Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Szvsz. a fonott nem feltétlenül a legjobb erre a dunai pecára. Bár erős, magasabb a szakítója, mint a mononak, de sérülékenyebb, márpedig a Duna pont tele van kövekkel, ágakkal, meredeken letörő padkával, aminek az éle kikezdi a zsinórt stb. Egy vastagabb mono vagy FC szerintem jobban bírja ezt a kiképzést! Továbbá erősen, agresszívan védekező halról van szó, a heves fejrázások, megindulások a kemény bottal és a nyúlás nélküli fonott zsinórral még a márna erős, vaskos szájának sem tesznek jót. Ezen egy erőgumi segíthet (jó vastag, akár sodorva is, mert kell az erő), de szerintem felesleges plusz. Én maradnék valami mono/FC-nél, könnyebb terepen 22-25, erősebb terepen 25-30-as vastagságban. Ennek van annyi nyúlása, ami segít a fárasztásban, és kopásállóbb a fonottnál.

    ---

    Más:
    vennék valami tároló ládát elsősorban feeder kosaraknak, apróságoknak. Pecaplázában van egy rakat kuponom, ott van ez a K4 doboz, van valakinek ilyen, mennyire strapabíró? Vagy inkább menjek be egy OBI-ba szerszámos ládáért?

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés