Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37763) 2xar


2xar
tag

Sziasztok!

Első rendes házimozi szettem vásárlásán gondolkodom. 20nm szobában kellene valami, amivel leválthatom a jó öreg Z5500-at. Filmnézésre és elektronikus zenére én azt is megfelelőnek találom, de szeretnék hangszeres zenét is hallgatni, arra meg nem nagyon alkalmas. Ugyanakkor nem szeretnék lemondani az erőteljes basszusról sem, úgyhogy mélynyomó mindenképp kellene.

Az új szett is PC-ről lenne hajtva, Xonar D1-el, monitornak pedig egy 55KS7000-et használok, ha ez számít valamit. Jelenleg HDMI-n a TV-re van kiküldve a hang és onnan küldöm át optikain a Z5500-nak.

Tehát innen kéne előrelépni vmi olyan szettre, ami egy Apocalytica számnál is ugyanúgy ki tudna váltani valamilyen "hűha" érzést. Bár mondom, a Z5500 miatt alacsony az ingerküszöböm ilyen szempontból.

JBL 170-et néztem, úgy látom ezzel az ONKYO TX-SR373-al 260k-ért elég jó áron van és ha nem muszály nem is nagyon költenék többet. A következő ami még megfogott (már csak külseje miatt is), az a MA 300-as szett. Bár ehhez még egy erősítő is kellene és úgy azért már elég sokkal drágább mint a JBL.

Melyiket ajánlanátok? A MA-hoz milyen erősítő javasolt? Esetleg (árban) a két rendszer között valamit, ami elkerülte a figyelmem?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.