Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) krammerka válasza #TOTTI (#8549) üzenetére


krammerka
őstag

pont ez időre lebetegszel,ha szopatni akarnak...............

(#8552) kicsigeri válasza #TOTTI (#8549) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Jah tényleg, tartós táppénz, 45 nap. :D igaz akkor papíron még mindig ott dolgozol. Hol nyitsz boltot? Pécsen?

(#8553) #TOTTI válasza kicsigeri (#8552) üzenetére


#TOTTI
őstag

Dombóváron.. az a gond nem felmondok hanem közös megegyezés.. és az szerint 10.éig dolgozom.. mint a güzü.. felfoghatná ha leszarom a melo is olyan lesz..

(#8554) lipi67 válasza Gorneck (#8535) üzenetére


lipi67
veterán

Ma egy volt bnőm elment Bogimmal a könyveiért, hozta vitte, ki se léptem a bejárati ajtón, amd-s időjárás nem zavart. Holnap Krisztiánnal beirtakozás, utána jön még egy debreceni kontrol, és jöhet is a jó Inteles napsütés:)

(#8541) kicsigeri : Először menyasszony, utána menj asszony... :K
(#8542) Gorneck23 : Nekem is jobban bejön a válás, bár 3:2-re még a nősülés vezet:)

tsigalko87: "már most hallom hogy mennyit kell éjjszakáznom meg szopni felmondás alatt.."

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8555) lipi67 válasza #TOTTI (#8553) üzenetére


lipi67
veterán

"már most hallom hogy mennyit kell éjjszakáznom meg szopni felmondás alatt.."
".. felfoghatná ha leszarom a melo is olyan lesz.."

????????????????? Most anal vagy oral? :D Bakker hol töltöd Te a felmondási idődet, Tökölön?
"Készülj ki idegileg, pszihiátria, tuti 2 hónap táppénz! Mesélj, hogy most akarsz boltot, tuti fel is vesznek:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8556) krammerka válasza lipi67 (#8554) üzenetére


krammerka
őstag

"Először menyasszony, utána menj asszony... " :C :C

Ez esetleg valakit érdekel?

[ Szerkesztve ]

(#8557) lipi67 válasza krammerka (#8556) üzenetére


lipi67
veterán

Ez van:)
A tuningosban lenne aki besegítene, hosszú távon is! Nézz már be majd légyszi!!!

Jó reggelt! Itt 7:00-tól felhőszakadás volt. Indulunk beirtakoznio az új suliba.
Inteles szép napot!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8558) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jobb reggelt mindenkinek :)

(#8559) Chaser válasza #TOTTI (#8549) üzenetére


Chaser
titán

Ne hagyd magad ;]

Itt a 2160, tényleg jó darab, csak neked 10k postával :N a többieknek is:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8560) shteer válasza kicsigeri (#8558) üzenetére


shteer
titán

jobbat :DDD

amd-s idő van és lesz is még :(

lipi: látom jó kedved van, sziporkázol :D

..szerintem jónak tűnik

(#8561) Chaser válasza shteer (#8560) üzenetére


Chaser
titán

Itt már inteles:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8562) shteer válasza Chaser (#8561) üzenetére


shteer
titán

afrikából írsz? :)

..szerintem jónak tűnik

(#8563) Chaser válasza shteer (#8562) üzenetére


Chaser
titán

Kekkemét, elég jó idő lett. A felhőzet szétoszlott többé-kevésbé, néha sütöget a napocska is, Afrika majd jövőre:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8564) lipi67 válasza shteer (#8560) üzenetére


lipi67
veterán

Hát..kvajó! Most értünk haza a beíratkozásból...Nem hiszem el..Tankönyv 25.600FT! :Y
+diák ig. 550Ft, Biztosítás (valami gagyi 1.500FT),plusz jönnek még a füzetek meg az "egyéb" apróságok...----meg Bogim..----

Reggel 7 és 1/2 8 között itt felhőszakadásszerü eső volt..Most pill. süt a nap..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8565) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#8566) fekeandras válasza Gyuri27 (#8565) üzenetére


fekeandras
őstag

B@zd meg az amd-s napodat :(( .Reggel esett.Elállt.Mostanra nagyjából száradt annyit a fű hogy ne vésővel meg kalapáccsal kelljen leszedni a fűnyíró aljáról.Nagy nehezen rászántam magam és elkezdtem füvet nyírni.Lenyítram egy 30x5 méteres darabot a kertből erre jött egy karaj zápor... Meg voodooztatlak wazze!!! :D

(#8567) shteer válasza lipi67 (#8564) üzenetére


shteer
titán

nem semmi összeg... mi ez, nyári suli? :)

..szerintem jónak tűnik

(#8568) shteer válasza Gyuri27 (#8565) üzenetére


shteer
titán

szép volt :K de mostanra egész jó kis tavaszi idő lett :))

na megvárom még az sql query végeredményét aztán elmék haza - feltéve ha még ma hajlandó lesz lefutni :DDD

:(( munkatársam magyarázott és mutogatott a tollával a képernyőre - most észrevettem a 2 kis pöttyöt és nem akar lejönni - olyan mint 2 nagyobb pixelhiba - csak ezeket látom.. zavaró kicsit

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8569) shteer válasza shteer (#8568) üzenetére


shteer
titán

oh, yesss... mission complete :)

..szerintem jónak tűnik

(#8570) Gyuri27 válasza shteer (#8568) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vagy valami erősebb hapci maradvány. Ha pixel hiba akkor szinezd pe alkoholos filcel. :DDD

fekeandras: te állat vagy. Eső után mikor nyírunk füvet? Ha mefszáradt vazze.

Amúgy mindig napsütéses amd-s idő van. Csak néha buzi inteles felhők eltakarják.
A vudu-hudu mestere vagyok. tehát rám nem hat. De az vissza szál rád. :K
Ha nem hiszed gondolj csak bele, hogy nem ment tönkre az amd. Leesett? Én babonáztam meg a pénz embereket vigyenek egy kis lét.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8571) lipi67 válasza shteer (#8567) üzenetére


lipi67
veterán

Mi ez? Ez még csak a kezdet! Menza 260/nap, bérlet, füzetek , isten tudja mi még. Ez csak 13db (asszem) könyv.
A lényeg ..már ismer a tanári kar..Visszafogott voltam, de volt 1-2 beszólás. Asszem semmi gáz, jó fejek ezek, s majd idővel megszoknak engem is, vagy nem íratják be a törpével, hogy mikor van szülői:)

este jövök:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8572) kicsigeri válasza lipi67 (#8571) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi sajna a gyerek sok pénzt visz el.

De bakker már este van :D:D:D

(#8573) lipi67 válasza kicsigeri (#8572) üzenetére


lipi67
veterán

Hát.. elég sokat, de majd ha megnőnek, eltartatom magam velük:)

Beíratás: Reggel szóltam egy régi kopasz cimbinek, hogy 9re jöjjön, megyünk kirándulni.
Bementünk a Gimiobe. Egy hosszú asztal a teremben (vmi 9/5-ös oszt.-ban). 3 ember 1mástól 2-2 méterre. eső egy ffi. Mondja üljek le meg a törpe. Ad pár papírt, kér oem azonosítót, bizit. S morog valami arról, hogy 26-án vigyük vissza. Én a két pinát hesszelem, -gondoltam Krisztián figyel (tévedtem)-, meg azt, hogy kopasz kérdi valakitől , hol tud dobni egy pisit. (egy terepszinü gatyában, martens, fehér fűző, fekete Lnadser póló, csontkopasz, tele vágással a feje:) )

na ..Mondja a pali, hogy második kör, (mellette a nő). Az is hugyos ám! Szól, hogy Ő is pislantana..lelép. Hív a 3.Mondja, hogy ne álljak felette se , csüccs. Megérdeztem, hogy idegesítí,sokáig tart majd és sajnál, esetleg olyan összeget kér majd , hogy le kell ülnöm, vagy 1xüen csak kedves? Már nevetett. Kérdezett pár dolgot, kötöttünk biztosítást, no nem nagyot, mondtam , hogy csalánba nem üt a ménykű, ha meg igen, akkor olcsóbb ha csinálok másikat..) Majd megjött a hugyus nő, és ..Bogim is. (nem tudom, merre kolbászolz) A hugyos megláétja és örül neki, kérdi, hogy melyik osztályba is jár. Odaszólok, hogy 7a-ba de 30Km-rel odébb:) Erre mondja a hugyos, hogy akkor nagyon hasonlít valakire. Mondom: Persze te jány! Rám! Rámnéz, s megkérdi, hogy boxoló vagyok? Mondom neki, ez most bók volt a szuper testemre :DDD ,vagy gúnyos célzás a szarrátört örrömra? Már nyerő voltam, haverok lettek. Csak azt mnem tudom, mi a fenét kell 26-án visszavinni? :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8574) lipi67


lipi67
veterán

Nem tok írni! Nem csak alapból, olyat kell némelyik bill.-re csapni míg megjeleni a betü..
Ez az átok gyerek.. :W
Ja! Mire kijöttünk ..Látom kopasz odamegy a verdához és belerúg. Ott volt a kis kék tasak 1680Ft:) Gondoltuk megkeressük a parasztot , de nem lett meg, igaz pont nem messze volt egy presszó. Bementünk , a lüke fiam meg villog a hugának, hogy van sok pénze.No..Odamentem a pulthozm, kértem a csepparanytól 2 kólát, 2 csokit, 2 kávét 1 alkoholmenteset meg egy borsodit,s mondtam neki: Szólj már oda ahol az a 3 dezentor ül, hogy "Krisztián! Apa azt mondta, ezt a számlát Te rendezed!"-Mondta ok, én meg elmentem, dobtam egy pisit. Hallom a rendelt szöveget, sietek ki és...Az én fiam egy "beteg vagy?" pofával néz a nőre, meg se mozdul :O . Mit tehettem..kértem még 1 kört, fizettem s húztunk haza.. :U

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8575) krammerka válasza lipi67 (#8573) üzenetére


krammerka
őstag

:DDD :C

(#8576) kicsigeri válasza lipi67 (#8573) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:D

Jó reggelt :D

(#8577) fekeandras válasza lipi67 (#8574) üzenetére


fekeandras
őstag

:D

(#8578) lipi67


lipi67
veterán

Elállt az eső!!!!!!! Lehet, hogy új Intel proci kerül piacra, ezért derült az ég?
;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8579) kicsigeri válasza lipi67 (#8578) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Ez fix, itt Pöstön ahol vagyok egész nap inteles idő van :) és nem esett:D

(#8580) Gyuri27 válasza kicsigeri (#8579) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tudod is te. Csak vendég vagy még pest megyében is. :K
Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8581) lipi67 válasza kicsigeri (#8579) üzenetére


lipi67
veterán

Ha én Pesten vok.. tuti nem veszem észre, hogy nap süt, vagy esik a hó..

György: "Tudod is te. Csak vendég vagy még pest megyében is" :Y :D Kis kedves sorok. Mi történt? Tegnap meggyilkolászott abban a dir-dur játékban?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8582) Gyuri27 válasza lipi67 (#8581) üzenetére


Gyuri27
félisten

Áááá hát nem mer jönni. Fél a lelkem. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#8583) kicsigeri válasza Gyuri27 (#8582) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:DDD

(#8584) shteer


shteer
titán

Jóreggelt! Inteles szép napot!

..szerintem jónak tűnik

(#8585) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt :) Az intel napja süssön mindenkire. Igen még rád is Gyuri :DDD

(#8586) lipi67


lipi67
veterán

Jó napot!
Ma , ha megfőzök és Krisztián is engedi :B , Linux alatt fogok tuningolni egy kicsit:)
Gyuri: Olyan jó hangulatban beszéltek róla..még a végén én is kedvet kapok:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8587) lipi67


lipi67
veterán

Bogim"beteg"!!! Ma egész nap takarít :Y ..
Szerintem holnap..lesz valami kívánsága, ha nem, tuti beteg:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8588) kicsigeri válasza lipi67 (#8587) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Lipi az biztos hogy valamit szeretne. Én is ilyen voltam :DDD :P :P na jó lehet nem takarítottam de segítettem ha valamit akartam.

[ Szerkesztve ]

(#8589) tildy válasza lipi67 (#8587) üzenetére


tildy
nagyúr

:D nekem meg sikerlt a villmérnöki :B :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8590) kicsigeri válasza tildy (#8589) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Gratula mérnök asszony.

(#8591) lipi67 válasza tildy (#8589) üzenetére


lipi67
veterán

Tudom! Nagyon ügyi vagy!!! :C :C :C (Nézd csak meg , reggel óta mi van az msn-emen!!!)

(#8588) kicsigeri : :D Többiek? Még mindíg 1edül melózol?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8592) kicsigeri válasza lipi67 (#8591) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Igen, most éppen Párizsba van a fönökség :D

(#8593) lipi67 válasza kicsigeri (#8592) üzenetére


lipi67
veterán

Franciáznak..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8594) Gyuri27 válasza lipi67 (#8586) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem neked való az. :DDD

Amd-s majdnem szép estét.

Úrnőm: gratula. Ritkán jössz erre.

Geri: neked meg kuki a füledbe. Csak úgy. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#8595) kicsigeri válasza lipi67 (#8593) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na ja :) Meg vitték a kölköket miki egeret nézni.

(#8596) lipi67 válasza Gyuri27 (#8594) üzenetére


lipi67
veterán

:)

Mér piszkálod Gerit, majd jól lelődöz :DDD :DDD

(#8595) kicsigeri : Flancolnak..Te meg lógj!!!!!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8597) #TOTTI


#TOTTI
őstag

NA figyi bementem a pécsi boltba ami olyan lesz mint az enyém.. állitolag nagyon gyorsan lerámolják 2 naponta hozza a DPD a csomagot..:) ugyhogy csak megvesznek napi egy nyamvadt polot.. munkanélkülivel kiegészitve.. már szép summa..:):)

(#8598) kicsigeri válasza lipi67 (#8596) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:) azon vagyok egész nap msn-t nyomtam

(#8599) lipi67 válasza kicsigeri (#8598) üzenetére


lipi67
veterán

Milyen Msn? Gondolom van vezetéklneve is:)
-és Téged ismerve..szőke-

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8600) fekeandras


fekeandras
őstag

Kinéztem egy alaplapot.Most tessék kapaszkodni: ASRock P5B Pro.
Gyakorlatilag 1:1 megegyezik az ASUS sima P5B-vel, csak a chipset hűtő más rajta.Most kaptam az infót, hogy 11,2k bruttó.Annyiért a hülyének is megéri.E2xxx alá igen faszántos lesz... :C

Ahogy látom az ánuszt is utólérte az nVidia átcimkézős mániája. :P

mod: Azért a cpu support list is megér egy misét.Fos CeleronD után bele lehet tolni akár egy QX9650-t is bios frissítés nélkül.Ez a nekem való!! :C
Ez amúgy csak Pci-e 1.1?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.