Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11601) tr00p3r válasza Dirtyz (#11596) üzenetére


tr00p3r
őstag

Elvileg napfényes-derűs napnak nézünk elébe. Nem tudom, hogy melyik nap lesz rá időm. Ezért egyeztessünk majd előtte. ;)

(#11602) slayer006 válasza raczger (#11600) üzenetére


slayer006
addikt

Köszönöm a választ.
Hajtóművet még nem szereltem, de 10 év szerszámkészítő műhelyben eltöltött idő csak nem múlt el nyomtalanul.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#11603) raczger válasza slayer006 (#11602) üzenetére


raczger
őstag

Csak azért van néhány dolog, amit jó tudni összeszereléskor, és ilyenkor mindegy, hogy más szerelésével az ember mennyit töltött el, szerintem :)
Én pl tuti elszartam volna, amikor megvettem az xt hajtóművemet, pedig jó pár éve szerelgetem a bringámat, csak ugye integráltat még nem raktam össze, így gondoltam inkább elviszem szerelőhöz:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#11604) slayer006 válasza raczger (#11603) üzenetére


slayer006
addikt

Van súgóm. [link] :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#11605) raczger válasza slayer006 (#11604) üzenetére


raczger
őstag

:)) Nekem Sala szerelte be a hajtóművemet.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#11606) Horbal válasza rootkiller (#11585) üzenetére


Horbal
őstag

Jópofák ezek a szereléses hozzászólások...
Nemtom mi a para...én bringám szerelőt még nem is látot, pedig 0-ról vázról lett felépítve.

Telószereléshez:
Csapágynak a villanyakra illeszkedő darabjának leverésére való célszerszám - ezt nálunk kalapácsnak hívják + kell egy lehetőleg az acélnál puhább valami, hogy ne verd szét az alkatrészt. Finoman mindig ellentétesen kocogtatva, simán lejön.

Dugót (csillaganyát) a nyakba beütő célszerszám - persze 1000+ pénzért. kell egy csavar aminek ua a menete mint a csillaganyának, erre rátekersz egy önzáró anyát kb középig a kilógó menetet le kell köszörülni, hogy ne verd szét az anya menetét + kalapács + brute force, voálá már bent is van. Lényeg: ne legyen ferde, ne legyen túl mélyen/magasan. Csillaganya minden rendesebb bringa boltban kapható.

Levágás: igen van rá szerszám, de szerencsére az isten nekünk adta a flexet meg a satut. :)
Némi ügyesség és még egyenes is lesz.

Összerakás: A-HEAD-nél mai csapágyakat feltételezve, nem tudom elképzelni, hogy túltépje bárki is...(ehhez baromi lámának kell lenni). Hagyományos menetes, az se nagyobb kunszt, érezni kell... ha szépen simán forog, de más irányban nem mozog akkor jó, ha akad/darál/lötyög/recseg-ropog/stb akkor nem, kb ennyi :)

Valaki írt itt középrészről is... ami nélkülözhetetlen: hajtókar leszedő (minden bicó boltban van), az adott mono-hoz való szerszám, a csapágyházak/csészék kihajtásához (vannak hiánycikk termékek, de általában shimanohoz szokott lenni), esetleg láncbontó, ha le akarja szedni az ember a láncot. Monokon/csomagolásukon rajta szokott lenni a szerelés mikéntje, hajtókarokon szintén...nem egy nagy kaland...

Ui.:
Motorosok azt mondják, hogyha nem tudod megszerelni a motorod akkor nem vagy motoros, szvsz ez a bringásokra is igaz...nálam csak a kerékfűzés szokott szervízben zajlani, mert nincs állványom meg gyakorlatom...minden más SK...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#11607) Dirtyz válasza tr00p3r (#11601) üzenetére


Dirtyz
őstag

Szombaton dolgozom, csak vasárnap játszik... :B

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11608) Xantomas válasza Horbal (#11606) üzenetére


Xantomas
őstag

Én villanyakról, ha 1"-es akkor egy 36-os villáskulcs, és kalapács segítségével, ha 1 1/8" akkor 38-as. Két fa közé befogni a satuba a villa nyakat, villáskulcsot a helyére tenni, majd kalapáccsal megkocogtatni. Ennyi.

Monoblokkot pedig simán ki lehet szedni egy méretes csőfogóval, akármennyire rá van szorulva. Legfeljebb nem lesz olyan szép, mert a csőfogó fogai belemélyednek.

Mod:
az utolsó bekezdéseddel egyet értek. Egy bizonyos kategóriáig. Mikor már az életem múlik azon, hogy valamit nem mikron pontosan állítok be, akkor inkább hagyom profira. Ez igza versenykörülményekre is.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#11609) tr00p3r válasza Dirtyz (#11607) üzenetére


tr00p3r
őstag

rendben, akkor úgy alakítom, hogy az legyen jó....

(#11610) Horbal válasza Xantomas (#11608) üzenetére


Horbal
őstag

Csőfogós módszerrel nem tudok egyet érteni, nekem fontos, hogy minden alkatrész a lehető legjobb állapotban legyen, és ez a külsejére is igaz... nem olyan drága a mono szerszám, nekem asszem minden típushoz van, kb 3K volt, mivel nem iparszerűen nyomom nem szoktam a legprofibb szerszámot venni az utángyártott bőven elég...

Szerszámra értelmes keretek között soha nem szabad sajnálni a lóvét, hiszen kb 1x kell megvenni és örökké használhatod...nem véletlen, hogy egy normális csavarhúzó, racsnis kulcs, imbusz készlet stb annyiba kerül amennyibe...ezek nem nyalódnak/törnek el stb.

Azért elég kevés olyan cumó van egy bicón aminek a beállításához egyetemi végzettség kell... és én a magam részéről a tapasztalataim alapján jobban bízom a magam által összerakott szerkezetekben mint valami mondvacsinált szerelő munkájában...

Ami talán még elkellne a felszerelésemhez az egy nyomatékkulcs, csak ne lenne olyan baxott drága...talán majd 1x az is lesz...

Nem nézem le azt aki szerelőhöz hordja a bringát, nem erről van szó de szvsz az alap dolgokat, meg kell tanulni, szerencsére a net tele van videókkal, leírásokkal, csak akarni kell...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#11611) Xantomas válasza Horbal (#11610) üzenetére


Xantomas
őstag

Oh az Ice tools hajtókar leszedő 2 leszedést bírt, utánna leszakad róla a menet, elhajlott a forgató amit adtak hozzá, és a belső hatszög is inkább kör, mint hatszög.

Szóval ennyi a vélenyem az utángyártott szerszámokról, ahogy a menetes agy leszedőről is.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#11612) Dirtyz válasza Xantomas (#11611) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nálam sem bírta sokáig az "Ice Tools", aztán apóst ráuszítottam a rettenetes házi hegesztőtrafójával :DDD Az öreg nem hagyott neki sok esélyt...

tr00p3r: Köszönöm, most már csak az égiekben kell bíznunk, hogy elmaradjon az álldás....

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11613) Bici válasza Horbal (#11606) üzenetére


Bici
félisten

Alapvetően egyetértek, de csak elméletben.
Én általában meg tudom szerelni a bringámat, szívem szerint sosem vinném szervízbe, de ha az ember olyan helyen lakik, ahol nincs helye a műhelynek, és/vagy nincs pénze szerszámra (flex), akkor néha kell a szerelő - vagy ha van műhellyel rendelkező ismerős - segítsége.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11614) bmx powa válasza Xantomas (#11611) üzenetére


bmx powa
tag

Park Tool, Pedros, gyári Shimano szerszámok ;)

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#11615) Cs1bu


Cs1bu
tag

Sziasztok!

Kéréssel fordulnék hozzátok! lenne egy bringám amit szeretnék eladni, minnél hamarabb, bár tudom annyit ugysem kapok érte annyit amennyit ér ha sürgösbe akarom eladni. De hát ez van. A lényeg, hogy tudnátok esetleg olyan oldalt mondani amit eléggé sokan néznek és fel lehet adni hirdetéseket? (netalántán itt is ha érdekel valakit egy bringa az bátorkodjon irni lécci)

elöre is köszi

csib

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#11616) Dirtyz válasza Cs1bu (#11615) üzenetére


Dirtyz
őstag

Szia!
Ha megadnál valami konkrétumot a bringáról, sokat lendítene a dolgon, esetleg egy fotó..?
Ide rakd fel a bicódat!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11617) Jorus


Jorus
nagyúr

Én csak olyan dolog miatt szervizbe a gépet, amihez spéci, drága szerszám kellene, és mivel évente max egyszer használnám, nem éri meg beszerezni. Most mondjuk csak egy ien művelet jut eszembe, ami miatt vasárnap megyek Pedalomanba, ez pedig a fejcsapágy behúzása.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11618) tr00p3r válasza Cs1bu (#11615) üzenetére


tr00p3r
őstag

Felrakhatod ide is: [link] Van bolha piac és sokan nézik azt is.

(#11619) Horbal válasza Xantomas (#11611) üzenetére


Horbal
őstag

Ice Tools-tól asszem csak egy szerszámom van, valamelyik mono kihajtó asszem, avval nincs baj. Hajtókar keszedőm B+ -os elég bika, egyik haveromnak négyszög tengelyen egy baromira beszorult karnál, nemhogy a szerszám menete adta meg magát hanem a karé (shimano), egyben szakadt ki :)

Főleg Park meg B+ cuccaim vannak, azok sem olyan drágák. Truva monohoz Truva szerszámom van Shimanohoz meg shimano, láncbontóm B+, egyebek minenféle Stanley meg hasonlók, elektromosból, meg csak Bosh (zöld) hazi használatosak, ezekkel nem volt még baj.

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#11620) knifemaster


knifemaster
tag

Ha már a szerszámoknál tartunk...
Házilagos fejcsapágy behúzó kézi készülék
Kb 2 rongyból kijön az anyagköltség.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#11621) Horbal válasza knifemaster (#11620) üzenetére


Horbal
őstag

Jee én is ilyet csináltam :C

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#11622) Cs1bu válasza Dirtyz (#11616) üzenetére


Cs1bu
tag

megmondom öszintén aktivan ezzel 1.5 2 éve foglalkoztam hogy minek mekkora a mérete, milyen csapágy milyen stucni etc etc.. adom a linket, nézzétek meg kérlek titeket, mondjátok meg hogy az ár megfelelő-e vagy sok, vagy kevés. a lényrg hogy eléggé sürgösen kell a kess ezért válnék meg tőle.
[L]http://piacter.bikemag.hu/showproduct.php?product=170033][link][/L]

Kérem a véleményeket. :) köszönöm elöre is ismét.

[ Szerkesztve ]

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#11623) Bici


Bici
félisten

Hi!

Szereztem végre imbusz kulcs készletet a telóm (RST 381 TL) szétszedéséhez.
Most, hogy jobban megnéztem a telót, észrevettem, hogy több helyen lehet bontani: alul az agynál van egy csavar, legfelül ahol a váll megfogja a becsúszószárat, és a felső műanyag csavar, ahol az állítási lehetőség is van. Gondolom a vállból nem kell kiszedni a szárat... :U
Ezen a rajzon viszont az áll, hogy a felső részen megy be a rugót is tartalmazó szerkezet. Létezik, hogy ezeket a műanyagokat is ki kell oldani?

Köszi, és bocs a láma kérdésért, első teló, amit szétszedek. :B

ui.: Ha sikerül bekeményítenem a telót, akkor szerintetek lehet belőle erős szerkezet komolyabb XC-hez, kisebb ugrásokhoz, vagy felejtő, és inkább csak arra törekedjek, hogy normális állapotban el tudjam adni?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11624) Jorus válasza Bici (#11623) üzenetére


Jorus
nagyúr

A vállat nem kell birizgálnod. Az alsó csavarok a nyomórudakat rögzítik, rugócseréhez nem kell ezekkel sem foglalkoznod. A szárak tetején levő kupakokat kitekered, a villát lenyomod, és máris ki fog látszani a bele kb. az MCU-ig, onnan meg már könnyű kipecázni a rugót. MCU-ból szerezhetsz bele keményebbet, vagy tehetsz bele hosszabbat, esetleg a rugó belsejébe tehetsz kisebb átmérőjű elasztomert.

Csak tartsd normális állapotban, és szedd szét gyakran, mivel a gyenge minőségű szimmeringek miatt könnyen el tud koszolódni. Ebből nem lesz komolyabb XC teló, és ugrálni sem javallott vele.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11625) Bici válasza Jorus (#11624) üzenetére


Bici
félisten

Okés, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11626) pink75


pink75
aktív tag

na, még egyszer :)
vegyétek, tőkét gyűjtök:)
ph-s-nak akár 2 részletben

xxx

(#11627) Cs1bu válasza Cs1bu (#11622) üzenetére


Cs1bu
tag

érzem én, nem ez lesz az a hely ahol eladom a bringám :)

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#11628) pweisz


pweisz
senior tag

Sziasztok. Véleményt szeretnék kérni. Szerintetek mikor érdemes bringát venni? mikor mennek le az árak? most ősszel vagy inkább tavasszal? Illetve még egy dolog összerakni érdemes é saját kezűleg?

(#11629) Ariadne válasza pweisz (#11628) üzenetére


Ariadne
őstag

A legnagyobb akciók most ősszel és télen vannak, persze mindig az előző évi modellekre értve. Egyben venni olcsóbb, mint külön vázat és rávalót, de persze egyben mindig kompromisszumokat kell kötni. Félutas megoldásként a legtöbb helyen azért ha egyben veszel bicót, felárért ki tudsz cseréltetni rajta dolgokat.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#11630) pweisz válasza Ariadne (#11629) üzenetére


pweisz
senior tag

Max 150et szeretnék rá költeni és valami robosztus bicajt szeretnék főleg aszfaltra, túrázni, trekkingek nem nagyon tettszenek, MTB-t meg Cross bicajokat nézegettem. De nem tudom pl egy MTB mennyire lenne jó hosszabb túrákra, mégha a gumi le is van cserélve országútira. Neked ezzel mik a tapasztalataid? Te milyen utakon, mivel mész?

(#11631) knifemaster


knifemaster
tag

Elkékültem egy szamárral,talán ezzel már lemehetek az aszfaltról.
[1]
2

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#11632) becuszabi válasza knifemaster (#11631) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Gyönyörűek ezek a Magellan-ok.
...még egy fehér Syncros felnis gép és én is akarok egyet :D

Esetleg fehér, vagy kék színű fékcső? ;]

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#11633) Dirtyz válasza knifemaster (#11631) üzenetére


Dirtyz
őstag

Gyönyörű, gratula!

Te milyen magas vagy? A nyeregcsöved rendesen ki van húzva.. :D

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11634) raczger válasza knifemaster (#11631) üzenetére


raczger
őstag

Gyönyörű, tetszik ez a kék-fekete vázszín, a 2008-as xt cuccok is jól mutatnak rajta, nagyon ott van, aztán sokat tekerni vele! :DD

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#11635) knifemaster válasza Dirtyz (#11633) üzenetére


knifemaster
tag

Tudom tudom,
pánikoltam mert ólcsó vétel volt a váz és rácsaptam,mivel ilyet akartam a merida helyett.
Bíztam benne hogy a 19 col elég lesz...nem lett az.
Ha megjön a nagyobb váz,át lesz építve oszt ennyi.
Ja igen 196 cm vagyok.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#11636) knifemaster válasza becuszabi (#11632) üzenetére


knifemaster
tag

:Y :K
Ha rövid lesz az eredeti akkor feltétlen :)
Egy dologban egyedi ez a gép igazán.
A fűzéstől a kormánycsapágyig minden sk munka...nem is mertek ráülni...:D

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#11637) Xantomas válasza knifemaster (#11636) üzenetére


Xantomas
őstag

Hehe, ismerős, hogy az sk épített gépekre nem mernek ráülni.

Du gyorsba én is csináltam képet. Jelenleg egy 622-32 -es Maxxis Overdrive-ra várok előre a 37-es helyett, az új középtengelyre és csapágy csészékre, és az egytányéros Sora hajtóműre, meg ilyen 55 - 73mm-es hosszú benyúlású fékekre, aztán megy a drágaság szinterezésre, csak még tesztelgetem, hogyan bírja a hegesztésem. Egyenlőre még nem törött össze alattam, pedig a Thökölyn, és a Bécsi út macskaköves részein is mentem vele. Ha törik, egy az egyben mindent ( kormány, hajtómű, fékek, fékkarok, kerekek, át tudom dobni egy korabeli olasz acél vázba ), bár most találtam egy új gyártású Schwinn Csepel road vázat...

Valami iszonyatosan rákattantam az egysebizésre. Az egy dolog, hogy 30 felett már tényleg tüdőből teker az ember, mert pörög a lába mint a centrifuga.

Tudom, a stucni kicsit hülyén néz ki rajta, hogy plusz-os, de 21,1-esből csak ilyen van. Majd lesz egy villa csere, amibe rendes 22,2-es pipát tudok tenni.
A kormány állásán meg még folyamatosan állítgatok, mert sehogy se találom az ideális helyzetet, akármerre forgatom.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#11638) Horbal válasza knifemaster (#11635) üzenetére


Horbal
őstag

És hány kiló, mert egy ennyire kihúzott nyeregcső már rendesen lenghet...nem parázol, hogy elgörbül alattad? :U

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#11639) tekeyagd válasza knifemaster (#11631) üzenetére


tekeyagd
tag

:Y :Y :Y

Mester,ez gyönyörű!!! :R

(#11640) szatocs


szatocs
őstag

Jó ez a vázméret dolog. Két kerékpárboltban mást-mást mondtak.

182 cm magassághoz mérten mondták azt, amit, egyikben a Kelly's Quartz - ból 17,5 - öst ajánlot, mert hogy az kényelmesebb lenne, másikon meg 19,5 - öset, mert hogy az még nem nagy.

Ráülni meg egyik helyen sem tudtam egyikre sem, mert még nem is kapni a 2009 - est.

Ja, és mindkettőben azt mondták, hogy hát igen, igazság szerint a 18 - as vázméret lenne az ideális.

=== Szatocs ===

(#11641) knifemaster válasza Horbal (#11638) üzenetére


knifemaster
tag

105...
Attól ,hogy elgörbül a nyeregcső nem parázom.Az a jobbik eset..:)
Rengeteget olvastam ebben a témában is.Konklúzió a következő...számomra nincs érdemi infó.Úgy hogy marad a gyakorlati tapasztalat.

Thx Teke a máj hízlalást,meg a többieknek is persze...:)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#11642) Ariadne válasza szatocs (#11640) üzenetére


Ariadne
őstag

Akkor ülj rá egy 2008-asra, a méretezésük nem hiszem, hogy változik. ;) Szerintem inkább 19,5 egyébként. Párom 183, és 21,5-es wandalja volt. :DDD Igaz az tényleg nagy már, de ő így szerette. Az ideális a 19,5 körül van valahol, de semmiképp sem 17,5. Az én 173 centimmel pl. az Exquisite-ből 17,5-es határeset, majdnem kicsi, igaz ez cross váz, kicsit más geóval.

Apropó, ha valakinek szüksége lenne egy új, garis Kelly's Toxic vázra (08), szóljon bátran. :) Itt fekszik az ágy alatt, pedig nagyon szeretne már beépítve menni és menni. :K

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#11643) szatocs válasza Ariadne (#11642) üzenetére


szatocs
őstag

Az sincs ott, csak egy Scarpe volt, meg KTM - ek, meg Kona - k. Azt hittem, hogy nagyobb bolt, de csak vagy 15 kerékpár volt ott raktáron, de mindegy is:)

Az a lényeg, hogy rendelni lehet szerintem csak, nincs ott ' 08 - as meg semmilyen Quartz sem.

=== Szatocs ===

(#11644) Ariadne válasza szatocs (#11643) üzenetére


Ariadne
őstag

Hm. Ráülés nélkül azért kockázatos... De hamarosan itt lesznek már, remélem.
Párom egy Phanaticra feni a fogát, mert elirigyelte a cross bicómat, csak túl kicsi az enyém neki. :D De nem tudom, hova tesszük egy 46 m2-es lakásban a hatodik bicót, most három van a szobában itt mellettem, egy az erkélyen, egy meg a konyhában... :B :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#11645) Dirtyz válasza tr00p3r (#11601) üzenetére


Dirtyz
őstag

Gyönyörű időnk lesz holnap! :) Hová menjek reggel, adj meg valami koordinátát...

Valaki nem tart holnap velünk egy kis börzsönyi kirándulásra?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11646) Ariadne válasza Dirtyz (#11645) üzenetére


Ariadne
őstag

:D Mi pont megyünk vagy tízen, kivételesen kerekek nélkül, lábon. :) Útvonalunk: Kemence - Feketevölgy-panzió - Holló-kő - Salgóvár - Fekete-völgy - Kemence, aztán esetleg egy párkányi kalóriapótlás.
Fura lesz bicó nélkül lenni az erdőben, nem szoktam ilyet csinálni sosem... :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#11647) becuszabi válasza Ariadne (#11646) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Többször is azt fogod majd magadon észrevenni, hogy azon gondolkodsz, hogy az előző kanyart miképpen vennéd be, vagy milyen áttétellel mennél fel az következő emelkedőn :D

"Aki szívből él, az élből szív"

(#11648) Ariadne válasza becuszabi (#11647) üzenetére


Ariadne
őstag

:D :D :D

Közben ránéztem a Eurosport2-re, bmx dirt verseny. Hihetetlen trükköket nyomnak, közben narrátor: xy most nincs itt, mert az előző versenyen nagyon nagyot esett, jelenleg tolószékben van. Elég lassú a felépülése, de már beszél. :Y Ez duuuurva. :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#11649) Dirtyz válasza Ariadne (#11646) üzenetére


Dirtyz
őstag

Gyalog az erdőben.., meg vagytok őrülve? :DDD
Ahol bicajjal minden hétvégén járok, ott gyalog simán el tudok tévedni, sokkal lassab a tempó :)
Sajna Börzsöny elmarad, de lesz egy kis Pilis helyette

Védd a fákat, egyél hódot!

(#11650) degu


degu
senior tag

Jolvan na!
Igazatok van...
/megint meghalt egy biciklista a rackevei kanyarban!/
Elet,ero,egeszseg!
Lehet...hogy az volt a baj...hogy nem volt 17-es a valtoja...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.