Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 9 – Az impulzusvásárlás is lehet tudatos
- Fire/SOUL/CD: INGYENES Clone és Backup-Restore alkalmazások tesztje [2024]
-
LOGOUT
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
#40553216
törölt tag
Csak óvatosan, mert a végén moderálva leszel.
…
„Innentől ignorállak.”
Uhh! Megúsztad!A Miele nyilván csak azért árul még papír porzsákot a 30+ éves porszívóihoz, mert 80 évvel ezelőtt olyan rohadt sokat gyártottak, hogy még mindig nem fogyott el. Pedig jó hányáshoz is, meg a pálinkás üveget is lehet benne tartani, ha a járda szélén akar valaki vedelni.
(#40486) blattida
„A mosópor valóban bele tud kötni a tartályba, de ahhoz túl sok por, kevés víz és nulla takarítás kell”
Vagy olyan mosógép, aminél ez is jól van megtervezve. Pl. egy Miele, mint az enyém. 11 éve egyszer sem kellett beragadt mosóport takarítani. -
#48613632
törölt tag
Hát, figyu
Ő ITT a mi kis Dysonunk. Megnéztem a címkét, ő egy DC08-as. Kis googlezás után, annyit találtam, hogy 2002-től gyártották, de azt sajnos nem találtam meg, hogy meddig. Gyártási év, sajnos nincs feltüntetve a cimkén.Annyit viszont tudok, hogy a DC19 váltotta, aminek szintén hiányos a release date-je, viszont, az idővonalat figyelembe véve, valamikor 2005 és 2008 között jöhetett ki, ha jól kombinálok.
Ez azt is jelenti, hogy a mi kis DC08-asunk, legalább 10 éves, és jelenleg, esze ágában sincs tönkremenni. Gyönyörűen teszi a dolgát. Mi használtan vettük 2012-ben, mikor a jelenlegi kis házikónkba költöztünk, akkor mindjárt kellett bele vennem, egy kör alakú kis szivacs szerkezetű szűrőt, és ezzel véget is ért azon dolgok listája, amit kért a működéshez.
A vételára, liciten £40 körül volt, de újonnan is £200 volt az induló ára, tehát nem a legdrágább modell volt.Én nem tudom, hogy van e ilyen még, akár Miele, akár más márkában, hogy 10-15 évesen, konkrétan 0 karbantartással, és anyagi ráfordítással, a mai napig gyönyörűen üzemel, de ha van, akkor akármi legyen is, megérdemel néhány elismerő pillantást.
Szóval, akinek van 10 évnél öregebb, a mai napig is üzemelő, és főleg karbantartásmentes háztartási eszköze, az ne tartsa magában. Ami ennyire jó, azt nem szabad pusztán passzióból cserélgetni.
Én sem fogom, csak majd ha feladja.
Új hozzászólás Aktív témák
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Home server / házi szerver építése
- Villanyszerelés
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Battlefield 6
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Subaru topik
- Milyen SSD-t vegyek?
- További aktív témák...
- iKing.Hu - Honor 400 Pro Black Stílusos csúcsteló, nagy tárhely 12/512 GB,3 hónap gari!
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3022
- ÚJ Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential robotporszívó feltörlő 2db 1999 Ft
- HP 24" IPS LED FULL HD monitor 24fh 4HZ37AA
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T460s - i5-6GEN I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest