Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28325) RR-13 válasza Ereshkigal (#28324) üzenetére


RR-13
őstag

Inkább nem bíztam a véletlenre, hogy külön menjünk, és amennyiben nem mentem volna velük, akkor "elhajtották" volna őket, mert az egyik ügyintéző szerint szombaton nem lehet számlát megszüntetni ( :F ), a másik szerint nem működött a felület ahol számlát lehet megszüntetni, és még le sem ültünk már le akartak rázni minket ezekkel. :(((
Tájékoztattam az ügyintézőket arról, hogy lehet zárni számlát szombaton is, ráadásul erre is foglaltam időpontot interneten, amire az volt a válasz, hogy ők nem nézik, hogy ki mire és mikorra foglal időpontot...
Majd közöltem, hogy többet nem szeretnénk bemenni ez miatt, és akkor vegyenek fel jegyzőkönyvet, hogy benn voltunk, és nem lehetett számlát zárni, amire az volt a válasz, hogy nem tudnak felvenni jegyzőkönyvet sem. (inkább nem akartak)
Úgy viselkedtek, mintha az övék lenne a bank.
Mondtam, hogy felhívom a fiókvezetőt, ha nem próbálják meg a zárást, aztán egyszer csak elkezdett valami háttérosztállyal egyeztetni, akik elvileg szombaton nem is dolgoznak, majd ezt követően elkezdte megpróbálni a számlát zárni, amihez csak aláírásmintát kért a rendszer.
Közben a másik rokonomnak a másik ügyintéző meg is szüntette a számláját, az enyémmel meg húzta az időt a kedves ügyintéző...

Teljesen jogosan, és törvényesen zártuk a számlát a bank által küldött tájékoztatás alapján, amit persze elkért tőlem az ügyintéző, hátha nincs nálam, amiről nekik is tudniuk kellett..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.