Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) KMan válasza neduddki (#2650) üzenetére


KMan
őstag

hova?

TJ

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2652) neduddki válasza KMan (#2651) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az eltbe:- )

udv

neduddki

p.s. 200 kreitnel aszontamnekem elgem van ebbol a hujjesegbol es paaaa:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2653) Wolfy_ válasza neduddki (#2652) üzenetére


Wolfy_
tag

es 200-nal erdemes otthagyni? en most vagyok valahol 260 korul, tavaly elkezdtem dolgozni teljes allasban, de most mar csak azert is befejezem az egytetemen (igaz nem kozlek, hanem villanykaron :)).

(#2654) neduddki válasza Wolfy_ (#2653) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mivle nem erdekelt, cseszegetek hogy mennyek at mm-re megeszik egy rakas tragyat, de nem erdekel, a karon is tobben felajanlottak hogy segitenek csak csinlajammeg , de ha egyszer nem erdekel vmi akkor inkabb pakolok es megyej arebb, en ijjen vagyok, mongyuk a Westsik fel kozleautomatika az volt az egyik ami foltteb bettte a kaput az ertelmevel:- ((( ,de amugy sem akartma eroltetni tulzottan
amugy 260nal otthagyniu tenyegl hujjeseg /egyesek szeritn 200nal is:- )))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2655) Wolfy_ válasza neduddki (#2654) üzenetére


Wolfy_
tag

nemtom, azert szerintem 200 kredit elott is ra lehet jonni, hogy ha ennyire nem erdekel az egesz. vagy addig mivel voltal elfoglalva, hogy nem esett le? :DD

(#2656) neduddki válasza Wolfy_ (#2655) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

:- )
azert tegyuk hozza, hogy egy vallakozi igazolvany melle egy nappali jogiszony igencsak pozitiv fejlenmny:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2657) cqr


cqr
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Nem tudnátok ajánlani vkit az alábbi Matek a2-t tartó előadók közül? :
Serény György
G. Horváth Ákosné
Járai Antal
Szabados Tamás
Nagy Béla

(#2658) peterszky válasza cqr (#2657) üzenetére


peterszky
őstag

Járai T.úr előadása valószínűleg unalmas lesz, amúgy nagy koponya (prímrekorder).
ELTÉ-s BevMat EA tapasztalat

What else you gonna do on a Saturday?

(#2659) Wolfy_ válasza cqr (#2657) üzenetére


Wolfy_
tag

Serenyt csak egy infos eloadasrol ismerem, de eleg nagy arc a ficko, szerintem nem lehet rossz. :)

(#2660) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

NA 6 fokkal melegebb van az st4en akkor ma mar bemegyek:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2661) Tomics


Tomics
addikt

Üdv.

Gépészmérnökire érdemes akkor jelentkezni, ha utálok rajzolni? Autocadből megvan az alapfok (2D), meg van pár alap ismeretem erről a szakról, de mindig is gyűlöltem rajzolni nagy A3-mas lapokra szerkezeti rajzokat középsuliban, meg nem is tudok egyenes vonalat húzni vonalzóval sem :D.Elvileg már nincs kézzel rajzolás az egyetemen igaz, csak CAD-el?

PH! addikt since 2004

(#2662) bdav válasza Tomics (#2661) üzenetére


bdav
őstag

öcsém most kezdte a közlekedésmérnökséget, ők rajzolnak elég sokat. sztem a gépészek mégtöbbet de ez csak tipp :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#2663) KMan válasza Tomics (#2661) üzenetére


KMan
őstag

Elvileg már nincs kézzel rajzolás az egyetemen

aha persze :) gepeszen meg plane nincs.

[ Szerkesztve ]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2664) neduddki válasza bdav (#2662) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

epitos-epitesz viszi apromet
amugy szabdkezi rajz van meg boseggel, sot kezi muszaki rajz is:-

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2665) FehérHolló válasza cqr (#2657) üzenetére


FehérHolló
veterán

GHÁ-nál meg lehet tanulni rendesen a matekot, de hármasnál jobb jegyed nem lesz.
Serénynél megtanulod, hogy mit kell tudni ZH-n, jó jegyeid lesznek, de fingod nem lesz a matematikáról. (GHÁ-nál voltam A1-2, Serénynél A3.)

Szabadosnál voltam A4-en. Nagyon jól magyaráz, szerintem ő az arany középút GHÁ és Serény között.

Skynet is real. It's called Google.

(#2666) concret_hp válasza Wolfy_ (#2659) üzenetére


concret_hp
addikt

nemnem fi az fi? :D (nekem ennyi maradt meg abból az előadásból amin benn voltam :C )

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2667) bandus válasza Tomics (#2661) üzenetére


bandus
veterán

ábrázoló geometria tárgyad lesz. közlekkaron meg műábra van, építőn meg mindkettő :D ezek friss idei infok. szerintem a műábra rosszabb. egyik közlekes házi rögtön úg y kezdődött, hogy "tervezett kidolgozási idő 8 óra.", ami csak akkor annyi jó setben ha másolod :D

KMan: köszi az infokat :R
már csak Zsomor és Daruka között vacillálok. talán előbbi számomra kedvezőbb időpontban tart előadást.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2668) Silivrian


Silivrian
csendes tag

Köszi mindenkinek az infókat!

Holnap digit vizsga, azt hiszem az IIT nem fog csalódást okozni :DDD

(#2669) concret_hp válasza bandus (#2667) üzenetére


concret_hp
addikt

eheh a rutintalanság :DDD
közgázra nem kell bejárni :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2670) FehérHolló válasza concret_hp (#2669) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pedig kellemes a légkör (= a lányok aránya kb duplája a szokásosnak) és meleg van. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2671) cqr válasza FehérHolló (#2665) üzenetére


cqr
aktív tag

Köszi a választ! Serénynél voltam a1 en, nagyon hasonló a véleményem róla, de a többieket nem igazán ismertem (max annyit hallásból hogy GHorváth elég kemény..).
Érdekes hogy neptunon Szabadoshoz 500 as helyet irnak ebből 270 en vették föl, de gyakorlat "véletlenül" csak 9*30 van vagyis akkor Szabados betelt.. (egyébként Serény) is..
Vizsgaidőszak végén nem szoktak helyek felszabadulni?

(#2672) KMan válasza FehérHolló (#2670) üzenetére


KMan
őstag

En is csak a csajok meg a melegek miatt jartam be :P

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2673) Tomics válasza KMan (#2672) üzenetére


Tomics
addikt

ez enyhén félreérthető :DDD

bandus: kösz az infót, akkor úgy néz ki, hogy marad a villany-energetika páros.

PH! addikt since 2004

(#2674) concret_hp válasza FehérHolló (#2670) üzenetére


concret_hp
addikt

2% -> 4% ? :DDD

akkor má' inkább átmegy az ember a közgázegyetemre :C ott is van mikmak :C

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2675) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nah, grafika gyakiv-n megint aranyos feladat volt, kis túlzással: írjál raytracert... Persze a szokásos 40 perc alatt. Este 9-kor eredményhirdetés. Nem megyek be, az tuti, elkezdtem lebetegedni. Nameg a nem megszerzett aláírást úgyse kell beírni. :U

I am having fun staying poor.

(#2676) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Aki mérnök infóra jár, meg tudná mondani, hogy elsősorban milyen tantárgyakra koncentrálnak ott? Mennyire számít a gimnáziumból hozott tudás, van-e szükség fizikatudásra, milyen tantárgyakat oktatnak ott?

(#2677) concret_hp válasza (Kolombusz) (#2676) üzenetére


concret_hp
addikt

info.sch.bme.hu

gimis tudás nem sokat számít. 2 félév fizika van, túlélhető.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2678) (Kolombusz) válasza concret_hp (#2677) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Köszönöm válaszod!

(#2679) Blaise válasza (Kolombusz) (#2676) üzenetére


Blaise
veterán

nem vagyok bme-s, de biztonsággal kijelenthetem, hogy a matekot nem árt vágni :D

(#2680) Drizzt válasza (Kolombusz) (#2678) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Matek az olyan, hogy teljesen más lesz, nekem legalábbis az volt, szumma jelet azt se tudtam mi, amikor idejöttem, hát még amikor első analgyakon elkezdett ilyen univerzális, meg egzisztenciális kvantort leírni a definíciókba rövidítésként, akkor csak figyeletm, hogy ez mit csinál. :D Fizika valóban túlélhető, de elég rendesen lehet vele szívni, az a véleményem, abból buktam első félévben. :D Programozásból is, ha azt hiszed, hogy tudsz is valamit, pár előadás után rá fogsz jönni, hogy nem tudtál semmit, vagy legalábbis rá lehet jönni a mélyben fekvő összefüggésekre. Azt mondom így 4. évesen, hogy kegyetlen szopások vannak az egyetem folyamán(nekem a fizika1 egyenes féléven, szglab4, szglab5, grafika, opre, valszám a használhatatlan könyv miatt(bejárni kellett volna lehet. :D)), hogy a legnagyobbakat emeljem ki, bár van akinek ezek közül mázlija van, s mással szenved, de összességében mindenki találhat valami neki nem tetszőt. :D), de megérheti később a befektetett energia. Vagy nem. :D Majd meglátjuk.

I am having fun staying poor.

(#2681) jasszer


jasszer
senior tag

Közlekes szokott járni errefelé? :) (lenne néhány kérdésem)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#2682) (Kolombusz) válasza Blaise (#2679) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én sem a BME-re mennék, hanem a miskolcira, vagy a debrecenire.

(#2683) Blaise válasza (Kolombusz) (#2682) üzenetére


Blaise
veterán

tananyag nagyrésze ugyanaz

(#2684) concret_hp válasza Blaise (#2683) üzenetére


concret_hp
addikt

hátazééé... van 1-2 dolgo amiről máshol nem is hallottak :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2685) FehérHolló válasza concret_hp (#2674) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pontosan. :D De a minőségbeli javulás is fontos, nem csak a mennyiségi növekedés. :)

Közgázra át lehet hallgatni mikmakot? :)

jasszer: neduddkire ne hallgass, csak elkeserítene. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2686) jasszer válasza FehérHolló (#2685) üzenetére


jasszer
senior tag

Gondolom nem véletlenül váltott... :U

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#2687) FehérHolló válasza jasszer (#2686) üzenetére


FehérHolló
veterán

Olvass már vissza cirka 60 hozzászólásnyit... farkaska és gepárd kombó.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2688) neduddki válasza jasszer (#2686) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha szereted a szopast:- ))) csak el ne fled hogy rossz oldalon allsz:- )))

udv

neduddki

p.s. a mi kezdoevfojamunkbol 22% fejeszte be 5 eve alatt :- ))) ill. en az elso voltam a nevsorban elos es masodik felevben is a tk-ban, de aki a masodik felevben a masodik volt, az az elsoben meg a 8.:- )))

mod: amiugy merg Karib szkott ph-n jarni

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2689) bdav


bdav
őstag

YEEEHAAAW grafika 4es :DD

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#2690) mr.geeZ válasza bdav (#2689) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Yeaaah, grafika 2es sokadik nekifutásra, könyörgésre :D (a nagyházi megcsinálása SOKAT segített)

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#2691) jasszer válasza neduddki (#2688) üzenetére


jasszer
senior tag

"Jól" hangzik... :(

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#2692) bence26 válasza neduddki (#2645) üzenetére


bence26
csendes tag

alapképzésben nincsee:)

Kman : ne cigizz, akkor nem esik ki :D

Nekem ket ismerosom van, az egyik alk. köz. jár a másik államigazgatás és annyira nem jött be nekik.Csak egy problémájuk van hogy amit mondanak az sosem ugy van(ora kezdet hol korabban-kesobb, hataridok hol korábban hol késöbb :D )

[ Szerkesztve ]

I love ya, I love ya, I freaking fucking love ya

(#2693) concret_hp válasza bdav (#2689) üzenetére


concret_hp
addikt

:R

mr.Geez-nek is grat :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2694) KMan válasza bence26 (#2692) üzenetére


KMan
őstag

priviben megirhatnad kicsit reszletesebben hogy mit jelent ez az annyira nem jött be nekik

hataridok hol kesobb azzal mi baj van? :F :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2695) KMan válasza FehérHolló (#2685) üzenetére


KMan
őstag

Közgázra át lehet hallgatni mikmakot?

jah, csak keszulj fel az ilyen helyzetekre:

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#2696) bdav válasza KMan (#2695) üzenetére


bdav
őstag

felkészültem. hol kell jelentkezni? :D

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#2697) DigitXT válasza mr.geeZ (#2690) üzenetére


DigitXT
félisten

Grat: mennyi volt/van még a diplomáig?:D (Nekem egy Rendszeropt. vizsga.:B)

[ Szerkesztve ]

(#2698) Drizzt válasza bdav (#2689) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Grat! Be is írták ezt már nektek a Neptunba? Szóval ha lenne aláírásom véletlenül, akkor annak már ott kellene lennie gondolom? Nem mentem be este 9-re, viszont szerencsére a lázat sikerült elkerülnöm, csúcsidőben 37,8-on jártam. :D A vizsgára össz mennyi idő volt?

I am having fun staying poor.

(#2699) mr.geeZ válasza DigitXT (#2697) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Thx All! Nekem is már csak egy elágazó2, az infmen:) A Zh nagyon jó lett belőle, szóval bizakodom, hogy meg lesz, és jöhet a diploma 1 év csúszással.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#2700) bdav válasza Drizzt (#2698) üzenetére


bdav
őstag

nem nem írták még be de nem is nagyon ment ma a neptun :D
a vizsgára 80 perc volt, amit teljes terjedelmében kihasználtam. ez nagyon ritka dolog nálam. jó esetben 2/3 idő környékén lelécelek :) (digit szigo az meredekebb volt mert ment a hasam. ott félidő előtt kimentem, de ugyis 5 lett :D)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.