Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28726) zebra_hun válasza Ájszii (#28725) üzenetére


zebra_hun
addikt

Nem mondom, hogy hülyeség. Azzal kezdtem, hogy nem esek neki, mint süket az ólajtónak, hanem végigviszem az összes lépcsőt.
Ezt teszem napjainkban is.
Érdemes viszont pillantani az értékekre, ugyanis az a 7200 rengeteg 8000+ -t maga mögött hagy.
Az nálam nem elég, hogy ki van írva, hogy "8000MT/s v. MHz"
A kiadott teljesítmény..., az, az számít.

- 45 sec 2.5b
- 1.17/1.37 Bits/sec

Mindezt cpu oc nélkül. Ilyet szeretnék látni. Nem, nem egyszerű. Mindenki kepeszt csak rajta, de 10 percet nem képes futni, nemhogy egy órát.
Ez szép eredmény. Csak ez az eredmény RAM OC-nál. Egy AIDA sávszél semmit nem jelent, egy nagy nullát.
Nézhetünk játék benchet is. 190 min fps pl CP77-ben HT on, cpu oc nélkül szintén olyan, amire büszke vagyok.
Sokkal jobb, mint bármely ocn-en posztolt instabil ratyi.
Rengeteg bench van tolem minden frekin, profilon.
Van itt olyan egyén, akinek a szája nagy, de egyetlen bench sincs. Csak nyomorék CbR23... az egy igazi unalmas vacak, nem RAM eredmény.
Timespy, Firestrike, Vantage, Geekbench 3, Y 2.5b, 5b, stb., ezek bench-ek, tőlem itt is vannak. Millió procvival végigtoltam az utókornak. Jó bin, sz@r bin, mindegyikkel.
Természetesen itt járok a 8000-nél, itt már 43 sec a 2.5b cpu oc nélkül.
Még a szememben nem elég stabil, ami másnak már eszement stabil.
Nálam ha nincs meg a 90 perc váltó, az nem profil, csak egy félkész benchprofil.
Annak is megvan a helye, nem szólom le, de az nem egyenértékű egy minőségi profillal.
Mutasd be bitte a minősítést, engem érdekel. Én bemutatom. Az is lényeges, hogy milyen sebességgel teker az az Y Cruncher.
Ez nagyon magas léc, nem egyszerű.
Hülyeség azt mondani, amit azok írnak, akik nem tudják megcsinálni.
"Nem akarom kinyírni a procit, Y az sz@r, az nem is teszt"
Pontosan ez a teszt, ez egy igazi stressz teszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.