Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Rák
- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Hieronymus: Új biztosítási kártyát kap a nagymama
-
LOGOUT
Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt
Új hozzászólás Aktív témák
-
.mf
veterán
válasz
Blue meth #101254 üzenetére
"alapvetően városba (pestre) kéne, de lazább terepet is vigyen (ezért gondoltam a crossra, viszont használtból rohadt kicsi a választék) [...] akár hosszabb túrákra (balaton kör, lemenni Velencei tóhoz) is legyen megbízható, kényelmes"
Szerintem itthon többnyire a trekking alá van sorolva az is, amit körülírsz, kár a "cross" címkére leszűkíteni (sok ilyen kategória között úgyis nagy az átfedés, és idővel változik is).
-
Hasaggymeg
Topikgazda
válasz
Blue meth #101109 üzenetére
Ha nem akarsz/tudsz elmenni addig amit én abszolút minimumnak tartok,akkor is legalább ezt ,melynek nem diós a kormánya és endzsojnak hívják a telóját.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
válasz
Blue meth #101072 üzenetére
Nézd meg itt a "geometria" fül alatt,mit ajánl a Gepida a magasságodhoz...ez is kicsi.
Itt meg látsz egy példát is segítségnek kábé hogyan kell kinézzen egy neked való cross-trekking váz mérete.A felső cső képzeletbeli meghosszabbítása hátrafelé,simán elmegy a hátsó kerék fölött. A váz a kerékpár alapja,nem ajánlom,hogy nyeregcső-kormányszár okoskodással próbáld számodra megfelelővé tenni a méretben nem megfelelő vázat.Így azon kívűl,hogy csúnya lesz,romolhatnak menettulajdonságai is. -
.mf
veterán
válasz
Blue meth #101072 üzenetére
"52 cm-es vázméret"
Pontosan mit is mért 52-nek? (Néha gyártónként változó, hogy melyik távolságot mérik) Kicsit kicsinek tűnik 52-es nyeregcsőhöz, meg utcainál is más méreteket javasolnak, mint montinál, ez pedig a kettő között van...
S nem értek az ilyen bringákhoz, de az a stucni-megoldás se szimpatikus egy modern bringától, főleg ha váltanál más méretű kormányra; továbbá én ha ennyit költenék rá, inkább tárcsafékest keresnék, még ha cserébe régebbi is, mert az a párszáz gramm tömeg kevesebbet számít, mint egy netzes helyzetben a fékút. -
6030D
addikt
válasz
Blue meth #100876 üzenetére
Csináltass velük egy 250-est.
A 200 teljesen elég lenne, egyedül a menetes agy meg a 7 sebi a gyengesége. Ha nem vagy nehéz, akkor jó lehet, de nem egy előny. A 300-nál meg a tárcsafék nem nagy szám, viszont 8 sebis kazettás agy van rajta. Ha boltból vennéf, lehet, hogy megcsinálnák neked, hogy a 200-at upgrade-lik kazettás agyra, 8 sebire, árban nem tudom hol állna meg, de talán 110-120 körül.
Viszont ha bp-i vagy érdemes bemenni pár használtbringáshoz, 90-100-ért vannak jó bringák, jobb felszereltséggel.
Új hozzászólás Aktív témák
- Csere-Beszámítás! Custom vizes számítógép játékra! I7 12700KF / RTX 3090 / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- AKCIÓ! MSI B450 R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Rampage SHIVA FSP 500W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A35 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest