Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30492) .tnm


.tnm
addikt

én pedig csak annyit írtam, hogy ez az átalakulás, meg ahogy csinálják elég ok az előítéletre. az előítélet csak egy "hint", mindig lehetnek racionális, vagy irracionális okok, amik miatt felül lehet írni. én pl. most egy nagy összegű hitelt akarok felvenni. ki is zártam az MBH-t, többek között azért, mert köt a határidő, és ha a következő hetekben pár napra leállnának, akkor idegbajt kapnék. nekem ma teljesen mindegy, hogy 3, 6, stb. hónap múlva, amikor lezárták az átalakulást (és nyilván a rendszerek a fontosak, nem a fiókok arculata), akkor mennyire lesz majd jó. engem nagyon szorosan a mostani állapot érdekel. aki most akar bankot váltani, annak ugyancsak most várható, hogy legaktívabban fog bankolni (csop. beszedések átvezetése, munkahelyen számla átírása, stb.) nekik is logikus, hogy a mostani helyzet az érdekes. mellesleg, hogy mi lesz az átalakulás után azt csak tippelni lehet, ez már önmagában okot ad előítéletre. a többi banknál most amennyire emberileg lehetséges tudható, hogy mik a nyűgök. (erste george 1-2 hetente leáll karbantartás miatt, cib-nél még mindig nem érhető el minden a weben, ami a java-ban volt. gránit-nál minden, ami banki alkalmazotti interakciót igényel az be van lassulva és időnként random sms díjakat vonnak le, stb.) ezzel szemben az MBH-nál még nem tudjuk mi lesz a "stabil" állapot (kevés esélyt látok rá, de akár egy év múlva a legjobb banknak fogjuk tartani, de ahhoz kell, hogy addig folyamatosan bizonyítsanak és végig korrekten árazzanak)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.