Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Reac^ válasza Shkiz0 (#2145) üzenetére


Reac^
őstag

Akkor most kék v. narancssárga harisnyás ? Mondjuk valószinünek tartom hogy kék, és a narancssárga az valami más :DDD

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#2152) Shkiz0 válasza Reac^ (#2151) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Narancssárga a 2x pcie és a 12v az alaplaphoz.
kék a tápkábel a meghajtókhoz, zöld a sata kábel. (ez nem látszik a képen mert el van rejtve :DD )

[Szerkesztve]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2153) Gergo_pet válasza Ramius (#2143) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Szia, szerintem nyugodt lehetsz teljes mértékben, mert nagy nevek állnak a dolog mögött. CHIP magazin, Radikalmod, computermod, HOC elég szégyen, hogy ilyen dolgokkal foglalkozol és nem volt ismerős egyik név sem. CHIP magazin a hazai legnagyobb és legszinvonalasabb számtech magazin, ha pedig már foglalkoztál akár olvasás szinten is a moddinggal, mindenképpen találkoznod kellett volna a radikalmod névvel, ez pedig egy hazai modder honlap, szintén a legnagyobbak közül, ráadásul ők az egyik főszervezői a hazai modding bajnokságoknak és versenyeknek egyaránt. Computermod szintén régóta foglalkozik modding alkatrészek forgalmazásával, ráadásul pesten rendszeresen rendeznek modding klubbot, ahol bárki elmehet és segitenek neki megvalósitani az elképzeléseit, HOC szintén egy nagyon szinvonalas hardwer oldal, bár ők nem annyira modding, inkább hardver tesztelésel foglalkoznak, de szintén elég nagy nevűek.
Szóval no para, ha ők elejtik a videókártyád, akkor kapsz helyette másikat, de ez a veszély baromira nem áll fenn.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#2154) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Az enyémek így néznek ki: [link]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#2155) !Overdose! válasza ToRR3nt3 (#2154) üzenetére


!Overdose!
őstag

Tetszik az asztalod, jó az elrendezése!
Vetted vagy csináltattad?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2156) Ramius válasza Gergo_pet (#2153) üzenetére


Ramius
őstag

Természetesen hallotatm róluk, csak eléggé bizalmatlan tipus vagyok ilyen téren. :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2157) GS9 Miller


GS9 Miller
tag

Ime az én minimal gépem. Tök üres és régi is... :B
Viszont jól megy benne a huzat! :DDD

[link]
[link]

[Szerkesztve]

Megkérhetlek, hogy ne lövöldözz termonukleáris fegyverekre?!?

(#2158) ToRR3nt3 válasza !Overdose! (#2155) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Praktikeres.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#2159) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Rendeltem a Computermodetól kábelharisnyát és 1-2 cuccot, mondván beharisnyázom a tápot! Sajna a cuccok fele kimaradt a csomagból, annak ellenére, hogy a számlán rajta van! Na mindegy, majd holnap lerendezem velük! NEM AJÁNLOM ŐKET, max személyesen, de nagyon szar helyen vannak!

Ami a lényeg, hogy kitaláltam, hogy nem csak a tápot harisnyázom, hanem az előlapi cuccok, gombok, ledek és a procihűtő kábeleit is! Ezzel már meg is vagyok, szvsz jó ötlet volt!
Képeket, majd akkor rakok fel, ha a táp is kész lesz, de az egyelőre anyaghiány miatt elnapolódik!

Egyébként UV-sárga a harisnya és rendeltem még szintén UV-sárga csőkábelt és SATA kábelt is!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2160) Gergo_pet válasza !Overdose! (#2159) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Én is rendeltem már tőlük és nagyon gyorsak voltak és minden benne volt a küldeményben. Szerintem nincs velük semmi baj.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#2161) ffodi


ffodi
veterán

Sziasztok!

Elkészült a gépem v2-es változata.......elöljáróban csak ennyit...

[link]
[link]
[link]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2162) !Overdose! válasza ffodi (#2161) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nekem tetszik!

Az a hőmérsékletmérő be is van kötve vagy csak manuálisan be lett állítva?
Ha igen mit mér és hogy oldottad meg?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2163) ffodi válasza !Overdose! (#2162) üzenetére


ffodi
veterán

Köszi. Az egy kazánhőmérő :D Egyébként a ház belső hőmérsékletét méri. A berakás nagyon egyszerű, mert a mérő része legalább belóg 5-6 centit. A led benne meg csak plusz, az fúrógép + led + ellenállás :DDD

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2164) KisBundi


KisBundi
őstag

Nekem most ilyen, de hamarosan kap majd egy festést és egy kis plusz elektronikát na és az a kicsit karcos plekszi darab is ki lesz cserélve...
[link]
[link]
[link]

(#2165) KisBundi


KisBundi
őstag

Még egy pár kép a csendes vinyófelfüggesztésemről :DDD és a gépről...
[link]
[link]
[link]

(#2166) Gergo_pet válasza ffodi (#2161) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Esetleg ha még 6millió x 8 millió -ban fel tudnád tenni az nagyon jó lenne! Akkor talán a 4000''-os monitoromon nem akkora lenne mint egy igazolványkép. Ez vonatkozik kisBundira is.
Modding már megy, de a képátméretezést még gyakorolni kell. Pedig hányszor leirtuk már.


Egyébként nem lenne rossz, az ötlet a magasfesszel nagyon jó, csak jobban ki kellene dolgoznod.

[Szerkesztve]

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#2167) KisBundi válasza Gergo_pet (#2166) üzenetére


KisBundi
őstag

Na ne, ez nagy kép!? Tudom hogy hogy kell na de egy kép 1600*1200 felbontásban az nem igazán nagy. Na de kérésedre fel tudok rakni nagyobb képet is... :DDD ;]

(#2168) !Overdose! válasza KisBundi (#2167) üzenetére


!Overdose!
őstag

Azért nagy kép, mert még sokan vannak akik lassú betárcsázós netet használnak, szerencsére én nem! Nekik esélytelen megnézni ezt a képet, pedig lehet őket is érdekelné!

Egész jó, kár, hogy a tápra fordítva van ráragasztva a matrica, engem biztos idegesítene, hogy miért nem tudnak ilyenre odafigyelni!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2169) KisBundi válasza !Overdose! (#2168) üzenetére


KisBundi
őstag

Kösz, mondjuk nem is baj hogy fordítva van rajta mert, mert hát ilyen táppal azért nem is dicsekednék annyira. (na jó azért még mindig jobb mint egy Codegen vagy egy Mercury) :D És teljesen igazad van a betárcsázós ügyben. :R

(#2170) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Na haladok a harisnyázással!

Az ATX-en spirál lesz, a 4pinest hagyom holnapra, mert elegem van, a két főág kész és egész tűrhető lett! Ja és a SATA is hátra van még, de arra már harisnyám sincs!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2171) ffodi válasza Gergo_pet (#2166) üzenetére


ffodi
veterán

Ne haragudj, elfelejtettem, hogy te vagy az! Nekem nem nagyba adja ki....meghát fényképezővel lett csinálva. :DDD De ha akarad lekicsinyítve felrakom, ha úgy megfelel. ;)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2172) ffodi


ffodi
veterán

Kérésre, itt vannak a kicsinyített képek! :R

[link]
[link]
[link]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2173) Gergo_pet válasza ffodi (#2171) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Ne az én kedvemért, idézet az I. hsz-ből:
''Preambulum: megkérünk mindenkit, hogy hallgasson a józan eszére és ne linkelgessen be 2-3 megabájtos képeket.
1280*1024 a maximum méret, a képeket vágjuk meg, ne legyen rajta felesleges részlet.''

Egyébként a gép egészen jó lenne csak nekem nagyon sokszinű, olyan mint egy karácsonyfa. Azon kivül sok nem összeegyeztethető dolog van benne, olyan hatást kelt, mintha csak úgy összedobáltál volna bele mindenből egy kicsit. Persze ez csak az én véleményem, én jobban szeretem a letisztult stilust.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#2174) ffodi válasza Gergo_pet (#2173) üzenetére


ffodi
veterán

Azt rakom bele álltalában ami megtetszik.......a nagyfesz cuccok sztem egyértelműek, a pisilős gyerek is sztem, hiszen nvidia vga-m van ;) , Az amd az elején is egyértelmű szerintem.....a biohazard meg csak megtetszett......más meg nemnagyon hiszem hogy van benn ami xtra.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2175) 5@$ válasza Gergo_pet (#2153) üzenetére


5@$
aktív tag

Szia!

Remélem elhiszed , ha már igy lehurrogtad a kedves fórumtársat, hogy ha csinálok egy ugyan olyan weboldalt, és ráteszem az adott boltok illetve cégek linkjeit, meg képecskéit, attól még akár énis és akárki más is lehet akkora suttyó paraszt, hogy minden normálisan jogszabályoknak megfelelőnek tünik, és a büdös életbe nem látod többet a gépedet...

Gondolkozz mielőtt bármit is leirsz szerintem.... :R


amugy természetesen igaz is lehet a dolog, csak jogos szerintem a kételkedés, mivel manapság igen sok a hazug csaló ember... nem hiszem hogy te nyugodtan odaadnád némi utánnajárás és kérdezősködés nélkül a saját vasad....

[Szerkesztve]

Telefon:0670-2094610

(#2176) KisBundi válasza 5@$ (#2175) üzenetére


KisBundi
őstag

Erre nem is gondoltam :F , de jobban belegondolva teljes mértékben igazad van. :R Igaz én akkor sem adnám oda a gépem hogyha ingyen megcsinálnák, mert hát jobb ha én magam csinálom. Az olyan jó érzés amikor készen van és tudom hogy én magam csináltam, na és ha még is nem tetszene rajta valami, akkor még időben tudnám javítani. :C

(#2177) letix válasza 5@$ (#2175) üzenetére


letix
aktív tag

Isti te milyen okos vagy! :)
buszke vagyok rad!

na cigi?:D

udv
letix

don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

(#2178) pszihó


pszihó
aktív tag

Sziasztok ez az én masinám.
Igaz a ti gépeitek azért sokkal szebbek, ahogy nézegettem a képeket.
Az én elsősorban nem a modding miatt alakítottam át. hanem a hűtési hatásfok növelése volt a cél.

[link]


Képtárak: GÉPEM.

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#2179) Gergo_pet válasza 5@$ (#2175) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Na nee, szeretném akkor látni ahogy megcsinálsz egy ugyanolyan weboldalt, amin minden link ugyanúgy működik. Szerintem a második kattintás után bárki rájön, hogy kamu. Azért elég könnyen föl lehet ismerni a kamu oldalakat. Egyébként meg egy telefont megereszt és máris minden tisztázva, nem kell túlbonyolitani. Gondolkozz te is mielőtt hülyeséget orsz. Arról nem is beszélve, hogy hamar leszednék a lapot, mert ezek a cégek általában figyelik, hol ki mikor hogyan használja a nevüket.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#2180) KisBundi válasza pszihó (#2178) üzenetére


KisBundi
őstag

Te aztán jól telepakoltad ventivel... :DDD :Y

(#2181) KisBundi


KisBundi
őstag

Ma senki nem modol, hogy így mindenki eltünt? :F

(#2183) KisBundi válasza Kalandor (#2182) üzenetére


KisBundi
őstag

Azannya, csak nem tengerimalac? :Y Nekem is volt csak hosszúszőrű... :C Látom meg tettszett neki nagyon az egér... :DDD

(#2184) !Overdose! válasza pszihó (#2178) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem nagyon hangos?

Egyébként mindenki figyelmébe ajánlom, hogy mielőtt ész nélkül telidobálja a házát ventikkel, győződjön meg róla, hogy van-e értelme!
Én mióta megvettem ezt a Chieftec házikót, azóta nem használok rendszerhűtőt, mert nagyon jól szellőzik nélküle is a ház!
A rendszerhűtőkkel 2 fokot hül a ház, én 2 fok miatt nem fogom hallgatni őket!
Így most csak 3 venti van bene: CPU, VGA, PSU! Gyakorlatilag hangtalan!

Képek hamarosan, de sajna elfogyott a harisnya a tápra, úgyhogy most várnom kell a következő szállításra!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2185) pszihó válasza !Overdose! (#2184) üzenetére


pszihó
aktív tag

Kicsit se hangos. Á, dehogy tök halk. :D Valamelyik nap belerohant a házunkba 1 kamion délelött. Észre se vettem, csak amikor anyám hazajött este akkor szolt mi ez a kupleráj :DDD

A viccet félre téve nem zavar a zaj hallás sérül vagyok :P (Mióta ezt a ku..a sok ventit beszereltem)

Valójában csak 1 kisérlet volt. Már kinéztem egy szép új házat mert ezt tönkre ba..tam.
Ilyen lesz helyette.


[link]

De ehez a házhoz is vannak új ötleteim.
A piszológus azóta kezel mióta egy házlebontásnál hibáztam, mint Fő robbantás technikus :Y

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#2186) !Overdose! válasza pszihó (#2185) üzenetére


!Overdose!
őstag

:R
Valaha nekem is nagyon tetszettek azok a házak!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2187) pszihó válasza !Overdose! (#2186) üzenetére


pszihó
aktív tag

Sziaaaa.
Dobjá mán 1 képet a hááázadróóóóóóó!!!!!!!!!
Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#2188) Winner_hun válasza pszihó (#2187) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2189) eastsider válasza Winner_hun (#2188) üzenetére


eastsider
nagyúr

nemm1 a kepfeltoltes sajna ma megen :(

(#2190) pszihó válasza Winner_hun (#2188) üzenetére


pszihó
aktív tag

http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=213215
A TE HÁZAD SE SEMMI
NAGYFATER AZT MONDANÁ IGAZI BARKÁCS ''GAZEMBER'' VAGY
SIMÁN ÖSSZESZERELNÉL 1 GŐZMOZDONYT 1 IKARUS BUSSZAL ÉS MINDENKI AZT HINNÉ EREDETI.

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#2191) Gergo_pet válasza pszihó (#2190) üzenetére


Gergo_pet
aktív tag

Nem kell kiabálni, csak nyugodtan, lazán. :DD

Overdose: Hát igen, ha valakinek ilyen szép rend van a házában, annak jól szellőzik, ráadásul olyan, mintha valami hatalmas ház lenne, ugy elvesznek benne a cuccok, van légtér bőven, nemcsoda ha jól szellőzik. Ráadásul Zalmi fan vagy ugy látom, azok mellé nem is nagyon kell kiegészitő hűtés, elég jó hatásfokkal dolgoznak azok egyedül is. A vidkarin is még lecserélnéd egy VF700Cu-ra és nagyon zsir lenne.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#2192) !Overdose! válasza Gergo_pet (#2191) üzenetére


!Overdose!
őstag

A videóklariból van gyárilag Zalmis, csak sajna amikor vettem nem volt Gianninak!
De hamarosan cserélve lesz!
A vizsgaidőszak miatt kicsit le vagyok maradva a tervekkel, de ami késik nem múlik!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#2193) pszihó válasza Gergo_pet (#2191) üzenetére


pszihó
aktív tag

'' Nem kell kiabálni, csak nyugodtan, lazán''

Ja ezt arra irtad hogy a CapsLock-ot benyomva hagytam?
Akkor bocsi töled mástol is a nagy betük miatt.
Egyébként nyugodt vagyok és laza.

csá.

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#2194) Winner_hun válasza pszihó (#2193) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, arra, neten a nagybetű ordibálásnak számít:)
Amúgy kösz:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2195) Zoza24 válasza !Overdose! (#2119) üzenetére


Zoza24
senior tag

köszi,nagyon jók lettek a képek,én akkor jövő héten megrendelem,remélem ugyanilyet kapok én is,s nem két 8cm ventihely lesz benne hátul:) :R

Forza Italy!

(#2196) ANT válasza ANT (#1319) üzenetére


ANT
őstag

Kis átalakítás után (szalagkábel+csatlakozók+ventik cseréje) jelenleg így néz ki a gépem bélése[kép]

[kép]

[Szerkesztve]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#2197) KisBundi válasza ANT (#2196) üzenetére


KisBundi
őstag

Nekem teccik.. :C

(#2198) trassher válasza ANT (#2196) üzenetére


trassher
addikt

szép lett. ahogy látom szépen mutat a zöld spirál kék csatival. eddig csak a spirál volt zöld nálam de tápcsere miatt a mostanin nincs semmi. az érdekelne hogy mivel szedted le a 24 pines csatit?

Redmi Note 7

(#2199) ANT válasza trassher (#2198) üzenetére


ANT
őstag

No, azt nem szedtem le. :B Maradt az eredeti, mégpedig azért, mert erősen takarásban van. Amúgy tippem lenne a művelethez: órás csavarhúzó készlet vékonyabb darabjai :F De lehet, h valakinek van már bevált módszere.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#2200) trassher válasza ANT (#2199) üzenetére


trassher
addikt

én is arra gondoltam hogy nem szedem le főleg mivel 24 pines átalakítót használok arra meg minek mikor nem is az a része megy a lapba. az órás csavarhűzó tényleg jó 5let mondjuk nekem a tű jött be eddig.

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.