Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- talmida: My Art II.
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- sziku69: Szólánc.
- caprine: Snowrunner játék manuális tuning lehetőségei
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
- eBay-es kütyük kis pénzért
Új hozzászólás Aktív témák
-
Drizzt
nagyúr
-
bandi0000
nagyúr
válasz
Froclee
#10437
üzenetére
de így is csak 1 db magánhangzót vizsgálhat 1 sorban nem? Akkor inkább már egy dupla for
kutga:
Mit tanulsz vagy milyen szakon vagy? De mondom, szebb, ha egy stringként eltárolod az összes lehetséges magánhangzót, és akkor azon is végig mész a fenti for on belül, még a nagy betűt se kell vizsgálni, ha elötte a forrás szöveget kisbetűssé alakítod -
floatr
veterán
válasz
Froclee
#9544
üzenetére
"identitás-válság"
Amúgy hogy a nyelv maga mit tud, annak a megítélése erősen szubjektív, mert annotation processinggel széthekkelheted a javat, mint ahogy az is, hogy kinek milyen haszna van abból, ha egy bizonyos dolgot egy v többféleképpen lehet megoldani, vagy hogy 1-2 sorral kevésbé terjengős a kód.
Szerintem -- ha kíváncsi vagy a véleményemre -- már rég nem az számít, hogy egy megoldásban az implementáció milyen nyelvi bravúrokat képes felvonultatni; ez csak az elméleti része az egésznek. Sokkal fontosabb, hogy milyen ökoszisztéma az, amit fel tudsz köré építeni, vagy eleve adott hozzá, és ebben a java verhetetlen. Mert amikor jön a PM/PO megkérdezni, hogy "ez meg lehet csinálni?", felsorolsz neki 6 megoldási lehetőséget költségbecsléssel, akkor senkit sem fog érdekelni, még Bill szüleit sem, hogy 3 vagy 4 sorban írtad le, ponttal, nyíllal, vagy kínai írásjelekkel tarkítva, van-e vessző a sor végén, meg egyebek. Csak az az ember lesz tőle lelki beteg, akivel megcsináltatják végül.
-
disy68
aktív tag
válasz
Froclee
#8719
üzenetére
Enterprisify megvan?

-
floatr
veterán
válasz
Froclee
#8719
üzenetére

Nekem ez a fajta hello world jobban tetszik Predictions for Java 20
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- Xbox Series X|S
- Autós kamerák
- AliExpress tapasztalatok
- Okos Otthon / Smart Home
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Crimson Desert
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Facebook és Messenger
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- MWC 2026: Kezünkben a Vivo V70, megvan a magyar ára is
- További aktív témák...
- HP ProBook 6560b, 15,6" HD+, i5-2520M CPU, 8GB DDR3, 500GB HDD, W10, Számla, garancia ( olvasd végi
- Lenovo Thinkpad L450, 14" HD, i3-5005U CPU, 8GB DDR3, 128GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia ( olvas
- HP ProBook 650 G2 15,6" FHD, i5-6200 CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia ( olvasd
- Dell Latitude 5490, 14" FHD IPS, i5-7300U CPU, 8GB DDR4, 256GB SSD, W11, Számla, 1 év garancia ( ol
- Dell Latitude 7320 Carbon /i5-1145G7/16GB/256GB SSD/13.3" FHD laptop
- Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
- ÚJ Magic Keyboard billentyűzetek/ USB-C - Lighning/ 27% Áfás/ Ingyenes szállítás!
- Fém, összecsukható és kihúzható fotó állvány eladó
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Asus TUF B650-Plus Wifi alaplap
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



