Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10471) garga01


garga01
őstag

(rögzített hsz)

Sziasztok!
Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Hozzászólások

(#6601) katt777


katt777
félisten

Na, ma meg tudtam nézni végre az ORF F1 közvetítését, hát megérte digitalizálódni, RTLK-t TV2-t meg veszem analógban, oszt' jó napot. Nem kicsit jó viszont, hogy HD-ben jön a közvetítés (még a szabadedzés is), tehát az egész monitoromon tudom nézni, nem csak a közepén a kép egy részét kicsiben, mint RTLK-n, rengeteg a hasznos háttérinfó, ráadásul az önmagukat szakértőknek nevezők irdatlan baromságait sem kell hallgatnom. :C

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6602) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok.

Akadt egy piciny proglémám műsorfüzetezgetés közben.
Letöltöttem az xmltv-t, leírás alapjánt, két batch fájllal létrehoztam egy .xml fájlt, sikerül is megnyitni, de sok csatornához nem rendeli hozzá a műsorát, és a Hozzárendel ... alatt sincsenek ott, pedig a xmltv konfigja közben beállítottam őket.
Ez miért lehet?

Még egy apróság. Csatornaváltáskor a képernyő alján kiírja az aktuális, és az az után következő programot, de a következő műsor már kissé lelóg a képről. Nem zavaró, csak érdekel, hogy ez normális-e.

[ Szerkesztve ]

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#6603) #65675776 válasza jolti05 (#6602) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor valamit csak nem állítottál be jól. A listában megjelenik minden csatorna, amit az XMLTV konfigurálásakor beállítottál, és le is töltöttél. Grabbelés közben nem kaptál hibaüzenetet?

Normális, hogy lelóg. Legalábbis bizonyos régebbi PVR2 verziók esetén.

(#6604) g0dl


g0dl
addikt

Nektek az XMLTV letöltés megy? Nekem napok óta hibát ad.
0.5.57 és 0.5.58 -al is próbáltam. port.hu megint átszabott valamit?

(#6605) PNP


PNP
őstag

PVR2-nél mitől van az, hogy beállított képaránytól függetlenül, bizonyos adókat néha vastag fekete kerettel rajzol ki a program teljes képernyős módban is?

(#6606) bzoley válasza PNP (#6605) üzenetére


bzoley
veterán

Mert (analóg adásnál) mindegy mit állítasz be, az adást mindig 4:3-ban adják. Spektrum esetén néha 4:3 anamorph, ilyenkor viszont csak 16:9-re állítva nézhető rendesen.
A 4:3-as képben szélesvásznú tartalom esetén az alsó, és felső fekete csík is a kép része, eltüntetni csak nagyítással lehet. Erre a PVR2 nem alkalmas még, de nemrég volt róla szó.

(#6607) PNP válasza bzoley (#6606) üzenetére


PNP
őstag

Digitális jelről van szó, de mondom, kb. random jelenség, egyszer így, másszor úgy jeleníti meg az adott csatornát, ahogy léptetem, más méretben és oldalarányban. Nagyítani hogy lehet?

(#6608) bzoley válasza PNP (#6607) üzenetére


bzoley
veterán

Nem sokat nézek MindigTV-t, de ilyen gondom még nem volt, ha egyáltalán arról van szó.
m1HD pl. mindig 16:9-ben jelent meg normálisan(persze van, hogy csak 4:3-as "képpel", de ez normális. A fekete csíkokat el kell viselni). Retekklub meg gyárilag 4:3-as, ott az a megfelelő beállítás.
Nagyítani úgy lehet, hogy elolvasod, amit említettem. Nem fogom újra leírni.

[ Szerkesztve ]

(#6609) PNP válasza bzoley (#6608) üzenetére


PNP
őstag

Az nekem nem jó, két monitort használok, egyiken TV megy, ha belenagyítok, akkor átmászik a kép a másikra is.

1. Azt nem lehet megoldani, hogy a képarányt és méretet (4:3, 16:9, Pan&Scan, stb) csatornánként elmentsem?

2. Hol tudom a csatornákat hozzárendelni a távirányító 1, 2, 3 stb. gombjaihoz?

(#6610) katt777 válasza PNP (#6607) üzenetére


katt777
félisten

Nagyítóval (én írtam bzoley-nak).
Sok "HD" adónál is előfordul, hogy 1X rendes széles vásznú módban ad, másszor meg a széles vásznat is bekicsinyíti középre. Adástól/műsortól függ.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6611) bzoley válasza PNP (#6609) üzenetére


bzoley
veterán

Két monitornál problémás lehet, egyelőre ez van. Talán a következő verzió hoz gyári megoldást is.
1. Nem.
2. A csatorna keresésénél sorbarendezéssel (kézikönyv).

(#6612) djadji válasza #65675776 (#6600) üzenetére


djadji
senior tag

Szia!

Köszi a linket. A gondom az, hogy nekem nem jelenik meg az ami a képen látszik (analóg mix line/cd stb.. ami azért fura mert XP alatt működött, tehát nem gondolnám hogy pl BIOSban le lenne tiltva... (de azért utánanézek).
A másik: hoyg az adott linken Az utolsó előtti kép, ami nekem nem így fest. Az analóg audió eszköz vonalátol lefelé minden szürke, tehát nem tudok semmit sem állítani. Miért lehet ez? nem értem.. (rendszergazdaként is próbáltam futtatni... semmi.
Lehet Tűzfal? (Cmomo-mn van az figyel mindn vacakra.. lehet az nem engedi a programnak a módosítást?)
Ötlet?

http://djadji.fw.hu

(#6613) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

WinFast TV2000 XP Expert tunerem mostanában olyat csinál, hogy a hang akkor is hallatszik, nagyon halkan, ha a programja nem is megy.

este mikor fülessel vagyok és épp nem hallgatok zenét ez elég zavaró.

miért csinálja ezt és hogy tudnám elcsendesíteni?

Aurea mediocritas

(#6614) #65675776 válasza AXisBOLD (#6613) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha belső átkötéssel van megoldva a dolog, akkor simán némítsd le az adott bemenetet a Windows mixerében.

(#6615) AXisBOLD válasza #65675776 (#6614) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem, line in(blue).

néha van, néha nincs, ezt se értem.

Aurea mediocritas

(#6616) milszab válasza AXisBOLD (#6615) üzenetére


milszab
senior tag

3000 vagy 3100 -at vegyem? EZen filózok! Találtam teszteket, ott a 3100-nak a képe jobban tetszett,de lehet jobb volt alapban tv jel! Te a 3000-eset dicsérik jobban vagy mi! Nemtudom...T-home-os tv-nk van, onnan szeretnék vele felvenni! Meg 1-2 videó kaziról!

3000
3100

[ Szerkesztve ]

(#6617) bzoley válasza milszab (#6616) üzenetére


bzoley
veterán

Nincs ilyan típus, hogy "3000", meg "3100". Ettől függetlenül a "3000" (PVR3000 Deluxe) egyértelműen jobb. Az más kérdés, hogy nagy szerencse kell hozzá, hogy ilyet szerezz.
Egyébként a DVR3100H sem rossz. És hybrid.

(#6618) milszab válasza bzoley (#6617) üzenetére


milszab
senior tag

Találtam egy 3000-eset, csak az Rev.A -s, és azt olvastam hogy ez régebbi,bár nemtom van -e különbség az újabbak között pl. ami mondjuk rev:e ! Amúgy 3100-as miért hybrid? MIben tud többet? Szerintem mind a kettőnek van olyan bemenete ami nekem kell nem?

(#6619) #65675776 válasza milszab (#6618) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért hibrid, mert analog és DVB-T jelet is fogad.

Van.

(#6620) Sir Psycho


Sir Psycho
aktív tag

Előzmény:
Adott egy konfig (alább) amiben a tuner érdekesen viselkedett. XP és 7-en is a jelenség ugyanaz. Eszközkezelőben nem mindig látható a tuner. Gar előtt cpu-ram-táp csere megvolt, házba/asztalon is produkálta a jelenséget.

Szervízben 3hétig volt az alaplap.
Szerintük minden OK a lappal, állítólag kipróbálták ugyanazzal a tunerrel (2300H).
konfig:
-ASUS M4A785D-M PRO
-Athlon x2 245
-2x1GB ram
-PxDTV2300H
-WD 500GB GREEN
3 táppal volt próbálva (Sirtech 410w-eredeti, CM 400CX, FPS 250HEN) jelenség ugyanaz.
Holnapra kapom vissza a lapot.
A kérdés hova tovább innen? :F

(#6621) jolti05 válasza #65675776 (#6603) üzenetére


jolti05
őstag

Elnézést, hogy csak most válaszolok, de eddig nem tudtam foglalkozni a tunerrel.

Részlet a tv_grab_huro.conf fájlból:
#channel 004 CNN (English)
#channel 005 RTL Klub
#channel 006 DUNA Televízió

Újra lefuttattam a grabbert, mert első alkalommal nem figyeltem, kaptam-e hibaüzenetet. Gondoltam nem, mert nem állt meg, lefutott rendesen, és valóban így volt, ez alkalommal sem kaptam semmilyen üzenetet, de a listában továbbra sincsenek ott a kívánt csatornák, csak néhány.

Nem értem :(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#6622) #65675776 válasza jolti05 (#6621) üzenetére


#65675776
törölt tag

És az összes választott csatorna ott van?

Grabbelés közben csak simán kettőskereszteket jelenít meg a folyamat közben?

Legfrissebb verziót használod xmltv-ből?

Esetleg egy újrakonfigolást megpróbálhatnál.

Sir Psycho: Ugyanazzal, vagy ugyanolyannal? Nagyon nem mindegy!

(#6623) Sir Psycho válasza #65675776 (#6622) üzenetére


Sir Psycho
aktív tag

Igaz, ugyanolyannal, az enyém azóta dobozában pihen.
Ötlet a cserén kívül?

(#6624) jolti05 válasza #65675776 (#6622) üzenetére


jolti05
őstag

Az első kérdést sajnos nem értem. Ha a huro fájlra gondolsz, akkor igen, minden csatorna szerepel a fájlban. A grabberben is rákérdez az összesre, viszont a PVR2őben már nem szerepelnek a választható csatornaműsorok között.

Grabbelés közben csak is kizárólag kettőskeresteket jelenít meg, mindhárom sorban, semmi hiba, vagy bármi egyéb.

Nem tudom melyik a legfrissebb verzió, viszont nézelődtem, és úgy látom, ez lehet az
The current release (0.5.58) was made on 2010-09-07
Ezt töltöttem le.

Az újrakonfigolást megcsináltam, sajnos nem változott a helyzet.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#6625) N.E.R.O.


N.E.R.O.
tag

Hi

Kellene egy kis segitség.
Adott egy Leadtek Winfast TV2000 Xp tunerkártya.
Driver verzió: 5.13.1.2713 (2006.11.28)
PVR2: 2.0.3.33
WinXP Sp3 alatt

Földi, analóg sugárzású TV-t néznék vele, de a Magyarországi, antennás keresési beállításokkal nem talál adót. Debrecenben. Persze a Tv-n meg minden rendben.
Átállítottam Németországra de nem sokat segitett, kaptam két adót (RTL és a helyi tv) de azok is nagyon zajosak.
Próbáltam manuálisan is megadni a frekvenciát, de azt meg nem fogadja be.

Mit lehetne itt tenni, hogy meglegyen a 4 alap csatornám?

Üdv:

(#6626) #65675776 válasza N.E.R.O. (#6625) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kábel biztosan jó? Jelszint megfelelő?

fs-zsoci: Mekkora méretű az xml?

(#6627) N.E.R.O. válasza #65675776 (#6626) üzenetére


N.E.R.O.
tag

Kábel biztos jó, mert mikor átdugom a tv-be ott tökéletes minden.
Jelszint az megy passz, gondoltam ha a tv-nek elég akkor ennek is elégnek kellene lennie. A program kiírja valahol?

És még egyszer mondom NEM kábel, hanem hagyományos tetőantenna.

Esetleg lehetne valahol tölteni magyar frekvenciatáblázatot a programhoz, mert ahogy néztem elég kevés stimmel ami meg van adva az országunkhoz, mint amin ténylegesen sugároznak is.

Üdv:

(#6628) jolti05 válasza #65675776 (#6626) üzenetére


jolti05
őstag

3,92 MB (4 114 897 bájt)
Nem választom ki az összes csatornát, csak úgy 60-at.

Fontos lehet, hogy amelyik csatornáknak nem szedi le a műsorukat, azok előtt nincs kettőskeresz. A múlt alkalommal manuálisan odaírtam, amelyik sor elég nem tett, holott én yes-t írtam a kiválasztásnál(több ilyen csatorna is van, de nem számoltam össze hány), és úgy tűnik, akkor sem szedi össze azoknak a csatornáknak a műsorjai, ha beleírkálok a huro fájlba.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#6629) #93794560 válasza N.E.R.O. (#6627) üzenetére


#93794560
törölt tag

Az a baj, hogy a földi adók nem egészen azon a frekvencián sugároznak, mint a kábeltévék, és így negyed-fél megaherzes eltérések lehetnek. A manuális frekvencia beírás megoldás lehet, de nem szabad elfelejteni, hogy a PVR2-ben a frekvencia Hz-ben szerepel, de amikor manuálisan megadom az értéket, ott már MHz-ként kell megadni. Egyszer én is belefutottam egy efféle problémába. Én egy VHS videót hangoltam be vele TV adóként. Nálam ez 606.5 MHz-en ment, de ilyen frekvencia nem szerepelt a frekvenciák között, s ezért manuálisan 606.50 MHz-et kellett beállítanom, ami a listában 606500000 Hz-kánt szerepel.
Nézd meg, hátha nálad is a nem megfelelően megadott nullák miatt a frekvenciatartományon kívül eső értéket adtál meg, s ezért nem veszi be.

[ Szerkesztve ]

(#6630) #65675776 válasza jolti05 (#6628) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az kevésnek tűnik 60 csatornához, nálam ~35 csatornához 4,45MiB. A legfrissebb verziót az XMLTV-ből itt találod. Érdemes mindig a legfrissebbet használni, a Port szeret keverni. Ha regelve vagy LHSite-on, akkor töltsd le onnan az előre grabbelt xml-t, és próbáld meg azzal. Ha azzal megvan minden, akkor a grabbeléssel van probléma nálad.

N.E.R.O.: Az AH oldalán sajnos nincs fent a frekvenciakiosztás. Keresésékor mindenesetre érdemes az Adaptív keresés-t beállítani keresési módra. Amennyiben a TV-tek meg tudja jeleníteni a frekvenciákat, onnan ki tudod gyűjteni őket.

(#6631) total90


total90
veterán

Hello!

Na, Win7, Leadtek Winfast TV2000XP Global TV kártya és némi gond. Kivételesen nem a hanggal van a gond, mint sokaknak, hanem a kép minőségével. TV-re kötve a kábelen zsír a kép, kártyára kötve meg igencsak szemcsés. Némelyik kb. nézhetetlenül...
Ez miért van? A kártya lenne ennyire rossz Win7 alatt? XP alatt egy haveromnak ugyanezzel a kártyával nem rossz a kép :U
Esetleg a kábel hossza zavar a minőségbe, vagy mi a fene lehet? Pl. a CNN ilyen fos :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6632) #65675776 válasza total90 (#6631) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen PVR2 verziót használsz? Mert a kép alapján valami 28 előttit (a CNN logo pixelessége erre utal). Frissíteni kellene. Emellett meg lehetne próbálni a finomhangolást is (Ctrl +/-).

(#6633) N.E.R.O. válasza #65675776 (#6630) üzenetére


N.E.R.O.
tag

A frekvenciákat megtaláltam a Frekivadász oldalán, az nem gond, majd még egyszer megpróbálom beírni, hátha ott volt a hiba, hogy lemaradt egy 0. Az adaptiv keresést próbáltam, de megy vagy 15-20 percet aztán egyszer csak csinál egy restartot. Semmi kékhalál, semmi üzenet csak bumm és újraindul, így az kiesett, sajna.
Meglátjuk még mire jutok holnap.

Üdv:

(#6634) total90 válasza #65675776 (#6632) üzenetére


total90
veterán

28-as? Azta... hát az van, hogy leszedtem a weboldalról az elméletileg legújabbat, de az nem települ fel. Tehát azzal próbáltam elsőre és amikor kiírta, hogy a telepítés kész/újraindítás, akkor nem volt fent a gépen :W Ezután a gyári CD-rúl tettem fel, azzal műxik... csak ilyen gagyi :U

Ezt a verziót használom:

Innét szedtem le a drivert: [link] Windows 7 32bit build 7600.16385 WHQLed driver, konkrétan ezt.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6635) #65675776 válasza N.E.R.O. (#6633) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha a frekvenciák megvannak, akkor csak simán be kell írni őket. Tizedesponttal és nem tizedesvesszővel.

total90: Ez bizony meglehetősen régi verzió... A legfrissebb verzió a 33-as, megtalálod LHSite-on is, de ez van fent jelenleg a Leadtek oldalán és ftp-jén is.

(#6636) total90 válasza #65675776 (#6635) üzenetére


total90
veterán

OK, de mit gondolsz miért nem ment fel az előző?
Esetleg leszedem máshonnét... Az előző verziót töröljem, vagy írjam felül az újjal?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6637) #65675776 válasza total90 (#6636) üzenetére


#65675776
törölt tag

Én csak simán rá szoktam telepíteni, és eddig problémám sem volt még telepítéssel.

(#6638) total90 válasza #65675776 (#6637) üzenetére


total90
veterán

OK, most szedem le az LHSite-ról, próbálom azzal és ha nem sikerült, akkor lépek tovább... Kösz az eddigieket :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6639) total90 válasza #65675776 (#6637) üzenetére


total90
veterán

Live Uptade cuccal okés lett minden:

Képminőség is javult valamelyest, de holnap kábelcsere lesz... arra gyanakszom, régi kábel, lehet az árnyékolással van baj.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6640) milszab válasza total90 (#6639) üzenetére


milszab
senior tag

Sziasztok! Akinek DVR3100H kártyája van és esetleg valamilyen digitális tv szolgáltatása, venne fel nekem pár percnyi anyagot? Nagyon kíváncsi lennék rá! Mer 1 ilyenen gondolkozok! Köszönöm!

(#6641) bzoley válasza milszab (#6640) üzenetére


bzoley
veterán

"valamilyen" nem lehet, legfeljebb MindigTV, ahhoz meg mindegy, hogy milyen tunerrel mented a műsort, ugyanolyan lesz. Egyébként a kérésednek sok jelentőssége nincs, mert az adott részlettől függően csak a szolgáltatást, vagy az adott csatornát/műsort minősíti, a tunerről nem kapsz több infót belőle. Ahány csatorna, és műsor, annyiféle minőség.
Perpill nem áll módomban rögzíteni, talán más meg tudja oldani.

[ Szerkesztve ]

(#6642) milszab válasza bzoley (#6641) üzenetére


milszab
senior tag

MIért pont csak azt lehetne? T-sat, digi tv! Ezeket mind fellehet vele venni! Gondolom nemvéletlenül adnak hozzá annyifajta kábelt...

(#6643) bzoley válasza milszab (#6642) üzenetére


bzoley
veterán

Persze. De akkor itt már analóg bemenetről beszélünk, és ahányan készítenek felvételt, annyiféle beállítás lehetséges, ami megint nincs a segítségedre, ha nem határoztad meg a tömörítés mértékét. Normális esetben normális, átlagos minőségre lehet számítani.

(#6644) #65675776 válasza bzoley (#6643) üzenetére


#65675776
törölt tag

És akkor tegyük hozzá, hogy analog jel esetén bizony a kábel és a csatlakozók minősége is igencsak befolyásolja a jel minőségét.

(#6645) brd


brd
nagyúr

Az újabb PVR2-k tudnak már olyat, hogy a TimeShifting közben a háttérfelvételt meg tudjam állítani, de az addig Shiftelt adást is meg tudjam még nézni? Mert sokszor van olyan, hogy este elindítok valami adást így, de aznap már nem tudom/akarom megnézni, viszont, ha nem állítom le a TimeShiftet, megeszi a helyet, ha viszont leállítom, letörli a teljes TimeShiftelt adást.
Azért egy régebbit használok, mert ahány újabb telepítőt próbáltam, mindegyik valami ArcSoft hulladék codeceket akar telepíteni, és azokat ki kell a telepítés után gyomlálni, tehát feleslegesen nem próbálkoznék, ha valaki tud válaszolni.

The only real valuable thing is intuition.

(#6646) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Megint én!

Miért van az, hogy hardveresen nem jó a felvételem (hang nincs), csak szoftveresen tudok rögziteni tökéletesen!?

Nem mintha zavarna, de ha már kettő közül lehet választani, akkor működjön mindkettő!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#6647) knix


knix
tag

Sziasztok!

Hol kapok line in jack - tuneren lévő audiocsati kábelt?
(ne írjátok, hogy barkácsoljak, mert nincs hozzá felszerelésem és skillem)
Esetleg tudna vki nekem csinálni?
Az alaplapomon nincs audio in szerencsétlenségemre.
Köszi

És még egy érdekes kérdés, miért van az, hogy pvr2-vel recseg a pci-audio és mce-vel pedig nem? Mindenhol a pvr2 felsőbbrendűségéről olvasok, pedig alapvető különbség, hogy az egyiken recseg, a másikon meg nem. (persze a line in kábel pont azért kéne, hogy a pvr2 is menjen, mert funkcionalitásban előrébb tart, leszámítva a zoom érthetetlen hiányát)

knix

(#6648) #65675776 válasza brd (#6645) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezt továbbra sem tudja.

Az ArcSoft codec-ek pedig kellenek pl a sw-es felvételekhez, DVB-T-hez.

JONAS77: A hw felvételen biztosan van hang. Csak gondolom WMP-vel próbálod lejátszani, ami valamiért nem hajlandó dekódolni.

knix: Kapni biztosan nem fogsz. De szerintem egy elektronikai boltban megcsinálják neked ha viszel egy CD audio kábelt. Mondjuk biztosan nem olcsón fogják neked ráforrasztani azt a jack-et.

Milyen tuner egyáltalán?

(#6649) knix válasza #65675776 (#6648) üzenetére


knix
tag

PxPVR2200

(#6650) #65675776 válasza knix (#6649) üzenetére


#65675776
törölt tag

Lehet nem kell semmit barkácsolnod. A kártyához kapott bemeneti osztókábelen van egy jack dugó. Az pont arra szolgál, hogy a kártyát összekösd a hangkártyával.

Az MCE igazából nem PCI Audio-t használ, hanem hardveres előnézetet, hw gyorsított TimeShift-et. Próbáld ki ezeket, ha ott nincs probléma, akkor nyilván megvan a megoldás. A PCI Audio egyébként minden tuner esetén hajlamos recsegésre, alkalmazástól függően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.