Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) Vidala válasza Jozi (#18892) üzenetére


Vidala
senior tag

Az erősítőn és a JBL ES30-on is "multifunkciós" szorítócsavarok vannak. Ez azt jelenti, hogy a csupasz kábelvégeket is be tudod szorítani, de használhatsz dugókat is pl. balán, Y tetszés szerint. Amúgy a dugók ajánlottak, de nem kötelezők.

Az ES30 lenne a sorruond? Nincs rajta gyárilag szerelt akasztó, ezért polcra, vagy állványra tudnád tenni, ha nem akarod megfúrni. Az én ES20-aimon sincs, de nekem se lenne hozzá szívem. Arról nem is beszélve, hogy úgy csak egy szögben tudod beállítani, valamint a hátsó reflexnyílás miatt a hangjának sem tenne jót feltehetően.

CoVboy Forever!

(#18902) muzsikpeti válasza Tuib (#18898) üzenetére


muzsikpeti
aktív tag

És a smart H1-el se lenne gond, mivel az tudja dekodolni a true hd és dts hd hangot, amit kiad pcm-ként hdmi kimenetén..
Ha minden igaz akkor az említett rotel proci hdmi-in pedig tud fogadni sokcsatornás pcm-et.
Így máris tudnád hallgatni a telejes hd hangarzenált.

(#18903) Tuib válasza muzsikpeti (#18902) üzenetére


Tuib
aktív tag

Hmm, valóban. A Yamaha zene téren felejtős, a régi proton erítőmet befogtam végfokként és akkor még szó-azó.

Akkor sima LPCM megy ki? Átgondolom a stratégiát :)

Azt a párost néztem, de addigra elkelt... :S

Már megérte megírni ezt a postot, köszönöm mindenkinek.

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#18904) defiant9 válasza #09634560 (#18870) üzenetére


defiant9
tag

"Ekkor a sodrott kábel esetében ugye a mellette elhelyezkedő ér ''felszedi azt'' és azon halad tovább."

Szvsz. nem ez a logikája. A lényeg hogy a nagyfrekvencia által indukált mágneses tér szorítja ki a töltéshordozókat a vezető közepéből. 100 kHz például csak 0,2mm-re hatol be a vezetőbe, tehát ha pl. ilyen szélessávú jelet 0,4mm-nél vastagabb kábelen vezetünk akkor az alacsony frekvenciákon kevesebbet csillapít a kábel (értsd hangosabb lesz) mint a magasakon. Ezt kompenzálná ugye valamelyest vissza az ezüsttel futtatás. Az elemi szálas módszer csak akkor küszöböli ki részlegesen a hatást ha a szálak el vannak egymástól szigetelve(vékony lakkréteg). Viszont ilyen konfigban elég jelentős kapacitások vannak a szálak között ami nagyfrekvencia felé haladva erodálja a szigetelést.

(#18905) #09634560 válasza defiant9 (#18904) üzenetére


#09634560
törölt tag

THX az infót. :R

(#18906) Jozi válasza Vidala (#18901) üzenetére


Jozi
tag

Köszönöm, válaszotok.
Igazából valami olyan polcra gondoltam. mint amit ati888 mutatott nemrég .
[link]
Ezt valószínű házilag kell megcsinálnom.

Tuib , amit belinkeltél én is néztem , de nem tetszett, a képeken keresztül instabilnak tűnik..

Üdv

(#18907) sirfer


sirfer
aktív tag

Megérkezett a Dali Mentor 6 hangfalpár. :C
Gyönyörű dobozok, még a "friss" hanggal is komolyabb hangzás és tér, mint az Ikon 6 MKII-nél. Bejáratás alatt, biztosan nálam lesznek minimum hétfőig.
Hétvégén küldök képeket.

(#18908) Dictator^ válasza sirfer (#18907) üzenetére


Dictator^
veterán

Milyen munka, vagy mi alapján kaptad a Mentort? Illetve ismerös ,vagy boltból?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#18909) Warter válasza Jozi (#18906) üzenetére


Warter
őstag

Nekem is Vogelem van, a Polk RTi-A1 áll benne, mint a cövek, egyáltalán nem érzem instabilnak.

(#18910) Tuib válasza Jozi (#18906) üzenetére


Tuib
aktív tag

Jepp, ez robosztusabb, a VLB200 se rossz, nekem a Dyno A42-eseket tartotta, teljesen korrektül.

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#18911) sirfer válasza Dictator^ (#18908) üzenetére


sirfer
aktív tag

Egy régi barátom intézte, illetve lehet, hogy meg is veszem. Hétfőig kell eldöntenem.

(#18912) Dictator^ válasza sirfer (#18911) üzenetére


Dictator^
veterán

Az ikon 6mk2-t féláron átvenném :DDD :DDD

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#18913) BBéci válasza Warter (#18909) üzenetére


BBéci
titán

Még mindig nem értem, hogyan lehet a tartót fúrás nélkül a falra erősíteni?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18914) Jozi válasza BBéci (#18913) üzenetére


Jozi
tag

Valamit nagyon mellé olvastál .
Idézem : " (mármint a dobozt ne kelljen fúrni a falat azt lehet) "

Üdv

(#18915) BBéci válasza Jozi (#18914) üzenetére


BBéci
titán

1 db vessző elhelyezésével egyértelművé lehetne tenni, így félreérthető, ráadásul a végén kérdőjel is volt.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18916) sirfer válasza Dictator^ (#18912) üzenetére


sirfer
aktív tag

Majd szólok, amikor aktuális ;)

(#18917) Dictator^ válasza sirfer (#18916) üzenetére


Dictator^
veterán

Akkor neki kell állnom hírdetni a wharfikat , mert még nincs meg rá az összeg, csóróság van:)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#18918) kimi02


kimi02
őstag

Megrendeltem a Polk Audio RTI A7-es szettet. :C :)
Sajnos csak a jövőhéten kapom meg őket :((

Kiváncsi leszek milyen lesz a Celestion F30-as szetthez képest.

(#18919) Palapo


Palapo
aktív tag

Felhivtam ma a streamaudio-t. Elolvasták a levelem...
Ezt válaszolták:

ONKYO 308 felejtsem el...
ONKYO 507 felejtsem el,inkább az 508...
PIONEER 520 felejtsem el...
DENON 1311 felejtsem el...

POLK AUDIO TSI 300 5.0 nem rossz...
KEF C7 5.0 nem rossz...
WHARFEDALE DIAMOND 10.4 felejtsem el...

PIONEER BDP-120 nem rossz,de inkább HDi Dune Prime 3.0

Ha igy folytatom,akkor minimum 350ezer lesz(és ebben még nincs benne a mélynyomó :U )... :Y

Mindenesetre pénteken 16órára megyek és meglássuk mi lesz. :DDD

Voltam ma a Corvin sétányon és betértem egy házimozis boltba. Meghallgattam egy Pioneer 2020 erősítőt egy Bose hangfal szettel(baromira kicsik voltak a hangszórók),hát elég barón szólt. Akciós. Csak 400ezer csak a 5.1-es hangfal szett(ajándék Pioneer 820). Érdekes,hogy műanyag a hangszórók doboza...
Lesz viszonyitási alap pénteken a streamaudioban. Kiváncsi vagyok mi lesz a különbség a POLK TSI 300 és a KEF C7 között.
Érdemesebb venni egy Onkyo 508-as,mint egy 507-est? Tudom,az egyik 5.1 a másik 7.1,de én csak 5.1-es hangfal szettet szeretnék. Ettől függetlenül hagzásban van különbség?

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#18920) Palapo válasza kimi02 (#18918) üzenetére


Palapo
aktív tag

Biztos jó lesz.
Nem semmi.. Én annyiból simán meg tudnám oldani az egész házimozit... ;)

Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

(#18921) eM'82


eM'82
addikt

Sziasztok,

Lenne egy "kissé" laikus kérdésem.

Nézegettem a hangrendszereket, hogy melyik is legyen majd kis szobánk ékessége s pár órás keresgélés után ez lett a befutó: Onkyo HT-S3300.
Meggyőző a tudása (DTS. TrueHD, sok-sok HDMI, stb...), neve is van, dicsérik... azonban én mindig is a magasított hangfalpárokkal rendelkező hangcuccok iránt rajongtam (mint pl.: Samsung HT-C555). Látványosabb.

Kérdésem csak annyi lenne, hogy ezek az alacsonyabb hangfalak nem szólnak rosszabban ? Nem "dobozhangúak"? Vagy ez csak optikailag számít s a tudásuk, hangerejük, stb. megegyezik? Kicsi a bors alapon :)...

üdv.:
eM

(#18922) mycso


mycso
veterán

Helló, urak beírtam az itteni keresőbe a "pre out" kifejezést, de nem találtam érdemlegeset a kérdésemre, ezért feltenném.

Igazából az foglalkoztat, hogy ez a sub kimenet "pre out" csak jelet, vagy valamilyen erősített jelet küld???
Azt vágom, hogy az aktív ládáknak saját erősítőjük van, stb. ... viszont nem egy kompakt aktív ládán gondolkodom, hanem egy sima mélyládát szeretnék rákötni erre a kimenetre egy régi stereo erősítővel. Tehát ez megvalósítható, vagy valamilyen problémát okozna-e ez???

Ez lenne a házimozi erősítő, és ez menne a pre-out kimenetére, ha mehet egyáltalán...

Sehol nem találtam rá egyértelmű választ, csak úgy nagy vonalakban foglalkoznak a témával mindenhol...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#18923) KTTech válasza mycso (#18922) üzenetére


KTTech
veterán

A sub kimenet, ha pre-out, akkor erősítetlen, vonalszintű kimenet. Működni fog a sztereó erősítős megoldásod, ha az erősítő vonal bemenetére kötöd ezt a kimenetet.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#18924) mycso válasza KTTech (#18923) üzenetére


mycso
veterán

Köszönöm válaszod. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#18925) BBéci válasza mycso (#18924) üzenetére


BBéci
titán

Nem támogatom az ötletedet, aminek több oka van. Inkább vegyél aktív ládát!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18926) BBéci válasza eM'82 (#18921) üzenetére


BBéci
titán

A dobozhangnak semmi köze a magassághoz.
Egyiktől sem szabad sokat várni, az Onkyo 1 kilós dobozkáiban dolgozó 8 centis hangszórók még a középtartomány alját sem képesek maradéktalanul megszólaltatni. Ugyanez vonatkozik a Samsung dizájnorientált oszlopaira is, tehát tudásban nincs sok különbség köztük
Egy darab valamirevaló mélyláda súlyosabb, mint a Samsung szett mindenestől. 22 kiló az egész.
Az Onkyo minden szempontból jobb választás, az erősítő többet tud, adott a továbbfejlesztés lehetősége.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18927) ToxLee válasza eM'82 (#18921) üzenetére


ToxLee
őstag

Miért nem az Onkyo HT-S3305 típust nézed?

(#18928) Gianni27


Gianni27
őstag

Van egy új Denon 1911-esem. Az a gond vele, hogy a hang ill. kép nincs szinkronban. A hang előbb szól, mint a kép, vagyis el van csúszva. Nem nagyon, de az a pár tized/századmásodperc is nagyon zavaró.

Pl. egy filmben csengő megnyomásakor már szól a csengő, mire megnyomja az illető. Vagy ajtóbecsukáskor hamarabb koppan, mint a kép alapján történik. Stb, stb.

A videót az AVR kihagyásával a TV-re rákötve minden tökéletes. Lejátszók cserélve, WD TV Live és AC Ryan-al is ugyanaz a helyzet. Médialejátszóból 1 HDMI megy az AVR-be, onnan 1 HDMI megy a TV-be. Kábelek cserélve, hiba nem változik..

(#18929) BBéci válasza Gianni27 (#18928) üzenetére


BBéci
titán

Létezik egy Lip Sync nevű szolgáltatás, talán a 1911-ben is megtalálható.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18930) Gianni27 válasza BBéci (#18929) üzenetére


Gianni27
őstag

Azt már próbáltam on/off lehetőség van és nem segít..
Akkor garizzam az erősítőt, az lehet a szériahibás?

(#18931) BBéci válasza Gianni27 (#18930) üzenetére


BBéci
titán

Nem hiba, sajnos gyakran előforduló jelenség a hang elcsúszása.
Egyes lejátszókon is lehet szinkronizálni, időzíteni a képhez a hangot.
Most néztem meg az Expendables-t laptopról, néha az is el volt csúszva.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#18932) #09634560 válasza Palapo (#18919) üzenetére


#09634560
törölt tag

Már annnyi különbség is van,hogy erősebb a tápja. És jól is jársz vele mert bemérőmikrofonos.

(#18933) Warter válasza BBéci (#18913) üzenetére


Warter
őstag

Nem a faltartót akarja fúrás nélkül, hanem a dobozokat nem akarja megfúrni. :)

(#18934) Vidala válasza Gianni27 (#18930) üzenetére


Vidala
senior tag

Biztos nincs ao on/off kapcsolón kívül további állítási lehetőség? Nekem a UPC STB optikai hangösszeköttetésénél volt így elcsúszva, az erősítőmön ms-onként lehet állítani. Kis türelemmel szépen lehet szinkronizálni.

CoVboy Forever!

(#18935) goom


goom
senior tag

Sziasztok,
segítséget (ötleteket, javaslatokat) kérek tőletek. Kedves barátom szeretne új plazmatévéjéhez erősítőt és hangfalakat, kb. 30 négyzetméteres nappalijába
Nem vájtfülű audiofil, "csak" szép hangzást szeretne. Hozzávetőleg 150.000 Ft-ot tud rászánni - nem csodákat vár, de kidobni sem szeretné ezt az összeget.
Arra kérlek Benneteket, hogy ajánljatok korrekt, használható eszközöket ezért az összegért! Előre is köszönöm.

(#18936) #09634560 válasza goom (#18935) üzenetére


#09634560
törölt tag

30 négyzetméterre már elég nayg mélyláda is kell. 150-ből esetleg használtpiacon van reménye. Pl. Onkyo 508 is 85 ezer egymaga.Ehhez normális szettet kb 140-150-ért lehet venni.

(#18937) Vikthor válasza BBéci (#18929) üzenetére


Vikthor
nagyúr

már a 1910-ben is benne van.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#18938) mycso válasza BBéci (#18925) üzenetére


mycso
veterán

Hali, kifejthetnéd picit bővebben, tényleg érdekelne a dolog, mert nem szeretnék semmit elrontani illetve azért is kérdezősködöm, mert nem vágom teljesen, hogy mi a hátránya/előnye. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#18939) Vidala válasza Palapo (#18919) üzenetére


Vidala
senior tag

Jól tetted, hogy bementél abba a boltba hallgatózni. Kíváncsi vagyok mit mondasz majd a pénteki szeánsz után, lényegében BBéci itt megfogalmazott kritikája alapján. Ezt egészíteném még ki azzal, hogy nem csak a hangsugárzók számítanak, hanem a doboz is, mivel az is legalább annyira fontos a hang kialakításában. Ezért sem tudnak az ilyen pici, műanyag dobozos cuccokból értelmes spektrumot kicsikarni.
Sajnos a legtöbben azért gondolják, hogy ezek jók, mert (1) nincs összehasonlítási alapjuk (2) illetve a dübörgő basszus és kiemelt magasak világában látják a jó hangzást.

CoVboy Forever!

(#18940) zsman89


zsman89
csendes tag

Újra itt, megint más cuccokkal. :)

Erősítő:
Onkyo TX-SR508E gondolom jobban meghajtja majd a hangfalakat, mint a 308

5.1-et is hozzá fogom tudni kötni? (mert 7.1-es erősítőként van feltüntetve)
Azért döntenék az 508 mellett, mert tudja a kettős erősítést, meg nagyobb teljesítményű.
Meg a bemérő mikrofon miatt is.

Hangfal:
Valószínű, hogy asztalosműhelyes lesz (olcsóbb lesz ismerősön keresztül minden)
Ott nem árulnak mission hangfalakat.
Ezt írták elsőnek: jamo s606
Olvastam a fórumon, kapott hideget, meleget.
Jobban fog szólni kettős erősítéssel?

Sub:
Arra is jamot írtak. (210-est)

Elnyomja majd a két 606-os mély része? :)

Háttér és center sugárzókról nem kaptam még semmilyen ajánlatot.

Elsősorban az erősítő érdekelne, hogy kérdezzem meg egyáltalán az 508-ast?
Vagy elég lesz hozzá a 308-as is?

(#18941) Vidala válasza kimi02 (#18918) üzenetére


Vidala
senior tag

Hiába, szegény télapó nagyon elfoglalt ilyenkor. :))

CoVboy Forever!

(#18942) #09634560 válasza mycso (#18938) üzenetére


#09634560
törölt tag

A LFE tartomány az kb.80 Hz alatti tartományban dolgozik. Ott ha megfelelő dinamikával kell hangot elérni,a normál erősitők már valóban "erőlködnek" és csak alacsony, esetenként 3 ohm alatti impedanciával kell hogy dolgozzanak.Ráadásul lökésszerű, hirtelen megterhelésnek lennének kitéve. Amire az általad linkelt erősitő nem igazán képes.És elég egyoldalú megterhelés lenne neki,mivel diszkrét(értsd: monó) jelet kapna.Ez sztereón erősitené fel de csak az egyik ága lenne kihasználva,az is épp abban a tartományban ahol épp a legnagyobb erőkifejtés kell.És a frekvenciamenetük valahol 200-nál véget is ér. Oké hogy birja kb 40 ig lefelé,de ezt a többivel(az1KHz,10kHz tehát az egész hallható tartománnyal együtt) erősiti. Hamar elhasználódna az erősitő,kiszáradnának a MOSFET-ek és a kondik a hirtelen nagy és alacsony frekvenciájú áramok miatt.. Ezért is bizzák az LFE-t külön erre szakosodott erősitőre.Amelyek rendkivül sokáig birják ezt a terhelést,ellentétben az általad linkelttel.Hisz erre vannak tevezve és más a felépitésük is elektronikai és enegretikai szempontból.

(#18943) haarmaan


haarmaan
tag

Sziasztok tudna valaki segíteni?
Van egy onkyo TX-SR508-as erösitöm
amire egy Harman/Kardon HKTS30-as 5. 1-es hangfalszett van rákötve.
Ezt a hangfalszettet szeretném kiegészíteni 7. 1-es rendszeré úgy hogy a 4db szatellit hangfalból 2db-ot beraknák oldalra sorrund hangfalnak, és 2db-ot sorrund back hangfalnak a hátsó falra. Az ötödik satelitet (center) megtartanám tartaléknak. Az uj center hangfal meg ez lenne JBL ES25C
Az uj frontok közül meg nem tudok dönteni JBL ES20 vagy JBL ES30. A JBL ES30 most nagyon jó árban van (igaz csak cseresznye szinben) visszont számomra nagyon nagy, 33cm mélysége ráadásul hátul van egy bass reflex kivezetés is igy legalább 15cm-re el kéne tenni a faltól. A JBL ES20 kb ugyanazon az áron van mint a 30-as, visszont ezt meg tudom venni feketébe is. Ezenkivül joval kisebb egy konzolal még a falra is fel tudnám szerelni, ugy hogy még egy 10cm távolságot is tudnák hagyni a hangfal és a fal közöt.
Visszont nem akarok abba a hibába esni mint a Harman/Kardon HKTS30 nál, ami elég tisszteségessen szól. Visszont hosszab használat után azt kell hogy mondjabb hogy jol halhatóan luk van a rendszerben a középtaromány egy része hiányzik Nem akartam nagy hangfalakat venni a napaliba visszont most már látom hogy a jo hanghoz sajnos bizonyos méreteknek is párosulnia kell. Tehát a kérdés JBL ES20 vagy JBL ES30. Ha az ES20-at választom akkor ezt beálithatom az erösitön Large hangfalként és vajon potolni fogja e a HKTS30 hiányosságait? Ha visszont az ES30-at választom nem e fog nagyon rátelepedni a rendszerre és elnyomni a töbi hangfal hangját?
Egyébként a Netdepo-ban a KEF C3-at ajánloták front hangfalaknak, valakinek van ezzel tapasztalata?

(#18944) #09634560 válasza zsman89 (#18940) üzenetére


#09634560
törölt tag

Jó az 508 as,és 5.1-et is rá tudsz kötni. :) 5.1-ben is használhatod.
Mély kérdésedet nem igazán értem.

(#18945) Errtu11


Errtu11
csendes tag

Hali!
Lehet, hogy nem jó helyre írok, de már teljesen tanácstalan vagyok.
Lecseréltem az erősítőt a HD hangok miatt egy Onkyo TX-SR 608- ra.
A hangkártya egy Xonar HDAV 1.3, ha optikai kábelen megy a hang az erősítőre akkor van DD és DTS hang is, így viszont nem megy ki a HD hang. Ha HDMI kábellel kötöm össze őket, akkor semmilyen hang nem jön ki az erőlködőből, akármit állítok a hangkártyán ill. az erősítőn.
Elkeseredésemben összekötöttem a videókártyát Ati 4870 az onkyo- val. Így kmplayerel az ati hdmi kimenetét kiválasztva van tökéletes DD és DTS hang is, de továbbra is csak a "sima".
Blu-ray filmet nyomva a total media theatre- el megint nincs semmi, se DD, se DTD, se Trhd, se dtshd. Meg se nyikkan az erősítő, pedig a lejátszóban itt is kiválasztottam a hdmi kimenetet.
Az egész csere a hd hangok lejátszása miatt történt, így már a sírás határán vagyok.
Elképzelésem sincs, hogyan tovább.
Ha valaki tud valami okosat, ne tartsa magában.
Előre is köszönöm.

" A szex már nem a régi, amióta a nők is élvezik."

(#18946) #09634560 válasza haarmaan (#18943) üzenetére


#09634560
törölt tag

Meg kellene egyeznünk annyban hogy mind a 7-nek ugyanabból a hangfalcsaládból kell álnia. Főleg nem pótolják a H/K hiányosságát. Legyen mind a 7 KEF vagy JBL.. Add el a H/K-t. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18947) hdcsaba87 válasza Errtu11 (#18945) üzenetére


hdcsaba87
aktív tag

A 4870 nem támogatja a HD hangokat, csak 5xxx-tól felfele.

(#18948) zsman89 válasza #09634560 (#18944) üzenetére


zsman89
csendes tag

Azért írtam a mélynyomót. Mert az s606-ban alapból mindkét frontban van.
Ha mellé veszek egy jamo 210-et. (Ami ugyanúgy 200-as mint a frontokban lévő).

Kell hozzá egyáltalán a sub? Vagy azért jó, ha van mellette olyan, ami csak a mély hangokra lett kitalálva? (Bár ez a 210 jamo sem valami nagy was ist das.)
Lehet lesz a boltban még nagyobb sub is meg több erősítő.
Csak gondoltam ezeket megkérdezem, ha már ezekről küldtek ajánlatot és elég jót.

(#18949) Sea Edge válasza Errtu11 (#18945) üzenetére


Sea Edge
tag

LPCM-ben ki tudod kuldeni az ATI-val is a HD hangsavokat az erositore, csak a lejatszonak kell dekodolnia a hangot.

(#18950) Errtu11 válasza hdcsaba87 (#18947) üzenetére


Errtu11
csendes tag

Megnéztem a 4870 topikját is, az első hsz.- ben az áll hogy kimegy rajta.
Nem akarok értetlenkedni, de 100% hogy nem kezeli???

" A szex már nem a régi, amióta a nők is élvezik."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.