Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3020) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sufni power! :R

Fejlesztettem a ''szekrényem'' hűtésést, mert a tetejében a levegő hamar felmelegedett, mikor csúcson járt a gép. Most a vidkari fölé fúrtam lyukat, amin kivezettem egy atisilencer 3-at, ez 5V-n viszi ki a vidkari melegét: [link] Nah de az igazán brutális részlet most jön, építettem papírból meg szigetelőszalagból egy légcsatornát, ami hátúl kinyúlik a dobozból, és friss levegőt szív be. Ilyen ortopéd alakja lett, hogy akkusztikai csapdaként is működjön, vagyis most marha kevés hang jön ki a csövön, ellentétben a közvetlen légcsövekkel, amik szépen kihozzák a venti zaját. [link]

Ezeknek a moddingoknak lett eredménye is, én minden ventire tettem autómata szabályzót, tegnapig ha terhelem a gépet, a ventik maxra mentek, most, hogy van friss levegő utánpótlás, most nem kell csúcs fordulaton mennijük. (erről a szabályzóról a logoutos blogomon...)

Következő lépés lesz a szekrény belső kibélelése valami vastagabb szövet jellegű anyaggal, ami a magas hangokat elnyeli.

[Szerkesztve]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.