Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) lipi67


lipi67
veterán

Megpusztolok. Nem nekem való ez a meleg..:(
Szombaton László napoztunk. Taliztam egy rendes jánnyalé, hazavitt hozzájuk. Sokkal többre nem emlékszem, csak meglepődtem, hopgy vasárnap délben hol, s ki mellett ébredek. 2 napja meg itthon fetrengünk, senki se nem bírja ezt a hülye meleget.
-Balázs: A lovag...GÁZ! gyáááá

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8652) Gorneck válasza lipi67 (#8651) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig még 30 sincs a hőfok... :D

Én viszont 100 alá mentem kilóban...2vel. :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#8653) lipi67 válasza Gorneck (#8652) üzenetére


lipi67
veterán

100 alá? Nem bírsz melegben enni? Én már inni se..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8654) lipi67 válasza Gorneck (#8652) üzenetére


lipi67
veterán

Komolyan berágtam amikor megláttam a mailt... :(((
Szard le sztem ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8655) fekeandras válasza lipi67 (#8653) üzenetére


fekeandras
őstag

Akkor ott már nagy a baj... :D

(#8656) Gorneck válasza lipi67 (#8653) üzenetére


Gorneck
titán

Nem eszek kevesebbet csak minden nap adott időben...és hanyagolom a szénsavmentest...

Nem érdemes idegeskedni, elég ha Én az vagyok...

Gorneck#1239

(#8657) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Mivan intelesek nem birják a streszt? :DDD

Amd-s verőfényes szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8658) Gorneck válasza Gyuri27 (#8657) üzenetére


Gorneck
titán

Dehogynem...ma iszok is rá pár lityó borocskát... :D

Gorneck#1239

(#8659) fekeandras válasza Gorneck (#8658) üzenetére


fekeandras
őstag

Kancsókincse? ;]

(#8660) Gorneck válasza fekeandras (#8659) üzenetére


Gorneck
titán

Üveges...jófajta... :)

Gorneck#1239

(#8661) lipi67 válasza fekeandras (#8655) üzenetére


lipi67
veterán

Szombaton Lászlónap. Barcikán egy kocsmában ült egy csaj, kólát ivott. Mint kiderült, boltból jött haza, melege vót..Leültünk vele inni. Majd mondtam, h enni kéne valamit. Azt mondta, hogy Ok, csak hazaugrik , sminkel, átöltözik és mehetünk. (ekkor gondoltam utoljára a kajára). Elmentünk pár helyre, a haverom 1xüen összeesett egy csacsa vagy valami hasonló helyen. A csaj táncolni akart, mondtam, az nem jó ötlet. Reggel 5kor hazavitt hozzájuk, Ő húzta végig a városon a havert. Ledobtuk egy ágyra, a másikra meg mi, és filmszakadás. Reggel rendelt pizzát (dél volt az a reggel), s azt mondta, Ő jól érezte magát, bár kicsit fáraszóak voltunk. Elugrottunk a kocsmába gyorsan cigiért meg kv-ért, ott is ragadtunk. A haver sógora hozott pénzt utánunk, én asszem kicsit összementem 2 sráccal, a haver meg eltünt. Valami ismerőssel taliztam, az vitt el Szikszóra (nemtom minek), majd este 11kor haza. Reggel vettem észre, hogy meleg van:(
Azóta se enni, se inni nem tudok. Nem csak én, még a kutya se:)

(#8656) Gorneck23 : Hát..Mikor megláttam azt a huszárt(aki ugye kvra nem az evolúció csúcsa)..beszarás..
(#8657) Gyuri27: Én nem vok ideges, csak egy fótó miatt voltam. Illetve, fáradt vagyok. Enni nem megy, ez ok, inni se, ez már annyira, de...Nem tudok aludni. Én csak úgy tudok ha betakarózom, amúgy képtelen vagyok. Most meg 1 óra alvás, és arra ébredek, hogy ömlik rólam a víz.. :O

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8662) fekeandras válasza lipi67 (#8661) üzenetére


fekeandras
őstag

Veled mindíg történik valami... :D

(#8663) Gorneck válasza lipi67 (#8661) üzenetére


Gorneck
titán

És meddig kerestem a fényképét...ráment 1-2 órám... :D

Gorneck#1239

(#8664) lipi67 válasza fekeandras (#8662) üzenetére


lipi67
veterán

Á! Ez csak a "váz", nem akartam személyeskedni, úgy értem jobban belemenni, de..
Ezért szeretem BAZ megyét. Gondold el..Ott ül (egy nem ribanc)21 éves jánygyerek, s másnap du.-ig ránk vigyáz. Hazavisz, etet és..Mikor mondtam neki, hogy itt nem lesz táncikálás, menjen 1edül..Megkérdezte tőlem(?), hogy 5 percre elmenne akkor, siet vissza. Engedélyt kért..Fura volt..

(#8663) Gorneck23 : Nem érte meg! :DDD Bár ..Vágó Pityu valamelyik vetélkedőjében lehetne a 20 millás kérdés, hogy ki minek látja.. :DDD

keresek vmi hűvoset (nem, nem visznek, magamtól :K )

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8665) Gyuri27 válasza lipi67 (#8661) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még kitalálod, hogy ringatni kell mint valami szarost mert nincs csicsi. :DDD

Gorni: falmelléki vakitós?

Amd - Radeon - Ryzen

(#8666) fekeandras válasza Gyuri27 (#8665) üzenetére


fekeandras
őstag

Nesze neked csicsi ;]

(#8667) Gyuri27 válasza fekeandras (#8666) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hüle. Lipi nem tud aludni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#8668) fekeandras válasza Gyuri27 (#8667) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha el is alszik ettől tuti rémálmai lesznek... :DD

(#8669) lipi67 válasza Gyuri27 (#8665) üzenetére


lipi67
veterán

Ha vakargatják a hátam vagy a tarkómat..az segít. Komolyan olyan szar, hogy csak betakarózva tok aludni. :B

(#8666) fekeandras : Gondolom nekem szántad. :R Remélem ma iccaka összejön..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8670) shteer válasza fekeandras (#8666) üzenetére


shteer
titán

;]

majd elalszik erre

nem szoktam jutúbról zenét hallgatni... hihetetlenül f*s hangzása van :( szóval akinek tetszik, szigorúan min 320kbit/s mp3 :)

..szerintem jónak tűnik

(#8671) lipi67 válasza shteer (#8670) üzenetére


lipi67
veterán

Én meg inkább aluszok.. :B

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8672) fekeandras válasza shteer (#8670) üzenetére


fekeandras
őstag

Ahogy ismerem inkább erre: :)

"Valahol mélyen ott a szívem rejtekében,
Őrzök egy verset, mind közül legszebbet,
Anyám szavalta, a gyermekét altatta,
Belém vésődött mindegyik sora.

Refr.
Ne félj, ne félj!
Én itt vagyok veled.
Imádkoznak az angyalok neked,
Nem érhet baj, csukd be kis szemed,
Aludj, aludj!
Álmodjál szépeket.

Sok éve annak, hogy a magam útját járom,
Ma már csak álom az, hogy volt gyerekkorom,
De könnyes szemmel anyámat megkérem,
Hogy azt a verset mondja el nekem.

Refr.
Ne félj, ne félj!
Én itt vagyok veled.
Imádkoznak az angyalok neked,
Nem érhet baj, csukd be kis szemed,
Aludj, aludj!
Álmodjál szépeket.

Sok éve annak, hogy a magam útját járom,
Ma már csak álom az, hogy volt gyerekkorom,
De könnyes szemmel anyámat megkérem,
Hogy azt a verset mondja el nekem.

Refr. (2x)
Ne félj, ne félj!
Én itt vagyok veled.
Imádkoznak az angyalok neked,
Nem érhet baj, csukd be kis szemed,
Aludj, aludj!
Álmodjál szépeket"

Mod: ez tuti, hogy nem kárpátia...

[ Szerkesztve ]

(#8673) lipi67 válasza fekeandras (#8672) üzenetére


lipi67
veterán

Hát ..ja. ;) Kár, hogy a Kárpátia a műfaj "Lagzi Lajcsija", tartalmilag meg kb 1000-red annyira őszinte mint, mint amennyire hatásvadász..sajnos.
Ha lágyabb NS akkor inkább [Bitófák] :K Bakker!!! Most jut eszembe! Ezért voltam vasárnap Szikszón! Kár, hogy a koncert pénteken volt..-Megvárhattak volna, nem? Kis hülyék :DDD

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8674) fekeandras válasza lipi67 (#8673) üzenetére


fekeandras
őstag

" Bakker!!! Most jut eszembe! Ezért voltam vasárnap Szikszón! Kár, hogy a koncert pénteken volt..-Megvárhattak volna, nem? Kis hülyék "

(#8675) lipi67 válasza fekeandras (#8674) üzenetére


lipi67
veterán

Igen, mert nekem is fura volt, hogy amikor vasárnap du. sikeresen elhagytam Barcikán a havert, s kocsival vitt valaki, miért Szikszót mondtam uticélnak. Most esett le.. :B

Tényleg! Nincs véletlenül egy cd íród? A jány aki elszállásolt akart venni, mondtam, hogy ne vegyen, van otthon...(itthon).Megnéztem, hát kvra nincs,rég kidobtam:(
Ma (vagy már tegnap?)kellett volna elmenni hozzá és betenni neki (a cd írót), asszem késni fogok.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8676) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt.

(#8677) lipi67 válasza kicsigeri (#8676) üzenetére


lipi67
veterán

Jó meleg reggelt:(

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8678) lipi67 válasza lipi67 (#8677) üzenetére


lipi67
veterán

Mióta van DX10 xp-n?

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8679) kicsigeri válasza lipi67 (#8678) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Mért van? Szerintem azóta mióta ATI karit használsz.

(#8680) fekeandras


fekeandras
őstag

Napsütéses vidám reggelt magamnak...wazze hajnali 10óra van és már 27°c van...

(#8681) shteer válasza lipi67 (#8678) üzenetére


shteer
titán

pedig nincs

..szerintem jónak tűnik

(#8682) shteer válasza fekeandras (#8680) üzenetére


shteer
titán

inkább szakadjon az eső? :))

..szerintem jónak tűnik

(#8683) kicsigeri válasza shteer (#8682) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Hogyan már. Teljesen mind1 milyen idő van, mikor az ember megy nyaralni úgyis szakadni fog az eső, de nem itt hanem ahol nyaral, ez mindig így van.

(#8684) lipi67 válasza kicsigeri (#8679) üzenetére


lipi67
veterán

Elvileg XP alatt oly mind1, nincs dx10!!!

(#8681) shteer : Hát ez az! Én is ezt gondoltam tegnap estig, de.. Olvasgattam, s elkeveredtem egy ruszki oldalra, ahol volt. Kicsit szívtam míg leszedtem és rányomtam az Xpre de..[sikerült]

?????????

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8685) kicsigeri válasza lipi67 (#8684) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na ez a nem gyenge, az oroszok biztos megbuherálták az XP-t :D

(#8686) shteer válasza lipi67 (#8684) üzenetére


shteer
titán

és mire mész vele hogy az alkalmazások dx10 API hívásait opengl-re fordítja ? :)

..szerintem jónak tűnik

(#8687) Gorneck


Gorneck
titán

Mikor lesz már tél?! :D

Gorneck#1239

(#8688) shteer válasza Gorneck (#8687) üzenetére


shteer
titán

remélem soha :D

..szerintem jónak tűnik

(#8689) lipi67


lipi67
veterán

Ezek az oroszok már csak ilyenek:)

shteer: Jó lenne érteni amit írsz, de félek, ez nekem nem fog menni:)
Most mondták, hogy nézzem crysis alatt, hogy csak vicc, vagy működik is. Majd Krisztiánt ráveszem, hogy nyomassa. Meg linkeltek valami dx10-es tesztet is..
Muire megyek vele? Érdekesség max(nálam). Engem nem nagyon érdekel se játék, se vga ilyen szinten. Legyen kép, hogy lássam, lefut-e a prime, nekem elég:)

Én is alig várom, hogy legalább ősz legyen. Csak jó lenne, ha szél és csapadék nélkül jönne. Vagy..be lehetne calibrálni, hogy mindíg legyen 19-21° :U :B

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8690) shteer válasza lipi67 (#8689) üzenetére


shteer
titán

orosz.. csak nem a KM-Software DirectX Changer?

..szerintem jónak tűnik

(#8691) lipi67 válasza shteer (#8690) üzenetére


lipi67
veterán

de! valami olyasmi. Küldött ide-oda, majd végre kaptam egy rar-t. Utána meg nyomatta felfele..Hogy mi ez? Tőlem KGB is lehet (remélem, messze járok az igazságtól)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8692) shteer válasza lipi67 (#8691) üzenetére


shteer
titán

nem akarlak elszomorítani de kaptál egy dx10 feliratot az xp-dre :) ennyi

..szerintem jónak tűnik

(#8693) lipi67 válasza shteer (#8692) üzenetére


lipi67
veterán

Bódog vagyok... De akkor miket másolt annyira? :O

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#8694) fekeandras


fekeandras
őstag

Bazdki előbb beszart a monitorom... :W wth!!
Még jó, hogy az F702P-met nem adtam el hanem megtartottam tartalékba.Most, hogy kicseréltem, már megint rácsodálkoztam milyen szép képet ad.Asszem beszerzek valami olcsóbb lcd-t.

Ööm bódotáááá... :W :W :W

(#8695) shteer válasza fekeandras (#8694) üzenetére


shteer
titán

gari van még?

..szerintem jónak tűnik

(#8696) shteer válasza lipi67 (#8693) üzenetére


shteer
titán

kitudja ;]

..szerintem jónak tűnik

(#8697) fekeandras válasza shteer (#8695) üzenetére


fekeandras
őstag

Áhh egy 1000éves Medion CRT volt.Csak úgy voltam vele míg szét nem esik nem veszek másikat.Hát itt az idő...

(#8698) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#8699) shteer válasza fekeandras (#8697) üzenetére


shteer
titán

dejavu :DDD ismi csajnak is nemrég halt be egy medion :)

..szerintem jónak tűnik

(#8700) lipi67 válasza shteer (#8696) üzenetére


lipi67
veterán

Gondolom nem feltételezed, hogy én lennék aki ilyenért fizet:)
Nálam minden fut, igaz kvra nem olyan mint amit a pali leírt. (nem azt mondom, h dx10-ben fut!!!) Azt mondták nézzem meg a crysist, megnéztem, megy, de hogy hogy s mint..Tudja a kukim. Kárt nem tett..

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.