Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz mexel #27691 üzenetére

    Probáld ki a seren + real debrid + orion (orionoid) addon hármast. Szerintem erre ez való. Mert le se kell tölteni. Kikeresel egy filmet, megjelenik a találat, kiválasztod és már indul is a lejátszás. Ha beállítod hozzá a Trakt és Scraper addon-okat, akkor a keresés után ugyanúgy megjelennek a filminformációk.
    Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikban írtam pár olyan programot, ami önnálló androidos app és tudja ugyan ezt. Szerintem nézd meg próbáld ki, hátha te is úgy érzed, hogy sokkal egyszerűbb, keresni kiválasztani, lejátszani, mint a torrentezés....
    Jah persze, ha megfelelőek a feliratos tartalmak és nem kell a szinkronos!

    Nekem az Universal Movie Scraper vált be filmekhez. Elég jól konfigurálható. Ha a themoviedb.org-ot mindenhol és nyelvnek meg hu-t, akkor szinte mindenhez talál magyar nyelvű tartalmat. Egyedül a plakátoknál és képeknél, borítóknál hagytam az angol nyelvet.
    Egyetlen egy hibája van és ezt nem is értem miért nem oldották meg eddig. Mégpedig hiába választod ki a "tartalmak külön mappában találhatók" lehetőséget a mappa nevét nem veszi figyelembe a keresés csak a fájlnevét nálam. Nekem a régebbi filmek miatt több olyan volt ahol a mappa név tök jó volt de a fájlnév valami rövidítéseket tartalmazott és nem szerepelt benne a film címe. Ezeket manuálisan egyesével kellett kiválasztanom.... Nem értem, hogy miért nem lehet a mappa nevét is figyelembe venni ha már ki van választva a "tartalmak külön mappában találhatók"....

    Sorozatokhoz TVDB vált be nekem.

    Az is igaz nekem nem sok helyi tartalmam van max 100 film de ezek is még régről, sorozat meg kb 4....
    Nekem ez az online stream vált be. Persze néha igen gyenge a netem, olyankor kénytelen vagyok letölteni és ideiglenesen helyben tárolni. De ezt a linkelt androidos app-ok megoldják. Kodihoz emiatt kell real debrid addon is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés