenetére


farkas427
csendes tag

PVR2 2.0.3.35 Persze hogy összekötöttem, van hang csak időcsúsztatás közben.??? Alaplapi hangkártya van, p5kpl-am alaplap. A tuner és az alaplapi hk. összekötve. Esetleg a High Definition Audio Device nem jó hozzá, a Win 7-ben automatikusan ezt telepíti.

(#6907) Croft-21 válasza bzoley (#6905) üzenetére


Croft-21
őstag

Baromság. Nézd meg a képeit, ott van rajta HDMI bemenet
meg a zöld, sárga, piros

[ Szerkesztve ]

(#6908) bzoley válasza Croft-21 (#6907) üzenetére


bzoley
veterán

Baromság? Rendben nagyokos, legyen neked igazad.
Ez a pár apróság ne zavarjon:
-próbáltam az STB-t, ismerem a funkcióit
-mi készítettük a magyar nyelvű menüt, és nyoma sincs bemenetre irányuló beállításnak
-a gyártó elég érthetően fogalmaz a kézikönyvben:
HDMI
If TV has HDMI connector, use an HDMI cable to connect HDMI jacks of TV and box for best high definition digital video.
CVBS
Use CVBS cable to connect the TV jack of the box and TV CVBS input.
YPbPr (Component)
Use YPbPr cable to connect the TV jack of the box and TV YPbPr input.

A kompozit kimenet elvileg alkalmas lehet bemenetként is funkcionálni, de ennek köze nincs a HD-hoz.
Ez egy STB. Arra való, hogy antennát dugj bele, és nézd a tévét.

(#6909) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

újratettem a rendszert és megjavult

Aurea mediocritas

(#6910) #65675776 válasza Croft-21 (#6907) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az mind kimenet.

(#6911) Croft-21 válasza bzoley (#6908) üzenetére


Croft-21
őstag

Akkor nem ilyet veszünk.

[ Szerkesztve ]

(#6912) Volcz


Volcz
csendes tag

Sziasztok!

Folyamatosan próbálom a tv 2000 xp global tuneremet működésre bírni, de amikor összedugom a kábellel a tv tunert és az alaplap hangbemenetét, nagyon megromlik a kép. Nem tudom mi lenne a megoldás. Tudnátok segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#6913) John Rose


John Rose
aktív tag

Sziasztok!
Nekem is egy TV2000XP Global kártyám van és nagyon sokat küzdök vele egy Win7 64bit rendszere. A legfrissebb win7 x64 drivert és a pvr2 progit telepítem hozzá, de valamiért mindig ugyanaz a hiba jelentkezik és már nem tudom mit tegyek. A kártyát felismeri a rendszer,de se tv, se rádió adókat nem tudok keresni, mert a pvr2 leáll. Hallottam egy EagleXT nevű driverről de nem tudom azt hogyan kell telepíteni.
Valaki tudna nekem ebben segíteni?
Köszi előre is!

(#6914) nadasilva


nadasilva
csendes tag

Sziasztok! S.O.S
Op.rendszer WIN 7 Ultimate 64 bit
Tuner: PxDVR3200 H
Alaplap: Gigabyte GA-P55A-UD7 (AZALEA HD AUDIO -REALTEK ALC889 integr. h.kártya)

Telepítve legfrissebb driverek, ill. PVR2. Több problémám is van, fontossági sorrendben
tömören a következők:

1. Ha a belső (fehér) hangkimenetet összekötöm az alaplapon található cd in(aux in nincs!!!) bemenettel, egyszerűen nem látja a Win 7 a kártyát. (Persze hivatalos áramtalanítás és újraindítás megvolt a kábelek ki-be csatlakoztatásakor)Ha kihúzom a kábelt(nincs semmilyen audio kábellel összekötve az alaplap), akkor
be tudom úgy állítani a pvr2 setup-jában, hogy a hangot is PxDVR3200 H-ra állítom, és akkor van hang a tv-n. Úgy tudom, jobb lenne, ha nem PCI-E-n menne a hang.
A külsős line-in-t még nem próbáltam, megvárom a válaszokat, addig már nem merek semmit sem tenni.

2. Néhány tv-adón színes csíkok jelennek meg, (kb.3 db) , ez jelentkezett már vkinél mint probléma? Ha igen, mit tehetek?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv: nadasilva

[ Szerkesztve ]

(#6915) bzoley válasza nadasilva (#6914) üzenetére


bzoley
veterán

1. biztos jó helyre dugtad a tuneren a kábelt? Egyébként ha nincs gond a hanggal, miért ne maradhatna PCIa-n.
2. ellenőrizd a kábelezést

John Rose:
OS hiba gyanú. Takarítás, karbantartás ajánlott. Minden Global driver EagleXT.

[ Szerkesztve ]

(#6916) nadasilva válasza bzoley (#6915) üzenetére


nadasilva
csendes tag

Köszi a gyors reagálást.

Fehér 4 tűs hangkimenet, mely a leírásban az alaplap AUX IN irányába mutat,
mely nálam a CD IN-be lett bedugva (fekete 4 tűs ).Nekem jónak tűnik. Az összekötő audiokábel gyári.
Lehet a PCI-E-n hagyni, de ha lenne jobb megoldás, akkor inkább úgy csinálnám meg.
Ehhez nem értek sajnos.

(#6917) bzoley válasza nadasilva (#6916) üzenetére


bzoley
veterán

Nálam sincs összekötve a két kártya. Amíg nincs gond, addig maradhat. Tévéről van szó, semmivel nem lesz hifi minőség. Dvb-t esetén meg eleve nem megy hang a kábelen.

(#6918) nadasilva válasza bzoley (#6917) üzenetére


nadasilva
csendes tag

Volt egy pár másodperces hangcsúszás a "spektrum" tv adón, mely szintén vízszintes színes csíkozott volt, azután minden drivert, szoftvert lecseréltem a legfrissebre, a spektrumról speciel
eltűnt a csíkozódás, és a hang is jó lett. Kb 3 adó van, ami csíkos maradt, ott nem észleltem
hanghibát. Próbáltam minden finomhangolást és hókusz-pókuszt,de nem megy.Végül is nem akarok szőrszálhasogató lenni, ha ez normális, hogy kb 3 adó nézhetetlen marad.
Ebben sincs tapasztalatom, mert a kábel tv antennája ezelőtt egy XP-s gépen ment Pinaccle PCTV Pro-val, és ott nem hozott hibát.
Ez a kártya is tetszene, 3 napja vásároltam és még csak most barátkozom vele.
Még a videókameráról nem vittem be anyagot(analóg), de azért remélem azzal nem kell napokig éjszakáznom...
Üdv.
nadasilva

(#6919) #65675776 válasza nadasilva (#6916) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az a fehér aljzat nem hangkimenet, hanem a CardMate adat és tápcsatlakozója! A hangkimenet a fekete csatlakozó. Azon keresztül kösd össze a hangvezérlővel.

(#6920) nadasilva válasza #65675776 (#6919) üzenetére


nadasilva
csendes tag

Összekötöttem a feketével, már elindul a PVR2 program, de nem tudom kiválasztani a CD-in bemenetet!!! A rögzítőeszközöknél sincs CD-in kiválasztási lehetőség a hangerőszabályzó beállításainál. Most már csak arra merek gondolni, hogy ha külön hangkártyám lenne, és le lenne tiltva az alaplapi HD AUDIO (AZALEA),csak akkor működne az alaplapon a CD in bemenet. De lehet, hogy rosszul gondolom.

A színes csíkok?

Azért mindent köszi.

(#6921) #65675776 válasza nadasilva (#6920) üzenetére


#65675776
törölt tag

Rosszul gondolod. Az alaplapi csatlakozó az alaplapi hangvezérlőhöz kapcsolódik. Amiatt nem láthatod a megfelelő bemenetet, mert alapértelmezésben ezeket a W7 és Vista letiltja. [link]

Színes csíkokról tudsz valami képet mutatni? Melyik szolgáltató egyébként?

(#6922) nadasilva válasza #65675776 (#6921) üzenetére


nadasilva
csendes tag

Igazad van, most lecseréltem egy még frissebbre (Realtek oldalról) a hangvezérlő driver-ét és láss csodát, semmit nem kell kiválasztani, a hozzá adott fekete kábelen keresztül megy a hang!!
Ez csodálatos...:-)

Tudok képet küldeni, mail-en mehet?

(#6923) #65675776 válasza nadasilva (#6922) üzenetére


#65675776
törölt tag

Képet akár ide is linkelhetsz.

(#6924) nadasilva válasza #65675776 (#6923) üzenetére


nadasilva
csendes tag

Hát így néz ki, PR Telecom-os hálózat, Bp Zugló (volt TV NETWORK), Hír TV műsora:
Amit még észrevettem, hogy véletlenszerűen változnak azok a csatornák, amelyek így néznek ki, de egyszerre kb. 3-5db-nál van. Most délelőtt pl.:5 érdekes

Hagyjam az egészet?

[ Szerkesztve ]

(#6925) nadasilva


nadasilva
csendes tag

Ez A Sport 2 most (Ez fontos lenne...) Ez tegnap este-éjjel még tökéletes volt.

Lehet, hogy antenna? LCD tv-n és a régi tuner-gép kombináción működik.(Csak ezért nem szeretnék 7 éves gépet használni...

[ Szerkesztve ]

(#6926) John Rose válasza bzoley (#6915) üzenetére


John Rose
aktív tag

Köszi a válaszod! :R
Közben megoldódott a problémám. Elég furcsa a dolog, de a lényeg, hogy a kártya működik, mégpedig a Win Media Center-rel. Valamiért a legfrissebb PVR2 progival nem tud kommunikálni a tunerkari. :F

(#6927) azbest válasza John Rose (#6926) üzenetére


azbest
félisten

korábban tapasztaltam hasonlót [link], nálam az volt a hiba oka, hogy másik tv néz program uninstalljakor valamit törölt a rendszerből... kénytelen voltam visszatenni a másik programot, hogy a pvr2 is lássa a tuner(eke)t.

(#6903) Croft-21:
lehet vele rögzíteni adást, de nem számítógéppel, hanem magával az eszközzel... pendrive-ra vagy külső usb-s hdd-re. Durván vastagon fog a ceruza ennél a kártyaolvasó nélküli stb-nél...

[ Szerkesztve ]

(#6928) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Nekem csak egy linkre lenne szükségem, drivert szeretnék letölteni WinFast PxDVR3200 H TV kártyámra!, csak az a gond, hogy WINDOWS 7 Ultimate x64 bitre kellene, van már erre driver?
Előre is köszönöm!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#6929) azbest válasza JONAS77 (#6928) üzenetére


azbest
félisten

Hol máshol, mint a leadtek oldalán... [link]

(#6930) JONAS77 válasza azbest (#6929) üzenetére


JONAS77
aktív tag

értem, de melyiket, ami win7 ultimate x64 bitre is jó?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#6931) bzoley válasza JONAS77 (#6930) üzenetére


bzoley
veterán

Nem hiszem, hogy olyan nehéz a nevéből kiolvasni.
"6.0.1012.7007 - Windows 7 64bit build 7600.16385 WHQLed driver"

(#6932) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok!

Van egy Winfast TV2000 XP Expert tuner kártyám Win7 32bit alatt,és hang problémám van felvételkor.Minden hang jól szól normálisan,viszont ha a felvételt visszahallgatom,akkor sistereg az egész.
A másik problémám,hogy a kép hullámos zavart,ezzel ellentétben ha a tv-be dugom a kábelt,tiszta tökéletes képet kapok.
Driver a legfisebb verzió,PVR 2 a legfisebb verzió.

Ha fontos,elmondom,hogy régi családi videókat szeretném VHS-ről a gépemre tenni akármilyen formátumban és ezzel szenvedek már 2 napja.X-(
Köszöntem előre is a segítséget.

(#6933) #65675776 válasza nadasilva (#6925) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez olyasminek tűnik, mintha a norma nem lenne jól beállítva.

TechN7ne: Ha VHS-t akarsz digitalizálni, akkor miért nem a bemeneti osztón keresztül kötöd a tunerre, miért a koaxon?

(#6934) TechN7ne válasza #65675776 (#6933) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Bemeneti osztón? S video,koax ki-be menet,meg egy távirányító bemenete van a kártyán.
S video kimenet meg nincs a VHS videómon,csak 100 lábú kimenet.

Esetleg 100 lábút vezessem ki s videóra? És a hanggal mit csináljak? Felvet videón sistereg az egész. :((

[ Szerkesztve ]

(#6935) #65675776 válasza TechN7ne (#6934) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor van egy olyan gyanúm, hogy nem Expert-ed van. Azon nincs külön S-Video. Van egy kilenc tűs aljzat, maibe a kártya tartozékaként mellékelt osztót lehet dugni. Arra az osztóra lehet kötni az S-Video-t, kompozit videot és a két hangcsatornát.

Valószínűleg azért van csak sistergés, mert nem jó bemenetet választottál ki, vagy nem jó a hangnorma.

(#6936) TechN7ne válasza #65675776 (#6935) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Itt a kártya:

Kép

Itt az eszközkezelőm és megnyitva a PVR2 beállítás:

[link]

Felvételi eszközöknél most sztereó keverőre állítottam.Annyi változott,hogy már nem sistereg,hanem semmi hangot nem add a felvett videón.

Ekkora képet legközelebb ne illessz be, vagy használd a PH! képfeltöltőjét, és annak Beillesztés funkcióját.

[ Módosította: #65675776 ]

(#6937) nadasilva válasza #65675776 (#6933) üzenetére


nadasilva
csendes tag

Igen, olyasmi...csak magától megjavul némelyik csatorna, majd újra elromlik.
3 fix csatorna van ami mindig rossz, és néha hozzájuk jön 2 v. 3 adó ami csak néha ilyen.

Észrevettem még számomra kis (kb fél-1 másodperces) hangcsúszásokat is némely adón.
Nem tudom, hogy ezek összefüggenek-e, de vmi nincs rendben.

Továbbá Média Centerrel nem is tudom elindítani (csak próbaképpen szerettem volna)a tunert.

Hiába friss mindenem (PVR2 updat-je szerint is), vmi még biztos állítható, hogy jobb legyen, de
nem tudom sajnos, hogy mi az.

Azért mindent köszönök.

[ Szerkesztve ]

(#6938) nadasilva válasza #65675776 (#6933) üzenetére


nadasilva
csendes tag

A Média Centerrel sikerült behangolnom, a probléma azonos. Most 2 adón hozza a "hibát".

Próbáltam már mindenféle (német, magyar, részletes keresést, stb.) beállítást,
de semmi változás. Kodek probléma lehet? Kezdem feladni.

(#6939) #65675776 válasza nadasilva (#6937) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amit megpróbálhatsz, az az, hogy minden csatornához kézzel állítod be a hangnormát. Ez ugyanis nem csak magát a hangnormát állítja, hanem az adott családon belüli normát úgy általában. Magyarország esetén PAL B és D között tudsz váltani. (Ugye Magyarországot választottad ki csatornakereséskor?) Ezt az A billentyű nyomkodásával tudod megtenni.

Ha vannak csatornák, ahol a probléma fix, akkor az akár túl magas jelszintet is jelenthet.

TechN7ne: Valahogy így kellene beállítani:

Egyébként Expert, de ahhoz tartozik egy bemeneti osztó, ami a jelek szerint neked nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#6940) TechN7ne válasza #65675776 (#6939) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Így tettem,ahogy mutattad,de semmi hang a felvett videón,plusz a kép még mindig tropa.Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a segítséget.Feladom! Ennyit még soha nem szenvedtem egy hardver-el sem,ez a gyártmány kínos és idegesítő.Az biztos,ha valaki TV tunert szeretne vásárolni,ez a darab legyen az utolsó.Szerencsére nekem ingyen van,de már dobtam is ki az ablakon. :)Már előre láttom,ha ez megoldódna,jönne egy következő probléma.
Minden baja van,még XP-n is le teszteltem!
Köszöntem még 1X!

[ Szerkesztve ]

(#6941) #65675776 válasza TechN7ne (#6940) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sommás vélemény... Ennek ellenére nem kevesen használják teljes megelégedéssel a típust. Nálad is csak annyi a probléma, hogy nem kötötted össze normálisan a VHS-t a tunerrel. Úgy meg nehéz érdemben csinálni bármit is.

(#6942) bucilali válasza TechN7ne (#6940) üzenetére


bucilali
aktív tag

Hát azt a kidobást nagyon rosszul tetted.... :W
Egy igen kiváló kártya. Évek óta nyúzok egyet, több oprendszer alól is (xp, vista, 7, ezeknek is több verziójával), de a világon semmi baja nem volt és tökéletesen működik most is. (kop-kop-kop). Rengeteg VHS kazettát digitalizáltam vele. Igaz, a kor kicsit túlhaladta, de ki nem dobnám semmi pénzért.
Szóval ez legyen a Leadtek legrosszabb terméke, akkor semmi gond nem lesz.

Üdv: bucilali

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#6943) TechN7ne válasza bucilali (#6942) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

S videót kivezettem a 100 lábúra egy átalakítóval,de semmi hang se kép a CVBS-ben se az S videóban.Ha annyira jó ez a kártya,akkor valami más programot tudnátok nekem ajánlani a PVR2 helyett?
Köszöntem.

[ Szerkesztve ]

(#6944) bzoley válasza TechN7ne (#6943) üzenetére


bzoley
veterán

Hangot honnan vársz? Nem kötötted össze a két eszközt, és gondolom, mióta a képet beraktad, a hangot be sem állítottad normálisan.
Ezek után azt is el tudom képzelni, hogy még mindig s-videonak nézed a kártyán lévő csatlakozót. Egyébként inkább kompozittal próbálkozz, mint ahogy azt a legtöbben teszik.
Ne várj jobb eredményt más programtól se. Mindegyikben közös, hogy be kell őket állítani, anélkül nem tudják mi hol van.

(#6945) bucilali válasza TechN7ne (#6943) üzenetére


bucilali
aktív tag

Amit használok:
Kábel egyik végén SCART csati--->ez megy a videomagnóba...
másik végén 3 RCA csati (video, L-R audio)---> ez megy a tunerkártyához kapott átalakítóba, az meg a kártyába. Tunert CVBS-re állítottam (megjelenítés: EVR, felvételi profil DVD), PVR2 és GO. Vagy 4 éve megy így, semmi gondja, kitűnő 720x576-os mpeg2 felvételeket csinálok vele.

Szal user error-ról van szó, nem kártyahibáról.

Üdv: bucilali

[ Szerkesztve ]

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#6946) bucilali válasza bucilali (#6945) üzenetére


bucilali
aktív tag

Az átalakító lemaradt, bocsi.
Erről van szó:
svideo-rca
üdv

[ Szerkesztve ]

Ha nem megy, eröltesd!-Ha eltörik, úgyis ki kellett volna cserélni....(Murphy)

(#6947) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok!
Találkozott már valaki azzal a hibával, hogy a PVR2 indításánál kapok egy hibaüzenetet, hogy a program futtatása leállt, és amikor bezárom ezt az üzenetet, akkor a gép kék halállal újraindul. Egy DVR3100 H tv kártyám van. Valamelyik nap még hibátlanul ment, azóta nem telepítettem semmit a gépre. A program újratelepítése megvolt, de nem segített. A Windows Media Centerben megy a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#6948) John Rose válasza FLATRONW (#6947) üzenetére


John Rose
aktív tag

Nekem is hasonló a problémám, de a media centerrel tökéletesen üzemel a kártyám (TV2000XP Global). Így csak a távvezérlés hiánya zavarja a köreimet, de azt még túlélem valahogy. Nem lehet, hogy valamivel összeakad a PVR2? Bár nekem nem száll el a gép kékhalállal, én is keresem azóta a hiba okát és nem találom. Egyenlőre így hagyom, mert így legalább működik.

[ Szerkesztve ]

(#6949) TechN7ne válasza bucilali (#6945) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Amit leírtál,azt már kipróbáltam.Nem vagyok ennyire hülye,hogy ne értsem meg.Találtam pont ilyen kábelt a készleteim közt.Rá kötöttem normálisan,sőt,hogy tutira megjelenítsen képet,egy DVD lejátszót szimplán S videóról.S videóra is kipróbáltam és rá kötöttem.Sem a Svideo,sem a CVBS-ben se kép se hang így sem.

Már ott tartok,hogy Fraps-al veszem fel az egész gépet.Így felveszi a hangot is meg a képet is,csak itt meg a problémám,hogy egy idő után csúszik a hang,meg persze percenként 2gb-os videót rögzít,és még pluszban 4 percenként új felvételbe kezd/pedig regisztrált változat/.Na gondolhatjátok mennyi bajom van ezzel a sz...ral.

Most egy olyan programot keresek,amivel tökéletesen feltudom venni csúszás és minden probléma nélkül az asztalon található,lejátszandó videókat.Találtam is egy "CamStudio" felvevőt.Ő viszont,felvesz mindent,csak a PVR2-ben a lejátszó ablak sima fekete és se kép se hang a felvett videón.
Már kínomban nevetek,ez az 5.napom szenvedéssel :DD .

[ Szerkesztve ]

(#6950) Volcz


Volcz
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretném a segítségeteket kérni, mivel nem nagyon értek a gépekhez, hogy a TV 2000xp global kártyámmal már tudok tv-ni (belül kötöttem össze az alaplappal a hang miatt), csak sajna nem sikerült rájönnöm, hogy mit kell ahhoz beállítani hogy a PVR2-vel tudjam szabályozni a hangerőt!

Előre is köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.