Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9650) picur220 válasza dudika10 (#9648) üzenetére


picur220
veterán

Ha levezetted a 30 órát akkor megbuksz az első forgalmi vizsgán

Na ez azért nem törvényszerű... én úgy tudom, Bp-n sem minden vizsgabiztos korrupt, mármint nem mindegyiket kötelező lefizetni. Felénk (Szolnokon) pedig 5db van összesen, van, amelyik rendesebb, van, amelyik buktatósabb, de át lehet menni mindnél, és ők konkrétan nem fizetősek. Én konkrétan úgy mentem át elsőre, hogy a tavalyi sima forgalmi vizsgára készítettek (1 egyívű megfordulás + 1 várakozás), és január elején az új, rutinos forgalmi vizsgán kellett részt vennem (1 megfordulás (egyívű/Y/saroktolatás közül húzol) + 3 várakozás (1 merőleges előre (jobbra/balra közül húzol), 1 merőleges tolatva (jobbra/balra közül húzol), 1 párhuzamos (előre/tolatva közül húzol). Én pont tolatva párhuzamosat húztam, amit az oktató meg sem tanított, csak a vizsga előtt fél órával próbáltuk ki 3x összesen, ahhoz képest azóta sem álltam be olyan pontosan párhuzamos parkolóba saját kocsival. :DDD

EÜ tanfolyamot errefelé az iskola tartja, csak a vizsgát tartotta a vöröskereszt. A vizsgakártya a forgalmi vizsgán kell csak.

KRESZ tanfolyam itt ingyenes volt, és Bp-n is sok helyen az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.