Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Stihl024 válasza kopepe (#850) üzenetére


Stihl024
junior tag

130-as fölös lenne ,Joniban ugyan az a szív dobog. Kicsi Joni már nem az enyém,fütyülök rá hogy szerepel .Salyát gép egy Straus 45cc-lesz ;] Jelen pillanatban nekem csak 50cc a legkisebb gépem .Így Megy a Kínai.... ;] ;] ;] Amúgy 135-öst tudtam volna még berakni. A Hq 340-est is berakhattam volna de akkor az első hely már foglalt lenne.Jó lesz ez így Joni így is végig ver mindent.. :K :K :K

(#852) mzso


mzso
veterán

Esetleg be lehet szerezni valahonnan Hecht 2250 alkatrészt ahol 3400Ft-ba (+szállítás) kerül egy rúgó?

Vagy lehet bele alternatív rúgót rakni?

(#853) Stihl024 válasza mzso (#852) üzenetére


Stihl024
junior tag

Az összes más Kínai rugó jó bele ami így néz ki. Mitől lenn más,a Hecht matricától?

(#854) mzso válasza Stihl024 (#853) üzenetére


mzso
veterán

Jó, de hol találjak az összes más kínai rúgóból? Ennek nincs normális neve amire kereshetnék...

(#855) Stihl024 válasza mzso (#854) üzenetére


Stihl024
junior tag

Beírod a google-be : Kína láncfűrész tengely kapcsoló és ilyesmiket ad ki
https://www.cvgshop.hu/elektromos-lancfuresz-tengelykapcsolo-rugo-12989
https://www.cvgshop.hu/elektromos-lancfuresz-kuplung-yt-4646-ks-2000
Megnézed neked melyik szart be-ehhez tuti szét kell kapni... és megrendeled. :K

[ Szerkesztve ]

(#856) mzso válasza Stihl024 (#855) üzenetére


mzso
veterán

És az nem számít, hogy más mérettel is van? Ezen a weboldalon pár tized, de máshol hasonlók mm szintű eltéréssel is vannak.

(#857) Stihl024 válasza mzso (#856) üzenetére


Stihl024
junior tag

Te.. most ez komoly... Bontsad ki fogd meg a tolómérőt határozd meg hogy a 3 méret közül a Hecht melyik gagyit tette a magáévá és rendeld meg bármelyiket. De szerintem vegyél egy új gépet ,nem ér ez neked ennyi vesződést.

(#858) Stihl024


Stihl024
junior tag

Haver adott fel hirdetést ,"favágót felveszek" eddig ez a két fényképes önéletrajz érkezett .Csak egy embert akar felvenni és nem tud dönteni..

(#859) Stihl024


Stihl024
junior tag


Nehéz döntés -mindkettő profinak látszik

[ Szerkesztve ]

(#860) kopepe válasza Stihl024 (#857) üzenetére


kopepe
aktív tag

:D :DD :D :DD :D :DD :D :DD

(#861) kopepe válasza Stihl024 (#859) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nem tudom eldönteni melyik a veszélyesebb.... :))

(#862) Pillerb válasza Stihl024 (#859) üzenetére


Pillerb
kezdő

Szia! Végre sikerült megtalálnom ezt a fórumot amit említettél már másik videóban is. Jó látni, hogy itt valóban értelmesen lehet beszélgetni dolgokról. Kíváncsian várom a 461-372 videót is. Hyway hengerrel kapcsolatban anno írtam, hogy az alu része elég silány minőségből van, alig tudtunk bele javítómenetet rakni. Nem szedtétek szét átnézésre? Lehet, éppen ez a hq 372 volt ahol írtam a csatornán, de már pontosan nem emlékszem. A gyárihoz képest mennyivel kevesebb a teljesítmény érzésre? Kár, hogy egy meteoros szett nem csöppent oda véletlen, akkor aztán teljes lenne a kép az utángyártott cuccokról.
Más:
Dugó szoknya beleveréssel találkoztam már kismotornál Am6 blokknál DR hengerszett felrakásnál. Ott a megoldás a szoknya rövidítése volt 1mm-rel. Több éven keresztül jártam dolgozni vele, semmi baja nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#863) kopepe válasza Pillerb (#862) üzenetére


kopepe
aktív tag

Üdv a fórumon! Látom nagy stihl rajongó vagy... :D

(#864) Pillerb


Pillerb
kezdő

Szia! Van néhány gép itthon, szeretem az egyszerűséget és szerelhetőséget. Az udvar karbantartásához szükség van rájuk. A többi is szintén ez így Stihlusos a dolog 😃

(#865) Stihl024 válasza kopepe (#863) üzenetére


Stihl024
junior tag

Szia! Üdv a csapatban!! Hyway...- ha jobban feltekerem a többit brutálisan kikap.... sehol az emelt teljesítmény! Azért nem lett végül is leszedve mert megjött a vevő rá, és nem szerette volna ha bolygatva van. A terv az volt,hogy kap a gép egy Meteort de a vevő miatt ez ki lett lőve.Amúgy megértem ,ha már kifizeti szeretné megóvni.A Farmertec hengeres marad nálam -az még nem kizárt,hogy össze lesz mérve a Meteorral.71 éves fickó vette meg a Hyway 372-est szerintem neki-nagyon meg fog felelni.

(#866) Stihl024 válasza Pillerb (#864) üzenetére


Stihl024
junior tag

Komoly gép park,és tudatos választások!

(#867) Stihl024


Stihl024
junior tag

Kicsi Joni kapott még egy ellenfelet a tervezetten felül ,jelenleg csak lelki terror alatt tartják -összecsapásra még várjuk a Japán és a Germán bajnokot!

(#868) Stihl024


Stihl024
junior tag

Gyülekeznek a gomolyfelhők a Stihl Ms 261 felett-kapott 2 Hq kihívót .Helyezés tippeket kérek .Hq 353- Hq545 M2 at ,Ms 261

[ Szerkesztve ]

(#869) Pillerb


Pillerb
kezdő

Nem tudom melyik gép fog nyerni, de igazából nem is biztos, sőt nem is az a lényeg szerintem. Ergonómia, komfort és megbízhatóság szerintem fontosabb szempont, mint egy adott vágás ideje, persze értelmes határok között. 018c dekompresszoros 🤣 026 és egy 461 van a polcon ugye. Szerintem ezzel a három géppel már szépen meg lehet oldani a feladatokat. Természetesen mind gyári cuccal van. 18 a sírból lett visszahozva, majd lehet kap egy gyári dugót, de mivel keveset használom így egy darabig még elmegy. Legtöbbet a fúvót használom, ezt felkellett újítani mert nem volt benne kompót. Valami barom átfúrta a kipuff csavarnál hengert, belefúrt még a dugó szoknyájába is. Meglepően olcsó volt hozzá a gyári hengerszett, talán huszon párezer forint. Persze kapott új c3csapágyakat és szimmeringet is. Még bejáratós a kicsike, egyenlőre sokalltatva van egy cseppet. A 026 és a 461 magnum az bontatlan gyári.

(#870) PALEDOG válasza Stihl024 (#867) üzenetére


PALEDOG
kezdő

A japán is úton van már :) Köszönöm a türelmet!

(#871) Stihl024 válasza Pillerb (#869) üzenetére


Stihl024
junior tag

Persze,hogy nem az a lényeg melyik nyer .Ez csak egy hobby-szórakozás. A 3 gép közül nekem a 353 jön be -pedig tuti kikap a másik kettőtől! Viszont az még akkor is menni fog amikor a másik kettőhöz bontott főtengelyt vadászok!

(#872) Stihl024 válasza PALEDOG (#870) üzenetére


Stihl024
junior tag

Szuper!! Tippelj egy sorrendet
Résztvevők
Komatsu Zenoah Gz 400
Jonsered 2240
Husqvarna 135 M1
Oleo mac Gsh400
Stihl Ms 231

Straus szétesőfélben ... ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

(#873) PALEDOG válasza Stihl024 (#872) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Még megálmodom a tippjeim. De ezzel a sorrendel ki tudnék egyezni. :DD

(#874) Pillerb


Pillerb
kezdő

Igen, van benne valami. Sajnos vagy nem sajnos a tendencia nem arra megy el, hogy örök életnek gyártsanak, hanem a használd és dobd el felfogás irányába. Amíg működik addig brutál teljesítményt produkál. Lassan mindegy milyen márkáról beszélünk. Az emissziós normák miatt tűnnek el a nyomatékok a gépekből. Pörögnek mint a fene de a legkisebb nem várt nagyobb ellenállásnál belefullad a fába. Amíg egy 460 vagy 461 esetleg a 660 ha nagyobb lökettérfogatról beszélünk, csak nyög egyet és megy tovább. Nézd csak meg a most sztár 592 döntős videóját, nem győzi visszarángatni a fából a pali, mert megáll a lánc. Persze optimális körülmények között teker mint Jancsibácsi a kocsmába, de nem ez a realisztikus és életszerű használat.

Egy apró kérdésem lenne:

1.5 vs 1.6 azonos osztású láncnál egyforma a fogak külső távolsága? Egyforma széles a fűrésznyom, vagy a vezetőszem vastagságával egyenesen változik? Illetve egyéb gyártók esetében ez hogyan változik?

(#875) Stihl024 válasza Pillerb (#874) üzenetére


Stihl024
junior tag

3/8-os láncnál nem nagyon van különbség a milliméter tizede rakódik rá minden elemre nem csak a vonószemre ,vágásnál nem érzek különbséget.Viszont a 325-ös láncnál brutális a különbség.Stihl 1.6-os lánca másodpercekkel lassúbb mint az 1.5 ös lánca nem is értem ebben az osztásban mi a lényege az 1.6 os láncnak..Fogak külső távolsága egyforma de a kialakítás más . Ezért látod egyre gyakrabban hogy a Stihl 261-esek vagy épp a 260-ra Oregon vezetőt tesznek az 1.5 vastagság miatt. Stihl legjobb 325-ös lánca az 1.5mm az 1.3 as már apróbb fogú az inkább kíméletes.

(#876) kopepe


kopepe
aktív tag

Na ma megerőszakoltam a kis makita dolmar Ea3201s-t!Melegen nehezen indult.
Kipufogó elég jól szerelhető,és "véletlenül" kiugrott a katalizátor...:))
Próbáltam újrahangolni a karbit,de az alapjárat hullámzó volt.
Kiszedtem a karbit (walbro),szétszedtem,átmostam,membránok szerintem jók !
Állítottam felfelé csavarhúzóval azon a villán ami a membrán alatt van,
és egy tűszelepet emel.Most nem hullámzik az alapjárat.Be tudtam lőni!
Gázreakcióra nagyon jól reagál,harapós! Alapjárat hallásra elég egyenletes.
Kipuff és karbi levételnél bepillantást nyertem a hengerbe,dugóhoz.GYÖNYÖRŰ!
Na most...karbi levételnél a primerpumpa csövét nem kellett lehúzni,majdnem hogy leesett.
Ezt megoldottam!Vékony kábelszigetelés a csonkra,utána ráhúzva a benzincső!1 hiba kipipálva.
2012-es a gép,és alig ment.Nemrég került hozzám.
Ki kéne cserélnem a benzincsöveket?Tankszellőzőt?Falsolhat valahol?
Vagy én rakom magasra a mércét?Túl sokat akarok?
20 perc állás után alig indul el(napi hőmérséklet árnyékban 25-30 fok)
Valakinek valami tipp??

[ Szerkesztve ]

(#877) Pillerb válasza kopepe (#876) üzenetére


Pillerb
kezdő

20perc után sem szivatóval sem nélküle nem indul könnyen? Emelt fordulat van?

(#878) kopepe válasza Pillerb (#877) üzenetére


kopepe
aktív tag

20 perc géppihentetés után tojást lehetne sütni a kiherélt kipufogón.
És nehezen indul.Hidegen meg pöcc-röff !
Mi az,hogy emelt fordulat?Én a jutubon tanulok gépet javítani.
Felhasználó vagyok,nem szerelő,sokszor a saját káromra persze!
Csak rohadtul érdekel !
A tanulópénzeket megfizetem,megfizettem.
Valahol el kell kezdeni,senki sem úgy születik,hogy tudja !

(#879) Stihl024 válasza kopepe (#878) üzenetére


Stihl024
junior tag

Legtöbb kis gép szinte csak félgázon indul melegen.Nem nagyon tudok olyat ami simán alapjáraton beindul.Ha van a szivatón félgáz akkor azzal,ha nincs akkor más a bibi.Pont fordított a dolog ,ha melegen rosszul indul a himbát lefelé kell nyomni nem felfelé.Tűszelep himba magasságát csekkold le ,ha tocsog bent a benzin előbb utóbb befolyik a hengerbe és melegen fulladozik vagy épp nem indul.Ha van a himba körül keret akkor az a magasság,ha nincs akkor maga a karbi pereme. Azt is csinálhatod picit húzd szét a rugót ,jobban szorítsa le a tűszelepet.Én is szenvedek 2 karbival, tömbön belüli dugulás van és semmivel nem tudom kitisztítani
Ment a géped a Straus ellen ;] ;] ;] ;]
Rossz hírem van :O
Kikapott :(((
Nem kicsit :P

[ Szerkesztve ]

(#880) PALEDOG válasza kopepe (#876) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Üzemanyag csövek ha nincsenek csontra keményedve akkor hagyhatod.
A tankot és a szellőzőt tudod tesztelni egy fecskendővel.
Ha a himbát túlságosan megemelted akkor elképzelhető hogy nem zár le a tűszelep, mert a membránon lévő tüske (nálunk "BAK") annyira megemeli, hogy nem zár le. Ilyenkor ha kikapod a gyertyát és benzines, akkor tuti befolyik. Ugye nyomás alatt van a rendszer és szépen benyomja a torokba az üzemanyagot. A tűszelep zárása kritikus pont. Tipusonként változó, hogy mekkora nyomáson nyithat. Általában walbro 1,2-1,7 BAR-on terjedő skálán adja meg típustól függően . Ezt a rugóerővel tudod beállítani.

(#881) Pillerb válasza kopepe (#878) üzenetére


Pillerb
kezdő

Szokott lenni egy olyan állása a gépeknek ahol az indítás könnyítéséhez valami módon kicsit nyitva marad a pillangó szelep. Ez lehet szivató kihúzás és visszatolás utáni állás, ha így van akkor ha hozzá nyúlsz a gázhoz akkor hallasz majd egy kattanó hangot mikor visszaugrik alapra. Erre mondta Árpi, hogy fél gáz, én ezt értettem emelt fordulatnak az indításhoz.

(#882) kopepe válasza Stihl024 (#879) üzenetére


kopepe
aktív tag

92 óta dolgozok láncfűrészekkel,de még soha senki nem mondta,
hogy félgázon jobban indulnak melegen!
Már érdemes volt reggel felkelnem..:))
A karbi pereméig emeltem a himbát,ahogy tanítottad. :)
Az az érdekes,hogy előtte lefulladt melegen,most nem.
Nyújtok a rugón,hátha javul.Elég jól szerelhető kis masina.
GSH 400-hoz gyárilag adják azt a vágószettet,ácsmunkához nem rossz!
Remélem a nagy összecsapás idejére "felvértezed" valami komolyabbal !
Örülök,hogy jó benyomással volt rád a gép,én nagyon szeretem!
Amikor megvettem,igazából nem tudtam mit kapok a pénzemért.
Persze videókat néztem,véleményeket olvastam róla... Ez vót occón :)
Árban ma már szinte utoléri a kis husikat.Szerintem én bevezető áron vettem.
PALEDOG.: Üzemanyagcsövek puhák,a karbival még megpróbálok bűvészkedni.
PILLERB.: A fél gázt természetesen ismerem,csak az "emelt fordulat"
megfogalmazás zavart meg.Azért köszi,kipróbálom !

(#883) Pillerb válasza kopepe (#882) üzenetére


Pillerb
kezdő

Kíváncsi leszek, hogy így könnyebben fog-e indulni. Kollégáim is panaszkodtak, hogy nehezen indul a gép melegen. Jött az “fogd meg a söröm”….. ms271 nyélgáz-le a kapcsoló alsó állásba-gáz elenged-egyet fel a kapcsolón és berántás. Természetesen indult egyből. Nem is tudták, hogy van rajt ilyen opció szerintem. Ugyan ez volt a szitu a gs651-el is. Ezért nézek szívesen videókat, mert mindig lehet tanulni belőle valamit.
Jópofa kis gép a 400as azt a lapot szerintem is alulméretezték. Hasonló jelenség volt haverom Johnsered kis gépénél is. Beletetted a fába és táncolt benne a lap.

(#884) kopepe válasza Pillerb (#883) üzenetére


kopepe
aktív tag

Régen nem volt primerpumpa,mégis elindultak a gépek.
Félgáz úgy volt,hogy jobbkézzel markoltam a gázkart,
balkézzel pedig rángattam a berántót,fent a tetőn,
nagylábujjal kapaszkodva a gerendába. :)))
(munkavédelmisek kánaánja):)))
Nagy létszámú brigádnál voltak bajok !
(javarészt egy rövid oktatás hiánya miatt)
Ne tudd meg hányszor pucoltam gyertyát életemben!
Túlszivatták,és persze jött a válasz,hogy ez egy szar!
Több cégnél voltam brigádvezető,bár soha nem akartam az lenni !!!
Vagy van érzéked hozzá,vagy soha sem lesz !
A gépgyilkosok köztünk élnek!Jobb ha tőlem tudod...
És most még csak láncfűrészekről beszélgetünk..........

[ Szerkesztve ]

(#885) Pillerb válasza kopepe (#884) üzenetére


Pillerb
kezdő

Pontosan ugyan így indították ők is a gépet ahogy mondtad, kézzel adott közben gázt.

Látom milyen gépek kerülnek ide-oda, van belőle bőven. Siralmas, hogy sokan mennyire nem foglalkoznak a gépekkel csak használják. Persze előfordulnak véletlen hibák is.
Illető ezer éve fával foglalkozik, hív megállt az egyik 391 es. Persze megnézem, hozza csak át. Megérkezik kérdezem mégis mi hogy volt. Aznap két tank kiment, harmadik tank felénél megállt. Ok. Beszélgetünk tovább, majd rákérdezek, rendes olaj benzin ugye? Persze…. Jött a válasz. Hányas keverék? 1:50 Jobb lenne az 1:40 szerintem de majd meglátjuk. Véletlen rákérdeztem, hogy mennyi olajat rakott mennyi benzinhez. 20liter benzin 2 deci olaj. Na mondom akkor itt álljunk meg…. gyors fejszámolás, ez így 1:100 ra jön ki. Itt derült ki a turpisság, hogy a 10literes kannába szoktak ennyit önteni, de most 20as kanna volt.
Az eredményt gondolom nem kell mondani, dugó totál csíkos, hengerről pedig fossákopva a bevonat.
Egy éves gép volt talán.

Próbáltad amúgy azóta a gépet melegen indítani?

STIHL024: ha ennyire játék az 1.3 ‘325 lánc akkor ezek szerint nem is érdemes elgondolkodni az új light04 vezetőn? Vagy esetleg ahhoz csináltak külön láncot? A promo videóban 20% növekedést emlegettek vágásnál.

(#886) PALEDOG


PALEDOG
kezdő

Vannak felhasználók akiknek nem tudsz soha jót mondani. Mindig a saját fejük után mennek. Nem olvasnak el egy felhasználói utasítást sem. De amit olvasnak a kommentszekcióban az szent. Ugye mi magyarok különlegesek vagyunk a Soproni (vagy Borsodi) reklám szerint is. Emberünk megvette élete első fűrészét. Kraftec 5200. Kiváló vétel. Nem hülye, ócso vót, nem kő zsdil. Harmadik tank után meghalt az ágtuskoban. Egy óra cibálás után szó szerint laffant a fészer mellett. Elvitte szervizbe. Ott elutasították egy pillantás alatt. Elmagyarázták neki milyen szemetet vett és megvetettek vele egy 462 est. Az majd bírja. Bírta volna, de emberünk nem bírta. 100 bukóval elengedte. Követte egy ms 250. Mondanom se kell a tankolás és használaton kívüli más bánásmód hiányában azért azt is lehetett vinni szervizbe. Sűrűn, sokért..... 2 évnyi szenvedés után otthagyta a szervizbe grátiszba. Most vett egy Stromot mert az legalább orosz és 5 ló. Nem kell neki a kifinomult nyugati technika. Mert az oroszba még benn az anyag. Egyszerű mint a faék. Mert az oroszok tudnak egy életre gépet csinálni. Nem mondok semmit mert nincs értelme. Csendben követem az eseményeket.
Vannak olyan emberek ha nincs semmi bajuk akkor is csinálnak problémát maguknak. Az emberről egyébként novellát lehetne írni. És sokan, nagyon sokan vannak így......

(#887) PALEDOG válasza kopepe (#882) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Nagyon szépen megy az a GSH400!
Eddigi videót amit láttam róla fele ilyen meggyőző teljesítménye nem volt.

(#888) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Háj mindenkinek! :D

Megvettem életem legelső láncfűrészét. Szerintetek hiba volt? :) [link]
Csak gallyazásra, illetve ezen gallyak össze vagdosására tervezem használni, komoly 70 négyszögöles kisvárosi telken belül. :B A két év gari, illetve az ingyen futár volt a szempont, a viszonylag ismert márkanéven felül... ...hátha jobb, mint az ugyanennyiért kapható kapugaranciás noname-k. :F

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#889) PALEDOG válasza Bogyó bá' (#888) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Ennyi munkára szerintem tökéletes választás volt.

(#890) Pillerb válasza Bogyó bá' (#888) üzenetére


Pillerb
kezdő

Meglepően jól lehet vágni az elektromos láncfűrészekkel, szerintem nem bánod meg.
Láncot tartalékba kapsz hozzá bármelyik fűrésszel foglalkozó boltban. Obi meg praktikerben iszonyat drágán árulják ne ott keress.

(#891) Bogyó bá' válasza Pillerb (#890) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi, megnyugtattatok. :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#892) Stihl024 válasza Bogyó bá' (#891) üzenetére


Stihl024
junior tag

Ez csak a kezdet.. most jön a valódi gép vásárlása -egy benzines feleslegesen nagy motorral -én is ebbe estem bele ..de nem bánom! ;] ;] ;]

(#893) Bogyó bá' válasza Stihl024 (#892) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az ki van zárva. :N
20x12,5 méteres az egész telek, egy 20 méteres fűnyíró kábellel mindent elérek a két kinti konnektorból. Fával fűteni nem tudok (egyetlen gázkéményem / gázkazánom van - hiába 120 éves vályog parasztház). Van pár fa meg pár 6 méter magas tuja, azokat kell néha egyengetni.
Eddig a szomszéd bácsi jött át pár évenként a saját elektromos fűrészével, de ő már nagyon idős és beteg, így nem szeretném terhelni semmi ilyesmivel. Majd most megtanulom, hogyan kell csinálni. ;]

szerk: 58 éves vagyok, az eddigi életemet leéltem láncfűrész nélkül, így nem valószínű hogy ezután egy nagy benzines gépet vegyek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#894) lemmy71 válasza Bogyó bá' (#893) üzenetére


lemmy71
őstag

Bőven elég arra a célra amire tervezted, talán még erős is lesz neked :DDD
Valamikor 25 évvel ezelőtt vettem a lomisból egy elektromos alko láncost, kisebb gallyazásokra és hulladék építő faanyag összevágására. Azon kívül hogy a "madzaggal" bajlódtam nem volt vele gondom (egy 1000m² hétvégi és két 600m² -es kertesházi portánál használtam) jól bírta még azt is amikor kölcsön adtam :D Persze nagyobb munkákhoz van egy vadállat xp281 -em :DDD Egyszer sürgősen haza kellett mennem a hétvégi házból és kint felejtettem a placcon az alkot és egy straus benzines permetezőt. Másnap mire kimentem lőttek a fűrésznek, bár csak azt a hulladék straust vitték volna el, a tolvajnak is volt ízlése :D
Na nem baj így már nem kell kábellel bajlódnom, mert azóta beszereztem egy ms 211 -est :DDD De azért egy egy hirtelen munkánál visszasírom a kis alkot :O

(#895) kopepe


kopepe
aktív tag

Mi ez a nagy offline dömping? Nem tudtok aludni? :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#896) kopepe válasza Bogyó bá' (#893) üzenetére


kopepe
aktív tag

A korodra ne hivatkozz! Ez nem korfüggő !

(#897) Stihl024


Stihl024
junior tag

Meg van a 40cc Vitathatatlan bajnoka ,addig csűrtem csavartam a számlálót még az én gépem lett a nyertes a többi gépet (úgy ahogy előzőleg megbeszéltük) ágdarálóval ledaráltam :Y

(#898) PALEDOG válasza Stihl024 (#897) üzenetére


PALEDOG
kezdő

Csináltam elég fotót emlékbe előre mielőtt harcba küldtem. :)
Küldheted a morzsáját majd összeragasztom. :K
Volt annyira szoros eredmény?
Végülis te vagy a Videó Bíró. Minden értelemben. :DD

(#899) Stihl024 válasza PALEDOG (#898) üzenetére


Stihl024
junior tag

Videó Bíró 2-is volt ,megkérdőjelezhetetlen részrehajlás nélkül! Gratulálok a kis Szamuráj hoz !!! vid bíró-1

[ Szerkesztve ]

(#900) Stihl024


Stihl024
junior tag

Videó bíró -2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.