Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) looser válasza DJ. Ru$y (#91200) üzenetére


looser
addikt

Basszus, tényleg van neki külön topicja.... Azért remélem itt is elfért. :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#91202) janek69 válasza DatBoi (#91172) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem is teljesen ugyanez a helyzet és ugyanúgy PostNord-os mint a tied. A directlink-en pont azt látom mint te és a magyar postán is.

(#91203) Mr.Pentele


Mr.Pentele
tag

Sziasztok!

Nyomkövetéssel kapcsolatban kérdeznék. Másnak is hiányos, illetve késedelmes a Magyar Posta tracking-e? Kezdem észrevenni, hogy ez már lassan túlmutat minden gyengeségükön. Korábban is voltak problémák (1-2 óra hosszával tért el a bejegyzések megjelenése azok feltüntetett időpontjától). Ez még nem is zavart, viszont mostanra úgy tűnik, hogy véletlenszerűen, legrosszabb esetben akár csak a kézbesítés után láthatóak a státuszok. :W Ezáltal szerintem értelmét veszti a nyomkövetés. :( Bármennyire is "csili-vili" az oldal.

Kínából várok egy csomagot aminek 5-e óta Egységképző felbontása a státusza. Érdekes, az ügyfélszolgálat állítása szerint ez még nem érkezett be a posta kezelésébe. :F Holott nem magamtól találtam ki ezt sem, hanem az alkalmazás mutatja.

Várok minden olyan tapasztalatot, aki nemzetközi ajánlott küldeményt vár és feltehetőleg már a kicserélőben vesztegel a csomagja.

Köszönöm szépen előre is!

[ Szerkesztve ]

(#91204) cof válasza Mr.Pentele (#91203) üzenetére


cof
veterán

...Kínából várok egy csomagot aminek 5-e óta Egységképző felbontása a státusza...

Minden bizonnyal jól be van csomagolva.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91205) fairi válasza Mr.Pentele (#91203) üzenetére


fairi
addikt

Most valami lassulás volt. Nálam is volt ilyen, egységképző érkezése, utána jó ideig semmi és majd kézbesítésre váltott. Nekem is van egy egységcsomag bontása jó pár napja, és valszeg egyszer csak kézbesítik bejelentés nélkül. Postának írni vagy hívni felesleges úgyse mondanak többet sőt kevesebbet mint az app mutat.

(#91206) Mr.Pentele válasza cof (#91204) üzenetére


Mr.Pentele
tag

Ebben igazad lehet. A kínaiak tudnak csomagolni. :DD

(#91207) Mr.Pentele válasza fairi (#91205) üzenetére


Mr.Pentele
tag

Sajnos érdemben nem tudnak segíteni. A telefonos ügyfélszolgálatnak fogalma sem volt arról, hogy mi az az egységképző. :Y Végig csak azt fújta, hogy ez még nem érkezett meg a Magyar Posta kezelésébe, és várjak türelemmel.
Ma hajnalban már a területileg illetékes logisztikai üzemből el is indult a kézbesítő postára. Ahol reggel már kézbesítésre átadva státuszt kapott. Kíváncsan várom, mit hoznak ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#91208) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

2019. 06. 27 -e óta "The item has arrived in the country of destination." állapotban van a csomagom.
Ez normális?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#91209) Watcher45 válasza pvt.peter (#91208) üzenetére


Watcher45
tag

Milyen posta? Ha pl. holland, akkor még csak oda érkezett 27-én aztán majd átcsorog hazai földre, ahol a magyar posta is eljátszik vele néhány hétig.

(#91210) pvt.peter válasza Watcher45 (#91209) üzenetére


pvt.peter
őstag

Shipping company -nél csak ennyi szerepel: "Seller's Shipping Method"
Tracking szám: UDxxxxxxxxxNL
Az x -ek helyett csak számok vannak.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#91211) pulutodurumo válasza pvt.peter (#91210) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ez nem követhető, csak azonosító szám. Majd jön...

Néha lehetne keresni a fórumban, illetve összefoglalót olvasni, mert minden másnap ez a kérdés jön.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#91212) beg válasza pvt.peter (#91210) üzenetére


beg
veterán

Ami nem R, C, E, L kezdetű, az nem nemzetközileg regisztrált küldemény, csak annak látszó azonosító.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#91213) pvt.peter válasza beg (#91212) üzenetére


pvt.peter
őstag

Rendben, értem.
Most már ezt is tudom, köszönöm a választ pulutodurumo, beg.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#91214) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Létezik most valamilyen okos megoldás USA ból ide küldésre? Nem aranyáras futárszolgálatra gondolok. 2 db 20 x 20 x 0,02 cm es szivacslapot kellene rendelnem kintről.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#91215) Watcher45 válasza pvt.peter (#91210) üzenetére


Watcher45
tag

Az NL végződés alapján valószínűleg holland posta lesz és bár nincs rá garancia, hogy valós a nyomkövető bejegyzés, de valószínűleg az az ábra amit fentebb írtam.

(#91216) fairi válasza Watcher45 (#91215) üzenetére


fairi
addikt

Nem hinném annyira kamuzna a holland posta. Volt onnan egy L kezdetű prime levelem, mikor hazánkba ért azonnal vám alá tették mert csomagom rajta volt nagy betűkkel nem került még vám alá. 5 napig bámulták a csomagot, és utána az elsőbbségi levelet továbbengedték nem kértek be tőlem semmit. ha ez prime levék volt akkor egy normál levelet akár hetekig sarokba dobhatják. Hihető hogy maga az egységcsomag megérkezett. Holland posta is jelezte és a magyar posta is egyidőben esetemben. U-nál rosszabb lehet a helyzet.

(#91217) johniee válasza Rendo84 (#91171) üzenetére


johniee
senior tag

Ecoparcel.eu esetleg? Én UK-ba küldtem csomagot legutóbb 16 euróért :)) GLS futár viszi.

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#91218) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok

Kicsit off, de kiváncsi vagyok a véleményetekre

1 olyan kérdésem lenne hogy még mindig nem létezik valami online egyszerűbb vámolási eljárás a csomagokra? Évek alatt több csomagomat is megfogták, gond nélkül vámoltattam mindet, de ez a eljárás kőkorszaki, én megszoktam várni a levelet amit kiküldenek, az nagyjából már ki van töltve, beírom a rendelt termék nevét, árat, aláírom és beszkennelem aztán elküldöm és mellékelem a netbankos számlatörténetet, meg 1 linket a termékről, eddig ez mindig bevált, csak éppen lassú és utálok szkennelgetni. Ráadásul egyre többször fordul elő hogy megkérnek rá munkatársak mert ők nem értenek hozzá, és pl per pillanat olyan kérés került hozzám ami elég lehetetlennek tűnik, nem tudom ebből így mi lesz, ezért is merült fel bennem a gondolat, hogy nem igaz hogy még mindig nincs erre valami emberibb megoldás, csak esetleg én nem tudok még róla...

A probléma a következő, egyik munkatársam apja rendelt whisen 1 GPS-t , amit persze megfogtak, meg is kapta a levelet mint kiderült már vagy 3 hete, szóval már lehet vissza is küldték a feladónak... fogalma nincs mit kéne vele csinálni, nem ért hozzá, de egyébként se számítógépe se szkennere nincs... de állítólag sok mindent rendelget whisről, de eddig csak apróságokat vett, a lánya szintén nem ért hozzá, ő kért meg engem mikor megtudta hogy én évek óta rendelgetek, mondtam megcsinálom, küldje el a szükséges dolgokat, na itt újabb gondok mert 1 whis képernyőképen kívül semmit nem tud adni, mert nincs netbankja, ráadásul ezt a képet is először úgy kaptam meg, hogy telefonnal lefényképezték a másik telefont.... aztán elmagyaráztam hogy lehet rendes képernyőképet is csinálni, ráadásul amit lehet megpróbáltak kitölteni, beírták az árat, de az nem egyezik a képen lévő árral mert akkor 200Ft al drágább volt mint most a képen látható ár... ez így pedig egyáltalán nem hivatalos, se bizonylat, se az árak nem stimmelnek se semmi... tuti nem fogják elfogadni.

1 appba vásárolni bárki tud, 1 kattintás, és kb a fél munkahely rendelget, de senki nem tudja hogy kell elintézni a vámolást, sőt nem is hallottak róla hogy ilyen létezik, mikor valakinek megfognak valamit csak csodálkoznak hogy ez mi, én meg vagyok olyan hülye hogy akinek lehet megcsinálom... ez a első alkalom hogy ennyire nem tudnak semmi ehhez szükséges adatot megadni, és ahogy beszélgettem haverokkal, máshol is ez van, mármint más munkahelyeken stb, lassan mindenki rendel ilyen telos appokon keresztül, sok idős is, de rengetegen nem tudják a vámolást megcsinálni, igen csak ideje lenne ennek a megoldására 1 modern online rendszernek...

(#91219) Turbobacsi válasza Nwis86 (#91218) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

a wish-től kapott email-t kell screenshotolni (a wish app-ban levő részletek nem jók)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#91220) Xes


Xes
csendes tag

Felvétel
Felvétel a feladótól
2019.05.30. | 15:53
Szállítás
Kimenő küldemény beérkezése a kicserélőbe
2019.05.31. | 08:45
CNBJSA
Szállítás
Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra
2019.05.31. | 13:27
CNBJSA
Szállítás
Küldemény átadása nemzetközi szállításra
2019.06.01. | 13:00
Külföldi postai kicserélő üzem
Szállítás
Küldemény előkészítése szállításhoz
2019.06.02. | 13:00
CNBJSA
Szállítás
Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra
2019.06.10. | 17:04
CNBJSA
Szállítás
Küldemény átadása nemzetközi szállításra
2019.06.11. | 10:00
Külföldi postai kicserélő üzem
Szállítás
Küldemény előkészítése szállításhoz
2019.06.11. | 10:30
CNBJSA
Szállítás
Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra
2019.06.24. | 09:45
CNBJSA
Szállítás
Küldemény előkészítése szállításhoz
2019.06.26. | 13:00
CNBJSA
Szállítás
Kimenő küldemény visszatartása
2019.07.09. | 14:39
CNBJSA

Hát ez csodálatos, majdnem másfél hónap és ennyi idő alatt derül ki, hogy el se hagyta kínát a csomag. Mi a fene van mostanában, RGXXCN olyan dög lassú, mint a halál, van másik 4 csomagom ami LLXXCN es, elvileg gyorsposta lenne, és mind a 4et visszadobták a küldőnek...

2019-06-20 10:21:26 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBReturned to Sender
2019-06-20 10:18:57 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBDelivery arranged
2019-06-19 16:19:26 GuangDongShengShenZhenShi 51800100Despatch from Sorting Center
2019-06-16 06:19:22 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBDespatch from Sorting Center
2019-06-16 02:40:00 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBPosting

2019-06-25 17:21:41 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBReturned to Sender
2019-06-25 17:16:23 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBDelivery arranged
2019-06-25 04:10:57 GuangDongShengShenZhenShi 51800100Despatch from Sorting Center
2019-06-21 00:06:23 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBDespatch from Sorting Center
2019-06-20 18:12:00 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBPosting

2019-07-01 14:25:03 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBReturned to Sender
2019-07-01 14:19:55 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBDelivery arranged
2019-06-30 16:40:30 GuangDongShengShenZhenShi 51800100Despatch from Sorting Center
2019-06-26 00:01:51 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBDespatch from Sorting Center
2019-06-25 20:29:00 GuangDongShengShenZhenShi XGZKLTBPosting

[ Szerkesztve ]

(#91221) agroman


agroman
senior tag

van 3 rendelesem uton, mind china post ordinary small packet plus-al.
egyik junius 10-e koruli, masik 2 junius 20koruli vetel.
tiszta sor, hogy ez nem igazi nyomkovetes, de eddig legalabb kinan belul latszodott.
most annyi latszik hogy mind3 eppen elindult vmelyik kinan beluli varosbol es kesz.
mintha mind3 leallt volna, pedig mind kulon varosban adtak fel.
nezten regebbi ilyen rendeleseket, ott naponta vittek varosrol varosra mig vmelyik nemzetkozi repterre nem ert.

tudtok vmit, hogy valtozott ez a kovetes vagy csak olyan pechem van, hogy minden csomagom egyszerre lett kehes?

kosz!

------

(#91222) fairi válasza agroman (#91221) üzenetére


fairi
addikt

Sajnos ez van. Van mikor reptérig követi van mikor kb első postát elhagyva leáll, és nem jelzi hogy legalábbis reptéren átvették. Lehet reptérig követés plusz pénzbe kerül és ezt egy ideje nem kérik az eladók. Van mikor a small packet 23 napon belül itt van, de akár 62 nap is lehet. Mindkét fenti csomagnál nálam elakadt a nyomkövetés. vagyis az elakadás semmit nem jelent gyakorlatban.

(#91223) ittakary


ittakary
nagyúr

ezt rendeltem aliexpressről

AS....xxx...CN rendelési számot kaptam, amire ezt írja a China EMS (és így a 17Track is)

DELIVERED

a probléma nyilván az, hogy én nem kaptam semmit, valahova kézbesítették a cuccomat valakinek.

Magyar Posta rendszerében nem követhető ez a szám
Fel is hívtam őket, a belső rendszerükben sem jelent meg

Küldtem üzenetet az eladónak, de érdemes Open Dispute-ra nyomni még ezen felül?

(#91224) agroman válasza fairi (#91222) üzenetére


agroman
senior tag

koszonom, megnyugtattal.

------

(#91225) agroman válasza ittakary (#91223) üzenetére


agroman
senior tag

a neten a kinai EMS formatumanak Ex999999999CN-t irnak..
erre az elado EMS epacket-et ir.
viszont az AS*CN szerintem nem igazi nyomkovetesi szam.
vagy kamu nyomkovetesi rendszer uzeneteit latod vagy esetleg nem a te szamod kaptad.

------

(#91226) ittakary válasza agroman (#91225) üzenetére


ittakary
nagyúr

én már írtam neki hogy bizonyítsa be hogy feladta

menjen az anyjába, nyitok egy Dispute-ot ha hazaértem

[ Szerkesztve ]

(#91227) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!
Mielott veglegesitenek egy rendelest szeretnem ha megerositenetek, hogy az alabbi mailboxde nev/cim kitoltese korrekt:


(ez alapjan toltenem ki)

:R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#91228) ittakary válasza Archttila (#91227) üzenetére


ittakary
nagyúr

igen, ide kell rendelni

utána mailboxde küldd egy emailt neked ezzel a tárggyal:

Mailboxde.com | Inbound Shipment

ki kell fizetni a továbbküldést és már úton is van

(#91229) Archttila válasza ittakary (#91228) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

A cimet tudom, hogy jo inkabb csak az nem tiszta, hogy most akkor a termek honlapjan a nev es a cim mezobe pontosan mit is irjak.
First name: teljes nevem
Last name: ID11111
Utca: mailboxde.com gmbh.... Stb stb.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#91230) ittakary válasza Archttila (#91229) üzenetére


ittakary
nagyúr

így jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#91231) Archttila válasza ittakary (#91230) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Eetem koszonom! Egyebkent te rendeltel mar rajtuk keresztul?:)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#91232) ittakary válasza Archttila (#91231) üzenetére


ittakary
nagyúr

persze, még 2014-2015-ben rengetegszer amikor OnePlus még nem szállított Magyarországra

(#91233) janek69


janek69
senior tag

Sziasztok!
A direct linknél mit jelent ez a bejegyzés?
Item customs cleared and lodged with local delivery agent

A posta trackingje már vagy 6 napja semmit nem változott.

(#91234) wintikek válasza janek69 (#91233) üzenetére


wintikek
tag

Azt hogy a vámosok részükről végeztek várják a szállítmányozót hogy vigye.

(#91235) Archttila válasza ittakary (#91230) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Koszi! :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#91236) janek69 válasza Archttila (#91235) üzenetére


janek69
senior tag

Köszi! Erre gondoltam én is.

(#91237) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#91180) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ma megjött. Elvoltak vele jó másfél hónapot a kicserélőben...

The Truth is out there...

(#91238) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Ali-n rendeltem egy audio cuccot, és a feladó már el is küldte múlt héten, aztán egyszer csak, azt hiszem hétfőn megjelent egy olyan a tracking-ben, hogy Shipment cancelled, ez azt hiszem hétfőn volt. Épp most nézem a webes felületen azt írja, hogy "Parcel Status Shipment cancelled by seller" , tehát a szállítás a feladó által megszakítva.
Írtam neki még hétfőn, és ilyet válaszolt:
"Thank you for your letter, I am very sorry to bring you trouble. I am contacting logistics. It is expected that the processing time will be 2-3 days. I am really sorry for the inconvenience."
+
"Thank you for your letter, we will re-use the courier to deliver, please don't worry"

Azóta viszont semmi nem történt, rá is írtam tegnap, hogy van-e valami hír, olvasta, de nem válaszolt.
Kezdjek aggódni?

(#91239) skyrush7 válasza Mr.Pentele (#91203) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Éppen 6 csomagot várok Aliról (legalábbis amin van csomagkövetés :DDD ), már meg sem lepődök a Posta teljesítményén.
Konkrétan 10-én került be egy bejegyzés, 12-re datálva. Lehet én tudom rosszul, de 2 nappal időben előrébb járó földrész nincs hozzánk képest, vagy igen? :F
Az utóbbi időben tényleg semmire nem jó a postának a rendszere, a 17track teljesen használható.

(#91240) Lackooo84 válasza -FreaK- (#91238) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem is van pont egy ilyen cuccom, de szerintem nem az eladók műve.

The Truth is out there...

(#91241) agroman válasza -FreaK- (#91238) üzenetére


agroman
senior tag

ilyenkor sajnos nem tudsz tenni semmit, kivarod a 60 napot. ha nem jott meg dispute.

------

(#91242) Xes


Xes
csendes tag

Erre valakinek van ötlet? 3 csomagnál is ezt írja. Ilyenkor csak egy ideig tartják vissza, vagy ez el se fogja már hagyni kínát?

2019-07-09 14:39
CNBJSA, Hold item at office of exchange

Szállítás
Kimenő küldemény visszatartása
2019.07.09. | 14:39
CNBJSA

(#91243) Mr.Pentele válasza skyrush7 (#91239) üzenetére


Mr.Pentele
tag

Szia!

Sajnos igen, ez a helyzet. Hétfőn kaptam meg a csomagot, viszont 2 fontos státusz: Bejövő küldemény átvétele a kicserélőben, illetve a Bejövő küldemény belföldi továbbküldése tegnap este!! jelentek meg a nyomkövetésben! :o

Erre már nem nagyon tudok mit mondani....

(#91244) batagy


batagy
őstag

Nekem is van sajnos most egy Yanwen-es ALI rendelésem. A rendelés Jún 20-én történt.
Ilyen track számot adtak: S0000001x401x30 Yanwen Economic Air Mail (2 digitet átírtam).

Az utolsó nyoma hu.trackitonline.ru szerint június 24 "Átadta Légitársaságnak / Szállítmányozónak".

A Yanwen követő szerint pedig van neki egy másik azonosítója is "UA208x845x2SB" formátumban. Ha utóbbi számra keresek az meg "Solomon Islands Postal Corporation" :DDD

Akkor majd egyszer jön ha jön és annyi?

[ Szerkesztve ]

(#91245) cof válasza batagy (#91244) üzenetére


cof
veterán

Akkor majd egyszer jön ha jön és annyi?

Így van, ez sem regisztrált nemzetközi küldemény (nem aláírós) tehát nem házig követhető, itt a fele hozzászólás kb. ilyen tracking-re vár háztól-házig nyomkövető bejegyzést.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91246) fairi válasza batagy (#91244) üzenetére


fairi
addikt

Második azonosító a Salamon-szigeteki posta levélküldeménye. Egyetlen megbízható nyomkövetés hogy beérkezett a yanwenhez (csomagkezelő logisztikai szállítmányozó cég) és ők átadták a kínai postának és várják hogy a konténer felkerüljön a repülőre.
Yanwen Economic Air Mail kicsit misztikus teremtés, van aki szidja van aki szerint gyors. Én 23. napra kapom meg ezeket Budapesten. Igaz van most egy késő yanwenes. Általuk kezelt levelek 1-2% mindig elveszik.
Várható érkezés július 16-ától-soha.

Kiváncsi vagyok kinek mikor szoktak ezek a levelek megjönni alias hanyadik napra (Yanwen Economic Air Mail), kár hogy nincs sehol egy magyar statisztika.

(#91247) Lackooo84 válasza cof (#91245) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Abban azért egyezzünk meg, hogy az országba érkezésig nagyon is jól követhetőek...

The Truth is out there...

(#91248) kcsa válasza fairi (#91246) üzenetére


kcsa
veterán

Ezek nálam kifejezetten lassúak, konkrét statisztikát nem vezetek, de ezek a leglassabbak, nem ritka a 45+ nap sem.

(#91249) Lackooo84 válasza kcsa (#91248) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pont nemrég jött meg egy ilyen 2 hét alatt. Szóval szerintem teljesen mindegy mivel jön, a postán múlik az egész...

The Truth is out there...

(#91250) kcsa válasza Lackooo84 (#91249) üzenetére


kcsa
veterán

Alapvetően én is szeretek mindent a postára kenni, de ez szinte biztos nem itt hibázik, gyanítom a yanwen a mindenkori legolcsóbb módon postáz, és ez biztos hogy lassabb mint a drágábbak.

Kitúrtam pár rendelésemet, a teljesség igénye nélkül. Néha Yanwen is fut jó időket, de a hullámzó adatokból, hogy nem ez a jellemző.

RxxCN: 20, 23, 19, 12 nap
UxxCN: 27, 28, 15, 29 nap
Sxxxxx: 25, 24, 44, 38, 28 nap

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.