Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) victorhun7 válasza nord_ (#593) üzenetére


victorhun7
tag

Hm ez jónak tűnik
Én ilyet vettem de mivel a széle fekete bele lóg kicsit a kijelzőbe a széle főleg oldalról..
[link] :(
És ez csak 1.. dupla ár ért

[ Szerkesztve ]

(#602) victorhun7 válasza KillerATi (#592) üzenetére


victorhun7
tag

Szintén spigen de még kerettel se sikerült fel rakni ..és be ment alá a pór :DDD

(#603) KillerATi válasza victorhun7 (#601) üzenetére


KillerATi
tag

Ilyet vettem én is, de bele takar a kijelzőbe, alig lehet ki erőltetni alóla a levegőt, és pár hét alatt az előlapi kameráknál már tele volt porral…

[ Szerkesztve ]

(#604) victorhun7 válasza KillerATi (#603) üzenetére


victorhun7
tag

Amit nord_ ajánlott lehet megpróbálom akkor.

(#605) Diokhan válasza victorhun7 (#601) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Nekem ma jöttek meg a tokok, szilikon, jól illeszkedik, jó az anyaga és szerintem szép is. :DD


Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#606) PK1


PK1
csendes tag

Sziasztok! Ha valaki esetleg szenved a fóliával akkor annak ajánlom: Hofi Hybrid Glass Prémium+.
Soha nincs gond vele,magamnak is szoktam felrakni.

(#607) ricsike_p20


ricsike_p20
tag

Fóliával kapcsolatban, Belkin screenforce. Nem drága, adnak vele keretet, amivel még nekem is sikerült szabályosan, és teljesen buborék-mentesen feltenni. Tökéletesen illeszkedik. :)

Huawei P8-9-10-20_____ Galaxy S10e,.. S20 FE 5G,.. S21FE - i13mini - i14.

(#608) stuka20


stuka20
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet iphone-on a hívást rögzíteni úgy, hogy mindkét fél hallható legyen? Van valami jó app vagy beállítás vagy valami ehhez? (nekem nincs iphone-on, ezért is kérdezem, másnak kellene)

(#609) nord_ válasza stuka20 (#608) üzenetére


nord_
veterán

(#610) stuka20 válasza nord_ (#609) üzenetére


stuka20
aktív tag

köszönöm

(#611) TomPack válasza nord_ (#609) üzenetére


TomPack
őstag

Egy kicsit meglepődtem! :D

(#612) scyllarus


scyllarus
veterán

Sziasztok! Korábban volt SE-m (az első) de nagyon nem szerettem. Visszatértem droidra, amit eleinte imádtam, de idővel kezdett idegesíteni. Visszatértem ezzel, és egyszerűen tökéletes. Valami kisebbet akartam a 6,5" után. Meglepő módon jobb ezen gépelni, pedig féltem a kis mérettől. Nagyon sokat fejlődött az IOS is a 3 év alatt. Majd lesznek kérdéseim, még szoknom kell, de sokkal jobban tetszik, mint régen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#613) Diokhan válasza scyllarus (#612) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Szia. Üdv újra köztünk. Teljesen igazad van, én is előző kiadású SE-ről "upgradeltem", bár volt közte néhány hónap 6S technikai okok miatt. Lehet, hogy én vagyok a maradi, de nem bízok a faceID-ben és ragaszkodom az ujjlenyomatolvasóhoz.
Nyugodtan tedd fel a kérdéseid, ha tudunk, természetesen válaszolunk rá. :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#614) Zsolt,72 válasza Diokhan (#613) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

SE-ről "upgradeltem", bár volt közte néhány hónap 6S technikai okok miatt

Jó látni, hogy (ha csak minimális létszámban is, de) vagyunk még páran, akik ilyen-olyan okokból még használjuk (akár csak átmenetileg is) ezt a nagyon jól sikerült modellt. :)

 iPhone 15

(#615) Diokhan válasza Zsolt,72 (#614) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Így van. Nagyon sajnálom, hogy már nem lesz több SE modell, ha lehet hinni a pletykáknak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#616) Zsolt,72 válasza Diokhan (#615) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

No igen, láttam én is a vonatkozó hírt, pl.: [link] de azért titokban lehet remélni. :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15

(#617) Diokhan válasza Zsolt,72 (#616) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Annyira nem nagy baj, ez a készülék még minimum 3-4 évig hibátlan lesz, leszámítva természetesen az Apple egyetlen vesszőparipáját, az akksit. Azt meg majd cserélek, ha eljön az ideje.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#618) scyllarus


scyllarus
veterán

Mivel félig céges, eleve üvegfóliával kaptam. 2 nap alatt elkezdett felválni a tetején. Ez normális, van ott valami enyhe ív?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#619) nord_ válasza scyllarus (#618) üzenetére


nord_
veterán

Nincs ív, sanszos, hogy az üvegfólia gagyi. Ha tok is van a telefonon, akkor lehet, hogy a nem teljesen pontos fólia felrakás miatt a tok nyomja fel a fóliát.
De olyan is előfordult már, hogy a zseb szélébe beleakadva a júzer mozdította ki a fóliát a telefonról.

(#620) scyllarus válasza nord_ (#619) üzenetére


scyllarus
veterán

Az üvegfólia tuti gagyi, 100-as nagyságrendben használja a cég, biztos a legolcsóbbat vette. Nem a tok nyomta fel (amúgy az is gagyi volt :D) A tokot már cseréltem, akkor a fólia lesz a következő. Köszi!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#621) classic B


classic B
aktív tag

Ha már szóba került a fólia. Nektek olyan van ami a kijelző széléig ér vagy teljesen fedi az előlapot?

(#622) Salamander válasza classic B (#621) üzenetére


Salamander
junior tag

Az enyémen olyan van és volt olyan is, aki a furcsálta, hogy miért van mélyen a gomb, annyira nem tűnik fóliának. Az ára sem volt kevés (mobilbolt).

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#623) Salamander


Salamander
junior tag

Jött új iOS Developer Beta 2 és most működik a telefon+üzenetkezelés benne. Az első bétával még ezek az appok lefagytak nálam.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#624) Diokhan válasza Salamander (#623) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Ez már 17-es béta?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#625) Salamander válasza Diokhan (#624) üzenetére


Salamander
junior tag

Igen, a 17-est javították.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#626) Tibee86 válasza Salamander (#625) üzenetére


Tibee86
veterán

Erre valók a béták.

(#627) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem is fent van a Béta 2. Néha ottmarad a billentyűzet (pl. messengernél) a képernyőn, más hiba nincs vele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#628) Diokhan válasza scyllarus (#627) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Azt javítani fogják hamarosan akkor :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#629) scyllarus válasza Diokhan (#628) üzenetére


scyllarus
veterán

Frissült is, javítottak egy csomó más hibát is, ami időközben előkerült (státuszsávban egy sárga csíkban állandóan látszott a mikrofon, nem csengett, csak rezgett, ha a vissza helyett kicsit feljebb kattintottam, a hváslistába dobott, az időjárás widget üres volt, amíg rá nem nyomtam). Szépen alakul ez, és ez még mindig developer, ha jól olvastam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#630) aztax


aztax
csendes tag

A záróképernyőn ha jobbra húzok bejön a kamera. Ezt az opciót ki lehet kapcsolni? Sokadszorra veszem ki úgy a kezemből a telefont hogy a kamerán van, és ha lehet akkor kikapcsolnám.

(#631) Zsolt,72 válasza aztax (#630) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nem kapcsolható ki.

 iPhone 15

(#632) Red product


Red product
csendes tag

Hali. A hátlapi dupla koppos altatást használom kezdetek óta, de az ébresztés az nincs ha jól tudom dupla koppal. ti hogy keltitek fel alvó állapodból az SE-t? Köszi
/utálom nyomogatni a gombot/

(#633) scyllarus válasza Red product (#632) üzenetére


scyllarus
veterán

Emelésre felébred.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#634) Salamander válasza Red product (#632) üzenetére


Salamander
junior tag

Power gomb leginkább és a 13 mini rászoktatott, mert azon nincs home gomb.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#635) hotibi


hotibi
aktív tag

Üdv, A2595-ös modellszámot szabad megvenni? Köszönöm!

(#636) Salamander válasza hotibi (#635) üzenetére


Salamander
junior tag

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_se_(2022)-11410.php

4G és 5G frekvenciákban eltérnek, szóval nem biztos.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#637) hotibi válasza Salamander (#636) üzenetére


hotibi
aktív tag

Köszönöm! Melyiket szabad? :U :R

(#638) Salamander válasza hotibi (#637) üzenetére


Salamander
junior tag

A2783 az európai.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#639) hotibi válasza Salamander (#638) üzenetére


hotibi
aktív tag

Köszönöm szépen! :K

(#640) paolinho


paolinho
őstag

Lehet hülyét kérdek, de arra van lehetőség a telefonnál, hogy a képernyőzár kikapcsolt állapota ellenére csak egy-egy applikációnál mondjuk lehessen ujjlenyomattal, vagy PIN-nel védeni azt?
Kedvenc barátnőm - ne kérdezzétek miért - nem szereti lezárva tartani a telójá, viszont a banki applikációk miatt parázik a nyitottság miatt.
Tudom! Ha elveszti netán lesz még ebből szívás, de most ez van.

[ Szerkesztve ]

(#641) Zsolt,72 válasza paolinho (#640) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nem hülyeség a kérdésed. :)

Létezik erre megoldás, de azt az alkalmazás fejlesztőjének kell elérhetővé tennie.

Amikre találtam példát, hogy jelen van az alkalmazás biometrikus védelmének lehetősége:

MS Outlook
ERSTE Bank GEORGE alkalmazása
Messenger
Telekom
iCsekk
Simple

A lista természetesen nem teljes, csak az általam használt appok közt néztem szét.

 iPhone 15

(#642) paolinho válasza Zsolt,72 (#641) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen! :R
Igazság szerint konkrétan a Revolut lenne most érintett. Megnézem neki, hátha erre is van megoldás!

(#643) Diokhan válasza Zsolt,72 (#641) üzenetére


Diokhan
Topikgazda

Üdv.
kiegészíteném a listát.
én viber-t, OTP alkalmazásokat és telekom alkalmazásokat is védek ujjlenyomattal.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#644) Reka74


Reka74
friss újonc

Sziasztok!
Hátha tud valaki segíteni:
Fizikai és esim együttes használata esetén be lehet állítani azt, hogy a fizikait használjam mobilnetre, de az esim-en menjen a telefonálás?
Köszi a válaszokat előre is! ;)

(#645) dj79 válasza Reka74 (#644) üzenetére


dj79
senior tag

Szia!

Igen, ki tudod választani, hogy melyiken menjen a mobilnet:
Beállítások - Mobilhálózat - Mobil adatforgalom
A hanghíváshoz szintén ki tudod választani az alapértelmezett vonalat:
Beállítások - Mobilhálózat, alapért. vonal hanghíváshoz.

(#646) Zsolt,72 válasza Reka74 (#644) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia!

Igen, van ilyenre lehetőség.

Beállítások>>Mobilhálózat menüpont alatt külön-külön tudod ezt beállítani.

 iPhone 15

(#647) Reka74 válasza dj79 (#645) üzenetére


Reka74
friss újonc

Köszönöm :DD

(#648) scyllarus válasza Reka74 (#644) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem pont fordítva van, de működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#649) Reka74 válasza Zsolt,72 (#646) üzenetére


Reka74
friss újonc

Köszönöm Neked is :DD

(#650) amanoba


amanoba
őstag

Sziasztok!
Van olyan aki két simmel használja, és esetleg megosztaná a tapasztalatait?
Nem találtam a keresővel semmit erről..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#651) scyllarus válasza amanoba (#650) üzenetére


scyllarus
veterán

Szia! Én úgy használom. Mi a kérdés? Hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#652) amanoba válasza scyllarus (#651) üzenetére


amanoba
őstag

Nem igazán tudok kérdést megfogalmazni, általános tapasztalat érdekel, mondjuk egy androidoshoz képest.
Édesapám akar új telefont venni, duál simes, és lehetőleg kisebb méretű érdekli, és az iPhone 2 SIM kezelésében nincs semmilyen tapasztaltunk.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#653) scyllarus válasza amanoba (#652) üzenetére


scyllarus
veterán

Az egyiknek (minimum) esimnek kell lenni. Szerintem jobban kezeli, használtam korábban dualsimes droidokat is, ez jobb. (képes használni hívás közben a netet, akkor is, ha alapból külön kártyán van a hívás és a net).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#654) dj79 válasza scyllarus (#653) üzenetére


dj79
senior tag

Ebben nem vagyok biztos, ilyet csak a korábbi dual active készülékek tudtak, ha a fizikai simen van hívásom, az e-sim nem elérhető, ezáltal mobilnet sincs rajta.

(#655) scyllarus válasza dj79 (#654) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, de itt van egy Mobiladatforgalom-váltás nevű kapcsoló, amit bekapcsolva ilyenkor a hívó kártya adatára visszavált (mivel valóban dual standby, és ezért a netkártyát levágja, és az nem lesz elérhető)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#656) dj79 válasza scyllarus (#655) üzenetére


dj79
senior tag

Továbbra is csak egy antenna van a készülékben (tehát egy vonal működik egyszerre, függetlenül attól, hogy hang vagy adat megy rajta), illetve az emlitett kapcsoló sem erre való.

(#657) scyllarus válasza dj79 (#656) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy simmel megy egyszerre a hang és a net bármilyen készülékben? Na ugye :K
A 16 éve bevezetett 3G mobiltelefon rendszer egyik nagy újdonsága volt hogy tudott egyszerre hang és adathívást is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#658) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A 2020 iphon tok jó hozzá?

(#659) gyuri2008 válasza gyuri2008 (#658) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen jó hozzá.

(#660) Zsolt,72 válasza gyuri2008 (#659) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ugyanabban a házban „lakik” mindkét modell. :)

 iPhone 15

(#661) Salamander válasza gyuri2008 (#658) üzenetére


Salamander
junior tag

iPhone 7-hez ugyanaz a tok jó, mint ehhez, ez tapasztaltam.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#662) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm a válaszokat.

(#663) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hogyan tudom a telefonon lévő zenét lejátszani?

(#664) Zsolt,72 válasza gyuri2008 (#663) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Például a VLC segítségével: [link] .

 iPhone 15

(#665) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A spam hívásokat hol tudom letiltania?

(#666) Zsolt,72 válasza gyuri2008 (#665) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

[link]

 iPhone 15

(#667) gyuri2008 válasza Zsolt,72 (#666) üzenetére


gyuri2008
veterán

:((( Köszönöm :R
A telefon megy a levesbe. :(((

[ Szerkesztve ]

(#668) scyllarus válasza gyuri2008 (#667) üzenetére


scyllarus
veterán

??? A legjobb telefon, amit ma kapni lehet. Talán csak a 13 Mini a versenytársa.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#669) PuMbA válasza Zsolt,72 (#666) üzenetére


PuMbA
titán

:F Alapból tilthatóak számok a gyári telefon applikációban. Ez már évek óta "alapfelszereltség" minden telefonban - legye akár Android vagy iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#670) Zsolt,72 válasza PuMbA (#669) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Számok igen, tilthatóak (valamint az ismeretlen számok is elutasíthatóak, valóban), ám a kérdés a SPAM-re vonatkozott.

Példa kérdés: [link] és a válaszok: [link] - ez még csak nem is egyedi, az iPhone topikban a SPAM szóra keresve többször is újra, meg újra előjön a kérdés.

 iPhone 15

(#671) sebgutkopf


sebgutkopf
őstag

Sziasztok,

ma már nagyon felbosszantott a telefon. Amikor be akarom fejezni a hívást, amit én kezdeményeztem és épp a másik fél nyom gyorsabban a gombra, akkor a telefon az előzményekből olyan gyorsan felhív bárkit, hogy a nem kívánt hívást nem tudom olyan gyorsan bontani, hogy az "ártatlan" félnél ne jelenne meg egy nem fogadott hívás tőlem úgy, hogy még nem is hallotta csörögni a telefonját.
Utána pedig mindenki hívogat mindenkit vissza és megy a bocs, mellé nyúltam, vagy a másik fél volt a gyorsabb magyarázkodás.

Mit lehet ezzel csinálni, tényleg ilyen sz@r az IOS, vagy van erre valami beállítás?
Csak ma 3 embert hívtam fel így akaratlanul, már ott tartok, hogy nem merem a hívás vége gombot használni, inkább lerakom a telefont az asztalra, majd lerakja a másik. :W

(#672) Zsolt,72 válasza sebgutkopf (#671) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia!

Ezt a beállítást nézd meg:



•Beállítások
•Kisegítő lehetőségek
•Érintés

az elérési útvonal. Én ezzel szoktam bontani a hívást (oldalsó kapcsoló egyszeri kattintása).

 iPhone 15

(#673) sebgutkopf válasza Zsolt,72 (#672) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Eddig nem használtam hívás bontásra a kapcsolót, át fogok állni erre a módszerre.

Köszi a tippet! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.