Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5152) oxide83 válasza King Unique (#5151) üzenetére


oxide83
aktív tag

Szia!

Köszönöm a válaszod viszont láthatóan neked sokkal nagyobb az ismereted ebben a témában mert kb fogalmam sincs arról amiket írtál :). Viszont engedd meg hogy leírjam a tapasztalataim hátha tudsz segíteni. Igen utánanéztem, hogy ez a dokkoló tud kezelni több partíciót is és felismer 2TB-nál nagyobb HDD-ket, épp ezért vettem meg. Aztán itthon jött a hidegzuhany hogy bizony itt gondok lesznek. Van egy 2TB-os HDD-m is amit még ma a tesztelgetés során felismert a windows 7 de most már azt sem kezeli, fogalmam sincs mi történhetett néhány óra alatt. Mind a 2TB-os és a 4TB-os HDD-t évekkel ezelőtt windows7 alatt partícionáltam külső USB-s LC Power mobile rack segítségével de az egyik bedöglött ezért vettem a dokkolót. Jelenleg ha az okos TV-hez csatlakoztatom a dokkolót akkor az látja és kezelni tudja a 2 TB-os HDD-t de a 4TB-os HDD egyik partícióját sem látja a kettő közül, a régi LC POWER mobile rack eszközök szépen felismerték mindkét HDD-t. A PC-re telepített Windows 7 kapcsán ha rákötöm a dokkolót jelenleg a 4 TB-os HDD egyik partícióját látja csak illetve a 2TB-os HDD-t nem tudja kezelni délután óta, a sajátgépre kattintva helyi lemezként felismeri de nem tudja kezelni, nincs tartalom rákattintva a partícióra.
Remélem tudtam további adatokkal szolgálni, perpillanat ott tartok hogy ez a dokkoló egy nagy csalódás, 10 éves külső mobile rack-ekkel nem volt semmi gondom amíg tönkre nem ment az egyik, hiba nélkül kezelték a 2 TB-os és a 4TB-os HDD-ket okostévéken és PC-n is. Ez A 2019-es dokkoló meg csak szívat, lehet élek is a 14 napos elállási lehetőséggel ha te nem tudsz segíteni :(.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.