Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9651) lipi67 válasza Gyuri27 (#9645) üzenetére


lipi67
veterán

Az "hejneken"-t prédikál?
Van már itt MSI is meg minden szar. Nem vagy kicsit kényes? :D

Paraszt vok, sötét borsodi, nincs ebbe semmi. ;)

(#9649) krammerka: Én..másra gondolok...(mikor kefélek) :DDD

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9652) lipi67


lipi67
veterán

Gyuri! Reggel azt hittem, megtört az átok, de nem, csak pisilnem kellett.

Jó reggelt!

-Bakker már hajnali 1/3 3kor lefeküdtem, s tessék..Nem bírok most aludni!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9653) Gyuri27 válasza lipi67 (#9651) üzenetére


Gyuri27
félisten

Amd-s szép reggelt.
Mivan már csak akkor ál fell mikor pisilni kell? :DDD

Azok az msik, főleg árukat tekintve nem rosszak. Kiváncsi leszek mikor írsz, hogy kell egy jó amd-s konfig. Mert eljön ez az idő érzem. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#9654) Chaser válasza Gyuri27 (#9648) üzenetére


Chaser
titán

De még a fogyasztások is mindenütt másként alakulnak, nem nagy eltéréssel, de kb 1ikben intelt hozzák ki jobbnak, másikban éemdít:) MSI-ből láttam egy nagyon fasaza lapot, 785G+ddr3, szép fekete, de kapni nem lehet, nincs is ddr3 ramom, szóval mind1:D

lipi67 : Nem hiszem, a vezérlő win alatt tökéletes, most is:)

szerk: "Win7-nél a futtat/winver -nél mit ír?" Nem lehetett telepíteni, mivel nem látta a vinyót :N na persze előzőleg a drivert letöröltem a floppyról, kerestem másikat, de kiderült ugyanaz ami blade winen volt, csak a floppy nyilván megmurdált ;] na szóval ez van... :N

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9655) lipi67 válasza Gyuri27 (#9653) üzenetére


lipi67
veterán

Hát nem Te írtad pár hete nekem?

AMD: Nem, kizárt, több (2) okból is.
1. Visszafelé nem mennék, előre meg i7 lenne, de az nekem sok, felesleges.
2. AMD nem kellene mert nem szimpi, s mert nincs kedvem beletanulni a tuningjába, ha van neki olyan (800MHz-1GHz -es tuning nem érdekel, csak felette)

Inkább csinosítgatom,(ház) erősítek táp, ram, hűtés vonalon.

Szép napot!

(#9654) Chaser: :F Kben Win7-nél nem ezért kérdeztem, majd priviben leírom ha kell, hogy mit tegyél telepítésnél, ha "örökbe" akarod:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9656) shteer válasza lipi67 (#9655) üzenetére


shteer
titán

hűtés vonalon

víz? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#9657) Gyuri27 válasza Chaser (#9654) üzenetére


Gyuri27
félisten

Majd lehet. Amúgy meg a ddr3-s ramja senkinek nem materializálódik a semmiből. Venni kell. :DDD

Lipi: na meglátjuk azt még. Meg nálunk nem mhz-ra gyúr a nép. Hanem +1-2 magra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#9658) lipi67 válasza shteer (#9656) üzenetére


lipi67
veterán

Amit szeretnék: Egy szuper, NAGY!!! házat. Jó lenne u.úgy alul tápos mint a mostani, csak ne ennyire alul..(pár cm-t hagyhattak volna, a porszűrő szinte az asztalt éri..Honnan szívjon szerencsétlen táp ..)

Moduláris tápot, mert hiába kábelezem precízen, zavar a többletdzsungel.

Még ramot, mert bár Win7-hez még 64bit-re is elég 2giga (és gyors is!) azért 8giga patriot nagyobb "biztonságérzetet" adott.

Hűtés: Hdd-t, ramokat, erre értettem. A procim mindent csinál, csak melegedni nem melegedik, a THRu120 Ext. tökéletesen teszi a dolgát.

Amiket felsoroltam, így is 100k körül mozog..
:U :K

A meglévőket meg eladni..
Most néztem, a házamat 1 helyen láttam 25.000-ért, ami azt jelentei, hogy én makulátlan állapotban, szűk 1 évesen, mindennel, dobozával kb 10k-ért ha eladom itt.

Tápomra van 4év gari még,s doboza, matrica, gyorsszarok, kis tasak, köny b, doboza stb minden megvan, itt sose adom el, vagy codegen áron.

Ramok: Nem Ph-s Team Xtreem ramok. Rendelve lettek, 40k lett fizetve értük. Én Ősember révén (Ő rendelte egy srácnak, aki megvette majd meg is gondolta), kedveznénnyel jutottam hozzájuk. Volt 1-2 zeszt 2,2V-on, azóta 2v-on járnak 1066-on vagy éppen 1,9-en 800-on. (1200-as ramok, 2,35-2,45V a gyári érték.)Természetesen doboza stb s a ram is hibátlan. Na ezt kb 15-17k -ért tudnám eladni, itt meg 10k-ért. Rohadjon akkor meg a gépemben. Ok, hogy sok ram megy 1100-1200-at tizenakárhány ezerért, de..ez 1200-ről indul alulfeszelve,s ahol azok szétfeszelve kifulladnak, ez akkor kezd éledni..

Amit meg vennék...
Crucial B. 4x2GB
Ház ..Huhh most láttam egy Corsairt..van vagy 50-70k
Táp Corsair 750-es mod. is túl van 30k-n jóval, s hol van még a hdd hűtése..(nálam valóban hardvercserénél van csak kikapcsolva a gép, jó ha hűtve van a hdd) :U

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9659) lipi67


lipi67
veterán

[Hát nem gyönyörű?] _szerelmes vagyok:( :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9660) Gyuri27 válasza lipi67 (#9659) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát nem. Mutatok két különleges valamit. Ami megint nem tömeg termék. Remélem a pórnépnek nem fogja égetni a szemét. :DDD [link], [link].

Amd - Radeon - Ryzen

(#9661) lipi67 válasza Gyuri27 (#9660) üzenetére


lipi67
veterán

S Te beszélsz minőségről? :D Ez a ház..Nem gagyi parasztos, mint a vásári musiccenterek. Nincs 100 buzi dudor, turbina méretü lapátok. Letisztult mint egy 3millás erősítő.

Tápok: 50A az jól hangzik 12v-os ágon, de én inkább Corsair..(nem tudom, hogy mit tudnak ezek (a második táp piszok ronda, mint egy tál kihányt spenót), de hogy a Corsaír jobb, az tuti.:)

620-as Corsair erősebb (specifikálok) a 750-es meg..Nézd már meg a két tápot meg [Itt a 750-est].
A Zafírod egy búgócsiga, karécsonyfa dísz, a másik jómadár meg egy lefosott fűcsomó a 750-es szolít, erőt sugárzó matt eleganciája mellett. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9662) shteer válasza lipi67 (#9658) üzenetére


shteer
titán

én őt szeretném :)

de majd vmikor... sőt. most a vizem is veszélyben :))

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#9663) Chaser válasza Gyuri27 (#9657) üzenetére


Chaser
titán

Na bammeg, reagáltam rá de nem ment el :((( másik fórumtémába lépve meg kiléptet...le nem írom még1x:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9664) Gorneck


Gorneck
titán

Lassan indulok részegedni... :D

És kész a szobám tatarozása...még az íróasztalomra kell várnom és a szekrényeket kell feltölteni...

Gorneck#1239

(#9665) Gyuri27 válasza lipi67 (#9661) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindig is tucat ember maradsz komám. :DDD
Ill az hogy másnak valami tetszik és nekünk nem, nem illik így minősiteni. Megőregedtél jó pajtásom ész és kultura nélkül. Higgyj az ujjászületésben hátha a következő életedben jobbra sikerülsz.

Chaser: jah, fölösleges. Beakartál szólni. Rendezzük le gyorsan. Én is bekapom, meg te is kapd be. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#9666) Chaser válasza Gyuri27 (#9665) üzenetére


Chaser
titán

Tévedsz, épp dícsértem a 240-est :P de még nem tudom mi lesz belőle, 785g-ből is van ddr2-es, gondolom pár hét, meg az ára is érdekelne, meg legfőképpen az, hogy butítás nélkül megy-e benne am3 proci minden fícsőre. Vehetnék nagyobb procit is, de értelmét nem látom 2 magosba többet fektetni. ddr3 igazából nem létszükséglet, jóval drágább azért mint egy ddr2-es, 800-as bd 2x2 volt 14k bruttó,1600-as ocz ddr3 2x2 lenne 20k, de időzítést nem ír, gondolom nem cl7-es, töübb értelmét látom +14k-ért még 2x2 bd-nek összesen 28k-ért, mint 20k-ért 2x2 ddr3-as ocz, mást ilyen árban nem is találtam.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9667) lipi67 válasza shteer (#9662) üzenetére


lipi67
veterán

Elaludtam....

Szép és nem is kicsi( 56x56x22) Semmi csicsa, de belül...Én ha nem kapok olyan corsairt, akkor Sharkon vahgy fel fordulok.
Mi a baj a vizeddel? :Y Te nem veszíthjeted el, bele is halnál.. :K :U

(#9664) Gorneck23 Bele ne ess a tűzbe!:)

(#9665) Gyuri27 Hát..ha más nem, izlésem mindíg is volt, csak szart se ér, ha kevés a lé. Persze, hogy különbözőek vagyunk, jól is van ez. Gondold csak el, ha mindenki olyan lenne mint én..Se Mónika Show, és társai, se többpártrendszer. Nem tennénnek csipketerítőt a számítógépekre, Mexico és Brazililia (ha lenne), nem szappanoperákat gyártana, csak szappant hazai anyagból. Ész nélkül nem vennének fel sehova, s mindenki le tudná írni, hogy mi akedvenc itala:)

Gondold el, minek élnél akkor, Se tv-t nem néznél, szavaznod se kéne járni. Mi a fenét csinálnál a sok szabadidőddel (mert ugye munkanélküli lennél :DDD ). ;)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9668) lipi67


lipi67
veterán

Györgyöm! Mielőtt megsértenmél jelzem: Mi, Lipták Zoli 12-en vagyok:)
-nem elírtam, 1edül 1 tucat..ezt próbáltam érzékeltetni.- :DDD

Miért nem van senki??? Na "majmolok" és olvasok okos dolgokat akkor. Legyen már nekem is eszem..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9669) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Mi az istent akar jelezni a lapom folyamatos csipogással? Ilyen hibakódot nem találok sehol. Boot közben folyamatosan csipog, majd újraindul, megint, majd default-tal újraindul.

Annyit csinálok, hogy 11x330-helyett 12x300-on akarnám indítani 1.3V-on. Kevés a fesz? :U

Pedig az órajel dettó....

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#9670) fekeandras


fekeandras
őstag

Jó reggelt

Végre ma reggel :) nincs rohadt dög meleg.Már a ***** tele volt a tetű hőséggel...

(#9671) lipi67 válasza bolcsodal (#9669) üzenetére


lipi67
veterán

dupla.. :W

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9672) lipi67 válasza bolcsodal (#9669) üzenetére


lipi67
veterán

Fesz nem lehet, mivel az FSB-d is kevesebb. Ramoknál keress, ne a procinál.

Ezek a Corsair és hasonló raműtők, (ventisek) szerintetek minden ramra jók? (elméletileg ramfoglalatra mennek ..) Ja, és gond nélkül elférnek a VGA mellett?[link][link]

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9673) Gyuri27 válasza Chaser (#9666) üzenetére


Gyuri27
félisten

Alapvetően a ht ami különbözik. A split power-t mindkettő tudja. Annyi, hogy am3 csak ddr3 és am3 proci. Lesznem 785-s lapok am2+-s foglalatta. Amúgy a ddr3-s ramok még most drágábbak, viszont az am3-s lapok olcsóbbak. :DDD Nyilván ha a drr3 ára is esik azoknak jó vétel lesz akik most szereznek be mindent.

Lipi: nincs kedvenc italom. Eltérek az átlag züllöt magyartól. Azt mondtam ha sört kell inni akkor heineken, ha rövidet akkor unicum. Ha soha többet nem innék akkor se érdekelne. Remélem érted a lényeget. :DDD

Amd-s szép napot.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#9674) bolcsodal válasza lipi67 (#9672) üzenetére


bolcsodal
addikt

OK, majd ránézek. Sztem az AC elfér és unverzálisnak tűnik... :U

They drew first blood....

(#9675) lipi67 válasza Gyuri27 (#9673) üzenetére


lipi67
veterán

Szeptembertől megyek, kijárom az 5-6-6-7-8 -at. Talán akkor majd megértem. Kben..Én is leszarom a cefrét, nem hat meg engem sem. Viszont olyanra képtelen vagyok, hogy 2 sör meg 2 fél. ASnnak nincs értelme, semmire se jó. Néztem sokszor a melósokat. Minden nap meló végén 1-2 sör meg kabóca..Én..van, hopgy hónapokig semmi, de ha pia akkor legyen földig. Így emlékezetes marad(másoknak). Viszont ha osszeadnán..Ha mindenki annyit piálna mint én, bezárhatnának a kocsmák. ;)

(#9674) bolcsodal: Ok! Várom! :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9676) lipi67


lipi67
veterán

[Rájuk] kellene. Mert így [e] fölé nem szívesen megyek..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9677) #TOTTI


#TOTTI
őstag

ASUS 4670es DDR3 VGAt mennyiért lehet eladni mert akkor megbeszem egy 10esért ha többér..?

(#9678) Gyuri27 válasza #TOTTI (#9677) üzenetére


Gyuri27
félisten

11k. Ha nem kell senkinek egy 5-t adok érte. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#9679) #TOTTI válasza Gyuri27 (#9678) üzenetére


#TOTTI
őstag

HRPbe megveheted.. 8640Ft..

(#9680) bolcsodal válasza lipi67 (#9675) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem értem mi volt a baja. De inkább ráhagytam. Csináltam egy 1,28V-os (BIOS 1,35) prime-ot. A RAM-ok elég szégyenlősen működnek, de turbo-ra kapcsoltam őket, hogy érjenek azért valamit. :DDD

Nekem végülis mindegy, hogy hogyan van meg a 3.6GHz... :B [link]

Bakker mindig elfelejtem, hogy új monitorom van. 1680x1050-ben baromnagyok a screenshotok..... :(

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#9681) Gorneck válasza lipi67 (#9667) üzenetére


Gorneck
titán

Szerencsére ez nem történt meg.... :D

Gorneck#1239

(#9682) Gyuri27 válasza #TOTTI (#9679) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mi a tököm az a hrp? :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#9683) shteer válasza Gyuri27 (#9682) üzenetére


shteer
titán

nagyker

..szerintem jónak tűnik

(#9684) shteer válasza lipi67 (#9667) üzenetére


shteer
titán

hááát... belefogtam valamibe amihez kell még eszköz, ahhoz meg kess, ahhoz meg nem elég a tartalékom. így lehet a vizem bánja... aztán majd lesz megint

..szerintem jónak tűnik

(#9685) Chaser válasza Gyuri27 (#9673) üzenetére


Chaser
titán

HT kisebb? 4 magosnak alá vág? A 785g direkte am3 chipsetnek készült, am2+-ban is kisebb lenne olyan lapban a HT? :F Én nem tapasztaltam, hogy olcsóbb lenne am3 lap, meg alig van még választék. DDR3-DDR2 árfordulásából meg ki tudja mire lesz valami, intelnél főleg az i7-hez kell, az meg nem tömegcikk még de nagyon, sztem az i5 se lesz az. 1600mhz CL8-on, vagy 800mhz cl5-n, vagy akár cl4-en olcsóbban, hát lehet utóbbi jobb választás.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9686) lipi67 válasza bolcsodal (#9680) üzenetére


lipi67
veterán

Hát sztem is tök mind1, hogy hogy éred el, s afesz nem vészes, szarni rá. ;)

#9681) Gorneck23: Pedig ahogy hallottam, olyan kis "tűzrőlpattant" voltál tegnap:)

(#9684) shteer: Úgy se bírod majd víz nélkül sokáig (nem vagy Te teve), ha netán úgy alakulna..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9687) shteer válasza lipi67 (#9686) üzenetére


shteer
titán

nem ám :) lételemem

látom te meg vga hűtési dilemmában vagy :) tolj rá egy AC S1-et halk ventivel
mit neked 12k-s zalman :))

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#9688) fekeandras válasza shteer (#9687) üzenetére


fekeandras
őstag

Még ha a sörre mondtad volna, de a vízre ... bgrrrr ... :DDD

mod: Ja amúgy jó estét a későn érkezőknek.

[ Szerkesztve ]

(#9689) lipi67 válasza shteer (#9687) üzenetére


lipi67
veterán

Gonolkodom erősen. (Azért kellene, mert ha 12k-s hűtést tennék rá, maradnék a seggemen, s nem adnám el) Így meg..cserélgetés stb. Úgy már nem lenne szívem.. :U ;)

Jó reggelt!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#9690) Gorneck


Gorneck
titán

Jó napokat mindenkinek. :)

Gorneck#1239

(#9691) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt, már megint itt a munka hete :F

(#9692) shteer válasza lipi67 (#9689) üzenetére


shteer
titán

én már be is szereztem egyet ;]

fekeandras: mondtam én, h meg is iszom? :DDD

szebb időt a délutánra!

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#9693) Gorneck válasza kicsigeri (#9691) üzenetére


Gorneck
titán

Ne is mond...holnapra két riportot kell leadnom és nemtom mikor leszek kész...már most is kapkodom... :(

Gorneck#1239

(#9694) kicsigeri válasza Gorneck (#9693) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nekem meg tök jó. Megbeszéltem a főnökkel mit kell csinálni, és azt mondta csak nyugodtan csináljam, mert utána egyelőre nincs mit csinálnom mást :F :((( :W :W
Ja és ez azért van, mert nincs megrendelés. :(

[ Szerkesztve ]

(#9695) Chaser


Chaser
titán

Keni-vágja valaki közületek a szintetizátorok világát?
CTK-230 és CTK-700 amiket nézegetek, drágábbat nem akarok. Nem igazán találok róluk érdemi infot, szintis topik meg halott.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9696) Gyuri27 válasza Chaser (#9685) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem szük keresztmeteszet a ht maradjunk ennyiben. Biztos van rá valami szintetikus szar, de máshogy ezt észre nem veszem. Amúgy mi a lószart akarsz a 4 magos prociktól?
Mire azok jó árban lesznek lesz megint olyan 2 magos ami többet tud. Persze ha olyan alkalmazásokkal dolgozol, vagy játék közben letöltesz és konvertálsz akkor megértem.
Márpedilg valamivel olcsóbb.

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#9697) Gorneck válasza kicsigeri (#9694) üzenetére


Gorneck
titán

:(

Én végeztem mára...most hesszelés 16:40ig... :DDD

Gorneck#1239

(#9698) Chaser válasza Gyuri27 (#9696) üzenetére


Chaser
titán

HT 3.0-t ír pl az amsi új 785g-s lapja amiről ma volt cikk a ph-n, am2+. Akkor az nem butított :F Lehet már ősszel vennék is 4 magost, sztem i5 kijövetele után árcsökkentés lesz éemdí-éknél. Zeneszerkhez jó lenne több mag...sok ram:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9699) Gyuri27 válasza Chaser (#9698) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megmondom öszintén megérdemelnéd hogy inteles maradj. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#9700) Chaser válasza Gyuri27 (#9699) üzenetére


Chaser
titán

Ha az maradok se bánom papi, lényeg hogy pörögjenek a dolgok, ennyi:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.