Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62023) ilovedigweed válasza ada19 (#62017) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Az x96-hoz vettem távirányítót, arra már ráprogramoztam. De az csak akkor használom, ha az x96-ot is. Jobb lenne ha egyik kapcsolná a másikat, attól még, hogy kénylemi szempont.

@Buckey Igen, ahogyan Teal'C is írta, van rajta standby üzemmód, igy ez sajnos nem opció. Illetve végerősítőként használom így a hangerőt sem én szabályzom.

@Teal'C Ki fogom próbálni az auto standby üzemmódot, hogy bekapcsolja e ha kap jelet, ez remek ötlet.

Nos a remote in.....

Volt egy dnp és pma 800-as szettem, ott nagyon gagyin volt megoldva a bekapcsolás.

"DNP-800NE és PMA-800NE, a hálózati lejátszót mindig bekapcsolja viszont az erősítőt nem mindig! Első gomb nyomás bekapcsolja a hálózati lejátszót. Második gombnyomás kikapcsolja azt. Harmadik gomb nyomás bekapcsolja az erősítőt. Negyedik gomb nyomás kikapcsolja azt. Ötödik gomb nyomás bekapcsolja mind a kettőt, hatodik pedig kikapcsolja mind a kettőt! Utána ki és bekapcsolja mind a két eszközt amíg az alkalmazást be nem zárom!"

Igaz ez Heos alkalmazás és dnp800 volt, és nem közvetlen bekapcsolás. Ha sikerül szereznem sima mono kábelt ez is kipróbálom majd.

Köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.