Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8051) fekeandras válasza Gorneck (#8050) üzenetére


fekeandras
őstag

Szőrös kacsa? :DDD Szép állat lehet...

(#8052) lipi67 válasza Chaser (#8049) üzenetére


lipi67
veterán

" vonat lehet megy, de du. grillezünk" Vonaton is lehet!!!:) (1x mondtam subarunak , hogy tuningoljunk IC-n)
Ejnye, ejnye. Látod, ha hamarabb mondod, ott taliztunk volna! :DDD

Gorneck23 Tom, Ott tali! Borotválkozás? Te Balázs! Strandra nem megyünk sztem! Vagy hol akarsz borotválkozni? :DDD

András: Nézd meg élőben, legyél ott Te is! :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8053) #TOTTI válasza Chaser (#8047) üzenetére


#TOTTI
őstag

piaci /10 nigger ne vezess félre mindenkit..:) ;]

(#8054) kicsigeri válasza Gorneck (#8050) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem izgasd ilyenekkel magad, én is már vagy 1,5 hete borotválkoztam. Ha az embernek nincsen nője ilyeneket elfelejt.

(#8055) Gorneck válasza fekeandras (#8051) üzenetére


Gorneck
titán

Az ám... :D

Lipi: :P

kicsigeri: Én ezt akkor is elfelejtettem, mikor volt nőm... :D De az alap gond nem az elfelejtem, hanem az utálok... :)

Gorneck#1239

(#8056) lipi67 válasza #TOTTI (#8053) üzenetére


lipi67
veterán

Miről beszélgettek? Ugye Ze jössz!! Igérted a mosogatósat is! :K
Geri: "Nem izgasd ilyenekkel magad"- Teljesen igazad van!!! Én már isten tudja, hányszor borotválkoztam, hiába! 1x se izgultam fel!!! :DDD

-lépnem kell "kicsit"

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8057) lipi67


lipi67
veterán

Na..fél órája elkelt a 4770-es. Nem is hirdettem egy számtekes miskolci haverom szólt, nem-e adnám el a haverjának, olyat keres. Eléadtam. Mi legyen helyette???
Ja, Ő meg megvenné a 8500-öst.. Lehet el kéne adnom..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8058) fekeandras válasza lipi67 (#8057) üzenetére


fekeandras
őstag

HD4850/70 ? Ehhez már kiforrott driver van.Azzal nem szopnál ennyit.Meg a tuningot is szépen bírja.amúgy is szépen megy lefelé az ára.Vagy ha azzal szimpatizálsz vegyél egy GF8800GT-t (most 'mittomén, hogy nevezik éppen az nVidiánál... lassan már havonta átmatricázzák ugyanazt a 2éves kártyát ;] )

[ Szerkesztve ]

(#8059) lipi67 válasza fekeandras (#8058) üzenetére


lipi67
veterán

No..azért nem véletlenül kinlódtam vele. Az eghy dolog, hogy én szidok vmit,de szórakoztat a kihívás és..[ITT] már a 4850-es csak jelenthetett neki..NV min 260-as amiérezhető előrelépés lenne, de az kva drága buli nekem, főleg, hogy nem játszok. Proci is elmegy ... :O :U
Az is kell másik. Most elhajtanak a gép elől,.este szétnézek.
GYURI ha vagy, írj már majd rám, mert vagy Te vagy Ipon. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8060) Gyuri27 válasza lipi67 (#8059) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mihogykimi?

Amd-s szép estét.

[link] gyári oc. Hozzá se kell nyúlj.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#8061) bolcsodal válasza Gyuri27 (#8060) üzenetére


bolcsodal
addikt

És ezt mennyiért méred? :U

They drew first blood....

(#8062) fekeandras válasza lipi67 (#8059) üzenetére


fekeandras
őstag

Vegyél HD2400XT-t.Tuningolni azt is lehet, a WoW jól fut rajta és spórolsz egy valag pénzt :D

Képzeld.Volt itt délután egy "nagyon okos" haverom.Rakatott össze valami szintén zenész gyerekkel egy gépet 85k ért.A létező legszarabb alkatrészekből áll amit csak el tudok képzelni: asus fapados am2 lap, x2 4200+,2x1gb/667!! ram meg egy gf9500gt vga, noname ház táppal,lg dvd,samsung 250gb hdd, szóval minden elavult és eladhatatlanná vált szar.Mikor mondta, hogy befektetésnek vette mert használja kicsit és később majd drágábban továbbadja majdnem leesetem a székről a röhögéstől.Röptében összeszámoltam ezt itt 52k ért össze tudnám vásárolni a fele garanciás is.Felhomályosítottam, hogy 90k ból már E5200,4Gb ram,HD4830 kijött volna annyit felelt, hogy "de ez jobb..." Na itt kaptam agyhalált.Ülj le fiam egyes! :))

Mondtam neki ha legközelebb be akarja fektetni a pénzét ne műszaki cikkbe tegye vagy legalább is ne pc/mobiltelefonba.A HIFI erősítők/hangfalak pl tök jól tartják az árukat.De ez hülye.Tavaly is vett egy notebookot.(befektetett :C ) pár hónap múlva 20k bukóval adta el.Persze azt kamuzta, hogy keresett rajta de ismerős vette meg és mutatta az adávételit.Szánalom a köbön.Miért nem velem akarnak az ilyen hülyék gépet összerakatni?? :O :P ;] hejj de jól járnék.

(#8063) shteer válasza fekeandras (#8062) üzenetére


shteer
titán

:DDD
vegyen földet + ingatlant, az most jó befektetés :)

a 9500gt legalább 1gb ddr2? :))

..szerintem jónak tűnik

(#8064) fekeandras válasza shteer (#8063) üzenetére


fekeandras
őstag

Fogalmam sincs de az "ez jobb" kijelentésnél tényleg kiröhögtem.Ezt a majmot...

Van erre egy idevágó mondás is: "Az a baj a világgal, hogy az okosak bizonytalanok a hülyék meg mindenben holtbiztosak"

Hát erre ő az élő példa... :C

(#8065) shteer válasza fekeandras (#8064) üzenetére


shteer
titán

;] én egy ilyen kis akadékoskodás után simán meghagyom őket a tudatban, hogy igazuk van :)

..szerintem jónak tűnik

(#8066) lipi67 válasza Gyuri27 (#8060) üzenetére


lipi67
veterán

Ez az! Hozzá se kell..Kben bíztató, mennyi az ára?
András: :C számítógép befektetésnek:) kvajó!!!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8067) lipi67


lipi67
veterán

Jó reggelt..Elment az idő..vga-s teszteket olvasgattam..(asszem alszom)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8068) krammerka válasza lipi67 (#8067) üzenetére


krammerka
őstag

Jó reggelt!!!

Jól bírtad :C :C
Én meg megyek melózni :O

(#8069) Gorneck válasza krammerka (#8068) üzenetére


Gorneck
titán

Jó reggelt mindenkinek.

Lassan Én is...még 10 perc... :( Sok kedvem nincs...

Gorneck#1239

(#8070) shteer válasza Gorneck (#8069) üzenetére


shteer
titán

jóreggelt!

mikor kezdtek ti? :) én 9-kor, szóval 8kor start

..szerintem jónak tűnik

(#8071) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt! Szépen süt a nap, de a kocsi tiszta pára volt.

shteer nekem elméletileg 9-17:30 ig van a munkaidőm, de már itt vagyok, meg általába 19 óránál elöbb nem kelek fel a géptől :F Pedig nem keresek többet sajna nincs túlóra.

[ Szerkesztve ]

(#8072) Gorneck válasza shteer (#8070) üzenetére


Gorneck
titán

Most, hogy átvariálták a benzintámogatást így 8-16ig...mondjuk nem sokkal fogok később hazaérni, mintha kocsival járnék be...csak meg kell szoknom ezt az új bejárási rendet és persze jó lenne visszakapnám már a kocsim és nem apám hozna vinne.

Gorneck#1239

(#8073) lipi67


lipi67
veterán

Ismételten :Szép jó reggelt!
-aludtam 3 órát, remélem, elég lesz.
Én is mennék...csk nincs hova... :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8074) lipi67


lipi67
veterán

Egye meg a fene ! A törpéim nem vasárnap, szombaton jönnek haza, ugrott a keleti pu.-s buli. Imádom őket, de ilyenkor mindíg üt a guta, hogy kedves édesanyjuk éli világát, szarik az egészbe (azt se tudja élnek-e) én meg ..Asszem 2 hét múlva ha megyek, (kövhét en meg ballag a fiam, az se jó időpont..) beugrok arra a Kókára , megkeresem és módszeresen agyon fogom verni.

Másik is: Gyorsan kellett rendelni, nem tudtam várni (persze megint nem én döntöttem el..), elment a procim-vga-m. Rendeltem Iponból 9400-est meg Vapor-os 4850-et. Krisztián mire haza ér ..örülni fog!
(én meg tali helyett..ülhetek , várhatom haza Őket és leshetem a monitort (addig ki is tesztelem Őket)

Nem baj.. Ezt a 10-15 évet csak kihúzom még.. :W :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8075) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Megvan a zafir 4670-m (gddr4) :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#8076) kicsigeri válasza Gyuri27 (#8075) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na végre, akkor a hétvgégn végre nem foghatod semmire, ha elpicsázlak, nem lesz már kevés az FPS :DDD :DDD

(#8077) kulerr válasza kicsigeri (#8076) üzenetére


kulerr
őstag

:DDD :C .....de azt tudod ezért kapni fogsz ;]

[ Szerkesztve ]

(#8078) Chaser válasza #TOTTI (#8053) üzenetére


Chaser
titán

Sorry fehér vadász :B :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8079) krammerka válasza shteer (#8070) üzenetére


krammerka
őstag

ne is kérdezd..................
6.00-17.30.-ig,mindezt egy olyan hangos csarnokban,ahol 1méteren túl,nem érted mit mond a másik :( ,és olyan gépekkel,hogy bármikor repülnek az újjaid(asztaloskodok :(( )

(#8080) Chaser válasza krammerka (#8079) üzenetére


Chaser
titán

De jót röhögtem azon az x2-es gépen :)) Megmondanám haverodnak mit vettem nemrég 50k-ért, bár úgyis azt mondaná az övé jobb:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8081) kicsigeri válasza kulerr (#8077) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Mit fogok kapni, valami piros ajit, hogy lipinek tudjam küldeni :DDD

(#8082) Gyuri27 válasza kicsigeri (#8076) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyugati kulturákban már egy jó ideje nem bántják a bolondokat. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#8083) Chaser válasza Gyuri27 (#8082) üzenetére


Chaser
titán

Jogos, ezért nem piszkállak én se ;] :B Mennyiért vetted azt a csoda 4670-et? Nekem is jó lenne valami netezni az igp helyett:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8084) Gyuri27 válasza Chaser (#8083) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó az neked :DDD
Az hogy én mennyiért vettem nem releváns :N ill ez csak nekem ennyi.
De faja a cucc.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8085) kicsigeri válasza Gyuri27 (#8082) üzenetére


kicsigeri
senior tag

De főleg nem az indiánokat :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#8086) shteer válasza krammerka (#8079) üzenetére


shteer
titán

ujjakra vigyázni! az hasznos még a zongoraleckénél

én is melóztam már veszélyes körülmények között - több mázsás farönkökből vágtuk a deszkát, kézzel mozgattuk át a gép alá, volt h 3m magasra felrakott halomból

most az irodában csak az unalom ölhet :)

szerk: ma kaptam meg a munkaszerződésem, 1 hónap után :))

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8087) shteer válasza Gyuri27 (#8084) üzenetére


shteer
titán

pedig arra vagyunk kíváncsiak - a listaárát mi is ki tudjuk deríteni ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8088) Chaser válasza Gyuri27 (#8084) üzenetére


Chaser
titán

18k fölött kapnék kicsivel újan, de az sok, pár k és 4830, több fogyasztás ide vagy oda...az ultimate lenne 17.5k, de van már fasza passzív hűtőm, akkor minek? A legfosabb GB is jó lenne, de legolcsóbban msi-t kapnék 16k-ért, azt is sokallom:D Vagy áldozzam fel azt a szép zalman csodát amit 4670-re szántam és vegyek asust mert szép piros és atihoz az dukál? :F vagy ddr4-es zafírt, esetleg ultimate-ot? bukjak pci slotot? nem 1xű ez:D

ez viszont az volt:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8089) Gyuri27 válasza shteer (#8087) üzenetére


Gyuri27
félisten

intimet nem kérdezünk :N

gerike: ki az indián te vak ló? Szamurály te tökfözelék gyilkos. :DDD

Chaser: neked nem lehet segiteni. Mert fukar vagy.
Matx házba meg kell gondolni mit vesz az ember. 1 a 4670 gddr4 javára. Nem kell a tápcsati. Mert ha az isten segit lesz majd modu tápom és egy kábellel kevesebb. Mert most türhető a rend, de nem az igazi. 2 pont. Az új 873 nem kell. 3 pont. Használtan nem találni itt a ph-n sem, meg gddr4-t sem. Pedig én nem 12k-t adtam volna érte mint ahogy egyesek keresik (mondván, hogy a giga porszivó ujjonan 14,5k). Veled ellentétben nem szeretek barkácsolni így a giga, msi, asus, power így kiesett. Ez meg valóban csendes. Gw-t nem lehet kapni, club3d nem sokkal olcsóbb ha van. His-ről ne is beszéljünk. Maradt tehát a zafir gddr4. Ill van egy 3-s is. Majd egyszer talán cf-be dolgoznak.
Amúgy sem vagyok hardkór gémer. A régebbiek szépen mennek. Az új cuccoknál kell kicsi megalkuvás. De hát kis pénz kis foci. :K

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#8090) Gorneck válasza Gyuri27 (#8089) üzenetére


Gorneck
titán

Afro szamuráj? :D

Gorneck#1239

(#8091) Gyuri27 válasza Gorneck (#8090) üzenetére


Gyuri27
félisten

Há hol látod te hogy néger? Amúgy a szamurályságnak nem alap követelménye hogy csík szemü legyél. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#8092) Gorneck válasza Gyuri27 (#8091) üzenetére


Gorneck
titán

Elsőre nekem mindig egy afromeeen ugrik be...és nem egy szamuráj... :)

Gorneck#1239

(#8093) Chaser válasza Gyuri27 (#8089) üzenetére


Chaser
titán

Hát én ilyenbe nem sokat fektetek, mint András barátja:D sejtem mit fog érni pár hónap múlva egy 4670, ha begyűrűzik ide a 100 dezsős 4850 majd utána újra 4770...tápról: az alaplapi csatikon kívül 4 sata, 1 molex, 1 floppy, nincs gond a modularitással:) Házról: nem feltétlen mATX-be megy, van egy szerverházam, ha nem kapok érte normális árat, akkor abba megy a motyó ;] Az IBM-et meg eladom...lap persze mATX, mert az a fasza :)) ráadásul ismét g31, de már es2l, finomítottak rajta a srácok szépen, jó anyag :R Amúgy mintha tegnap láttam volna iponyon tvout" dual DVI-s zafírt, ha csak el nem írták. Végül is oly min1, ha megveszem az ultimate-ot, megmarad a pci slot, és gyakorlatilag annyival olcsóbb lesz amennyiért a zalmi vnf100/102-t el tudom adni, újan 9-11k, 3-4-et csak kapok érte. Bár nagyon fasza az a hűtő, főleg így feketében, de fő a ktsghatékonyság :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8094) Chaser


Chaser
titán

Az asuson amúgy nem tudom mit kell barkácsolni, 5V-ra kötöd és kussban van meg bőven hűt is. USB-ről is meg lehet oldani, ennyi barkács még tán belefér pc-t belülről látott emberkének:) Ráadásul online menne USB-ről a venti, és hűtene kikapcs után is:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8095) lipi67


lipi67
veterán

Gyá! Olvaqshatok vissza..Szép estét!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8096) lipi67 válasza Gyuri27 (#8082) üzenetére


lipi67
veterán

Itt se! Nézz szét, mennyi él!
Geri: Az a piros..majd 1x valóban piros hó esik,s Te ráfogod: Én küldtem! :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8097) lipi67 válasza Gorneck (#8092) üzenetére


lipi67
veterán

Szerintem Mulan megtörve, szarás közben :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8098) #TOTTI válasza Chaser (#8094) üzenetére


#TOTTI
őstag

Dugd át a jumpert.. az USB mellett akkor nem mén.. nem kötekedni akarok.. gondolom cask vicceltél..:) Amugy vennék E2xxx procit... :) Olyan olcsón amilyen olcsón itt senki nem válna meg töle szaóval ez csak költöi megjegyzés volt..

(#8099) Chaser válasza #TOTTI (#8098) üzenetére


Chaser
titán

Mi az a jumper? :F ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8100) lipi67 válasza Chaser (#8088) üzenetére


lipi67
veterán

Most látom, ez böcsületes! :K
Olyan légies, nőies (gondolom ilyenkor a Bori-t használod)3GHz nem is való. Ez már Krisztiános:) ;)
(#8099) Chaser Mulán ellopta Jum evőpálcikáját,Jum meg beperelte, az Ő (Jum) esetét fogalmazta meg ilyen frappánsan. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.