- shadowkidhu: SFF Itthoni labor
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: POCO X6 PRO 5G 12/512 GB vs Samsung Galaxy S24 FE 8/256GB
- Rák
- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
-
LOGOUT
Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tothg86
tag
Srácok
Ötleteket szeretnék kérni, hátha nektek eszetekbe jut valami jó megoldás.
Torziós mini katapult projektet futtatok, olyan majdnem komolyba hajlóan
Ugye a kötél felcsavarása adja az erőt, ami fellöki a kanalat.1: ebben a megoldásban jelenleg nem tudom megfesziteni rendesen a kötelet, mert elforog. Valami racsnis megoldáson gondolkodom. Egy racsnis spanifer csatra gondoltam, aminek a tengelyének szélére lehetne felgányolni valamit. Csak sajnos hegeszteni nem tudok. Ide van ötletetek?
2. A kanalat lehúzni viszont gányolas nélkül is jó lesz egy spanfier csat. Viszont kellene egy jó es biztonságos kioldó szerkezet. Na ide nincs ötlem.
3. A jelenlegi kanál rudazat kezd kevés lenni. Kicserelem egy acél csőre. Jól gondolom, hogy érdemes kiegyensúlyozni, hogy több nyomaték maradjon a célra?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB Zalman S2 TG Zalman 500W
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- Beszámítás! Dell Optiplex 3000 SFF asztali számítógép - i5 12500 8GB RAM 256GB SSD Intel UHD 770 IGP
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest