Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- talmida: My Art II.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
Új hozzászólás Aktív témák
-
RVR400
veterán
válasz
kszthly
#6940
üzenetére
Valószínűleg nem az alkalmazás nem engedélyezi, hanem utasítás alapján létező korlátozás ez. Más kérdés, hogy ki milyen jogon ellenőrzi a saját tulajdonú mobiltelefonkészüléket ilyen szinten.
(#6942) tutis: Viszont akkor tényleg megoldható annyival, hogy nem adsz root jogosultságot.
-
raulicio
senior tag
válasz
kszthly
#6676
üzenetére
Azért itt elég valószínűtlen, hogy egy kis víz hatására előjön a korábban nem tapasztalt telenor bug, ami ráadásul nem is így "működött" mert ott 3G internet mellett egyáltalán nem lehetett telefonálni, 2G-vel meg tökéletesen ment.
A vízzel az a legnagyobb probléma, hogy sok esetben a probléma napokkal az eset után jelentkezik csak a probléma, amikor már azt hinné az ember, hogy minden ok.
-
laci laci
addikt
-
janek69
senior tag
válasz
kszthly
#6635
üzenetére
Én az első verzióból próbáltam ki mindet,mert LG LCD panel van benne és kép volt is,de a touch nem ment úgy ahogy neked sem,ebből a verzióból csak a wilsey féle eredeti odexed-es verziót tettem fel ami neked is van és ennél is maradtam,mert tényleg nem nagyon tudok hibát mondani,de sok dolog van,ami az előző verziós androidokban jobban tetszett. Ez az eset,amikor jobb volt mint lett. Az aksi és a GPS viszont javult annyit,hogy megtartom.
-
janek69
senior tag
válasz
kszthly
#6629
üzenetére
Én sem hiba miatt tettem fel,bár mikor elkezdte 15mp-ként felvillantani a képernyőt,akkor kicsit idegesített a dolog.Nekem a rengeteg testreszabható csempe tetszik,mert van benne 2G 3G 2G/3G váltási lehetőség. Nem használok folyamatosan mobilnetet,de ha csak email-t akarok ellenőrizni,akkor meg nem kapcsolom be a 3G-t így már volt 4 nap feletti aksi időm is.
-
janek69
senior tag
válasz
kszthly
#6623
üzenetére
Egyébként nekem is az odex-es van fent és az is lehet,hogy a factory reset nem formázott mindent,de az a nagy igazság,hogy az art messze nem hoz annyi előnyt,mint amennyit az exposed hiánya jelent hátrányként. Bizonyos alkalmazások nem mennek vele és nem is véletlen,hogy csak a fejlesztői részben van,mert még szerintem messze nem egy kiforrott dolog.Gondolom te sem fogod azt mondani,hogy rá sem ismersz a telefonra,mert annyival jobb lett az art miatt.A sebességével így sem volt gondom soha,tehát marad a dalvik.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Lenovo T14 Gen3 I5 1245U Refurbished - Garancia
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4653
- Dell Latitude 5530 Core i5 1245U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! LG 24MK600M FHD IPS 75Hz 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


