Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) eastsider válasza nakos (#3545) üzenetére


eastsider
nagyúr

Nem lehetett olcsó, zalmi ház, logi G25, dell 24'', 8800GTX SLi :))
Hawk1979: gondolom odateszi azt az ''asztalt'' a gépe elé

[Szerkesztve]

(#3552) magi20 válasza nakos (#3545) üzenetére


magi20
senior tag

elég faszányos,de bazzzzzzz---mennyibe fájt?????inkább építettnék egyet úgy is olcsóbban jön ki.

amugy lehet hangtalan gép ventikkel is. gratula hozzá-bár ez itt csak pénz kérdése volt.

Végre augusztusban lesz időm és elkészül a gránit ház,miután senki nem jelzett semmilyen ötlettel nem is állt elő,mintha nem is írtam volna a topicba,ezért csak végleges képeket rakok majd föl.
Olyan mintha be sem írtam volna,pedig az lehet pöppet több modding lesz mint megvenni egy fatality házat,vagy vmilyen 40k-s thermaltake akámrit.

Na mindegy

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#3553) Muréna válasza nakos (#3549) üzenetére


Muréna
őstag

én a képeken mér csak egy kártyát látok?
mellesleg valahogy elrendezhetnéd a kábeljeidet.. :U

[Szerkesztve]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#3554) nakos


nakos
senior tag

Egyszerű a megoldás: gondolkoztam hogy lehetne megoldani azt hogy 24'' Wide monitor legyen a startégiakhoz és az FPS-ekhez, és a munkához.... ugyanakkor a Racing progik esetében pedig a képeken látható szimulátor ''box'' legyen... (pedálok alulról felcsavarozva, külön tartókonzol a sebváltónak stb... - és ne kelljen 2 monitort venni :)
A megoldás nem túl profi de jelenleg ez: - átemelem a monitort amikor autoversenyezni akarok a szimulátor ''box'' elé. Ez alapból kényelmetlennek tűnhet, viszont egyes napok RACE napok, a többi meg FPS, Stratégia, és internet.... így nem kell minden nap emelgetni.

(#3555) nakos válasza Muréna (#3553) üzenetére


nakos
senior tag

Jól látod. Itt csak egy kártya van. A másik kártyával sajna nem készült kép, mert csak pár napig volt bent, amíg kiteszteltem és megbizonyosodtam hogy jó tápot vettem (seasonic 700 watt bírja a 2 kártyát) és hogy szembesültem a 8800 GTX SLI jelenleg nem sokat ér, csak pénzkidobás. Egyes progik nem is támogatják (ahol esetleg kéne 1920*1200-ban), van ahol meg felesleges mert egy 8800GTX is hasít. Aminél meg esetleg fontos lehetne, azt nem használom (esetleg az Oblivion?). De minden tökéletesen megy egyébként max grafikával 1900-as felbontáson is. Szóval pár nappal ezelött - 1 hét tesztelés után - eladtam. Igy erről a konfigról nincs kép :(

(#3556) nakos válasza magi20 (#3552) üzenetére


nakos
senior tag

Eddig az elmúlt 10 évben - mint ahogy jellemzően az emberek 99%-a - a házamat próbáltam a legolcsóbból megúszni, max. 10-20 e forintból, és utána próbáltam fejlesztgetni. Miközben egy ház 5-7 évig is elkisér ha jó a konstrukció, évente érdemes kiszámolni hogy a többi alkatrészen mennyit bukunk és folyamatosan bővíteni kell (videokártya, alaplap, proci... lassan veszed majd már a DDR3-at is) ha tartani akarod a ritmust.
Igy rájöttem hogy ahogy a Tápon se úgy a házon se fogok spórolni. És igaz k..va drága volt... inkább bele se gondolok, de nem bántam meg. Öröm ránézni, szerelni, és mega stabil és csendes. Pl a HDD rögzítő gumirozott felfüggesztés zseniális:[link]

(#3557) apro válasza nakos (#3556) üzenetére


apro
senior tag

hali
légyszi tegyél már fel egy totáll képet róla , köszi
amúgy grat. szép darab
hali

[Szerkesztve]

(#3558) nakos


nakos
senior tag

Köszi. Ime, épp GTR2 megy. Most RACING 7vége van :)
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]


[Szerkesztve]

(#3559) 7600 GS válasza nakos (#3558) üzenetére


7600 GS
addikt

Emberek!Ez egy 100k-s Zalman Fatal1ty ház!:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y:YNaon faxán néz ki!:CMennyibe került cakkumpakt a gép?Kb

(#3560) C4mp3r válasza 7600 GS (#3559) üzenetére


C4mp3r
addikt

Ha nem mondod eddig észre sem vesszük.

(#3561) Muréna válasza nakos (#3558) üzenetére


Muréna
őstag

tetszik nekem is.. csak hát egyhényszólva a kábelek összevissza vannak .. :( megprobálhatnád átrendezni valahogy a kábeleket.

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#3562) nakos válasza 7600 GS (#3559) üzenetére


nakos
senior tag

Köszi. A cakkum-pakk árat inkább nem szeretném kiszámolni... olyan jól telik ez a délután, kár lenne elrontani... :), maradjunk annyiban hogy a ház ''csak'' 85 volt :)

(#3563) nakos válasza Muréna (#3561) üzenetére


nakos
senior tag

A kábeleket mindenképp rendbe fogom szedni... kell vmi munkát hagyni holnapra is... :)
Ha meglesz küldök róla fotót, csak neked! ;-)

(#3564) Muréna válasza nakos (#3563) üzenetére


Muréna
őstag

rendben :B ;)

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#3565) Jockey007 válasza nakos (#3563) üzenetére


Jockey007
aktív tag

nem semmi gamer konfig :D :D

GIGABYTE team

(#3566) Overlocker válasza shteer (#3533) üzenetére


Overlocker
veterán

Szép, precíz munka :C

(#3567) nakos válasza Overlocker (#3566) üzenetére


nakos
senior tag

köszi srácok, már a Ti dicséretetekért is megérte!

(#3568) Hawk1979 válasza nakos (#3567) üzenetére


Hawk1979
őstag

...de mégsem tökéletes ha jól látom.Ahol kilóg a lóláb az a hangszóró !!!! :DDD
Piszkos a szövet az elején !! [kép]

[Szerkesztve]

(#3569) Jockey007 válasza Hawk1979 (#3568) üzenetére


Jockey007
aktív tag

:DDD :DDD :R

GIGABYTE team

(#3570) RobotBoy


RobotBoy
csendes tag

Cső skacok

Arra gondoltam én magam rakom össze a házat. Nektek mien ötletetek van ? É arra gondoltam hogy 1 atomerőmű gyárkéménye lenne :) Igaz ami benne lenne nem atomerőmű de egy erős középmezőny de nem ez a lényeg. Akkor jöhetnek a vélemények és tanácsok

Johni

(#3571) Jockey007 válasza RobotBoy (#3570) üzenetére


Jockey007
aktív tag

kémény?? és abban hogy dobnád be a gépet??

GIGABYTE team

(#3572) RobotBoy válasza Jockey007 (#3571) üzenetére


RobotBoy
csendes tag

Ezen énis gondolkodtam és sikerült ezt a problémát áthidalnom. Hát ketté lehetne nyitni a kéményt vagy szétlehetne nyitni, aztán az alaplapot az eggyik felére raknám függőlegesen mint a szokványos házaknál. És ahova a csavarokat kell rögzíteni ott lennének kereszt tartók vagy iesmik. Így alurról a ventrik elég jól tudják felfelé vinni a levegőt. Így nézne ki a kémény!! Vagy legyen téglából ? :) [link]

[Szerkesztve]

Johni

(#3573) nakos válasza Hawk1979 (#3568) üzenetére


nakos
senior tag

pedig nem piszkos a hangfal szövete, csalóka a fénykép. (annál is inkább mert Kb 1 hónapja vettem.) Egyébként hosszas évek után rájöttem hogy nálam az extra hangfalak csak a porfogásra jók, este használom legfőképp a gépet, akkor meg nem igazán lehet már döngetni. Ezért 5.1-es fejhallgatóval nyomom. Más esetekben meg jó ez a kis Creative Gigaworks T20.

(#3574) Jockey007 válasza RobotBoy (#3572) üzenetére


Jockey007
aktív tag

az ötlet szerintem frappáns :R csak ne ekkora legyen mint a képen :DDD :DDD :DDD

GIGABYTE team

(#3575) RobotBoy válasza Jockey007 (#3574) üzenetére


RobotBoy
csendes tag

Hát igen :) még jóhogy mondod hogy kisebb legyen :D :D . Meg a füstöt sem tervezem de ha mégis elkezdene füstölni akkor hűha :) Max zöld Led mintha valami sugárzó cucc lenne

Johni

(#3576) Jockey007 válasza RobotBoy (#3575) üzenetére


Jockey007
aktív tag

:R :R :R :R

GIGABYTE team

(#3577) Kasza08 válasza nakos (#3558) üzenetére


Kasza08
őstag

Mieza Logitech álom masina?:D

(#3578) Zolee988


Zolee988
csendes tag

Hello!!!
Szerintetek milyen?[link]

(#3579) flegos válasza nakos (#3558) üzenetére


flegos
senior tag

Nem az a szándékom, hogy bántsalak, de áruld már el, annak a 2 db 12cm ventinek a VGA elött milyen feladatot szántál (ez legföképpen akkor érdekel ha a ház oldala fel van rakva)?
Mert azok ott azon felül, hogy kavarják a házban lévö meleg levegöt, semmi másra nem jók. A HR-03-adra szerelj egy 92mm ventit és a dioda hutüjét cseréld le nagyobbra, igy minden nyavajája megoldódik a vga-nak.

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#3580) Kasza08 válasza Zolee988 (#3578) üzenetére


Kasza08
őstag

Irodalmi nyelven szólva: Kiß@$zott faszán néz ki:D

(#3581) Lord Dragon válasza twollah (#3540) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Hali! (na vok újra csak 2 napig nem voltam)

Igazából áén csak annyit próbáltma modani, hogy nem tudok ennyit fizetni érte, mert sajnálatos módon kishazánkban ici-picit ellentmondásban állnak az árak a fizetésekkel :(

Na üdv mindenkinek még 1x! :)

(#3582) Macka válasza Zolee988 (#3578) üzenetére


Macka
veterán

Grat, jól fest,eléggé.

(#3583) Macka válasza nakos (#3547) üzenetére


Macka
veterán

Ha zajminimálást akarsz, pakolj bele vizet. Az jót tesz CPU/VGA dolgoknak is.

(#3584) Zolee988


Zolee988
csendes tag

Kössz!!

(#3585) twollah válasza Macka (#3583) üzenetére


twollah
nagyúr

''Ha zajminimálást akarsz, pakolj bele vizet.'' Inkabb ontse...

''Az jót tesz CPU/VGA dolgoknak is.'' De meg mennyire, foleg ha aram alatt van a cuccos...

(#3586) Macka válasza twollah (#3585) üzenetére


Macka
veterán

Én vízzel hűtök, se csepp, se semmi. Persze nem árt a kellő gondosság, türelem.

(#3587) Lord Dragon válasza twollah (#3585) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Hát én úgy látom nem csak engem szemeltél ki hanem úgy általában ilyen kötekedő személyiséged van.. grat haver, biztos jó fej lehetsz élőben is...... na mind1...

(#3588) Macka válasza Lord Dragon (#3587) üzenetére


Macka
veterán

Kis poén belefér...Én legallábbis annak vettem.

(#3589) twollah


twollah
nagyúr

Valaki erti a trefat vki nem.

Bocs, hogy elek es az en jo k.rv. anyamat!

[Szerkesztve]

(#3590) Lord Dragon válasza twollah (#3589) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Azért azt nem teljesne poénnak szántad ahoyg nekem álltál lejjebb, de ha annak akkor van ám egy humorod....

(#3591) twollah válasza Lord Dragon (#3590) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha a nyomdazos kirohanasomra gondolsz az a szakma becsuletvedese volt.
Masrol nem tudok, hogy savaztalak volna.

A humorom meg olyan amilyen, ez vagyok en.
Ha vkinek ezzel belegyalogolok a rozsaszin lelkivilagaba arrol nem tehetek, szokni kell, 31 evesen mar eleg nehezen fogok megvaltozni... ...sot ennel csak rosszabb lesz ahogy oregszik az ember.

(#3592) Lord Dragon válasza twollah (#3591) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

AZ biztos...

(#3593) twollah válasza Lord Dragon (#3592) üzenetére


twollah
nagyúr

Mar alig varom, hogy meg kegyetlenebb humorom legyen...

(#3594) Macka válasza twollah (#3593) üzenetére


Macka
veterán

Kegyetlen az élet,nem? :)

(#3595) twollah válasza Macka (#3594) üzenetére


twollah
nagyúr

Hat az elege...

(#3596) eastsider válasza twollah (#3585) üzenetére


eastsider
nagyúr

:C Ez tetszett :R

Ezen miért köllik megsértődni dicsak? :))

[Szerkesztve]

(#3597) Nimda válasza twollah (#3593) üzenetére


Nimda
addikt

Akkor pl.minden hsz-ed után tegyél egy ilyen smileyt [kép]

:DDD

(#3598) nakos válasza flegos (#3579) üzenetére


nakos
senior tag

Köszi. Ezek már megvannak. Oldalt fent a 92-es venti, a 120-asok csak akkor mennek, ha nagyon akarom. Alap esetben ki vannak kapcsolva. Ha kell, akkor viszont: ház oldala kinyit, ventillátorok felpörget, és lehet húzni a videókarit is... hamár nem tellett ULTRA-ra :)
Vízhűtésen gondolkoztam, de 8800-ra még nem találtam a hazai piacon blokkot.
Ettől függetlenül nincs kizárva vszínüleg egy második hullámban belekezdek. Viszont elég jó halk így is a rendszer, nem tudom hogy megérné-e még egy valag pénzt belepumpálni azért hogy 5-7 db-el halkabb legyen... és szórakozni a vízzel + és keresni a vevőket a jelenlegi ventikre...

(#3599) nakos válasza Macka (#3583) üzenetére


nakos
senior tag

Köszi, az előző levélben a vízhűtésre írtam választ neked is.

(#3600) Macka válasza nakos (#3598) üzenetére


Macka
veterán

Van hozzá vízhűtés:
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.