Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14022) lipi67 válasza darál0w (#13980) üzenetére


lipi67
veterán

No ..szép estét !
Olvashatok vissza rendesen...
Bogi: Magyar--- azt mondja, hogy nagyon könnyű volt, az 50 pontból lett min 46-47. Matek..---50 pontból jó ha 10!!! :O :W Azt mondja, nagyon nehéz volt, sokan el is pityeregtek. Én nem értem. :( Mi a kukim olyan szar a matekban. Földrajban ok, ott ki a fenét érdekel, hogy x-y területeken milyen állatokat tartanak, milyen gaz nő, és van-e cseppkő barlangjuk. Töri megint más, ott is tanulgatni köll, sok kva név meg évszám. Kémia is "izgalmas ám", fel tud dobni egy poláros kovalens kötés, katalizátorként hat ha olvasok róla a boldogságindexemre. De a matek..A legnormálisabb tantárgy sztem, s ált.suliban mi a f@szt nem lehet tudni ? Ha könyvet sose látott, akkor 50/50pont ha értelmezi a feladatot és logikusan gondolkodik. S nem, nem a "szabályok-képletek" a gond. Az a kva szöveges feladat. Nem értem, miért nem bírjáűk értelmezni. Vagy ma már ezeknek a törpéknek szlegban kell fogalmazni, mert a normális mondatokat nem tudják értelmezni? Akkor meg a Magyar miért könnyű? No majd 1 hét él fent lesz a példa meg a megoldás.(természetesen az én pici libám 1 ! -mondom 1!!! kérdésre se emlékezett.. :W )

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.